Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość NieZgodzeSieZTobąNika
Wykształcenie nie zawsze niestety idzie z jak to nazwałaś "wychowaniem w tolerancji" i dobrym charakterem, nienagannym stosunkiem do kobiet. Pracowałam jakiś czas z kilkoma Turkami, którzy ukończyli studia, którzy "niby" wychowywani byli w zachodnim stylu a ich stosunek do płci przeciwnej był wręcz tragiczny, taki sam, jak tych pracujących w kababach czy innych spelunkach, brali to co im się nawinęło. Ci, którzy pozostawali w monogamicznych związkach nie lepiej traktowali swoje drugie połowy. Także byłabym raczej ostrożna w uogólnieniach typu: wykształceni Turcy są zupełnie inni niż tacy z wiosek, hoteli, klubów i kebabów. Akurat Ty być może trafiłaś na wyjątek, moje gratulacje.Prawda jest taka,że na tych wykształconych jeszcze bardziej trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda 21_1
widze że nikt tutaj nie potrafi mi doradzić. Potraficie tylko obrażać Turków. Nie jestem jakąś idiotką która wskakuje do turka do łóżka a potem zastanawia się co robić. Spotykam się z nim ponad rok, dopiero po 3 miesiącach zaczęliśmy rozmawiać na temat sexu i to ja zaczęłam tą rozmowe. gdyby chodziło mu tylko o sex to przespał by się ze mną jak najszybciej, a tego nie zrobił. Nie wiem o jakich Turkach z tureckiej wsi mówi nika. Mój przyjaciel urodził się w bardzo małej miejscowości w Turcji, a od 12stego roku życia przebywa w Holandii. On jest inny od facetów o których mówicie. Bardzo dba o swoją córeczke. O mnie zresztą też, ale jak wyżej już pisałam \"On jest cudowny dla mnie, chociaż... zawsze jak go prosze żeby został na noc u mnie to szuka wymówek. Siedzieć w knajpie ze mną i z jego znajomymi może do rana, ale u mnie... zawsze znajdzie jakąś wymówke.\" Prosze doradzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doMloda
dziewczyno między Wami jest różnica 2 pokoleń, w dodatku ma rodzine, dziecku, weź sie w garść bo rozbijasz czyjąś rodzine i odbierasz dziecku ojca, szanuj sie dziewczyno, bo upadłas na głowe, co wszyscy tutaj mają ci przyklasnąć i powiedzieć że dobrze robisz, jeszcze poglaskac po głowie i powiedzieć jaka to nie jesteś biedna i ze powinnas walczyć, zejdż na ziemie, niedojrzała emocjonalnie dziewczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doMloda
tak o nie ten Turek szuka seksu tylko to cghcesz go na siłe zaciągnąć co jest widoczne w tym co piszesz bo główny problem o jakim wspominasz: kocham go, ale on nie chce u mnie na noc zostać, ciagle szuka wymówek.....to świadczy o Tobie najlepiej, głupiutka i naiwna, zmadrzej dziewczyno, bo wplączesz sie w kłopoty, nie buduje się szczęści na cudzym nieszczęsciu, on pojechał na wakacje Z RODZINĄ, NIE Z TOBą!! MA RODZINE, ŻONE, DZIECKO!!!!! NIE DOCIERA TO DO CIEBIE!1 TO NIECH WRESZCIE DOTRZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda 21_2
nie musisz tak jeździć po ludziach. po prostu pytałam się czy to ma jakiś sens. Tak w ogóle nie zabieram dziecku ojca. Jest z nią praktycznie cały czas. W weekendy mała jest ze swoją matką bo mieszkają osobno, od jakiegoś czasu. A o noce to nie o to mi chodziło, do siebie mnie zabiera, ale u mnie nie chce nocować, zawsze koło czwartej-piątej godz jedzie do domciu. Nie wiem czy się krępuje czy co. Nie musze go zaciągać na siłe do łóżka. Jakby nie chciał to by nie szedł. A jeśli chodzi o wakacje, to ja z nim jeżdżę w maju na 4 tyg, a lipcu on jeździ ze swoją mamą i córką na 3 tyg. Nie sądzę że rozbijam rodzinę bo ta rodzina jest już rozbita. A