Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Mikołaj.
Widać masz jakąś paranoje, skoro wszędzie widzisz "podszywaczy". Mam nadzieję, że powiedziałaś swojemu rozmówcy co o nim myślisz. Inaczej byłabyś hipokrytą:) Oo to z tych AŻ dwóch rozmów musiałaś posiąść OGROMNĄ wiedzę, o Turkach. Doprawdy bo wypowiadasz się jakbyś była ekspertem ds. Turków. Cóż... w końcu przeprowadziłaś aż dwie rozmowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Ha ha ha i znowu nowe posty Linki! Tym razem będzie pisała do jesieni:D! No Linki wyśpij się, w końcu tyle miesięcy i godzin przed komputerem- musisz być już mocno napromieniowana- falami elektromagnetycznymi, które emituje twój monitor:D. Zapewne napromieniowanie i niedotlenienie uszkodziło twoją korę mózgową, przez co cierpisz na neuroze i islamofobie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Mikołaj. I zawsze bez zbędnego uciekania się do rzetelnych źródeł i publikacji."D "Prof" Islamologi- Linki sama wie wszystko. O, to bardzo proste: rano siada na kibelku i kolejny pościk gotowy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz prostaczko Mam wiele innych ciekawszych rzeczy do roboty niz siedzenie non stop na kafeterii i pierdolenie z pustego w prozne :D Poza tym niech i tak bedzie jak panienka powiada Pisze pod 40 nickami Zdrowsza jestes prostaczko? Ostatnie moje zdanie do ciebie imbecylu Wiecej mnie nie sprowokujesz Twoje posty ani mnie grzeja ani ziebia Splywaja po mnie jak po kaczce Wiec grzecznie ci powiem ODPIEDOL SIE ODE MNIE w delikatny sposob Turlaj dropsa dziecino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit simit simit Gdzie nie spojrze simit Widac jestem wielkim autorytetem dla niektorych idiotow Milo:-) Ktos pytal czy moj maz turek zna jezyk polski - tak zna polski, jest w Polsce kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie idotyczne posty pisze werytp A kim on jest Wojtus Ryba z Krakowa Zaraz pewnie ten post dziwnym trafem zniknie Juz kiedys wertypek robil kupke ze strachu bo go ktos tam rozpoznal i nawet zdjecia opublikowal Takze trepie zycze ci aby kiedys ktos faktycznie spotkal sie z toba w realu i wtedy zobobaczymy czy bedziesz taki mocny w gebie Masz metr piecdziesiat w kapeluszu takze nie podskakuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EloraDanan
A kto to jest ten Wojtek? Skąd go znasz, jeśli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz na czym polega syzyfowa praca prostaczko? Niestety ale kazda dyskusja z toba wlasnie na tym polega Kazdy kto ma odmienne zdanie od twojego jest momentalnie zakrzykiwany Zebys ty jeszcze miala cos madrego do powiedzenia Wiedzy zero Ambicji zero Kultury zero Zwykly cham i prostak Ile razy bylas w turcji Nie pytam o wakacje Ile czasu zylas z Turkami Jakim prawem obrazasz ludzi ktorzy maja inna religie czy kolor skory Takich jak ty powaznie powinno sie utylizowac bo smrod jaki wyplywa z twoich wypowiedzi jest nie do zniesienia I nie pierdol o Arabach Irakijczykach czy Pakistanczykach Bo kazdy z nich jest inny Turcja jest krajem swieckim i obowiazuja tam inne prawa niz np w Arabii Saudyjskiej A tak na marginesie Koran i Biblia maja wiele wspolnego Ja przeczytalam obydwa dziela wiec wiem A z toba nie ma co dyskutowac bo pewnie nawet biblii na oczy nie widzialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kim jest Wojtek Zakompleksionym malym chlopcem ktory swoje niepowodzenia zyciowe wylewa na tym forum Zostawila go dziewczyna dla turka i dlatego zieje taka nienawiscia do nich Uwaza ze spelnia misje specjalna Zdjecie tez chcesz!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EloraDanan
A jak możesz dać linka do jego zdjęcia:)) ? Znasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EloraDanan
heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczynka/szkaradynka
http://pokazywarka.pl/g5blci/ Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Thorin- A to "o, to bardzo proste" to po prostu śmiech. Wyobrażam sobie starszą panią siedzącą na foteliku w kapciach, wokół niej gromadka dzieci siedzi i pytają-"a babciu, jak się robi kogel-mogel? -o, to bardzo proste, tłuczecie jajka i trzepiecie je łyżką.. A babciu jak zabijałaś Niemców?"-o, to bardzo proste, odbezpieczałam karabin i tratatata-A babciu, a co to są muzułmanie? -o, to bardzo proste.... No i Linki takie bajania..."hmmm...":Dhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaszpLą
adres do obrazu prawdziwej polki na wyspach..wyraz szczególnego rodzaju intelektu bijącego z opasłej mordy zaświadcza o rodzaju desperacko poszukiwanych adoratorów..pochodzi z polski - c.. ..http://www.facebook.com/photo.php?fbid=373872875971053&set=pb.100000450308217.-2207520000.1363942587&type=3&src=http%3A%2F%2Fsphotos-c.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-frc1%2F466991_373872875971053_837679961_o.jpg&smallsrc=http%3A%2F%2Fsphotos-c.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-prn1%2F64029_373872875971053_837679961_n.jpg&size=2048%2C1536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaszpLą
...czy warto kruszyć kopie....? przecież lepiej że to wyjechało i nie głosuje na kwaśniewskiego bo przystojny.....im więcej tych osobowości pozbędziemy się tym mniejszy problem....dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych zabujanych poleczek
jak te wasze turaski was zostawia bo sobie znajdą inną młodszą i bardziej naiwna zdobycz to napiszecie nam o tym ? szczerze wątpię:P szczerze , ktoś miał rację pisząc ,że z turkami i arabami to się związują głupie raszple strasznie naiwne a im chodzi tylko o wizę , obywatelstwo i nie rzadko pieniądze;) polecam film "habibi z tunezji" oraz "darling aj lawiu" -celowy tytuł pisany jak się wymawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPrezes wwertyp
...prowadzi bloga z video...poszukać w gÓglach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPrezes wwertyp
...prowadzi bloga z video...poszukać w gÓglach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPrezes wwertyp
....chodzi o wawruszkę.?..interesująca odmiana bełkotu dekonstrukcji anty intelektualnej.....czy mylę postaci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lana..
Chcecie przykładu udanego związku z Turkiem? Proszę bardzo: Moja siostra od 12lat jest żoną Turka muzułmanina I wiecie co? Ona jest chrześcijanką i jakoś im to nie przeszkadza. Mieszkają w Turcji, więc nie pieprzcie że chodzilo o wize.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszPlĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ
...tak nie chodziło o wizę ....co za przenikliwe spostrzeżenie....no no.. ...nie musiał płacić za żonę dostał bidok za darmo i jeszcze białą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lana..
A ty nawet ciapatej nie dostaniesz:D bo nawet taka cie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lana..
Dla twojej wiadomości: Turcy to rasa biała, nieuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyka...
..tak kałkaska biała jak kał......kaÓÓł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapaty to hindus
;) Turek jest białasem tak jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trcy niech robią kebaby
albo mydła , od polskich dziewcząt niech się odpierdolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaszpLą
Qrvaaaaaaaaaaaaaa ja pierdoooooOlĘ....ale gnÓj..tak się chÓÓje zeszmaciły..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaszpLą
...to fiuty w wielbłądzim moczÓÓ mÓÓczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×