Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość jazze...
..aa raz mi pisze jesetsmy przyjaciolmi...nastepny dzien wypisuje mi ze jestem piekna..slodka i nie moze sie doczekac konca ramadanu...czuje sie przy nim jak gówniara jakas na kolonijnym romansie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
no dziwne....szczerze to i mnie dziwi bo niby nie moga a robia to....tylko chyba raczej to tajemnica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
no wlasnie nie powinien... wiadomo ze tak nie jest w rzeczywisctosci... Turcy sypiaja z dziewczynami przed slubem, ale czy wtedy taka dziewczyne traktuja powaznie? czy moze byc kandydatka do powaznego zwiazku dla nich? oto jest pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
heheh smieszne wlasnie gadam sobie o tym z turkiem....chyba lepiej byloby pewnych rzeczy nie wiedziec wierzcie mi hahahha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
wiadomo co mowi ich religia, ale w koncu mamy XXI w.... wszyscy to robia, wszedzie mowi sie o seksie w telewizji w internecie, i zastanawiam sie czy ich poglady tez ida troche naprzod czy tez dalej tak twardo trzymaja sie zasad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviarzenie...
tak twardo juz sie nie trzymaja ...ale chyba zalezy od charakteru...jeden dalej szanje kobiete po fakcie a drugi uznaje ze sie oddala i tyle..koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
no wlasnie moj Turek wie, ze ja np juz z kims bylam... i dalej uparcie twierdzi, ze chce byc ze mna... i mysle ze raczej nie dla seksu bo ja jestem w polsce a on w turcji, wiec to przez dlugi czas bedzie niewykonalne... ale po tych wszystkich "rewelacjach", ktore tu czytalam zastanawialam sie czy on mowi powaznie czy nie do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a JA tam
nie mam tam jakis uprzedzen do turkow. Co bedzie to bedzie. Bylam 4 lata z polakiem...na poczatku wszystko dobrze..a potem zaczol pic, zdradzac, podnosil na mnie reke. I mieszkalismy razem. Wiec dla mnie to obojetnie jakiej narodowosci facet jest. JAk bedzie mnial zdradzic to i tak to zrobi. Teraz jestem 5 miesiecy z turkiem i jest swietnie. Jego rodzice mnie uwielbiaja. A czlowieg nigy na nic nie ma i nie bedzie mnial gwarancij. Nawet jak mi tam z nim nie wyjdzie to pozostanna wspomnienia. Ale wiem ze KOCHAM GO PONAD WSZYSTKO !! Pozatym moja znajoma tez jest zonata z turkiem maja 2 dzieci i jej maz jest wspanialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
ja tez kocham ponas zycie, chce byc z moim turkiem:(( niech on juz przyjedzie to tej polski łeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz i mnie cos zaczelo zastanawiac przez to co piszecie.... czasami jak gadam przez kamerki z moim kochanie i widze jakies laski obok niego to mowie mu ze jestem zazdrosna itd... a on za kazdym razem powtarza....\" kochanie przeciez jest ramadan, dlaczego jestes zazdrosna?\" hmmm no to jak nie bedzie ramadanu to bedzie mnie zdradzał jak ja mam to rozumiec? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a JA tam