właśnie to że jest ze mną szczęśliwy nie pozwala mi go zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze moglam zostac zle zrozumiana, nie chodzi mi o oglonienia typu wyksztalcony Turek to gwarancja udanego zwiazku i gwarancja dobrego czlowieka. TYlko z mojego doswiadczenia i z obserwacji mojego srodowiska widze, ze tak naprawde to wlasnie Ci wyksztalceni albo majacy jasno sprecyzowane cele w zyciu sa tymi bardziej odpowiedzialnymi. To mniej wiecej jest tak jakbys poznala gosci spod wiejskiej budki z piwem albo podmiejskiej dyskoteki i porownala np. z mlodym pracownikiem naukowym. Inne spojrzenie na swiat, inne cele, inne podejscie do kobiet i do drugiego czlowieka. Oczywiscie i wsrod chlopakow z budki z piwem znajda sie wyjatki, ale te wyjatki potwierdzaja tylko regule. No w kzdym razie takie jest moje zdanie i doswiadczenie. Chociaz prawda, zawsze trzeba uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda_21 A w ogole rozmawialas z nim o przyszlosci, tzn. czy on planuje cokolwiek zz Toba w roli glownej. Czy bedziecie sie tak spotykac w weekendy? Z tego co piszesz to on chyba jest jeszcze zonaty, mimo to nie mieszka z zona. I na rozwod to chyba nie masz co liczyc. Jestes mloda spotkasz jeszcze nie jednego fajnego faceta w zyciu. Wiem, wiem, jak to brzmi. Ale zastanow sie czy Ty masz na co liczyc z tym facetem. Prawdopodobnie ot jemu spadlas jak gwiadka z nieba, bo jestes mlodziutka, zapewne atrakcyjna i ulegla, a co innego moze bardziej pociagac podtatusialego faceta z nudna rodzina na glowie, jak nie mloda dziewczyna. I ty pytasz nas o rade, ale wydaje sie ze ty juz dokladnie wiesz co masz robic, nie zrezygnujesz ze spotkan z tym facetem, bo jestes niesamowicie zauroczona i liczysz na duzo wiecej z jego strony. Chociaz chyba sie przeliczysz. Mimo to zycze powodzenia. P.S. A ze z zona nic go nie laczy wiecej to wiesz tylko od niego czy masz jakies namacalne dowody. Wiesz, mieszkania moze miec na przyklad dwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 21_2
nika 123 daje mi to dużo do myślenia. Teraz jesteśmy osobno więc może w końcu zmienie coś w swoim życiu. Ale ciężko jest mi go zostawić. On jest dla mnie wszystkim. jak opowiada o swojej córce płakać mi się chce. Mnie ojciec traktował jak... ;( Praktycznie to nie był ojciec jakiego można sobie wymarzyć, tylko osoba o której chciałabym zapomnieć. Z byłym chłopakiem też mi się nie układało- zabraniał mi wszystkiego: nie chodziliśmy nigdzie, a sama też nigdzie nie mogłam iść, całymi dniami musiałam mu tylko usługiwać. To dzięki temu turkowi wszystko się zmieniło. Może i spadłam mu jak gwiazdka z nieba, ale i ja mu dużo zawdzięczam. Masz racje że licze na coś więcej z jego strony. Same weekendy mi nie wystarczą. Może się przelicze, ale trudno. Dni spędzone z nim są czymś najlepszym co mogłam dostać od życia- jak dotąd i nie będę tego żałować. Ale tak jak mówisz- czas najwyższy porozmawiać z nim o przyszłości, a nie łudzić się cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj
