Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

ehmmm ...... Rodzicom jak bym powiedziała to ....eee wole nie mówić ..... Jak ja mówie wogóle moim znajomym o tym że lubie turków to takie miny robia jakbym była z innej planety....Moi najlepsi przyjaciele rozumieja to ze ,...To żałosne , że niektórzy komuś przeszkadza to że jego znajomy /przyjaciel jest w związlu z turkiem :(...Wtedy poznaje sie prawdziwych przyjaciół..Bo przecież Ci prawdziwi przyjaciele zamiast sie z Ciebie śmiać ....i wygadywać bóg wie co o nich to Ci pomogą ,wspiorą ...to wygloda jakby polacy byli jakimiś rasistami....Bo znajomi Twojego H przecież nie maja nic przeciwko temu że jesteś polka .....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edunia... Polacy sa dziwni...kiedys niemcow nienawidzieli ...a teraz moda na turkow sie zrobila. Czasami sama jak ide do polskich znajomych lub mojej mamy to tylko w twarz ci sie smieja. Ojj slaszalam ze masz chlopaka..tak sie ciesze a za plecami obgaduja i wysmiewaja...poprostu nie powiedza ci tego w twarz. I nie ma tej uprzejmnosci. Mama mojego ex tez takabyla...poprostu bez serca. A traz sie czuje ze poraz pierwszy ktos mnie szanuje taka jaka jestem. I to idzie prosto z serca. Rodzina mojego kochanego jest super. Ojciec jego mowi ze jestem jego curka, smiejemy sie razem..gotujemy...itd. I jego znajomi tez..poprostu jest tak rodzinnie i bez tego falszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on jest w niemczech tez? ??czy w turcji ?? :D Aa ja mam taki problem że poznałam Go w necie.....ehh .................................................................... I chciałabym go zobaczyc...... Szczerze to nie wiem nie znam go bo nie można w sumie kogos przez kamerke poznac:(,,, czy pisanie....i rozmowy telefoniczne,ale on wydaje sie taki cudowny :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapachlawendy
no ja też musze znosić uprzedzenia do turków na każdym kroku. Ale walczę z tym. Bo jestem juz z nim 3 lata i nie wyobrażam sobie nikogo innego. Jest wspaniały. Ale mówię tylko za siebie, różnie można trafić przecież..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO jasne !!! I to mi sie podoba ! hehe To jest nasze życie......i jak coś po my bd ryczeć po nocach,albo bd najszczesliwsze na swiecie :P :D Ale miło posiedzieć na forum jak nie ma tych negujących osób! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieszkamy oboje w niemczech. hehe oni wszyscy sa cudowni...ale sama musisz wiedziec .... przez nata kazdy moze pisac wszystko. ale jak czlowiek nie zaryzykuje to i tez sie nie dowie. :) ja jak mojego zobaczylam to jakby piorun we mnie walnol. On tez nie wiedzial co sie z nim dzieje. I on byl w zwiazku 2letnim. chcial tylko zemna pogadac i myslal ze glupia polka zaraz sie zgodze.....ehhh to dluga historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i wynikła z tego wspaniała miłość jak widzie .... :D....no racja ze przez neta można wszystko nagadać ale gadalam przez neta z tysiocami turkow a ten jest jakis wyjotkowy : D a ile wy macie lat ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
moja mama niezabardzo wiadomo, ma nadzieje ze zmadrzeje... ale sprawa wyglada inaczej bo moja siostra zna mojego Turka:) i ma o nim bardzo dobre zdanie wiec to troche uspokaja mame ( moja siostra starsza powazna itd) ale i tak niewiele... w rodzinie mam juz jeden podobny przypadek, jedna kuzynka jest z muzulmaninem ale za granica mieszkaja i zyje jest szczesliwa wiec przez to tez troche inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sprawiedliwa ; No co za polacy ...Nikt już nie może zaakceptować związku polki i turka?? :( ......Moja ciocia mieszka w Berlinie z turkiem ... I hmmm ....nie wiem jak tam im sie układa bo nie była u Mnie i rodziców z 5 lat a wiec co do tego tesh mam jakies obawy ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ja wlasnie bardzo obawiam sie poznania rodziny mojego H.... a w grudniu do niego lece i na zmiane ciesze sie i martwie... zupelnie nie wiem czego sie spodziewac, jacy sa jego znajomi itd strasznie mnie to stresuje, zwlaszcza ze mam juz bilet nie ma odwrotu... zreszta i tak chcialam leciec a on mowi ze na mnie czeka... no coz jak nie polece to sie nie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ooo dluga historia:) mojego H. poznalam przez jego brata ktory mieszka w Pl... bardzo sie lubilam z bratem mojego H. i on mi duzo o bracie opowiadal i nawet mi mowil ze musi nas poznac itd:D ja sobie zartowalam z tego caly czas... ale jak zobaczylam jego brata to nie wiedzialam gdzie sie patrzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
a jego brata w ogole to poznalam przez jeszcze innego Turka, wiec po prostu moda na sukces:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
