Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość MojeZdanie
265 stron na temat: Polka-Turek, to stanowczo za dużo:).To jest takie bezsensowne "bicie piany". Z góry wiadomo, co następuje:): - zakochane dziewczęta będą widziały swoich tureckich mężczyzn w barwach tęczy, ciepłych i przyjaznych; - te, które są w związkach, udało im się trafić na wartościowych facetów, kochają ich, a więc będzie tak samo jak powyżej; - te, którym nie wyszło będą owych zrównywać z glebą -te, które się tutaj naczytały, będą albo mieć ambiwalentny stosunek, albo również będą "siarczyście jechać" po wszystkich Turkach - a na koniec zostają też takie, dla których liczyła się przygoda, nowe doznania w seksie bez wchodzenia w głębsze relacje, chciały się zabawić, na wakacjach, urlopie czy wyjeździe służbowym:)) to się zabawiły i oczym tu jeszcze deliberować:)) dziękuje za uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojeZdanie
Żeby nie było,że tak de facto jestem bez zdania:) To powiem, że po tym co tu przeczytałam mam stosunek ambiwalentny:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdanIE HEHEHHEHE W TELERAFICZNYM SKROCIE TY CHYBA TAK JEST:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojeZdanie
Nika123 Oczywiście,że tak jest:)) heheh. Jak babki myślą,że przez łóżko znajdą wartościowego faceta, z którym można liczyć na coś więcej no to jest oczywiste jak "w pysk strzelił" (ależ jestem momentami wulgarna:)), że czeka ich zrzut po schodach- metafora, brutalna, ale jednak oddająca prawde. Tyle w tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az zal du.. scıska jak sıe czyta wasze wypowıedzı naprawde myslıcıe ze kazdy turek napıerdala swoja zone do nıeprzytomnoscı a potem ıdzıe do baru z kolegamı jakby nıgdy nıc...wraca ı znow to samo....hehehe najlepıej jak sıe wypowıadaja panny ktore nıc o nıch nıe wıedza nawet mınımalnıe a tworza hıstorıe nıesamowıte albo takıe ktore jakıs turek przeslecıal zlamal serduszko a teraz na takım forum maja pole do popısu zeby wylac caly swoj zal ı rozgoryczenıe ale prawda jest taka ze jak suka nıe da pıes nıe ruszy powodzenıa drogıe panıe mam nadzıeje tylko ze nıe wszyscy nabıeraja sıe na wsze zloslıwoscı bo mı to naprawde smıac sıe chce z ıscıe aktorskıch dramatow jakıe tu wypısujecıe tylko zeby chodzıaz jeden byl nawet w kılku procentach prawdzıwy pozdrawıam serdecznıe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
Może mi ktoś pomóc lub poradzić? Chcę zaprosić mojego chłopaka do Polski. Nasza sytuacja wygląda tak,że on ma stałą pracę w Turcji i nie chodzi o to żeby przyjechał tu na stałe, ja mam stałą pracę , słyszałam,że muszę mieć mieszkanie własnościowe bo chodzi o zameldowanie go na czas pobytu, mam mieszkanie komunalne i mogę go zameldować tymczasowo. Czy to wystarczy? bo nie znalazłam nic konkretnego w necie. może ktoś z was ma lub miał podobną sytuację i może mi pomóc? ewentualnie podać jakieś strony , które ułatwiłyby mi sprawe. Dzięki z góry, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przywoz syfu do plski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
he he bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didunia Wydaje mi sie, ze mieszkanie komunalne wystarczy. Nawet jesli wynajmujesz a masz srodki na pokrycie kosztow zwiazanych z utrzymaniem. No i pracujesz, czyli masz staly dochod, a to oznacza, ze masz srodki na ewentualne utrzymmanie swojego goscia. Idz do urzedu wojewodzkiego albo zadzwon do odpowiedniego wydzialu, oni sie tym zajmuja to powinni udzielic wyczerpujacych innformacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
Dzięki bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalim
Własnie przez te głupie pipy postanowilam nie wchodzic na te forum! Ciagle takie pierdoły wypisuja na turków,ze powinnam sie bac jak mój maz bedzie mial zamiar wyjsc z domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