dziewczyno spieprzaj od niego jak najszybciej oni tak maja ze bajeruja dziewczyny a zwlaszcza poli bo w polsce turasy nie mieszkaja na poczatku musza byc mili norma ze jakby cie bil bys uciekla a jak juz wyjdziesz za niego jestes jego wlasnoscia wyjedziesz do niego to juz przepadlas tam musisz sie go sluchac za nieposluszenstwo mezu on ma prawo cie zabic i nikt mu nic nie zrobi bo taka maja kulture a potem jak urodzisz dzieci on szuka sobie kochanki uwiez mi i pod zadnym pozorem nie wyjezdzaj z nim do turcji po slubie o ile sie odwazysz!!!zobaczysz wspomniesz moje slowa!!!!!!!!kazdy madry powie ci to samo co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nika..ja miałam do czynienia w Polsce z Turkami bardzo dobrze wykształconymi i niestety zachowywali się jak zwierzęta. Większość z nich nie przepuszczała żadnej chętnej... To, że Twój jest ok, nie znaczy, że każdy Turek jest ok. Wystarczy zajrzeć w statystyki- 57% Turków przyznaje się do zdrady zony, podczas gdy wśród Polaków tylko 10%. Czy to Twoim zdaniem o czymś nie świadczy? i nie mów mi, że statystki kłamią-ok, mogą się mylić, ale o parę procent ale nie o 47% np.! Jak masz fajnego faceta to się ciesz i go pilnuj, a nie obrażaj tych, które maja inne zdanie. Ja się potrafię odnaleźć jak to nazwałaś \"w srodowisku bardziej wyjsztalconych i cywilizowanych Turkow\", ale i tak większość z nich to łajzy, które tylko patrzą jak by tu kogoś bzyknąć na boku...Moralność ma się nijak do wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yavrum dlaczego przyszlo Ci do glowy, ze kogos obrazam to nie iem. To moje zdanie, obserwuje ludzi i z doswiadczenia widze, ze najwiecej problemow maja dziewczyny z bardzo prostymi facetami, by nie powiedziiec prostakami. Ale to moje zda nie. Poza tym piszesz, ze szukaja tylko kogos zeby bzyknac. no przepraszam, ale nikt tych dziewczyn sypajacych z Turkami do seksu chyba nie zmusza. I nie pisz, ze podly Turek je omamil czulymi slowkami, a ona myslala, ze jest jedyna i wkoncu mu uegla a potem sie zawiodla. W wiekszosci przypadkow mozna odczytac z kim ma sie do czynienia, tylko czasami kobiety sa tak zaslepione, ze nie widza albo nie chca widziec, co ich ukochany wyprawia. A to ze facetom chce sie \"bzykac\" to raczej nie jest odruch zezwierzecenia. Nigdy nie zauwazylas polskich chlopakow rozprawiajacych o tym ile to panienek zaliczyli. Watpie.... no chyba, ze zyjesz w jakims innym swiecie. To, ze 10 % Polakow akurat sie przyznaje, to wcale nie swiadczy, ze tylu zdradza. A tak w ogole, te badania to zostaly przeprowadzone przez jakis powazny instytut badawczy, czy przez \"dziennikarzy\" pokroku tych pracujacych w \"Fakcie\"?. Jesli mozesz to prosze podaj zrodlo tych badan statystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 21_2
kobieto z jakimi ludzmi ty się zadajesz, że oni zabijają swoje żony! no dobra- może i zabijają swoje żony, ale wejdz sobie na google i zobacz ile polaków zabija swoje żony, dzieci, albo je molestują. Poza tym nie mam ochoty wychodzić za żadnego faceta, czy to polak czy turek. Mieszkam, pracuje i ucze się w holandii i tu jest moje miejsce. Jego rodzice, w ogóle cała rodzina tu żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj Gdzies ty wyczytala, ze w Turcji maz za nieposluszenstwo ma prawo zabic kobiete??? Wezcie co poniektore troche sie zainteresujcie swiatem, w ktorym zyjecie, a nie pierniczycie takie glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 21_2
czy słyszałyście o tym że turcy mają taką kulture że rodzice im każą się żenić. Np. mój przyjaciel w wieku 20 lat pojechał z rodzicami na wakacje do turcji i w ciągu 3tygodniu musiał se poszukać kobietę i się z nią ożenić. nie znasz kobiety, nie mówiąc już o miłośći i musisz się z nią ożenić. Może i dlatego zdradzają swoje żony co!!! Rozmawiałam z różnymi osobami na temat kultury w turcji, więc troche wiem. najpierw się zastanówcie potem coś piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 21_2
