Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Niqa32
hej, jestem nowcjiuszką , ale i jak wy jestem zakochana w Turku . Powiedzcie jaka jest szansa i procedura uzyskania wizy dla Turka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
no kochana wlasnie trzeba takie zaproszenie o ktorym pisalam wystawic dla swojego ukochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
hej Wam! ja dzisiaj nie mam kompletnie humoru przez mojego H.... a mam do Was pytanie z innej beczki: jak zablokuje kogos na msn-ie to ta osoba bedzie to wiedziec? bo nie wiem jak tam jest czy tak jak na gg czy inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
ja nie wiem jak to jest... a co myslisz ze mogl cie zablokowac? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
nie, akurat w tym przypadku nie o niego chodzi... moj H wiem na 100 ze mnie oklamal moze w glupiej sprawie ale klamstwo to klamstwo... zreszta bedziemy gadac dzisiaj tylko ze pozniej, czuje ze to bedzie ciezka rozmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
DZIEWCZYNYYYYYY !!!!! po dwoch tygodnia ,to ja sie wreszcie odezwalam .... zdecydowalam sie ,nic nie strace a moge zyskac -w ten sposob podeszlam....mamy XXI wiec to ja pierwsza chwycilam za fona i wykrecilam numer ...wiecie co sie okazalo....ze on probowal wiele razy sie ze mna skontaktowac ,tylko nie odbieralam---racja ale wtedy pisalam mu smsa,ze bylam u dentysty itp itd ... a za drugim razem tyd temu po prsotu starsznie rpzerywalo i sie sama rozlaczylam bo nic go nie rozumialam...myslala,ze zadzowni ,ale nie....wiec mowie czesc z,e to ja dzownie a uslyszalam... kochana jesli ty o mnei zapomnisz ,to ja zapomne o tobie !!!!-czytse podejscie turkow ....ciesze sie ,ze zadzownilam ,ze pogadalismy ,ale przeciez nie oto chodzi....sa rozne awarie i to ,ze sie nie dozywam to wcale nie znaczy ,ze zdradzam,ze zapomnialam ....przeprosilam go ,ale te jego slowa ciagle tkwia mi w pamieci ..... STARSZNIE ZA NIM TESKNIE I CHYBA OLEJE RODZINNY ZAKAZ ZAPRASZANIA TURKOW DO DOMU i najzwyczajniej w swiecie ,zaprosze go ;] a co...choc na pare dni :] najtrudniejszy pierwszy krok,potem latwiej mija rok ;] strasznie sie ciesze z tej rozmowy ...jest kochany .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooo: ja skladalam wniosek wczoraj:) cel wizyty: \"odwiedziny\"; \"brak pokrewienstwa\"; nie wypelniasz czesci o warunkach mieszkaniowych, tylko w zalacznikach piszesz \"potwierdzenie rezerwacji z hotelu\" (musi byc imienne na twojego mezczyzne). oprocz numeru paszportu powinna byc rowniez seria, np. TR-U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
oooo super no fakt jest tam to TU :))) dziekiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
jesli ty mnie zapomniesz to ja zappomne ciebie ---ciage te sloa mi w glowie sie teelpia....czyli co ,jakby nawet dzialo sie zle to on by sie nie staral ?nie walczylby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
a mam takie pytanie: czy Wy chcecie mieszkać w Polsce czy w Turcji?? jak widzicie przyszłość Waszych związków? ile z Was już mieszka lub mieszkała jakiś czas ze Swoim Turkiem ;)? ile z Was jest już po ślubie? i pojakim czasie ten ślu był? tylko w urzędzie? ile z Was spotkało Go w Polsce, ile w Turcji a ile w internecie? jak długo sie widujecie(tzn np jak jedziecie go odwiedzić to na tydzień czy dwa czy może pół roku) a jak długo trwają przerwy (tzn Wy w Polsce on w Turcji) to troche pytania jak do statystyki, ale chciałabym wiedzieć z ciekawości te rzeczy :P ja Mojego spotkałam w polsce, po krótkim czasie wyjechaliśmy do turcji gdzie zamieszkaliśmy razem. ślub wzieliśmy po 2miesiącach, ale tylko ten religijny (muzłumański). właśnie teraz trwa nasza pierwsza rozłąka tzn ok miesiąca nie będziemy sie widzieć. narazie planujemy mieszkać w Polsce, w przyszłości w Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
czuje sie zignorowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
a moze powiedzial ze on Ciebie nie zapomni jesli Ty jego nie zapomnisz? bo pewnie po ang rozmawialiscie to moze moglas zle zrozumiec? ja poznalam mojego H. a Polsce, i nie widzielismy sie juz ponad 1,5 miesiaca i do grudnia nie bedziemy... o ile klamczuch sie przyzna bo czekam na niego... ja bym wolala zostac w Polsce a on w Turcji:D wiec pod tym wzgledem w ogole sie nie dogadujemy chociaz on liczy na to ze mi sie spodoba Istanbul jak polece w grudniu to na prawie 2 tygodnie, a wczesniej on byl w Polsce miesiac to wtedy widywalismy sie codziennie... w sumie to znam go krotko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
