Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość kasia-kasia
rosalim- a skad ta pewnosc,ze Cie nie zdradza ? Jestes z nim 24godz.na dobe ? Sama wiesz,ze to zacofany narod.Na nikogo lepszego nie bylo Cie stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - kasia Tak glupiej wypowiedzi i jednoczesnie tak ograniczonej to juz dawno nie czytalam. Idac Twoim tokiem rozumowania to pewnie rosalim jest zdradzana przez meza, bo skoro on jest Turkiem to innej mozliwosci nie ma. no to idzmy dalej.... Skoro dalej myslimy sterotypowo, to pewnie masz chlopaka (albo bedziesz miala) POLAKA, ktory smierdzi potem, kradnie, ma braki w uzebieniu, chleje tanie piwsko a wieczorkiem kiedy wraca do domu pewnie jeszcze Cie tlucze na dobranoc. Nie??????????????? No co Ty????? Przeciez wielu Polakow ma wlasnie taka opinie za granica. No i to przeciez musi byc prawda. A i uwazaj zeby Cie nie zdradzil przypadkiem, bo po kilku browcach w parku to i ............ sie przeciez chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co??? Zgodzisz sie z takim postrzeganiem Polaka? Ja nie, bo wiem , ze jest wielu naprawde wartosciowych. I tak samo jest z kazda nacją. I Turcy to zacofany narod...Jestes niesamowitą prostaczką. Czy dziewczynko wiesz , ze nas sie tez uwaza za dosc zacofany narod. Bo w czesci to jest prawda. Majac w spoleczeństwie takie paniusie, ktore same sa prostaczkami wyzywaja innych od prostaków dajesz tylko przykład tej Twojej wielkiej nowoczesności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-kasia
oj nika co tak bronicie tych turasow,przeciez wiadomo co to za typy,pewnie sama takiego turasa masz i tu cie boli...hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-kasia
i nie porownuj tego plemienia tureckiego do Polakow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalim
kasia-kasia! najczesciej takie jak ty...sa samotne!!!Bo ani turek ani polak by Cie nie chcial!I skancz sie madrzyc prosta gadka!!!Ty idz lepiej na forum "Ja dziecko,on ..."Bo tylko dzieci pisza "hihihi"!Pewnie Cie zosatwil jakichs turek i boli cie ze nie udalo Cie sie zycia ulozy!!!Kobieto o zdrade nawet nie mam powodu podejrzewac!!!Bo byc pieknym to nie wszysktko!trzeba byc pieknym i inteligentym;)wtedy facet czuje ze ma wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego "Turasa" pewnie sama bys mi zazdroscila, gdybys miala okazje dowiedziec sie jakim jest czlowiekiem. Ale Ty prosta dziewczynko takiej okazji miec nigdy nie bedziesz, bo prosta jestes az boli. Nikt wartosciowy raczej na Ciebie nie spojrzy. I jeszcze jedno nieduczona dzieczynko - Turcy nie są plemieniem. Czy masz jakas celniejszą ripostę (sprawdz słownik jesli masz) na to co napsalam w poprzednim poscie czy stać cie tylko na taki ograniczony bełkot??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-kasia
Mnie turek zostawil nie badz smieszna.! ha ha ha:) :) :) Nie dalabym sie dotknac takiemu brudasowi.!!!!!!!!!!!!!!! No i jestem w stalym zwiazku dla twojej wiadomosci.! Ciebie tylko na brudasa bylo stac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-kasia
Dla mnie sa plemieniem. Bo sie jak plemie zachowuja. Ha Ha ale bronia tych swoich TURASOW-BRUDASOW !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia -kasia to pewnie ta dzieczynka, ktorą przelecialo nie malo facetów, wkoncu ktos dal jej kopa i zlamal serduszko, wiec prosta dziewczyna odreagowuje:). Widzisz, trzeba bylo sie sznowac, to teraz lepiej bys sie czula. Idz dziewczynko załoz pasek z brokatem, białe kozaczki, idz na dyskoteke, moze Ci ktos drinka postawi to odreagujesz frustracje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaa olaa olaa
pewnie Turki kazaly im juz spac,bo od jutra musza byc sprawne jak AGD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-kasia
ej mam juz swoje lata i grubo sie mylisz co do mojej osoby. zostan sobie z brudasem,kiedys wspomnisz moje slowa. sama pewnie turka na disco poznalas jak tanczylas w bialych kozaczkach. he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka 456
