Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość oooooooooooo
oki dzikei posprawdzam soebie:) kurcz edzisiaj to jakas zdolowana jestem tym wszystkom.......... zaczynam odczuwac skutki uboczne zwiazku na odleglosc chyba:( zatesknie sie jeszcze z kazdej strony klody pod nogi nam leca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrb laski! Dzieki Wam jeszcze raz za te info ze swietami...zastanawiam sie jak opowiedziec mu o swietach ozego nardzodzenia :D ...Zeby zobaczyla jak to fajnie .....Ostatnio sobie wyobrazalam swieta ja i moja rodzinka i On ....Tyle ze moi rodzice pewie tylko sie patrzyli jak na głupka na niego :(... Ehh takie jest juz zycie ale coz.... U mnie to jest tak ze my sie z neta znamy ..Ja jeszcze nie jestem pelnoletnia a co tam u WaS? :d PS ; Sorka ze ja tak bez ładu pisze Pz :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo, jestes pewna, ze masz czekac az miesiac? ja skladalam wniosek o wystawienie zaproszenia w poniedzialek i jutro jest juz do odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
witam wszystkich:) oooooooooo doskonale Cie rozumiem... zreszta wystarczy przeczytac co wczoraj zrobilam:( zaczynam wariowac z tesknoty i mam jakies czarne mysli:( a moj H. jest tak opanowany i tlumaczy mi jak dziecku ze sie zobaczymy napewno itd, ze jak ja nie przylece to on i tak przyleci tu do Polski i mnie znajdzie:D wiem ze mowi to zeby mnie rozsmieszyc:) jeszcze teraz ma mniej czasu, zaczely mu sie zajecia, treningi... a ja jak na zlosc mam duzo czasu... zycie nie jest sprawiedliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
daza jestem pewna ze miesiac mam czekac:( dostalam karteczke z terminem odbioru.....7.11:(, oczwiscie zadzwonie do urzedu za jakies 2 tyg i sie upewnie czy juz moze zaproszenie na mnie nie czeka ..... ale cos mi sie zdaje ze tak rozow nie bedzie. daza a Twoj chlopak w jakim miescie bedzie robil wize w Ankarze? bo moje askim dzwonilo do ambasady i podobno powiedziano muz e jak przyjdzie z zaproszeniem i podasniem to tez miesiac bedzie musial czekac na decyzje:( ja juz nie mam sily:(( dzis mam takiego dola ze szok i jescze sie martwie czy w ogole dostane to zaproszenie bo moj kochanie ma nad literkami nazwiska i imienia kropeczki a mi babka w urzedzie kazala napisac bez kropeczek i zamartwiam sie czy aby wszytkie dane beda dobre:( a ty na ile wystawilas mu zaproszenie? bo ja tylko na 3 mc, czyli nawet jak dostane to zaproszenie to bedzie ono wazne tylko do lutego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt cicho tu dzis ! Daza a to moga byc problemy jakies jak moj Askim ma duzo kropeczek :( UU ..... Wlasnie dzis pisalam na gg z taka laska co tu pisala i mowila ze jej nie wyszlo z jej Askimem ....Mam nadzieje ze nam wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oooooooooooooooo Kochana najlepiej jak bys zadzwonila do turcji do polskiej ambasady lub konsulatu ( bo nie wiem w jakim miescie bedzie wyrabiana wiza ) i zapytala po jakim czasie bedzie wiza zapytaj tez o to nazwisko z kropeczkami bo mi sie wydaje ze to wazne( to tak jak ktos nazywa sie np dąbrowska a zaproszenie jest na dabrowska czyli to 2 rozne nazwiska ) Takze zadzwon do tej ambasady i popros o rozmowe z konsulem. Jestes polka a polacy w polskich w Turcji sa dobrze przyjmowani ( kiedy ja musialam isc do konsulatu np potwierdzic dokumenty do malzenstwa weszlam bez kolejki bo jestem polka ;)) ) wiec pani badz pan konsul wszystko wyjasni. a jesli sie okaze ze to nazwisko musi byc z kropeczkami to zadzwon do tego urzedu w ktorym wyrabiasz zaproszenie i wyjasnij cala sprawe a oni napewno poprawia blad. İ nie mart sie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
szczerze polecam istanbul a nie ankare- strasznie zostaliśmy tam "olani". jeśli chodzi o informacje udzielane przez telefon Turkom (bo jak polka dzwoni to co innego mówią...) to trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. z tego co wiem to termin jest krótszy niż miesiąc (chyba tydzień) ale trzeba sie stawić osobiście po odbiór, więc jak ktoś daleko mieszka to przekichane :) ja troche nie mam w tym wprawy, znam te wizowe sprawy z relacji znajomych (oprócz historii z ankarą) wiza turystyczna nie może być dłuższa niż 3 miesiące, więc dłuższe zaproszenie jest niepotrzebne :) jeśli chodzi o przelot to sprawdź połączenia z berlina (do berlina łatwo dostaniesz sie eurobusem czy czymś w podobie, koszt to ok 50euro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