dobrze zrozumialam,bo poworzyl to w trakciej naszej rozmowy ...ale co mi tam i tak nie ma tam kobiety i mysli o mnie ;p inaczej nie bylby zly ,ze tak dlugo ze soba nie mielismy kontaktu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
no tez tak mysle, jednak pewnych reakcji nie da sie ukryc:) dobrze ze byl zly:) bo jak sie nie wzbudza zadnych emocji to wtedy jest dopiero niedobrze moim zdaniem a ja teraz gadam z moim H. przyznal sie- ma szczescie, teraz sie tlumaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
a czy trzeba zrobic jeszcze jakas dodatkowe oplaty za to zaproszenie czy tylko te 27 zlotych? mam nadzieje ze Panie w urzedzie beda pomocne i wyjasnia mi co mma gdzie dopisc jeszcze:)) a ktoras z was juz robila takie zaproszenie, naprawde czeka sie az miesiac? czy raczej robia to szybciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja placilam tylko 27 zlotych i w bielsku kazali mi zadzwonic pod koniec tygodnia. mam nadzieje, ze wtedy juz bedzie decyzja, bo moj u. ma juz zarezerwowany lot za 5 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
super... zeby i u mnie tak sprawnie poszlo:))) a ta rezerwacja hotelowa to wystarczy wydrukowane potwierdzenie z maial? bo ja taka mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac, nie wiem. ja mialam zaswiadczenie z pieczatka hotelu i z parafka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
o kurcze, rzeczywiscie musze isc do hotelu po pieczatke.... dzwonilam do urzedu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sibellle Pisalas ; mam takie pytanie: czy Wy chcecie mieszkać w Polsce czy w Turcji?? jak widzicie przyszłość Waszych związków? ile z Was już mieszka lub mieszkała jakiś czas ze Swoim Turkiem ? ile z Was jest już po ślubie? i pojakim czasie ten ślu był? tylko w urzędzie? ile z Was spotkało Go w Polsce, ile w Turcji a ile w internecie? jak długo sie widujecie(tzn np jak jedziecie go odwiedzić to na tydzień czy dwa czy może pół roku) a jak długo trwają przerwy (tzn Wy w Polsce on w Turcji) To ja odpowiem . Mieszkamy razem w Turcji . poznalismy sie w Polsce i po 2 latach bycia razem pobralismy sie. Mielsimy slub w urzedzie stanu cywilego w turcji( ktory rowniez zalegalizownay jest w polskim usc) i slub muzulmanski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
żona dla zuchwałych- oni tak mają! jak o nim zapomnisz to on nie będzie walczył bo nie zmusi Cie do niczego! tak długo jak z nim będziesz to będzie o Ciebie dbał itp, ale kiedy będziesz chciała go zostawić albo przestaniesz sie odzywać to on nie będzie walczył, odpuści sobie. taki mają pogląd na życie i koniec. jedyna rada dla Ciebie- jak Ci zależy na nim to nie daj mu myśleć że o nim zapominasz- wtedy i on nie zapomni takie troche masło maślane wyszło, ale mam nadzieje że przekaz jest czytelny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no bardzo czytelny....wlasnie to jest lipa ... albo jka mu sie inna spodoba to tylko mnie zrani bo zalzoe sie ze porzuci mnie w najmniej huminitarny sposob :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibellllle
żona dla zuchwałych zwiazek z turkiem pod tym względem niczym sie nie różni od związku z polakiem ;) jak będziesz go pielęgnować (związek) to on nie będzie miał "potrzeby" znalezienia innej :) związki sie rozpadają jeśli nie spełniają oczekiwań i zaczyna w nich czegoś brakować. turcy to nie potwory, przecież to nie narodowość gra role ale charakter :) więc nie bój sie, o ile nie jest dupkiem to nie skrzywdzi z premedytacją i "niehumanitarnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
no i wniosek o zaproszenie zlozony...... ale kazali mi sie dopiero za miesiac zglosic:((( tyle czekac ehhhhhhhhhhhhh mialam nadziejej ze sprawniej pojdzie ale coz:(( i jescze moje kochanie ma imie na Ö i babka sie zastanwaial czy ma byc we wniosku napisane Ö czy O i wkoncu zostawilam O ale nie wiem czy sie czepac nie beda............. łeeeeeeeeeeeeee a jak mi nie dadza zaproszenia?:((( znowu martwie sie na zapas wiem ale co ja poradze jak ja jzu tak tesknie za nim.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
oooooooooooo co az miesiac nie zartuj a mialo byc tak kolorowo?? a polska to wogule suuper panstwo ze az tak utrudniaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×