a niech liza tych tych Turkow po ich smierdzacych tylkach,jak by sie szanowaly nie bylyby z brudasami. ja bym sie wstydzila przed rodzina i znajomymi. o matko co za glupie c**py!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia102
wiecie co?uważam że Turcy to bardzo inteligentny i mądry naród.Panowie wykorzystują okazję jak wszyscy inni noszący spodnie na tym świecie.Powinnyśmy się raczej zastanowic nad tym skąd my Polki mamy opinię "............." ?Przez Turków? Tak łatwo nam osądzac innych ,a dlaczego jeździmy same na wczasy,chodzimy same do dyskotek i cieszymy się jak Panowie nas zaczepiają?Dlaczego wstawiamy swoje skąpo odziane ciała na internet? Dlaczego kąpiemy się w morzu w strojach,którym brakuje reszty?....czyż to nie wszystko dlatego żeby przyciągnąc uwagę Panów?Dlaczego potem mówimy o nich że są tacy i tacy......może dlatego że po prostu zrobili to do czego ich zachęciłyśmy? Tylko że to my jesteśmy niemądre,bo nie przewidziałyśmy że oni dla nas się nie zmienią i nadal będą wykorzystywac okazję....z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty marcysia
Ty pewnie tez w´chuscie latasz,co...? Tak to wzystko winna nas kobiet,ze Turcy mysla aby jak kazda kolejna przeleciec..Na szczescie nie wszystkie kobiety daja sie jak szmaty traktowac. Ci inteligentni zostaja w kraju,a tu przyjezdza bydlo ze wsi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - kasia PROSBA!!!_____Przestan zmieniac nicki dziewczynko. przeciez to oczywiste, ze sama wypisujesz te wszystkie brednie tylko pod innymi pseudonimami. nie masz nic lepszego do roboty??? Oj przepraszam, z twoim mozgiem chyba jednak nnie masz:). Zamist zajmowac sie czyims zyciem moze popracuj nad swoim, bo chyba biedna z ciebie dziewczyna. pewnie sama, zakompleksiona, zla na caly swiat. Nie martw sie moze jeszcze los sie do ciebie usmiechnie.:):):) Szcczescia i pomyslnosci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalim
Ha ha ha dobre nika;) Kasia!Brudaska to Ty masz na drugie!Pewnie sama dajesz dupy gdzie popadnie i czekasz az ktorys na stale z Toba zostanie!A co do tego latania w chuscie to widac ze jestes ograniczona w rozumowaniu!!!!Boze ale z Ciebie glupia i prosta dziewucha!!!!No ale coz nie jestes pierwsza ani ostatnia na tym forum co mysli jak ruskie kurwy!!Widac ze poza Polske nie wyjezdzasz,bo masz zero pojecia o innych krajac i ich kulturach!!!!Fajny ciemny z Ciebie TROLLL! buhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K...........
Jak tak czytam te posty to oczom nie wierze...naprawde !!! Nie wiem kto to pisze moze laski ktore lubia być wykorzystywane przez chamów albo te które kieruja sie dziwnymi zacofanymi stereotypami.. Niby Polaska to taki nowoczesny wykształcony kraj i oczywiście tolerancujny zapomniałam dodać...wstyd!!! Ja jestem w związku z Turkiem juz ponad rok i nigdy w zyciu nie zamieniłabym go na nikogo innego nie mówiac juz o jakimkolwiek Polaku. Kocha mnie bardzo,szanuje moje zdanie,troszczy sie o mnie.Jest moim facetem,przyjacielem i kochankiem. I nie ma to znaczenia czy jest Turkiem różnicy w myśleniu nie ma rzadnej tyle tylko że rozmawiamy po amgielsku. A jeśli jakaś dziewczyna lubi być poniżana to bedzie zawsze i nie ważnie jakiej narodowości bedzie chłopak. Nie mam nic do Polaków ale z tego co opserwuje moich kolegów i sposób w jaki traktuja dziewczyny myslac ze jak jej poiedza cos chamskiego to bedzie ich..to ja nie mam pytan.. Nigdy rzaden mój wczsniejszy chłopak (Polak)nie traktował mnie z taka miłoscia jak moj Turek . Jak sie kobieta sznuje to zawsze bedzie szanowana!! I niech sie nie wypowiadaja Ci co wiedza coś ze słyszenia i maja zakodowane w mózgu chore stereotyp!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TURECKIE KURWY BUHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak.
