Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość RaszpLą
...ale chromosomy mają murzyńskie i grecy też...poczytajcie sobie ...czerkiesi są blondynami z niebieskimi oczami i co ....bo legiony rzymskie musiały coś w zamierzchłych czasach róÓchać......chromosomy murzyńskie.. ...te profesory od ras gÓÓwno wiedzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lana..
Nie idioto Turek to rasa biała- indyjsko iranska Polacy rasa biała- słowiańska Niemcy rasa biała- germańska Żydzi rasa biała- semicka Arabowie rasa biała- semicka Hindusi rasa biała- indyjska Hiszpanie rasa biała- romańska Włosi rasa biała- romańska Szwedzi rasa biała- germańska Anglicy rasa biała- germańska Ukraińcy rasa biała- Słowiańska Rosjanie rasa biała- Słowiańska Francuzi rasa biala+ Romanska Francuzi rasa biała- Romańska Hahahahahqh chromosomy muzułmańskie? Weź człowieku mnie nie rozśmieszaj. A my jakie mamy chrześcijańskie? Muzułmanie to ludzie wyznający Islam, a nie grupa etniczna:D:D Co za nieuk. Tylko Adolf Hitler wyznawał segregację rasową, oraz że rasy są nierówne, "wyższe", "niższe". Blondynami o niebieskich oczach są germanie, a nie Słowianie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lana..
grupa etniczna*- tzn rodzaj rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lana..
"rasa kaukaska" to kalka jezykowa z angielskiego, "caucasian race", ktorym to okresla sie po prostu bialych ((aryjskiej, chamickiej i semickiej). Idioto. Używasz pojęć których nie znasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwarf
Co za głupki. Rasy ludzkie dzielą się na trzy główne: na białą, żółtą i czarną. Rasa biała jest to tak zwana rasa kaukaska i dzieli się na trzy podgrupy : -na europejską (ludy Europy, Rosjanie w Azji,ludność pochodzenia europejskiego w obu Amerykach, Australii, Nowej Zelandii, RPA ) -na semicko-chamicką (Arabowie i Żydzi) -na indyjsko-irańską (udność Azji Południowo-Zachodniej i płn Indii np. Turcy, Hindusi, Irańczycy) Turcy, Arabowie, Żydzi, Hindusi to RASA BIAŁA. A rasa kaukaska to rasa biała europeidalna, a nie żadni "ciapaci" GRRRRR jak mnie wkurzają tacy zakompleksieni faszyści dowartościowujący się przed komputerem, bo na żywo nie mają odwagi nawet pisnąć. W dodatku niedouczeni- używający pojęć, których nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit: "Wiecej mnie nie sprowokujesz Twoje posty ani mnie grzeja ani ziebia Splywaja po mnie jak po kaczce" ­­­ hahaha widać :D ale czy to oznacza że nie będziesz więcej pisała "do mnie", "o mnie" i "koło mnie" z żadnego nicka? Wystarczająco mocno tym razem dostałaś po łbie? Bo wiesz ja mogę dalej się bawić Aniu. Tak masz na imię prawda? 30 letnia Ania z Kielc. Nawet twoją wagę znam, problemy z ciążą itd., itp. Widzisz ja przynajmniej nie strzelam tylko wyczytuję z twoich postów. A twój facet ma na imię Serkan tak? Choć tego to się akurat tylko domyślam. ­­­ Swoją drogą potwierdziła się moja teoria. Lepiej o sobie nic nie pisać bo zawsze ktoś może cię skojarzyć. Mi to chyba nieźle wyszło skoro nawet moja płeć dla niektórych pozostaje tajemnicą :D. I niech tak pozostanie. Im dalej ode mnie tym lepiej :D. Mam tylko nadzieję że nie będę miała pana Wojtka z Krakowa na sumieniu. No cóż było uważać i pilnować co się pisze. Choć szkoda że nie wkleiła zdjęcia. Chciałam zobaczyć osobę która tak dopiekła ćwierćinteligentowi że teraz widzi go na każdym kroku :) ­­­ "A tak na marginesie Koran i Biblia maja wiele wspolnego" No ma tyle co z niej zerżnął więc... Trzeba być kretynem żeby się na to powoływać jako wiarygodne źródło. Śmiać mi się chce jak jakiś muslin próbuje tłumaczyć swoje teorie i nagle na potwierdzenie cytuje koran. Co to dla mnie za wiarygodne źródło? Równie dobrze mógłby cytować sennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu przykład tureckiej złotej klatki: "Właśnie u mnie taka złota klatka objawiła się nagle w rok po ślubie. Dlatego wróciłam do Polski sama, co będzie dalej czas pokaże. Na razie rozmawiamy na odległość, ale znając mego męża daję tylko 1 % szans na to, że będzie chciał ze mną zamieszkać gdzieś w innym miejscu/kraju z daleka od swojej rodzinki, gdzie np ja będę mieć pracę i nie będę siedzieć w domu i korzystać z jego pieniędzy, które wg Niego są nasze. Mnie wychowano podobnie jak autorkę- Turczynkę: dobre studia, praca i zaplecze finansowe w razie gdyby coś poszło nie tak z facetem, żeby nie być całkowicie zależną od Niego. Niestety przez to, że nie pracowałam, byłam całkowicie finansowo zależna od swojego męża, może pieniędzy mi nie wyliczał, ale i tak głupio się czułam, że musiałam prosić go o pieniądze na np typowo kobiece potrzeby czy wydatki. Oczywiście mowy nie było, żebym np pieniądze wydała na swoje zainteresowania typu: fitness czy jazda konna, taniec. Wg Niego to było ok, bo on jako mąż zarabia, ale dla mnie to zawsze były jego pieniądze. a nie nasze. On tego nie potrafił zrozumieć. No i problem jego rodziny, która nigdy mnie nie zaakceptowała, a robiła dobrą minę do złej gry, ale jak pisałam to wszystko wyszło z ich strony w rok po naszym ślubie, ewidentnie przestali udawać, mąż też przestał się mną przejmować, kiedy go potrzebowałam to go nie było. Nie chciałam takiego życia, dlatego wróciłam do Polski i dopiero będąc tutaj powiedziałam mu, że już nie wrócę, ze możemy razem zamieszkać gdzieś w innym kraju niekoniecznie w Polsce. Oczywiście nadal nie wierzy, w moje słowa i myśli, że jak mi się tu znudzi to wrócę znowu do jego złotej klatki. Gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądać, że popsuje się po ślubie to nigdy bym nie wyszła za mąż, ba nawet bym się nie zdecydowała na wspólne mieszkanie, ale przed ślubem nigdy takich akcji nie było, a mieszkaliśmy ponad rok ze sobą przed ślubem, jego rodzina zawsze była życzliwa."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
ta laska wszędzie jakąś "Simit" widzi. Ty weź sprawdź może w lodówce u ciebie Simit siedzi. Pewnie jak oglądasz się w lustrze to też Simit widzisz:D Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Przecież ty z neta czerpiesz swoją wiedzę. To tak jakbyś siedziała na forum medycznym i byś myślała, że dzięki informacjom z forum, masz wiedzę lekarska To tak samo jakbyś tłumaczyła neurochirurgowi, w jaki sposób ma nacinać i preparować tkanki, bo ty wyczytałaś tak na forum na necie. to po prostu śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandal(F)
Do Linki i podobnych dowcipnisów, nękających kilka osób i muzułmanów na tym forum: To co ty robisz Linki to celowa obraza uczuć religijnych, a zgodnie z art. 196 k.k i art Art. 212. 1., za obrazę uczuć religijnych oraz pomawiania pewnej grupy ludzi (np. muzułmanów) podlega się grzywnie lub karze ograniczenia wolności.Co więcej zgodnie z Art Art. 257. kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej- podlega karze ograniczenia wolności. A ty nazywałaś muzułmanów- śmieciami, zoofilami, pedofilami, gównem i innymi szkalującymi obelgami. "Zgodnie z art. 23 Kodeksu cywilnego (K.c.) dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek pozostają pod ochroną prawa cywilnego. Zgodnie z art. 24, ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne." W Polsce nękanie w Internecie jest na porządku dziennym- jednak wielu tzw. "dowcipnisiów" zapomina że nie są bezkarni i nie są wbrew temu co się mówi- anonimowi. A zgodnie z art. 31 Konstytucji RP wolność człowiek podlega ochronie prawnej i każdy jest zobowiązany szanować czyjąś wolność. Ponadto osoba, która w celu dokuczenia innej osobie w sposób złośliwy ją niepokoi podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany (art. 107 kodeksu wykroczeń). Jeśli nękający dopuszcza się przestępstwa (np. zniesławienie, naruszenie miru domowego, oczernienie) postępowanie karne może odbyć się również o te czyny. To co tutaj niektórzy robią: to naruszanie dobra osobistego, nękanie polegające na celowym, uporczywym i długotrwałym działaniu skierowanym przeciwko pewnej grupie ludzi, którego celem jest upokorzenie oraz obraza uczuć religijnych i dyskryminacja na tle etnicznym i religijnym. To już wedle prawa polskiego jest karane i zakazane. Osobiście czuję się obrażony i zbulwersowany, ponieważ posiadam przyjaciół- którzy są muzułmanami. W każdym normalnym kraju prawa, to co robią tutaj niektóre osoby- byłoby od razu wyłapywane przez administratora forum oraz UKARANE. Jest pewna granica między wolnością słowa a publicznym szkalowaniem innych osób i grup etnicznych. Podaję mój kontakt, dla innych osób które również czują się upokorzone i zniesławione- marcin.turn@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie forum taki poziom Niestety A poza tym czego mozna sie spodziewac po zacofanej Polsce? Rasizm rasizm i jeszcze raz rasizm Polska jest sto lat za murzynami Dluga jeszcze droga do normalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszPlĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ
LANA w dÓÓpę... ..chromosomy MURZYŃSKIE NIE MóóZóóŁMAŃSKIE.....MURZYŃSKIE.....M U R Z Y Ń S K I E ...Czytać się naucz .....chromosomy nie kłamią........ tÓnel i chÓÓj......!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie osmieszaj sie trepie Kazdy IDIOTA dobrze wie kiedy piszesz a kiedy nie 90% postow sa twojego autorstwa Nie trudno to zauwazyc Tylko ty nagminnie uzywasz slow " muslim muslin ciapek musliny" Piszesz sa ze soba a to objawy choroby psychicznej Nie gadajcie z linki i innymi pomaranczami bo wszystkie posty pisze jedna i ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszPlĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ
...aby śmieszniej było.... DNA wykazały, że Arabowie palestyńscy (czyli słynni Palestyńczycy), posiadają pewne pokrewieństwo genetyczne z Izraelitami a mianowicie noszą w sobie starożytny gen izraelski. Przodkami dzisiejszych Palestyńczyków mogą okazać się Żydzi, którzy zamieszkiwali Izrael i w VII wieku n.e. zostali zmuszeni do przejścia na Islam. Na początku zakładano, że wyniki badań dotyczą tylko tzw. rdzennych Palestyńczyków, nie zaś Arabów, którzy zostali przesiedleni na tereny Izraela w czasach Imperium Otomańskiego. Według danych szacunkowych, około 85% Palestyńczyków posiada dalsze lub bliższe pokrewieństwo z narodem żydowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandal(F)
Polskie prawo zabrania propagowania nienawiści wobec jednostki czy grupy społecznej ze względu na jej pochodzenie, kulturę, wyznanie lub ze względu na jej bezwyznaniowość. Uprzejmie proszę o kontaktowanie się ze mną mailowo marcin.turn@gmail.com, ponieważ chce zgłosić nielegalne treści znajdujące się na tym forum: propagujące rasizm, nękania oraz publikowanie i rozsyłanie ośmieszających informacji szkalujących określoną grupę społeczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszPlĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ
.Lana- ... plemiona jako słowiańskie nigdy nie istniały..jest to wymysł jajogłowych pacanów z osiemnastego wieku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi panie Gandalfie. Moim jedynym celem jest ostrzeganie kobiet przed wchodzenie w takie związki. Proszę mi nie wmawiać że nazwałam muzułmanów "pedofilami", "zoofiliami" bo tak nie było. A tylko że Koran na to zezwala co jest zgodne z prawdą. Także ich Nie wyzywam więc proszę nie kierować tego do mnie. Nawet nie pamiętam czy choć raz użyłam słowa "ciapciak". Rozumiem że dał się pan zwieźć osobom które ciągle powtarzają że pisze pod innymi nickami zaręczam panu że tak nie jest. Wystarczy sprawdzić IP. Rozumiem że mógł się pan poczuć obrażony ale ja nie odpowiadam za wypowiedzi innych ludzi. Także proszę kierować swoją wypowiedź do właściwych osób. A czy przyjmuje Pan skargi tez innych osób? Bo też wielokrotnie zostały obrażone moje uczucia religijne i jak i moja osoba. Czy ja tez mogę do Pana napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaszpLą
...pan gandalf i inne lewactwo uprasza się o wyjazd do korei pn względnie na cube .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesteścieAntybiałe
Program zastępowania tubylców jakiegoś kraju, np. Polski mieszańcami i imigrantami musi być nazwany ludobójstwem i czystką etniczną na tubylczej ludności. Gdyby ludnosć Japonii (obecnie 99.9% to rodowici Japończycy) zaczęto zastępować innymi narodami w ramach multikultularizmu i tolerancji tak, że w 2070 Japonię zamieszkiwałoby 20% Chińczyków, 20% Hindusów, 20% Murzynów, 20% Rosjan i 20% mieszańców, to każdy by twierdził, że to proces ludobójstwa i czystka etniczna na Japończkach. Ale nikt nie sporwadza do Japonii imigrantów, ponieważ nie są oni biali. Gdyby ludnosć Kenii zaczęto zastępować innymi narodami tak, że w 2070 Kenię zamieszkiwałoby 20% Chińczyków, 20% Hindusów, 20% Indonezyjczyków, 20% Rosjan i 20% mieszańców, to każdy by twierdził, że to proces ludobójstwa i czystka etniczna na Kenijczykach. Ale nikt nie sporwadza do Kenii imigrantów, ponieważ nie są oni biali. Do wszytskich białych krajów i tylko do białych krajów sprowadza się miliony ludzi innych ras i kultur. Mówią, że są "antyrasistami" chcącymi rozwiązania problemu "rasizmu", a tak naprawdę są antybiali i chcą likwidacji białych Europejczyków. To jest ludobójstwo na białych! Azja dla Azjatów, Afryka dla Afrykańczyków, Izrael tylko dla Żydów albo jesteś antysemitą, białe kraje dla wszystkich albo jesteś rasistą! To ludobójstwo na tubylczej ludności Europy - na białych! Dlaczego antyrasiści/antybiali chcą, by jasnoskóre urocze polskie dzieci przestały istnieć? Mówią, ze są antyrasistami a tak naprawdę są antybiali. Multikulturalizm = ludobójstwo na rodowitej ludności, czystka etniczna na tubylczej ludności; Mieszanie ras = niszczenie tozsamości, zagłada narodów, ludobójstwo Antyrasizm oznacza antybiały Kto normalny chce, by jego naród wymieszał się z innymi i zniknął z powierzchni ziemi? Jak głupim trzeba być, by nie widzieć, że multikulturalizm i ta pseudotolerancja to po prostu ludobójstwo na białych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaszpLą
Lana -wielce uczone lewactwo...jęśli uważasz i oświadczasz że hitler tylko propagował segregację to chciałabym obejrzeć kształt czaszki twoich nauczycieli...bowiem nie on segregację rasową i rozdzielność wymyślił tĘpoto....idż się douczyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesteścieAntybiałe
Kobiety i mężczyźni wiążący się z obcokjrajowcami powinni być karani za zbrodnię ludobójstwa na polskim narodzie. Polacy jako naród nie przetrwają mieszania ras i narodów. Dlaczego mamy przestać istnieć? Mieszanie narodów i ras jest ludobójstwem według definicji ONZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesteścieAntybiałe
Jesteście antybiałymi psychopatkami. Kto normalny chce, by jego naród wymieszał się z innymi i przestał istnieć? To ludobójstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaszpLą
..dlaczego turasy i inne araby nie pozwalają białym rÓÓchać swoich kobiet...co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesteścieAntybiałe
Dzięki kobietom i mężczyznom mieszajacym się z obcokrajowcami polski naród wkrótce przestanie istnieć. Te kobiety i ci mężczyźni chcą ludobójstwa i zagłady polskiego narodu. Mieszanie ras to ludobójstwo, niszczenie tożsamości narodowej. Multikulturalizm/wielokulturowośc to ludobójstwo na tubylczej ludności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaszpLą
...zborsuczoną sukę doświadczony hodowca eliminuje...nie nadaje się do dalszego krycia.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesteścieAntybiałe
W Izraelu jest wprowadzona segregacja rasowa i zakaz zawierana mieszanych związków. Robią wszystko, by chronić własną tożsamość. W Polsce powinno być tak samo. Kto normalny chce, by jego naród wymieszał się z innymi i przestał istnieć?? Kto jest tak głupi?? Polak + Polka = śliczne polskie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesteścieAntybiałe
W Izraelu jest wprowadzona segregacja rasowa i zakaz zawierana mieszanych związków, w Arabii Saudyjskiej jest tak samo. W Japonii, Korei, Chinach mieszane związki są bardzo niemile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie są posty pani lolokio która poobrażała mnie wczoraj za wszystkie czasy? W życiu nie widziałam tyle obelg naraz. Gdzie są te posty gdzie byłam wyzywana od tępych krów, idiotek, prostaczek itd.? I to nie był jeden post. Ona pisała w kółko i w kółko i w kółko co raz to dalej mnie wyzywając. Ja jej nie wyzwałam ani razu. To teraz one są usuwane aby nie było że inni też obrażają? Co to ma być? A co z Thorin od którego swego czasu też sporo się na wysłuchiwałam, którego celem było upokorzenie mnie? A co z innymi? Tak jeżeli pan zbiera takie skargi ja tez chcę dołączyć swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JesteścieAntybiałe
@Lana Dlaczego tak ci zależy, by Polacy wymieszali się z innymi i przestali istinieć?? Dlaczego chcesz eksterminacji polskich dzieci?? Jesteś antybiałą psychopatką?? Ludobójstwo to nie tylko wymordowanie członków narodu w obozach, to również multikuilturalizm, mieszanie ras. Oba sposoby doprowadzą do tego samego - naród, będący ofiarą agresji fizyicznej i/lub psychicznej, przestanie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×