ja bardzo lubie tych Turkow ktorych poznalam przed moim H., i oni tez mnie lubia z nikim oczywiscie mnie nic nie laczylo tylko kolezenstwo i ciesze sie bo przynajmniej mowili o mnie same dobre rzeczy mojemu H:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to tak samo bylo u mnie...kolezanka z mezem (niemcy) mowili ze maja fajnego znajomego i ze on ma dziewczyne ale od paru miesiecy miedzy nimi sie nie uklada i on ja nie kocha itd. i ze nas zapoznaja... i jak go zobaczylam to normalnie szk. hehe tylko nie dalam sobie tego poznac...i tak kilka miesiecy go tak mowiac olewalam ...bo tez mnialam takie uprzedzenmia i obawy przed turkiem... A traz jestem najszczesliwsza KOBIETA NA SWIECIE...hmm moze za kilka miesiecy to minie nie wiadomo..ale beda wspomnienia i wspaniale spedzone chwile i... poczucie bycia kobieta...i poczucie sie jak w prawdziwej rodzinie...bo jego rodzina jest naprawde wspanial. Ciekawa jestm co bedzie z nami kobitki za kilka miesiecy....jak sie pouklada...i czy bedziemy nadal tak szczesliwe. Mma nadzieje ze ten topik jeszcze bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
haha wlasnie jego brat nie:) woli brunetki a ja jestem blondynka:D moj H. posci ale nie do konca dlatego ze jest sportowcem i jak idzie na trening to musi jesc bo inaczej by padl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no jak my bedziemy to napewno !. ... Ehhmmm...Wszedzie słysze wypowiedzi że kobiety , które są z turkami nie są szczęśliwe....a T y Canim jestes najlepszym przykładem , że życie z turkiem może być CUDOWNE !!!!! Ja też jestem ciekawa co będzie dalej z Nami i NImi : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa hehe.....To kiedy sie bd z nim widziala sprawiedliwa ? Mam pytanie :czy wy byscie dla nich przeszly na ich religie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie sprawiedliwa kiedy go zobaczysz. Jak wrocisz pierwsze co to napisz tutaj i nas poinformoj :P hahhaa Hmmm ja bym nigdy nie przeszla na inna religie. I on nigdy by odemnie tego nie oczekiwal. Sam mowi ze bog jest tylko jeden i to obojetnie jaka religie czlowiek ma. Pozatym byl juz ze mna w kosciele. Powiedzial ze moglby nawet wziasc koscielny ze mna zebym ja byla szczesliwa bop wie ze bardzo bym kiedys tego chciala...ale mi to obojetnie.... Tylko jedno mi chodzi po glowie mowi ze facet powinien byc obrzezany..ze u niego nie chodzi o religie bo sam nie jest wierzacy gdyz wychowal sie w niemczech ale o czystosc. i hygiene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
my niestety zobaczymy sie dopiero w grudniu:( to mnie troche dobija bo roznie to bywa... ja napewno bede czekac zreszta codziennie rozmawiamy i sie widzimy przez kamerki... on tez mowi ze czeka i w sumie mu wierze... zadne z nas nie jest przesadnie religijne... ja sie rzadko modle, on tez... ale ja nie zmienilabym wiary i on tez by nie zmienil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym NIGDY nie zmieniła i nikt odemnie tego nie oczekuje ....:D a pociesze Ciebie że ja i mój to sie spotkamy nie wiadomo kiedy : ((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dopiero w grudniu. Hmm to troche czasu..ale nie martw sie zleci szybciutko i wrescie sie zobaczycie. Moglibyscie sobie wyobrazic mniec dziecko i zalozyc rodzine z nimi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Canim ja jeszcze nie mam 18 .... I zdecydowanie o tym nie mysle... Ale może kiedys bd miała męza turka ???? Kto wie :D:D?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jeszcze mi sie z tysioc razy odwidzi .... :D Ale cos jest fascynującego w byciu z turkiem ... Moze ciekawosc???!: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm oni maja cos w sobie. Hmm ja tez mam jeszcze czas ..ale tak ogolnie pytam.. kurde moje dziecko nie mowilo by po polsku itd. inaczej sobie to wyobrazalam.. Hmm ale u mojej znajomej tez to jakos problemu nie sprawia. A tak wogole to co wam sie podoba w waszych facetach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
jak wroce to napewno wszystko opowiem:) jade na 2 tyg, pozniej bedziemy sie czesciej widywac, on bedzie czesciej w Polsce, o ile dotrwamy do tego czasu... tez bylismy w kosciele, ale on chcial tylko z ciekawosci zobaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a ile masz lat Canim jak można spytac?? Co nam sie podoba ??? Wszystko: Nie jest taki nachalny ,wrecz przeciwnie przystojny .. jest miły I nie wypisuje tak jak to inni turkowie na profilach np na takim programi Bear Shere komentarzy do wszystkich słodziutkich laleczek TYlko do mnie :D::D: i to mi sie m.in. w nim spodobało ale tez duzo innych cech a Tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×