No więc ja powiem tak.. Nie każdy czlowiek tej samej narodowosci jest taki sam, tak myslalam, ale teraz coraz bardziej sie przekonuje ze jest na odwrot.. moze nie doslownie, bo nie kazdy powiedzmy TUREK jest taki sam, ale oni prawie wszyscy są tacy sami.. Niestety :( Związałam się z pewnym turkiem, duzo osob mi mowilo ze turki to takie i takie.. ale ja oczywiscie nikogo nie sluchalam, bo bylam zapatrzona w niego, duzo ludzi mi powtarzalo ze im chodzi o jedno i bawia sie dziewczynami co tydzien inna, albo pare na raz. ;] Alee ja ciagle powtarzalam, ze ON jest inny.. A okazał sie frajerem. ;/ Było pięknie, bo 2 tygodniach juz mi powiedzial ze mnie kocha i mi powtarzal jak to mu na mnie zalezy itd nie... ;/ Wydzwanial caly czas do mnie i w ogole.. No a pozniej sie okazalo ze ma dziewczyne juz ponad rok ktora ma dzieci juz nie z nim ale ma, wiec powinien juz brac to na powaznie.. Ciągle byl z nia, a rownoczesnie ze mna i mnie ciagle bajerowal i robil w bambukoo. A czy mu nie chodzilo o jedno ? Chodzilo, owszem, tylko ja wmawialam sobie ze jest inny. ;/ Po jakims czasie jak juz mu oddalam moj pocalunek zaczal mnie probowac obmacywac wkladac rece tam gdzie nie potrzeba i nawet mi oznajmil ze mnie nauczy robic loda i kiedy bedziemy sie kochac. ;/ KUR WA pajac. ;/ Więc nikomu nie zycze zeby spotkac kogos takiego i zeby ktokolwiek sie tak wami bawił ! I dziewczyny uwazajcie naprawde.. Bo ja z poczatku tez myslalam ze jest cudownie i sie w nim zakochiwalam, a pozniej bylo ciezko zapomniec i do tej pory nie jest mi latwo, z mysla ze teraz tamta laska go caluje i w ogole.. i ja tak bajeruje, a na dodatek ona o niczym nie wie.. ogolnie on ma 20 lat a ja 17 a jego dziewczyna jest ostro po 20 nie. ;] I juz nie bede wnikac w szczegoly. Także zycze wam dziewczyny powodzenia z tymi waszymi turkami i zeby sie nie okazali w stosunku do was takimi głupami. Żeby okazali się 'INNI' ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh co za żal na tym form :D laski, zalogujcie się na forum "salam", albo na On turek ja Polka na gazeta.pl, tam przynajmniej nie ma tylu wulgaryzmów i można podyskutować na poziomie ;) i na "tak" i na "nie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
fajny ciemny z ciebie troll.... :D rosalim , trafiłaś w dziesiątkę z tym określeniem he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiba 26
Mialam 4 lata meza Turka i syna z nim,zdradzal mnie i do tego z Polkami. Sprzeciwil sie malzenstwu z Turczynka,walczyl o mnie....a potem takie cos! Dodam,ze urodzil sie juz w Niemczech i mial jasne wlosy,nie bardzo przypominal Turka.Wyksztalcony. Nauczyl sie tez j.polskiego. Uwazajcie,oni sa dobrymi AKTORAMI !!! a za plecami robia co chca !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak.
