Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Simit, a które z was choruje, pewnie on, bo gdyby padło na ciebie to nie byłoby tak różowo. I żeby nie było, to nie chcę tu absolutnie przekonywać nikogo do Polaków, nie jestem jakąś nacjonalistką, zresztą sama związałam się z Brytyjczykiem, ale nigdy nie mogłabym być z Muzułmaninem, to za duża przepaść kulturowa i nie poradziłabym sobie, mam taki charakter, że nie mogłabym się podporządkować nikomu, a kobiety w islamie muszą być uległe, a nawet jak są to i tak dochodzi do tragedii wczoraj przeczytałam ten artykuł http://www.styl.pl/magazyn/prawdziwe-historie/news-ludzie-honoru,nId,607265 i to jest po prostu straszne co się wyprawia w muzułmańskich rodzinach, muzułmanki chciałyby się stamtąd wyrwać, a Europejki tak ochoczo wchodzą w takie związki, a później jest szok, bo nie tego się spodziewały po swoich książętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
cytat::::::::::: .Rodzinny sąd orzekł, że dziewczyna okryła wszystkich najwyższą hańbą i musi ponieść karę. Wynajęci mordercy udusili ją sznurowadłem, uprzednio brutalnie gwałcąc. Poćwiartowane ciało podrzucili, schowane w walizce, do piwnicy domu, sto kilometrów od jej miejsca zamieszkania. Dramat młodej Kurdyjki, który wstrząsnął tu opinią publiczną, to tylko jeden z setek przypadków stosowania brutalnej przemocy na tle "honoru" wobec kobiet z muzułmańskich mniejszości etnicznych. Czytaj więcej na http://www.styl.pl/magazyn/prawdziwe-historie/news-ludzie-honoru,nId,607265?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome ...zawsze zastanawia mnie dlaczego zawsze w takich i podobnych przypadkach CI własnie mężczyżni dopuszczają się PERWERSYJNEGO BESTIALSTWA..? ...w ich mentalności nic się nie zmieniło od stuleci a powstaje wrażenie że dziś jest ono jeszcze bardziej skumulowane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuut3elka
kobiety to kurwy muzuly maczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
coz mowic muzul to muzul wez charakter mula wytrzebisz ? jak mulem sie urodzil tak mulem zdechnie. Europa jaako lekarstwo nie pomoze, mulowi dasz 1500 europy i mul zostanie azjatycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
upp upp zglosilam straszenie sadem do administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
nie bedzie mi tu neofita porzadkow robil ! Ja podam go da sadu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwarf
gościu nigdzie nie groził sądem, tylko zgłoszenien sprawy do odpowiednich organów, do czego ma pełne prawo. Internet to nie jest dziki zachód, że mozna robic co sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
znasz wolnosc wypowiedzi ? czy dalej w komunie mieszkasz. kazdy ma prawo debilko ! To ze sie chajtlas z brazowym kutasem nie znaczy ze masz prawo innym zabronic to skomentowac , buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
chajtlas znaczy wyruchalas sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwarf
Jest wolność wypowiedzi ale namawienie do zawiści i propagowanie ksenofobii oraz obrażanie mniejszości religijnych debilko jest karane, zgodnie z kodeksem karnym. Wpisz sobie wolność słowa w googlarkę i tam pojawią ci się paragrafy z kodeksu karnego, debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwarf
Nawet Doda została ostatnio skazana za obraze uczuć religijnych:D Tylko debil nie widzi różnicy między wolnością słowa a samowolką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
ja nie doda czekam ty neofito poj.ebany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
no daawaj :D ROTFL Ps Ile jeszcze tych debili przepuszcze przez anal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwarf
Nie wiem ile tych debili jeszcze przepuścisz przez anal debilko. "Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej ....., podlega karze pozbawienia wolności do lat 3." to jest kodeksu karnego "Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
dwarf won chuju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
zwkly jebany neofita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
zwykly jebany NEOFITA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
juz neofito wez sie nie osmieszjaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciebie fan anitki pomawiam ze jestes idiota z histerycznym wydzwiekiem boje sie takich i skladam skarge do Polski RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamy na wyroki
nastepne dwaf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamy na wyroki
Nawt DODA ROTFLKu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka
hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka
dwarf znasz ta piosenke przelec mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alibabki
czy to na cześć Alich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boona pijaczka
ja wam mowie do ryja wzielam natrzepalam obrzezaniec nie ma czucia dalam kopa to smiercia grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
mord honorowy najczesciej wykonuja niepelnoletni bracia, zabijaja swoje dorosle siostry kuzynki, a ze sa nieletni to nie pojda do odsiadki, dla nich zabic sioszre to jak zabic muche. a polki im same pod noz wchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
..Tak sobie niejasno kombinuję że polscy faceci ,kobietom tureckim albo innych omawianych nacji wydawaliby się aniołami lub defakto w ich odbiorze są...mało to prawdopodobne bo są uzależnione i współuzależnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczynka/szkaradynka uk
http://pokazywarka.pl/g5blci/ http://www.msfera.pl/gdzie-wypoczywa-twoja-zona.html Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"?? www.religiapokoju.blox.pl www.euroislam.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfjf
Przecież nie każdy Turek, który przyjeżdża do Polski prowadzi tu przysłowiowego kebaba... Są też inne miejsca pracy i zawody - lekarze, prawnicy, architekci itd itp i Turcy też je u nas w Polsce wykonują. Więc nie gadajcie, że każdy Turek musiał wyrwać Polkę, byle tylko o jej kasę zahaczyć. Jak już to mogło być odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tacy
sprowadzaja sobie dziewice, po co mu Polka po przejsciach, stac na zaplacenie mahru za swoja rodaczke, ktora z Polek wziela mahr ? niech sie zglosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×