do nika 123 ty jesteś chajtnięta z turkiem? jak Tobie się układa z nim? Jesteście w polsce czy gdzieś za granicą? jesli można wiedzieć odp na gg 6688032 albo gosiaczek1008@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 21_2
chodzi mi o to jak jest teraz po ślubie. Nie jest to długo, bo zaledwie parę tygodni, ale zmieniło się coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamylkaaaaa
dziewczyny poprostu nie ogarniam.jak mozna pozwolic zeby chlopak ci wszyskiego zabranial albo kazal sobie uslugiwac.sama sie nie szanujesz a potem mowisz ze polacy albo taka albo inna nacja jest zla.to po co ty Z nim bylas?zenada.jak mopzesz oklamywac sama siebie ze rodzina juz rozbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalim
Ja juz tutaj wczesniej pisalam ale pod innym nickiem i popieram całkowicie nika123! Ja tez mam meza Turka 2lata jestesmy razem i mamy cudownego synka;)Jest najwspanialszym mezem i ojcem pod sloncem. Bardzo go kocham a on mnie.Fakt jak go poznalam to mial wczesniej mnostwo panienek ale one same sie pchaly do lozka.Prawda jest taka jak "Suka nie da,to pies nie wezmie" Bardzo dlugo kolegowalam sie z nim bo bylam wzgedem niego bardzo podejzliwa,bo w koncu wiem co nieco o Turkach!Prawda jest taka ze moze i turki to kurwiarze ale jak sie naprawde zakochaja to na amen!Prowadzimy kilka firm razem i jestem z nim prawie 24h.Nigdzie nie wychodzi bez nas.To ja czesciej gdzies z kolezankami wyskocze.Niczego mi nigdy nie zabronil,krzywdy nie wyrzadzil i jest naprawde dobrym mezem;)Aha w dodatku nie jestem jakas stara kobitka mam 22 lat a on 30.Moze przez ta roznice wieku tak dobrze sie dogadujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 21_2
dzięki nika i rosalim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cani
Dziewczyny, która z Was przetłumaczyła by mi kilka zdań z języka polskiego na turecki?Proszę o pomoc i jakiegoś emalia...z góry dziękuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
widze, ze czas burzliwych milosci i rozstan nadszedl:) oj Ci Turcy, kto ich wymyslil, tylko mieszaja biednym niewinnym dziewczynkom w glowach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika jeśli wypowiadanie się o kimś w tonie lekceważącym nie jest obrażaniem to ok. Poza tym nie wiem jak inaczej zinterpretować Twoje stwierdzenie " Zacznijcie szukać moze lepiej w środowisku bardziej wyjsztalconych i cywilizowanych Turkow- jeskli oczywiscie w takim srodowisku niektore z was potrafia sie odnalezc."-czyżby to była aluzja do czyjejś inteligencji i poziomu? Poza tym ja nigdzie nie pisałam, że sypianie z kimkolwiek jest złe, albo, że jakieś laski z ich powodu płakały. Ale nawet jeśli nikt nie został skrzywdzony to nie wiem czy chcialabym być z wspaniale wykształconym inżynierem, który przede mną bzyknął 100 Polek. Po ślubie może mu się zmieni? Nie sądzę. Więc wychodzi na to, że wykształcenie nijak się ma do kultury osobistej, moralności i empatii.. A badania zostały przeprowadzone prze Durex'a. Wynika z niego, że Turcy zdradzają i maja najwięcej partnerek seksualnych i praktyka to potwierdza... Inne badania przeprowadzone przez Hurriyet dowodzą, że 20% Turków przezywa swoja inicjacje w ...burdelu...a ogółem 27% przeżywa go z prostytutką...czego więc wymagać po takich początkach.. http://www.learningpracticalturkish.com/love-romance-sex--006-11-09.