i na dodatek ciągle kłamał jak tylko umiał i ile się dało. Tak mnie zrobił w bambukooo ze szok. ! na kazdym kroku sciemnial jak.. frajer. niby nie narodowosc czyni czlowieka, ale ma to w sobie jakis sens, bo jak zapewne zauwazyliscie albo i nie, w wiekszoszci na takich forach i nie tylko mowi sie w szczegolnosci wlasnie o takich zachowaniach turkow, ze wlasnie tacy sa i w wielu wypowiedziach słyszymy, czy czytamy to samo na ich temat. Nie wątpie ze sa tez uczciwi i normalni turkowie, ale to chyba naprawde wyjatki, bo sama nikomu nie dalam sojsc do glosu z swiadomoscia ze kazdy czlowiek jest inny i to nie swiadczy o ich narodowosci jacy oni sa, czy np. wszyscy polacy sa tacy sami ? No ale jak teraz doświadczyłam tego juz sama to wiem jak jest. no niestety. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAdy Di3
Witam, od kilku lat mieszkam w Niemczech i znam bardzo dużo Turków co gorsza nie mogę powiedzieć by choć jeden należał do normalnych. Moja siostra od 7 lat żyje z Turkiem są małżeństwem i mają wspólnego syna. To co ona przeżywa to koszmar!! Teraz w końcu postanowiła się z nim rozwieść. Facet z pozoru jest bardzo miły i uczynny, tylko do czasu kiedy ktoś z jej rodziny widuje się z nią raz na miesiąc. Wychodzić zbyt często nie może bo gdy spotka się ze mną potrafi nawet ją śledzić, wyzywać i machać rękoma na ulicy. Dziećmi absolutnie się nie zajmie, wieczne wyzwiska a nawet dochodzi do rękoczynów. Zdrady, były nawet sytuacje że próbował wejśc do łóżka komuś z rodziny. Wiele razy próbowała to zakończyć on jednak straszy że i tak nigdy nie da jej żyć. Dodam że niby jest muzłumaninem ale nie praktykującym. Żadna z kobiet żyjących z Turkim nie przyznaje się do tego jakie ma życie a za zamkniętymi drzwiami naprawdę dzieją się cuda. Co ważne jeśli chodzi o seks dla niego niema słowa nie... Jeśli siostra pokornie nie położy się do łóżka weźmie sobie siłą, w dodatku wytoczy straszliwą awanture. A jak kupi sobie nową bielizne to oczywiście go zdradza. Jest nim strasznie zaślepiona bo ten związek nigdy nawet nie powinien się zacząć, jednak dla niej zostawił całą swoją rodzine i byłą już żonę. To ją zgubiło a teraz nawet ja sama jej nie rozumiem dlaczego tak późno wzieła się za to. Dwa dni temu zorganizowaliśmy grila we czwórke plus dzieci oczywiście skończył się katastrofą, jej mąż stwierdził że my jemy jak psy, że niszczymy mu małżeństwo bo to jest jego żona a my chcemy spędzać ze soba zbyt wiele czasu od słowa do słowa doszło do rękoczynów a dzieci wciąż na to wszystko patrzyły. JA osobiście na turków nie mogę patrzeć a mam do tego podstawy... Może i są wyjątki ale, oni od małego mają wpajane że kobieta nie jest warta nic, dosłownie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAdy Di3
Witam, od kilku lat mieszkam w Niemczech i znam bardzo dużo Turków co gorsza nie mogę powiedzieć by choć jeden należał do normalnych. Moja siostra od 7 lat żyje z Turkiem są małżeństwem i mają wspólnego syna. To co ona przeżywa to koszmar!! Teraz w końcu postanowiła się z nim rozwieść. Facet z pozoru jest bardzo miły i uczynny, tylko do czasu kiedy ktoś z jej rodziny widuje się z nią raz na miesiąc. Wychodzić zbyt często nie może bo gdy spotka się ze mną potrafi nawet ją śledzić, wyzywać i machać rękoma na ulicy. Dziećmi absolutnie się nie zajmie, wieczne wyzwiska a nawet dochodzi do rękoczynów. Zdrady, były nawet sytuacje że próbował wejśc do łóżka komuś z rodziny. Wiele razy próbowała to zakończyć on jednak straszy że i tak nigdy nie da jej żyć. Dodam że niby jest muzłumaninem ale nie praktykującym. Żadna