Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

wszyscy sie smiali ze odpadna hehe a jednak pokazali :P KOCHANI MOI;P;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
no nawet nie mowicie o pilce bo moj H. ma bzika na punkcie pilki:) oglada wszystkie mecze i zdaje mi relacje:) i sam mowil ze nie cieszylby sie gdyby Turcja miala grac z Polska... bo by nas pokonali a ja mowie ze no niestety to prawda:D bo Polacy kiepsciutko graja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehheheheheh dobre!!! sprawiedliwa wiecie laski ja lece bo musze sie wykapać ,główke umyjać ... a potem psióła wpada..... to dobranoc ;***************...... Jak cos to piszcie na gg :7293751 Paaa: d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no moj Ozan tez uwielbia pilke :P Ale chcial zeby nasi dalej zaszli..no ale niestety nasi to tylko w gebie mocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomozcie mi bo nie wiem co robic. W maju bylam na wczasach w Turcji, poznalam niesamowitego turka. Ja mam 20 lat on ma 40. Jestem w nim tak zakochana, że nie wiem jak dalej zyc. Poznalam go w hotelu, spedzalam z nim kazda chwile tam, nie doszlo do niczego powaznego, ale bylam bardzo szcesliwa, a nawet moge powiedziec ze najszczesliwsza przy nim. Potrafil mi dac tyle radosci i milosci ze to jest nie do opisana. Byl dla mnie tak dobry, że inni faceci mnie wogole nie interesuja i od tamtego czasu nawet nie mam ochoty gadac z zaqdnym innym facetem. Caly czas mysle o nim. Wiem, ze to glupie, ale on do mnie dzwoni raz na 2 tygodnie. Miedzy nami bylo cos takiego niesamowitego. Zdaje sobie sprawee z tego ze na pewno od tamtego czasu mial inne baby, bo w koncu to facet-babiarz. On chce zebym terazx przyjechala do niego. Mam male obawy. Boje sie ze pojade, wydam moje ostatnie piniadze oszcedzane pol zycia na ta wycieczke ;) a on sie poprostu mna zabawi i oleje. Co robic? Doradzcie. Olac go? Boje sie ze pojade tam do hotelu on przez pierwszy czy drugi dzien bedzie pieknie, a pozniej go zobacze z inna baba, nie jestem jego pewna ale moze warto sprobowac? On jest taki kochany. Doradzcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zeby to on przyjechał do Ciebie :) a nie przeraza Cie roznica wieku ? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj hmmm no to niezla historia...20 latek to sporo :P jakby nie patrzyl. Ale ja bym nie pojechala..gdyz normalnie on powienien ci pomuc finansowo troche. Wkoncu jedziesz do niego i dla niego. z drugiej strony na nic nie masz gwarancji. A taka przygoda nawet jak by mniala sie potez zakonczyc....bedziesz mniala kiedys co wspominac...piekny kraj niezly seks itd. a moze zapoznasz kogos innego tam nigdy nie wiadomo... potem mozesz tego zaloac ze wlasnie nie pojechalas..i sie zastanawiac co by bylo gdyby???? To bezsensu....ale ty musisz wiedziec co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
no roznica wieku jest spora... ale nie zastanawia Cie dlaczego 40-letni facet jest sam? jest rozwiedziony albo ma dzieci? bo moze ma za soba nieudany zwiazek i probuje na nowo ulozyc sobie zycie, albo cos jest nie tak... ja bym to musiala najpierw wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju a co ty nie wiesz wogole czy on sam jest lub czy mnial lub ma rodzine???? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela25
jeśli jest tu ktoś kto zna turecki - proszę o przetłumaczenie takiego słowa: \" gorusuruz\" Z gory dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do malibu_lade Hmm troszke ciezka sytuacja.. ale wydaje mi sie,ze musisz sie duzo o nim dowiedziec.. bo tak jak inni napisali ciekawe dlaczego jest sam? Wydaje mi sie,ze taki facet napewno ma rodzine.. Po za tym masz 20 lat on 40 .. daj sobie lepiej spokoj ... jeszcze jestes mloda i nie jednego poznasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..No mowi ze nie ma rodziny ani baby a nawet sie zazeka. Chcialabym bardzo jechac. On jak dzownil mowil ze zaplaci za wszytsko, ale ja nie gadam biegle po angielsku i nie rozumiem co on mowi i jak mam odebrac te pieniadze? I tak myslalam ze moze sobie wykupie wycieczke a on mi odda pieniadze na miejscu jak tam bede. Ale boje sie ze nie odda. Co byscie zrobily na moim mioejscu? Bo usycham z milosci? Hmm.. nie nie przeraza mnie roznica wieku bo juz rok temu spotykalam sie z facetem o 20 lat starszym ;) lubie starszych.. a nawet terazm krece z 40 latkiem polakiem, ale jednak turek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pomyslalam, żę moze mu porpsotu powiem , ze wlasnie wkupilam wycieczke i ze bede u niego za tydzien, ale musi mi oddac pieniadze? Uwazacie ze to nie bedzie bezczelne? Moge tak powiesdziec? Wiem, ze pieniedzy mu nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela ale napewno w tym wyrazie wystepuja Ü to musiasz napisac bo to zaraz zm,ienia cale znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
görüşürüz to znaczy do zobaczenia... nie znam tureckiego ale mam slownik turecko- angielski:D i doslownie to znaczy see u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malibu_lade to jak wy sie dogadujecie. Ja bym powiedziala ze chcem do niego przyjechac i zeby on ci wykupil bilet tak by bylo najlepiej. Przeciez moze zamowic przez neta i tobie podac kod przelotu. Wtedy bys widziala jak on zaareguje. i Czy wogole chce zebys przyjechala bo wiesz gadac se kazdy moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
no wlasnie Canim tez sie zastanawialam ze musza tam byc typowo tureckie ü ş itd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mini_33
Dziewczyny ja nie wiem co wy w nich widzicie ja nie dalabym sie takiemu dotknac....brrrr Mieszkam w Niemczech i wiem jacy oni sa...jak się slinia gdy przechodze koło ich Imbisów...brrr Ja wam radze uciekajcie gdzie pieprz rosnie... Już wolałabym byc z niemcem...Ja mam cudownego polaka i nie narzekam...kocham go i jestesmy szczęsliwi, na turka niegdy bym nawet nie spojrzała...niegdy nie pomyślała że mogloby byc cos pomiedzy nami....FUJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja tez mieszkam w niemczech i wiesz prawie juz mnie oni zezarli zywcem.....A zanm wiele niemcow i sami mi mowia ze wszyscy sie tylko z polek nabijaja ze kurewki na jedna noc. I oczywiscie polacy i nimcy nie slinia sie jak zobacza fajna laske??? nie zaczepiaja??? sa kurturalni??? Nie pija???? Nigdy nie udeza swoja kobiete?? To ja chyba bylam z kosmita z polski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
mała_mini_33 zycze ci szczescia i zajmij sie swoimi sprawami... tak bedzie lepiej... po co w ogole wchodzisz na to forum skoro nigdy nie pomyslalas o Turku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jak mozna powiedziec ze sie kogos brzydzi??? jak sie kogos nie zna??? Tylko dlatego ze jest innej narodowosci??? To jest straszne .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIECH ON ZAMOWI BILET wtedy zobaczysz...czy mysli to na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
nie patrz na to co mowi, ale na to co robi... po jego zachowaniu poznasz czy mu tez zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×