(rosalim Własnie przez te głupie pipy postanowilam nie wchodzic na te forum! Ciagle takie pierdoły wypisuja na turków,ze powinnam sie bac jak mój maz bedzie mial zamiar wyjsc z domu!!) Jak znalazłam te forum bardzo się ucieszyłam , bo sama mam kogoś w Turcji. Ale z czasem kiedy troszkę tu popisałam i poczytałam co się tu wypisuje, do jakich potyczek słownych tu dochodzi. To co dziewczyny piszą o Turkach hmm nie wiem ... ja znam tylko jednego, jest najwspanialszym darem od losu jaki w życiu dostałam. Wiem ,że z czasem powychodzą różne wady ale przecież ja też nie jestem doskonała. Moim zdaniem dziewczyny i faceci nienawidzący Turków powinni założyć sobie osobne forum. Bo prześledziłam każdą stronę tego forum i myślę , że nie o to chodziło jego założycielce, zeby ludzie obrażali innych i walczyli między sobą na słowa. Forum było fajne ale się zkiepściło aż nie chce się momentami czytać jak jedni próbują być mądrzejsi od drugich i bardziej doświadczeni a po między jednym dowaleniem a drugim jakiś cymbał , który zapewne sam zapomniał jak wygląda mydło , napisze ,że Turcy to brudasy ... ja nie będę sie wypowiadać na ten temat bo jestem pewna ,że dziewczyny ,które są z Turkami nie musza nikomu mówić jak czysty jest Turecki mężczyzna ... nie jeden Polak mógłby się wiele od nich nauczyć o higienie a przedewszystkim kulturze osobistej. to tyle ode mnie na ten temat ... spadam na inne forum gdzie ludzie nie obrzucają innych błotem na każdym kroku. Pozdrowienia dla rosalim fajna i mądra babka z ciebie. he he he i pilnuj męża bo wiesz co się mówi o Turkach albo załóżmy naszym facetom GPS bo jak nie zdrada albo podwójne zycie to jeszcze ktoś ich zlinczuje na ulicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRZCIE CO POLAK POTRAFI
Jak się okazuje nie tylko "turek" potrafi byc złym mężem :P :P :P http://wiadomosci.onet.pl/2681,2020085,dramat_kobiety_wykorzystywanej_przez_rodzine,wydarzenie_lokalne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 21_2
dinunia (spadam na inne forum gdzie ludzie nie obrzucają innych błotem na każdym kroku.) możesz mi podać to inne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
młoda21_2 (możesz mi podać to inne forum) Jasne jak tylko je założę he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 21_2
to zakładajmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
młoda 21_2 no problemo tylko umówmy się jak je nazwiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
na portalu gazety. pl jest sporo takich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
tzn gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 21_2
racja jest nawet o o tej samej nazwie "On Turek, ja Polka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiaba
A ja też jestem z Turkiem. Poznaliśmy się w Stanach na studiach i przez rok mieszkaliśmy razem. Ja wróciłam do Polski, a on do Turcji gdzie odwiedziłam go w lipcu tego roku. Poznałam jego rodzinę, znajomych. Zobaczyłam jak mieszka, jak spędza czas i jak mnie traktuje. Było cudownie!!! W stanach byłam na stypendium naukowym, mam 22 lata, jestem wykształcona, z warszawy, z klasy średniej wyższej. Nie jestem głupia i wiem, że każdego mężczyznę trzeba sprawdzić w różnych sytuacjach (a i tak w dniu ślubu 100% pewności nie będzie się miało :)). Wiem również, że w takim związku dochodzą różnice dot. kultury i tradycji, religii, języka. Wiem to wszystko, a mimo wszystko chcę spróbować bo mój Turek to bardzo dobry i mądry człowiek, który sprawia, że czuję się szczęśliwa. Nie wiem co z tego związku będzie, ale wiem, że jeżeli nie będziemy w przyszłości razem, to powodem rozstania nie będzie jego narodowość lucz inne czynniki (np. to, że nie będę tam mogła znaleźć pracy, to że podejmę studia doktorskie w USA [nad którymi bardzo poważnie się teraz zastanawiam], to że zaobserwuję coś w jego zachowaniu co nie będzie mi się podobać, itp.). Mam oczy szeroko otwarte, ale nie skreślę nikogo tylko dlatego, że jest Turkiem, Rosjaninem, Żydem, Murzynem... Te z was, które mówią że są w stanie zrozumieć związki Polek z Amerykanami, Brytyjczykami, Niemcami, Francuzami, czy obywatelami innych tzw. bogatych krajów, są ograniczone (przepraszam za słownictwo, ale taka jest prawda :)). I niech tak będzie - w końcu tylko same siebie krzywdzicie. A poza tym nie wierzcie w to, że Polacy mają lepszą opinię od np. Turków. Jak już ktoś wspomniał, mówi się o nas za granicą jako o ładnych, ale prostych, niewykształconych, łatwych, sprzedających się za kasę. Czy to oznacza, że tak jest w każdym przypadku? NIE!!!!! I właśnie dlatego należy patrzeć przede wszystkim na LUDZI, a nie na kolor ich skóry, pochodzenie, itp. Jak to mówi moja mama, najważniejsze aby mój mąż był dobry i mądry, a poza tym może nawet być zielony i mieć rożki :)! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalim
W 100% zgadzam sie z Toba;)Ja rowniez jestem bardzo szczesliwa i mimo tego co inni gadaja...,i ile "dobrych kolezanek"sie ode mne odwrocilo,nie mam zamiaru psuc mojego malzenstwa.Ludzie sa zawistni a szczególnie plec zenska!!! I jesli same sa nie szczesliwe zrobia wszystko zebys Ty rozniez nie byla!Glupimi gadkami,robia wode z mozgu.Na szczescie kazda ma swoj rozum i wiele z nas jest inteligentych. Dinunia jestes kolejna spoko kobitka na tym forum i pozdrawiam Cie sredecznie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie cos optymistycznego na tym forum, bo juz ostatnio myslalam, ze sama pozostalam na polu bitwy:). Ciesze sie, ze slysze takie wypowiedzi nie dlatego, ze chce sie utwierdzic w moim wyborze (tego robic nie musze) ale dlatego, ze widze co raz wiecej Polek, ktore zaczely wychodzic poza stereotypy. I same uzywaja swojego rozumu, znaja swoja wartosc i nie daja sobie wmowic, ze na pewno bedzie zle nawet jesli teraz jest dobrze. Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 21_2
fajnie tak czytać jak komuś się układa w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoZiiaba
Piszesz że jesteś wykształcona i mądra i jednocześnie piszesz o sobie że pochodzisz "z klasy średniej wyższej". Jak widać twoje wykształcenie wcale nie idzie w parze z mądrością, bo kto dzieli społeczeństwo na klasy!!!!! I to jest dopiero wyraz "ograniczonego" umysłu. Są ludzie, którzy nie mają ukończonych studiów, czy możliwości zagranicznych stypendiów, a pod względem mądrości przewyższają tych po czterech fakultetach. Oburza mnie to, bo to jest pierwszy krok do dyskryminacji drugiej osoby. Też mam ukończone studia, ale o siebie moge okreslić jako "inteligetna", bo nad madrością to się pracuje przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze Turkow
mieszkam w Niemczech,widzialam i poznalam jaki to PRYMITYWNY i ZACOFANY narod !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-kasia
Turcy--oni notorycznie zdradzaja swoje kobiety,moja kolezanka zmadrzala po kilku latach i rozwiodla sie. Kupili dom,mieli firme....niby wszystko bylo ok. Pamietam jak kilka lat temu chrzcila swoje dziecko pokryjomu,on nie mogl sie o tym dowiedziec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalim
A w niemczech same debile mieszkaja!!!Obojetnie kto...nawet Polacy co tam mieszkaja!!!Tak jak Ty spostrzegasz Turków tak samo oni Ciebie!!!Wiec niczym tutaj madrym nie zaswiecilas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalim
Kasia-kasia Ciekwa jestem ilu znasz tych Turków,ze bierzech pod uwage wszystkich?Bo dla mnie "Turcy-notorycznie zdradzaja zony..."Oznacza,ze znasz ich cale spoleczenstwo.Czyli co?mojego tez znasz i tez wiesz ze mnie zdradza?.Aha nasze dziecko jest chrzczone i nie trzeba bylo robic tego po tajemnie,bo bylismy razem w kosciele!To co znasz to jest garstka jakichs prmitywnych turków gdzie ja znam tylu samu prymintywnych polaków,niemców itd.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze Turkow
Wiesz,zostalam zgwalcona przez turka i mam prawo ich nienawidziec.Poznalam ich dosc!!! Bylam zmuszona sytuacja pracowac w tureckiej restauracji i widzialam jak Polki daja dupy turkom...Mezowie mysleli,ze zony tylko pracuja w Niemczech. To bylo 15 lat temu ale tego syfu nie da sie zapomniec. Przysawiali sie do mnie zareczeni i zonaci...a mieli naprawde piekne zony! To sa skurwiele i tyle. Nie mam ochoty sie na ten temat rozpisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×