to ja : a JA tam. Zmienilam sobie nicka. Tak naprawde to nie wiem jak jest tam w ich religi bo moj nie jest za bardzo wierzacy i jego rodzice tez nie. Ale to jest w sumie obojetnie. Tak jak juz pisalam jak bedzie mnial zdradzic to i tak zdradzi. Najlepiej spytaj sie jak tam u niech jest ...jakie maja tradycje ...zwyczaje itd. Najlepiej byc od pacztku szczerym i otwartym wtedy nie bedzie jakis niespodzianek. Ja tam od poczatku wszystko sie pytalam.I od razu mowilam co mysle. Dlatego moj tak za mna jest. Bo nie udaje i jestem szczera. A oni potrzebuja kobiety ktura tez walnie reka o stul i pokaze granice. Sam jego ojciec mi powiedzial. Jak jak trzymasz ptaka w rece i go za bardzo scisniesz to zdechnie jak za bardzo popuscisz to odleci. Jak chcecie to moge sie spytac swojego o co to tak dokladnie chodzi. (sory za moje bledy ortograficzne ale od dziecka mieszkam za granica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ja tez jestem zazdrosna i moj Turek tez jest o mnie zazdrosny, wiec uznajemy jedna prosta zasade jesli chce sie czegos wymagac samemu trzeba to dawac i tego sie trzymamy, w sumie ufam mu (czasami tylko za bardzo biore do siebie te glupoty o Turkach ale tez szybko o tych zlych slowach zapominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze tutaj interesujacy temat ... sex .. wlasnie ja tez sie nad czyms zastanawiam.. ja juz jestem po z moim .. i jestem ciekawa czy bierze mnie na powaznie czy nie.. tzn (nie mysle o slubie) ale czy moglabym byc jego zona, skoro juz to zrobilismy .. a jestesmy jeszcze mlodzi... co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawidliwa..ja tez czasami jak poczytam te wypowiedzi tutaj to tez mam metlik w glowie ale jak cos to ja dostane po dupie a nie inni ludzie amoze akurat bede szczesliwa. A koszmar juz przezylam tylko ze z POLAKIEM. Ta moja koleznak co ma dzieci z turkiem to jak juz pisalam mniedzy nimi jest super. A sa juz 10 lat razem. Jest wspanialym ojcem i mezem. Kladzie dzieci spac, opowiada im bajki. I ten jeden idzie nawet teraz do komuni. Hehe sama siemie sie ze swoim ze ona jest facetem w domu i ma cos do powiedzenia. Hmm wydaje mi sie ze mozna wyobrazic sobie dalsze zycie z turkiem. Nawet jak juz sie spalo. Trzeba mniec wlasne zasady i sie ich trzymac.. ja wiem co jemu nie odpowiada a on co mi. i czasami musimy isc oboje na kompromisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
Canim, ja tez bylam 3 lata z Polakiem, ktory pozostawil po sobie same przykre wspomnienia... wiem juz przynajmniej czego chce i na jakie zachowania nigdy nie pozwole facetowi, a moj Turek tez doskonale o tym wie i obydwoje tez mamy swoje zasady i podobne oczekiwania od zycia... i tez nie zrezygnuje z niego, bo ktos cos mowi... raz sie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
i mam nadzieje ze nam sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie raz sie zyje !!! Sprawiedliwa a ile jestes juz ze swoim i jak na to Twoja rodzina. Bo u mnie to mama ze mna nie rozmawia. Nadal chce zebym wrocila do swojego ex. Hmm i wie co on mi zrobil i ze mnie bil. Nie rozumie tego.... no coz ale takie zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
a moja mama nie chce mje przyajciela z turcji na swieta ..... i lipa bo on sie juz na to nastawia czeka az mu tylko powiem tak ;/ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z rodzina to jest problem, moja mam dzisiaj powiedzial i to mowila calkiem serio ze moze powinnam isc do psychologa. mowi tak zawsze jak cos wspominam o moim tureckim kochanie, i to jej przerazenie w oczach .............ehhh on by chciala zebym byla z moim ex (polakiem) bo on niby taki dobry i nic by mi z nim w zyciu nie brakowalo....... moze to i prawde bo nigdy krzywdy z nim nie mialam ale zabraklo by mi milosci napwno..... a nawet sobie nie chce wyobrazac co by moja mama powiedziala jak by sie dowiedziala ze chce mojego kochanie zaprosic do polski hehehe, dlatego w tej sprawie nie bede jej pytala o zdanie i dowie sie jak juzaskim bedzie na miejscu:) i zostanie przedstawiony jako moj chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe co prawda ja mieszkam sama wiec moja mama nie ma w tym nic do gadania ale tez jak cos wspomne o nim albo jak dzwoni i sie pyta gdzie jestam to jak mowie ze u niego to tez mowi ze mi juz clakiem odbilo. I ze powinnam sie leczyc. Lub zaczyna ze sasiad turas codziennie leje swoja zone itd. Hmmm ale z moja rodzina w PL to nie ma problemu. Babcia jest nim zachwycona. Mowi ze najwazniejsze zebym byla szczesliwa i zebysmy sie szanowali. Hmm sama nie wem co bedziemy robic na siwta. Bo do mamy napewno z nim nie pujde zeby sie na niego dziwnie gapila ..hmm pozatym napewno zaprosi mojego ex na wigilje.. przykre to troche ze swieta nie mozna spedzic w rodzinnym gronie i przy osobach ktore sie kocha. Nie rozumie dlaczego ludzie maja takie uprzedzenia i sa tk zawisni. A polacy to niby najlepsi..kazdy ma prawo sam decydowac o swoim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ci rodzice niczego nie rozumieja ;(((((((((((((((((((((((( A ludzie (polacy) ciagle wieżą w stereotypy o turkach :((( :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja Canim :)...... To jest głupie bo co jak byl by polak zly to mógłby być bo polak .. a jak turek nawet dobry to nieeeee bo to turek ?! : Eh,m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje nam tylko nadzieje ze nasi rodzice kiedys zmienia swoje zdanie. I zrozumieja ze sami musimy sie uczyc na swoich bledach i podejmowac decyzje. Mnie tylko dziwi moja mama bo dokladnie wie dlaczego odeszlam od mojego Ex. ....bo mnie bil. ii ona nadal chce zebym mu wybaczyla..bo on sie zmienil i wszystko zaluje i juznigdy tego nie zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh.... Prawda jest taka że gdyby ON byl polakiem to pewnie nie miałaby nic przeciwko temu ;/ co nie ?? To jush chyba takie nastawienie do obcokrajowców : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobna syuacje dziewczyny .. Nie to,zeby moja mama nie trawila Turkow, ale nie jest za Nimi wcale.. Jak rozmawiamy o Nim .. to moja mama w ogole sie nie odzywa.. Odpowiada mi tak, \'\'nie mam nic do Turkow, mam znajomych Turkow i pracowalam w srod Nich.. Ale nie jestem za tym,abys z Nim byla. On ma inne zwyczaje i religie.. Taki zwiazek nie ma sensu. Teraz jestes mloda i mozesz sobie wybierac, ale wkoncu bedziesz musiala poszukac juz kogos na powazniej, a nie sadze,zeby Twoj Huseyin byl Nim.. \'\' z kolei moj ojczym nie lubi Turkow.. smieje sie z Nich,ze nic nie potrafia tylko kebaby otwieraja i nie umieja angielskiego ( a on sam nie umie LoL). A moj ojciec, ktory mieszka w Polsce mowi tak \'\'No jako kolega to on sobie moze byc ale nic wiecej\'\'.Moi znajomi (Polacy) nie odzywaja sie do mnie w ogole .. krytykuja mnie na kazdym kroku .. dlaczego Turek, jest tylu fajnych Polakow..Jest to przykre.. Bo znajomi mojego chlopaka nic mu nie mowia,ze jest z Polka.. a tyle roznych stereotypow krazy o Nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm trudno powiedziec ona poprostu uwielbia mojego EX...Ale co sie tu oszukiwac o Turkach nigdy nie zmienia zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turk kizi wiem ze to bardzo przykre...ale niestety nie zmienimy tego. Kiedys jak moze zalozysz rodzine i bedziesz szczesliwa to beda ci zazdroscic. Moi znajomi tez tam gadaja...dlaczego turas...albo jaka glupia turasa sobie wziela a mogla by mnie spokojnie jakiegos innego...alboe boze jak mi jej szkoda...to jest przykre ;( Ile ja juz sie nawylam po nocach. Ale przyjda jeszcze inne chwile..nie chce wiedziec co bedzie jak pojade z nim do PL. Ale teraz liczy sie ze jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×