z kobiet żyjących z Turkim nie przyznaje się do tego jakie ma życie a za zamkniętymi drzwiami naprawdę dzieją się cuda. Co ważne jeśli chodzi o seks dla niego niema słowa nie... Jeśli siostra pokornie nie położy się do łóżka weźmie sobie siłą, w dodatku wytoczy straszliwą awanture. A jak kupi sobie nową bielizne to oczywiście go zdradza. Jest nim strasznie zaślepiona bo ten związek nigdy nawet nie powinien się zacząć, jednak dla niej zostawił całą swoją rodzine i byłą już żonę. To ją zgubiło a teraz nawet ja sama jej nie rozumiem dlaczego tak późno wzieła się za to. Dwa dni temu zorganizowaliśmy grila we czwórke plus dzieci oczywiście skończył się katastrofą, jej mąż stwierdził że my jemy jak psy, że niszczymy mu małżeństwo bo to jest jego żona a my chcemy spędzać ze soba zbyt wiele czasu od słowa do słowa doszło do rękoczynów a dzieci wciąż na to wszystko patrzyły. JA osobiście na turków nie mogę patrzeć a mam do tego podstawy... Może i są wyjątki ale, oni od małego mają wpajane że kobieta nie jest warta nic, dosłownie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAdy Di3
Moim zdaniem Turcy od małego mają wpajane że kobieta nie jest warta nic, dosłownie nic. Moja siostra od 7 lat jest z Turkiem po ślubie, mają wspólnego syna i ona ma jeszcze córkę z pierwszego małżeństwa. A to co przeżywa ona i dzieci to tragedia. Wieczne awantury, zakazy nakazy. Zdarza się że śledzi ją gdy gdzieś wyjdzie, dziećmi nigdy się nie zajmie nawet przez chwilę uważa że to obowiązek kobiety. Wieczne poniżanie i pokazywanie "gdzie jest jej miejsce". Gdy niechce pójśc z nim do łóżka bo niema na to ochoty sam sobie weźmie siłą, gdy kupi nową bielizne oskarża że go zdradza. Z rodziną nie pozwala się kontaktować, gdy chce spotkać się ze mną musi kłamać że jedzie do lekarza etc. Jesteśmy tylko mu potrzebni gdy trzeba zająć się jego synem czy pomóc w jakiś domowych pracach. Ostatnio stwierdził, że jemy jak psy bo zaproponowałam mu gulasz z makaronem. Nie zawaha się uderzyć siostry w mojej obecności, mnie popychając gdy chcę stanąc w jej obronie. Chodzi za nią po ulicach i krzyczy machając do tego rękoma. Nikt jej nie odwiedza bo on pokazuje jak wszystkimi gardzi. Zdradza ją cały czas i z kim tylko popadnie, próbował zgwałcić nawet moją córke. Twierdząc że przecież nic takiego się nie stało. Jest zerem. Co więcej, może nie każdy z nich jest tak brutalny w swoim postępowaniu ale nie wiele się różnią to tylko kwestia czasu. A wiem co mówie bo długo już tu mieszkam i wielu z nich znam. Dodam że jest muzłumaninem ale nie praktykującym. Kiedyś dla mojej siostry zostawił rodzinę bo była temu przeciwną, i rozwiódł się z żoną. Tak, na początku był nieco zbliżony do ideału ale on jest dobrym aktorem jak się okazało. Dlatego każdej z was odradzam takiego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalim
wspolczuje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulınka kochanıe nıe bede sıe rozpısywala na tym glupım forum co mysle ı radze cı nıe wylewaj swojej goryczy ı zalu na caly narod jezelı napatrzylas sıe na skurwıela jakım w sumıe juz byl twoj szwagıer bo to nıe o to chodzı moj maz jest takze turkıem ale nıe moge powıedzıec o nım zlego slowa a to ze pıszesz ze nıe wıadomo co sıe dzıeje za zamknıertymı drzwıamı w takıch malzenstwach a myslısz kazdy turas jest zly ı nıedobry nıe szanuja kobıet ıtd to nıe jest sprawıedlıwe ı raczej krzywdzace dla ınnych bo nıe kazdy palec u rekı jest takı sam ı nıe kazdy czlowıek na swıecıe da sıe sklasyfıkowac tak jak ty to robısz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×