Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość iviarzenie...
JA JESTEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az sie juz milej czyta :) Moj naturalny kolor wlosow jest ciemny jak u turczynek.. aa teraz nie moge zydenfikowac mojego koloru wlosow :D Hmm .. wiem,ze Turkom podobaja sie blondynki .. dlatego wiekszosc turczynek sie farbuje na blond hihi :) Ale co generalnie im sie podoba w Polkach jest to,ze nie gadamy duzo .. Turczynkom sie buzie nie zamykaja.. sa strasznie zazdrosne, kontroluja swoich facetow i jak np zerwa ze swoim facetem to potem nie daja im spokoju .. dzwonia i pisza esy i nachodza.. (tak jak bylo w przypadku mojego chlopaka). Dlatego sobie powiedzial koniec z turczynkami;-) ja taka nie jestem .. i to mu sie we mnie podoba .. aa taak generalnie to juz chyba 6 turek ktory mi powiedzial,ze moze byc ze wszystkimi tylko nie turczynkami ;-) sorry z dekcza nie na temat :D pozdrowka dla Was kobitki :) te pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honney
a ja się boję, że może faktycznie większość turków uważa nas za "łatwe". Może mój turek nie odzywa się do mnie, ponieważ doszedł do wniosku, że i tak nie zaciągnie mnie do łóżka jak tylko nadejdzie taka okazja. Być może zdał sobie sprawę, że ja nie potrzebuje tylko sexu,ale chce być również kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to wogole jestes ladna Ania :D..... hehe xD A jak Ci sie układa z huseyinem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to wogole jestes ladna Ania :D..... hehe xD A jak Ci sie układa z huseyinem ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podobną sytuację .Dzwonil pisał ze kocha i ktoregos dnia po rozmowie w której zapewnial ze przyjedzie do Polski kontakt sie urwał.Umieralam z tęsknoty,a zarazem bylam wsciekla.Wysylalam meile ,sms-y w ktorych prosilam o szczerosc i prawdę tylko tyle.Bo lepiej znac prawdę niz sie zadręczac nieustannie i myslec.Odpowiadała tylko cisza nic wiecej.Wiec sie zastanawiam jak to jest skoro jednego dnia mówi ze kocha,placze a drugiego nie ma oddzewu?To boli najbardziej Jedna z osob ktore poznałam i jest w związku z Turkiem powiedziala mi ze tak im jest wygodniej i ze oni nigdy sie do błędu nie przyznają. Inna osoba ktora byla z turkiem i sie rozwiodla tez mnie przestrzegala.Akurat trafiłam na osoby ktore były z turkami i kazda mówila ze to są czarusie ,potrafią jechac na kilka frontów itd.Mimo wszystko wierzyłam z moim bedzie inaczej-jakze sie mylilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
ja to nie mam szczescia do factow..zawsze na lodzie jakiegos obojetnie z jakiej nacj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Edunia.. Dziekuje Ci kochana :) Ty rowniez jestes sliczna ;-)) A dobrze, dobrze leci powolutku z kazdym dniem jestem coraz szczesliwsza z Nim:) Ja to powiem tak: Wiekszosc osob uwaza Polki za latwe .. i to nie tylko Turcy.. ale rowniez czarnoskorzy, albancy itp.. Ale przeciez tak nie jest !! Ja sie nie uznaje za latwa .. i wierze w to,ze Wy rowniez.. to jest stereotyp tak jak sie mowi o czarnych ze to nieroby.. ;-) Nie kazdy Turek ma w naturze oklamywac druga osobe.. jezeli ja bardzo Kocha i szanuje, to uwazam,ze tego nie zrobi. To mi kiedys jeden znajomy Turek powiedzial.. Ja nie wiem jak to jest u Turkow w wieku 25-40 lat .. bo nie znam takich niestety.. Ale dam przyklad.. moja mama kiedys na samym poczatku pracowala w tureckiej restauracji, gdzie jej boss mial zone i 4 dzieci a mimo to staral sie dobierac do mojej mamy. Ona postawila rozsadnie, odeszla z restauracji nie chciala szukac problemow.Nie mozna kazdego wrzucac do jednego wora.. wiem ze mialyscie przyklady od kolezanek, rodziny gdzie sie nie powiodlo z Turkiem. Np. Boss mojego H .. ma syna, ktory jest z Polka juz od 12 lat .. maja 3 dzieci, mieszkaja w Londynie i sa bardzo szczesliwi.. a Boss wypowiada sie bardzo ladnie o swojej synowej.Moze mowil tak,bo wiedzial,ze ja jestem Polka.. ale jak mnie 1 raz zobaczyl to pomylil mnie z Turczynka i potem jak sie dowiedzial,ze jestem Polka .. to zaczal cieplo mowic;) Takze uwazam.. tak .. uwazajcie.. ale nie zrazajcie sie do nich od razu.. po obserwujcie ich zachowanie .. moze akurat nie bedzie tacy jak Inni .. Pozdrawiam Cieplo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
a ja gadam wlasnie z moim ex turkiem i....jest jak zawsze zjefajnie.......uwielbiam go tym bardziej ze sie spotkamy po przyjacielski niebawem..........szkoda ze tak sie to skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa dziex turk Kizi :) ;**... Do iviarzenie : Tez dziekuje za przetłumaczenie tego komcia ;PPP :) Myslalam ze to bd cos zlego jak Twoj ex niechcial powiedziec a byl bardzo milusi :) Pz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i do zona zuchwała :A Ty mialas jakas historyjke z turaskiem ? :D xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
nie jedna nie dwie nie trzy ,cale mnostwo :] hehehe nie umie sie uczyc na bledach i ciagle w jakies bagno sie laduje :] do bycia z turkiem podchodze sceptycznie ...z dysansem ...ale cos w nich jest takiego ,ze nie kobieta nie umie sie powstrzymac i dlaej slepo popelnia nastepny blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazzee..