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yavrum To nie wypowiadanie sie w tonie lekcewazacym tylko stwierdzenie faktow. To, ze napisalam iz niektore (NIKEKTORE) z dziewczyn nie potrafia sie odnalezc w srodowisku osob na wyzszym poziomie podtrzymuje i zdania nie zmienie. I dotyczy to takze wielu Polek ( ale nigdy nie powiedzialam, ze wszystkich). Polek, ktore spotykam czesto w miescie, w ktorym mieszkam. Durne, puste, nieszanujace sie, nie potrafiace poprawnie wyslowic sie w jezyku polskim z tymi ich "kiedy przyszles, poszles, wyszles itd". i lecace na kazdego faceta, ktory sie usmiechnie i przewiezie je swoim szybkim autkiem. Ktore zamiast mozgu uzywaja nie wiem czego. Zwierzaly mi sie takie "madre" dziewczynki ze swoich problemow podczas grilla organizowanego przez naszego pracodawce. Jedna ma chlopaka Turka, ale jest nim bardzo zawiedziona, bbo przyjezdza raz na 2 tyg, z drugiego konca miasta i pewnie tylko po to, zeby ja przeleciec. A tak w ogole to nigdy nie zaprosil jej do siebie i nie zna jego znajomych i moze??????!!!!! on cos ukrywa. Glupia pipo to co Ty z nim jeszcze robisz???? A bo on napisal mi w smsie , ze mnie kocha (!!!!!!!????)- to autentyk z rozmowy. Druga opowiada mi jak to poszla na dyskoteke i tam byl jej ex turek, a ta zeby mu zrobic na zlosc zaczela sie calowac z jego kolega, no sie sie pobili. Dziewucha miala taka radoche. Potem ten, z ktorym sie calowala byl jej facetem przez miesiac, ale dupek ja zdradzal,w iec go zostawila. NO PROSZE CIE!!!!!! Zaden normalny facet z takimi lalami nie bedzie chcial mnniec nic do czynienia. A takie przyklady moge mnozyc. Co to w ogole za poziom?????!!! Piszesz, ze moze byc inzynierem ale co z tego jesli przebzykal ze 100 Polek. A przepraszam, nawet jesli przebzykal ze 100, to co??? A te Polki wkoncu zostaly przez niego sila zaciagniete do lozka czy same polazly???? Bo co??? zakochaly sie a on obiecywal zlote gory?? To nie jest usprawieliwienie. W wielu przypadkach jest tak, ze faceci traktuja nas tak, jak same na to pozwalamy. Oczywiscie, ze sa podli faceci wrod wyksztalconych i tych nie, ale zawsze zycie daje nam tyle informacji o kims, ze mozemy je wykorzystac. Tylko czasem kobietom nie chce sie krytycznie na kogos popatrzec. I tak, uwazam ze jest wiele dziewczyn, ktore lepiej czuja sie w srodowisku gosci z szerokimi karkami i miesniami, ktorzy nie maja nic do powiedzenia a ich zycie uplywa na nudnej pracy, a wieczorami na szukaniu "latwego towaru", niz w srodowisku wyksztalconych i cos znaczacych ludzi. Bo po pierwsze same nie maja nic do zaoferowania, a po drugie faceci na poziomie nie leca na byle niunie. Co do badan, to popatrze na nie w wolnej chwili, dziekuje. i uff co za ulga, ze moj facet nie mial inicjacji w burdelu, co za ulaga, ze tam nie byl:). No i wiesz... wierze mu, cholera. Chociaz z ta inicjacja mozesz miec racje, ale tylko jesli chodzi o Turcje, bo tam problem jest z turczynkami, one czesto czekaja do slubu. Ale w Europie to raczej duzo "chetnych". Popatrz troche krytyczne nie Tylko na Turkow, ale czasem tez na swoje rodaczki, ktore fajnym, normalnym, zdrowo myslacym dziewcznom (jakich wieele) psuja calkowicie opinie. I nie zganiaj wszystkiego na tych wstretnych facetow. Badzmy bardziej niedostepne a i faceci beda nas szanowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, sondaze nalezy umiec czytac i interpretowac kochana. DUREX to NIE jest INSTYTUT BADAWCZY!!!!! To przedsiebiorstwo produkujace prezerwatywy. Takie badania sa robione dla potrzeb sprzedazy. A moze znasz badania dot. wyksztalcenia i wieku, bo do jednego wora to nie mozna wszystkich wkladac. Kiedys juz to pisalam, ale powtorze. Wiesz ile sa takie badania. To dretwa statystykkka. WSADZ JEDNA