dzieki kochane jestescie:)) zadzwonie jutro i sie o wszytsko wypytam w ambasadzie mam andzieje ze mi pomoga i wszystko bedzie dobrze bardzo sie ciesze ze tu jestescie mi ze pomagacie w chwilach zwatpienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w konsulacie w İstanbule jest bardzo fajna pani konsul tzn sa 2 ;)) takze dzwon ;))) a tu podaje telefon ; Tel: + 90 212 290 66 30 - 290 66 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
w istanbule jest też fajny Pan konsul ;) na kogo byś nie trafiła to masz szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki :) co tam u Was? W ogole ostatnio nie mam czasu na nic :( Szkola i na dodatek jestem chora, ale juz jutro i wkend:D Mam do Was pytanie : Bo ja slyszalam, ze jezeli kobieta nie jest dziewica to nie ma szans,zeby Turek ja wzial za zone.. czy ktoras z Was wie cos na ten temat? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do turk kizi jak juz wczesniej pisalam to zalezy od osoby . ale przewaznie wieksze ( znaczenie ) maja kobiety bez tzw . przeszlosci. zwiazane jest to glownie z religia i zapewne mentalnoscia turecka. W krajach europejskich ( na to ) przewaznie nie zwraca sie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
zadzwonie do tego istambulu jutro, ale wydaje mi sie ze jak by co to moje kochanie bedzie w ankarze zalatwialo bo blizej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turk Kizi : ja tam słyszalam ze to zalezy od Twojego przyszlego męza ..chociaż nieraz moga być problemy ...jak rodzina jest religijna bardzo iwogole ... : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
Turk Kizi a gdyby polka powiedziala ze za faceta nie prawiczka nie wyjdzie za maz to musialaby zostac stara panna albo znalesc sobie potencjalnego 12-letniego kandydata bo starsi to odpadaja hehe :-)))) ja mysle ze to nie jest tak ze 'turek' bo sa inne nacje na swiecie ktore zdecydowanie bardziej dbaja o czystosc przed slubem niz narod turecki tylko to dbanie prowadzi do innych rodzajow seqsu a poazatym blone dziewicza tez mozna sobie zrobic!!!ja nie wiem co lepsze ale po co sie oklamywac ja takie rozmowy z moim mam juz za soba:-))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
my już nigdy w życiu nie skorzystamy z "usług" ambasady w ankarze, chociaż też będzie bliżej (o wiele) :/ no ale może poprostu mieliśmy pecha :) kwestie dziewictwa lepiej wyjaśnić szybko, ale nie nachalnie, lepiej poczekaj aż on sam zapyta. chociaż sądze że może nie zapytać, bo i po co? co za różnica czy dziewica czy nie? pozatym gdyby to było dla niego ważne i gdyby nie chciał sie wiązać z nie-dziewicą, na 10000000% zapytałby o to na początku znajomości. prawdopodobnie on wie, że nie jesteś, poprostu sie domyśla. Mój nie pytał, bo nie było dla niego różnicy. dopiero po jakimś czasie ( długo po rozpoczęciu współżycia) doszło do "luźnej" rozmowy na temat ilości partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
a moj A ma wszezie wstep wolny hehehe nie wem czemu ,alezadnych zaprosz wiz dodatkowych itp nie muze zalatwaic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
hehehe Jarek jestes wyjebany w kosmos zafajdany gadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
moj H. wie wszystko na ten temat:) dosyc szybko o tym rozmawialismy, w sumie to wyszlo tak naturalnie, podoba mi sie jego podejscie w tej sprawie, jest juz jakos tak bardziej nowoczesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
elif- miesiąc temu był tam konsul mężczyzna ja nie śpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rozkrecamy jakis temacik ;D sibellllle a Ty chyba nowa jestes na forum? bo nie widzialam Twoich postow wczesniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
nowa, od kiedy zaczęło mi sie nudzić bo nie mam mojego męża przy boku :) tak z ciekawości wygooglowałam jakieś forum o związkach polsko tureckich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elicuas
ale żeście opentani... żeby aż 163 strony napisac o turkach? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×