ok kobietki a jak wygląda sprawa ..seksu....przyznam sie ze po ramadanie pewnie sie dowiem jak to jest miec faceta turka. w łózku..wiadomo kazda nacja ma podobno inne zachowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
temperamentni sa hehehe...przynajmniej moj byl...hehe...ale to chyba nie zalezy id nacjii ...polacy tez sa przeciez rozni...kazdt czlowiek ma inny charakter inne potrzeby i inne gusta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
pozatym post obowiazuje 30 dni ale od wschodu do zachowu slonca wiec po wieczornym posilku moge tez uprawiac sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no ja w tym temacie nie mam zbyt wiele do powiedzenia...poniewaz z zadnym nie spalam jeszcze...zawsze sie balam i nigdy nie bylam 100 % ich pewna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
kochana turcy ...nie wszyscy ale wiekszosc...maja twarde zasady....nie powinni kochac sie z kobieta ktora nie jest ich zona....to tak jak u nas niby przed slubem koscielnym nie wolno ale i tak to sie robi...tylko u nas czesciej sie te zasade lanie u nich jest tak ze sa bardzo konsekwentni i wierza ze to grzech ....tyle sie nauczylam bedac w takim zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
jak cos pisac na moje gg 9233607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
no ja wlasnie pisze z ojcem mojego ex -turka i powiedzial ze po posilku mozna....szczerze te zasady sa lekko niepojete dla mnie heheheh....moze dlatego ze mimo iz jestem katoliczka to az tak scislo zasad religii naszej sie nie trzymam...jestem zaskoczona ze oni sa az tak wierzacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
ja akurat na samych ateistow trafilam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
ehhehehheh...ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
no wlasnie jak to jest z tym seksem? jesli np przespie sie z Turkiem przed slubem to juz jestem skreslona na przyszlosc? ja np nie udaje ze jestem dziewica, bo po co mam kogos oklamywac, ale nie wiem czy w takim razie on mnie traktuje powaznie (chociaż nie jest jakos bardzo wierzący) ... wiem ze to troche prywatny temat ale to w koncu jest bardzo wazne, wiec chcialabym wiedziec co Wy dziewczyny znajace lepiej Turkow ode mnie myslicie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no moze podam taki przyklad :] moja siostra jest bardzo wierzaca osoba,katoliczka itp itd ona strasznie serio traktuje te spraw zwiazane z sypianiem.....zakochala sie w tuku,on w nij chyba jeszcze bardziej,po 3 miesaicach chcial cos wiecej od niej,ona powiedziala,ze nie,ze to jest jej religia i ze chce z tym poczekac...powiedziala mu takze ,ze zrozumie go jesli odejdzie...zostal ,ale po miesaicu znowu zaczal startowac ...siostra zerwala z nim...po 2 miesaicach zadzownil do niej z przeprosinami ,i z oswiadczynami :] chcial z nia wziac slub natychmiast !!!!nie wiem o co mu dokladnie chodzilo ...w kazdym razie ciagle do niej dzowni a siostra ostatnio powiedziala mi,ze pierwszy raz tylko z nim :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
w sumie turek nie powinien kochac sie z kobieta ktora nie jest jego zona ehheh....ech....skomplikowana sprawa z tym tureckim seksem hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazze...
..jesli turek nie moze sie kochac z kobietą ktora nie jest jego zona jak zrozumiec postepowanie tych turków ktorzy niby tacy wierzący a ciagle mają jakies laski obok siebie... nie wiem co mam myslec o moim turku...mówi mi ze to głupie ze przez 1 miesiąc nie ma seksu...ciagle mi powtarza..ze tyle a tyle zostało do konca ramadanu...hm nie wiem co on se mysli ..odlicza do zdobycia mnie czy co..jak sie zachowac do takiego odliczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×