NOGE DO wiadra w zimna woda, DRUGA Do Wrzatku i statystycznie wyjdzie Ci, ze jest Ci srednio cieplo. Sondaze nalezy umiec interpretowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż nika, widzę, że i tak będziesz zawzięcie bronić Turków i oczerniać polskie dziewczyny, więc dalsza dyskusja nie ma sensu. Jakie są dziewczyny w Danii tego nie wiem, ale widzę jakie są w Polsce, a tych jak wiadomo jest większość. ja znam wiele związanych z Turkami, ale niestety mimo ich wyksztalcenia, inteligencji i wysokiej kultury taki związek nie może się udać, jeśli Turek zwyczajnie ma kilka innych na boku, albo brak akceptacji rodziny, albo milion innych rzeczy... Jeśli chodzi o stukanie 100 lasek to jeszcze raz podkreślam: nie chodzi mi o to, że dziewczyny sa nadużywane, bo ich los nie leży mi na sercu, ale że ja bym się brzydziła takim facetem, poza tym miałabym wątpliwości co do jego moralności, nawet jeśli postanowi poprawę i ożeni się. Nie wiem jak mam Ci to jeszcze napisać, żebyś zrozumiała... Zresztą pogadamy za 20 lat, jeśli nadal będziesz taka szczęśliwa to wtedy będę gratulować. na razie jak widzę masz już duże problemy z teściowa, co jest typowe dla niektórych rodzin tureckich, które nie akceptują cudzoziemek... co do statystyki to może jak byś jej liznęła np. na studiach to byś wiedziała o czym mowa. Nawet jeśli będziesz ja podważać to i tak nie zmieni faktów- a faktem jest, że Turcy są na maxa niewierni, czy to ze statystyką czy nie... pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
yavrum wczytaj sie w jej posty i zobacz, ze ona ani nie oczernia wszystkich Polek, ani nie tlumaczy kazdego Turka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yavrum No wlasnie tak sie sklada, ze statystyke "liznelam" na studiach i obecnie w pracy statystyka zajmuje sie bardzo czesto. Podyplomowka tez byla zwiazana ze statystyka. To chyba Ty jestes z nia na bakier skoro przytaczasz jako instytut badawczy firme produkujaca prezerwatywy. No ale coz.... Dziwne, ze z moich postow zrozumias tylko to, ze ja obrazam i szkaluje Polki. Nie obrazam, nie szkaluje, ale podaje przyklady. To Ty raczej masz niskie mniemanie o Polkach podajac w poprzednim poscie "przyklad" Turka, ktory przelecial ich ze sto... Co do mojej tesciowej to raczej ja nie widze problemu. Nie odzywa sie, nie akceptuje mnie, trudno. Akceptuje mnie cala jego rodzina, oprocz jej. A czy to wszyscy musza mnie lubic. Bogu dzieki M. nie jest maminsynkiem i jej fochy malo nas obchodza. Wkoncu z mamusia nie zyjemy... Naprawde wszystkie Twoje "wyksztalcone" czy nie kolezanki maja taki problem z Turkami??? Hmmm, rzeczywiscie w takim razie maja pecha... Za dwadziesia lat nie wiem czy bede szczesliwa. To prawda. Ale Ty tez nie maszz gwarancji, ze bedziesz szczesliwa. Obojetnie czy z Turkiem, Polakiem czy kims innym. I jeszcze jedno co do poziomu moralnego Turkow i ich mozliwosci "wyrywania" kobiet. Oj chyba masz za duze mniemanie co do ich czaru... Malo pewnie jest takich, ktorzy maja az tak liczne podboje na koncie, jak przykladowo podajesz. A jesli maja to czy to swiadczy zle tylko o nich??? Nie bronie wszystkich, ale bronie mojego meza i kilku innych osob, ktore znam i wiem jakimi sa ludzmi, a ze wszystkimi paskudnymi cechami jakie tu podajesz nie maja wiele wspolnego. Nie chce zeby ktos, np. wrzucal ich do jednego wora. tak jak Ty i ja nie chcialybysmy zapewne byc wrzucone razem do jednego wora z przykladami panienek, jakie podalam w poprzednim poscie. Tobie sie nie udalo, koleankom sie nie udalo - trudno. Moze zle trafilyscie. Zycze poznania kogos innej nacji, kto ma wysoki poziom moralny, nie bzykal panienek i nie przezyl pierwszego razu w burdelu. Aaaaaa no i dobrej tesciowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika a gdzie ja napisałam, że mi się nie udało? :D wręcz przeciwnie, ale mimo to ja umiem dostrzec nie tylko dobre ale i złe strony takich związków...i tym bardziej, obserwując zachowania innych Turków, utwierdzam się, że trafić na porządnego Turka to jak wygrać los na loterii.... Nie chce mi się powtarzać setny raz tego samego więc nie będę więcej dyskutować co i jak o kim świadczy...Oczywiście, że o łatwych laskach też źle świadczy, itd. Nie zamierzam tu pisać o rzeczach oczywistych. I daruj sobie swój prześmiewczy ton bo to po mnie spływa jak woda po kaczce... Poza tym ja nie atakuję Twojego związku tylko nieuczciwych Turków. To, że takich nie ma w Twoim otoczeniu to nie znaczy, że nie istnieją, wystarczy poczytać tutaj parę postów.. Na tym forum wypowiedziały się dziesiątki osób a ile jest nadal szczęśliwych w tym samym związku? Czy jest choć parę... Mam nadzieję, że wypowiadającym się tutaj dziewczynom da to do myślenia. Taki związek jest o wieeele trudniejszy niż z Polakiem i nawet mimo ciężkiej pracy nad nim, (tu się z Tobą zgodzę) nikt nie da gwarancji na jego przetrwanie. Oprócz różnic charakterologicznych dochodzą jeszcze kulturowe, które najczęściej nie wychodzą na 1-szej randce, ale po latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, o Polkach ma bardzo wysokie mniemanie...Naprawdę. Szkoda, że one czasem takiego nie mają.. uważam, że naprawdę pierwsza lepsza przeciętna Polka zasługuje na kogoś o wiele lepszego niż podrywacz z kurortu albo jakiś turecki gigolo. Apeluję zastanówcie się dziewczyny czy tutaj oglądałybyście się za kelnerem albo animatorem albo właścicielem jakiegoś szemranego interesu, który nie wiadomo czym się tak naprawdę zajmuje, gdyby nie jego czarne oczka? Nie sadzę... Partnera należy sobie wybierać przynajmniej na tym samym poziomie albo wyższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Twojego drugiego postu to wpelni zgoda. Dodalabym do tego jeszcze, ze przecietna Polka zasluguje na kogos wiele lepszego niz JAKIKOLWIEK kurortowy podrywacz i gigolo. Mimo, ze jestes osoba inteligentna, bo wylapalas moj "przemiewczy ton", ktory "splywa po Tobie jak woda po kaczce" to dalej uparcie twierdzisz, ze zaprzeczam istnieniu nieuczciwych Turkow. Ahhhhhhh, nie zaprzeczam... I nie napisalalm, ze atakujesz moj zwiazek. I to, ze z nieuczciwych facetow nie mam wsrod swoich znajomych (wszyscy sa do bolu nudni i porzadni), to nawiedzonych glupkow i prostakow widze kazdego dnia (o tym pisalam kilka postow wczesniej). Ja pisze o tych dziewczynach, ktore za takich oto wlasnie "gentelmenow" sie biora, a potem jest placz.... No ale skoro, jak to sama napisalas, ze czesto nasze kochane rodaczki moimo iz widza , ze ich kochany to jakis typ z pod ciemnej gwiazdy ,decyduja sie na "zwiazek" , "bo te jego czarne oczka" BINGGO!!!!- to to juz swiadczy czesto o braku wyobrazni, by nie napisac dosadniej. I ja wlasnie krytykowalam takie zachowania. Ciesze sie, ze wkoncu potwierdzilas to, o czym bazskutecznie pisalam i pisalam... A to, ze oni wykorzystuja swoje czarne oczka, to takie maja prawo. Kazdy wykorzystuje to, co jalepszego dala mu natura. Chodzi o to, zeby czarne oczka nie przeslonily nam calej jego reszty , no i naszego rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×