Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Do AlicjaA: Alicja i inne dziewczyny które mają mężów turków, proszę o kontakt na maila, ponieważ mam kilka pytań dotyczących własnie sprowadzenia i legalizacji pobytu męża turka w Polsce. Nie chciałabym zagłębiać się w temat na forum, wolałabym porozmawiać bardziej prywatnie więc będę wdzięczna za kontakt. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny pozytyw całej sytuacji, że po ślubie wasze zalegalizowane turasy wieją na zachód a nie zostają w naszym kraju i nie robią konkurencji na rynku pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciabares
Ja tez jestem z turkiem prawie 2 lata. Jest mily, kochajacy,troskliwy i okropnie zazdrosny :) Co bardzo mi sie podoba. Chyba kazda kobieta jest zadowolona jesli mezczyzna jest o nia zazdrosny :) Ale jest jeden wielki problem .. Ma zone co bardzo mi sie nie podoba , ale cuz bylam ta druga, wiec nie moge nic zrobic. Mamy zamiar zamieszkac razem w 2012, poniewaz czekamy az jego rodzice wyjada do Turcji, bo konczy im sie paszport. Tak myslalam, skoro wytrzymalam juz 2 lata to czemu nie umialabym wytrzymac jeszcze dwoch? dodam , ze bardzo go kocham i on mnie tez. Napiszcie co o tym myslicie.. mozecie bluzgac przyzwyczailam sie, bo pisza ze turasy to brudasy leca na blondynki i w ogole. A prawda jest taka , ze polak jest gorszy czasem od takiego turka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciabares
Do brzydki-niesmialy. ;] Po pierwsze to nie kazdy zeni sie z polka, zeby pozniej zwiac. Mój mieszka w Holandii juz 19 lat ma paszport i obywatelstwo europejskie, wiec nie wmawiaj , ze sa z polkami dla obywatelstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciabares, ja tylko w jednej kwestii nie, nie kazdej sie podoba, gdy facet jest zazdrosny mnie nie, bo wg mnie kochac, nie znaczy zazdroscic. Zazdrosc kojarzy mi sie z ograniczaniem, a tego nie jestem w stanie zaakceptowac. Nie znaczy to oczywiscie, ze rzucam sie na szyje innym facetom i moj maz nie ma prawa nic powiedziec. Sa granice wszystkiego, ale domyslam sie, ze to bardzo zazdrosny w Twoim przypadku jest typowe i polega na nierozmawianiu z mezczyznami, unikaniu ich spojrzenia, moze kasowaniu znajomych chlopakow z facebooka i NK, stosownym ubiorze, ale moze sie myle? Ale najwazniejsze, ze Ci sie podoba ;) Dziwi mnie tylko jak zonaty mezczyzna moze byc zazdrosny o kochanke (przepraszam za doslownosc), tu jest lekka niekonsekwencja, ale moze boi sie, ze spotka go ten sam los, jak jego zony...? Zona wie o Twoim istnieniu, czy chlopak dziala na dwa fronty i nie ma mozliwosci rozwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciabares
co za pataologia ;] czy wiesz że swoim postem potwierdziałaś wszystkie stereotypy o których psizą dziewczyny krytykujące związki z turkami? własnie Ty jestes przykładem klasycznej, głupiutkiej poleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabataka
wszystkie dziewczyneczki, które są z turkami - A dały im DUPY już po byciu z nimi pół roku, to jestescie niedoryte ;] to nie MIŁOŚC ! ;] te inne, które są z nimi dłużej a nie polazły z nimi do łóżka, to może byc milośc. ;) ale u tych co wymieniłam powyżej jest z toba tylko dlaczego ? no ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa86
malabatko,a skąd taki wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa86
malabatko,a skąd taki wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa86
malabatko,a skąd taki wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Czy któraś z Pań leciała może w wakacje do Izmiru? Interesuje mnie które linie lotnicze są najtańsze aby się tam dostać w okresie wakacyjnym:) Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Chciałam zapytać Pań,które tutaj zaglądają czy wiecie może jakimi liniami lotniczymi najtaniej w wakacje (pod koniec lipca) dolecieć do Izmiru? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananananna
sun exoress z berlina polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciabares
do malabataka!!! Oj laska widac, ze mialas taka sytuacje skoro tak mówisz. Kazdy koles moze isc do burdelu sex to sex ;] A skoro nie wiesz nic o naszym zyciu "wyraze sie" to WYP*** stad i w ogole sie nie wypowiadaj zakompleksiona dziewczyno. Co pewnie bylas z turkiem wyruchal Cie i zostawil i ze zlosci wchodzisz na rozne fora takie jak tu miedzy innymi i besztasz wszystkich. Myslisz , ze cos Ci to pomoze? Idz sobie strzel w leb, albo skocz z bloku na kiepe to moze Ci sie lepiej zrobi. Nie kazdy turek jest taki tak Ci sie wydaje, a to ze Ty nie mialas szczescia to TWÓJ PROBLEM ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciabares
do malabataka!!! Oj laska widac, ze mialas taka sytuacje skoro tak mówisz. Kazdy koles moze isc do burdelu sex to sex ;] A skoro nie wiesz nic o naszym zyciu "wyraze sie" to WYP*** stad i w ogole sie nie wypowiadaj zakompleksiona dziewczyno. Co pewnie bylas z turkiem wyruchal Cie i zostawil i ze zlosci wchodzisz na rozne fora takie jak tu miedzy innymi i besztasz wszystkich. Myslisz , ze cos Ci to pomoze? Idz sobie strzel w leb, albo skocz z bloku na kiepe to moze Ci sie lepiej zrobi. Nie kazdy turek jest taki tak Ci sie wydaje, a to ze Ty nie mialas szczescia to TWÓJ PROBLEM ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emoticon akurat trafiłeś/aś kula w płot. Ja nie jestem związana z Turkiem... I nadal nie widzę związku pomiędzy wiązaniem się z Turkiem a poziomem wypowiedzi. Poczytaj trochę tą całą kafeterię to szybko zobaczysz jaki tu w ogóle jest poziom wypowiedzi... Pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emoticon akurat trafiłeś/aś kula w płot. Ja nie jestem związana z Turkiem... I nadal nie widzę związku pomiędzy wiązaniem się z Turkiem a poziomem wypowiedzi. Poczytaj trochę tą całą kafeterię to szybko zobaczysz jaki tu w ogóle jest poziom wypowiedzi...aż się roi od żałosnych frustratów, których jedynym zajęciem jest ubliżanie innym... Pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emoticon akurat trafiłeś/aś kula w płot. Ja nie jestem związana z Turkiem... I nadal nie widzę związku pomiędzy wiązaniem się z Turkiem a poziomem wypowiedzi. Poczytaj trochę tą całą kafeterię to szybko zobaczysz jaki tu w ogóle jest poziom wypowiedzi... Pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emoticon akurat trafiłeś/aś kula w płot. Ja nie jestem związana z Turkiem... I nadal nie widzę związku pomiędzy wiązaniem się z Turkiem a poziomem wypowiedzi. Poczytaj trochę tą całą kafeterię to szybko zobaczysz jaki tu w ogóle jest poziom wypowiedzi...aż się roi od żałosnych frustratów, których jedynym zajęciem jest ubliżanie innym... Pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec z tymi malzenstwami mieszanymi to tak...lepiej nie wiazac sie z kims jesli nie ma sie sily psychicznej,bo z osoba o innej kulturze wcale nie jest latwo zyc.ja mam za meza pakistanczyka.jestesmy malzenstwem 7 lat.mam mala coreczke.bylam w Pakistanie,poznalam rodzine,a jednak gdyby nie wielka milosc moja do meza i odwrotnie ,to czasami sz....g by trail czlowieka,on z mego powotu pewnie tez:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabatka
ciekawa88 ; ze statystyk, sama byłam z turkiem więc trochę pojęcia mam. ;) ogólnie większośc z nich liczy tylko na to, także warto uważac ;) Jeżeli po pół roku jest z Tobą dalej bez ykhmmmm ;]i w ogole w ogole, same wiecie jak to jest, więc się nie bede rozpisywac, to w 90% mu naprawdę na Tobie zależy, jeśli jednak jest inaczej, to sama odpowiedz sobie na to pytanie ;) bo wiesz, są też takie dziewczyny, którym taki turek się spodoba i poleca na czarne oczka i jego słówka kocham cię itp. itd. po 2 dniach. ;) i 3 juz wylądują z nim w lozku, to sory, ale normalne to chyba nie jest. ;) ciabares ; dziewczynko ogarnij się troszkę ;) bo zachowujesz się jakby ci ojca harmonią zabili ;) i uwierz, ale ja już po jakis 8 dniach slyszalam od mojego turka 'kocham cie mooocno strasznie' codziennie smsy, telefony, i inne tego typu rzeczy, i pewnego dnia dostalam od niego nawet pewna propozycje, kiedy byliśmy juz ze sobą az jakies.. 3 tygodnie ? i jeszcze on dostal ode mnie opiernicz, ale z tego juz sie Ci tlumaczyc nie bd takze nie jestem taka jak ci się wydaje, taka jak prawdopodobnie jestes ty, takze nie bede kontynuowac z toba tej interesujacej rozmowy, bo mysle ze mam wiecej pojecia od ciebie . ;] pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabatka
ciekawa88 ; ze statystyk, sama byłam z turkiem więc trochę pojęcia mam. ;) ogólnie większośc z nich liczy tylko na to, także warto uważac ;) Jeżeli po pół roku jest z Tobą dalej bez ykhmmmm ;]i w ogole w ogole, same wiecie jak to jest, więc się nie bede rozpisywac, to w 90% mu naprawdę na Tobie zależy, jeśli jednak jest inaczej, to sama odpowiedz sobie na to pytanie ;) bo wiesz, są też takie dziewczyny, którym taki turek się spodoba i poleca na czarne oczka i jego słówka kocham cię itp. itd. po 2 dniach. ;) i 3 juz wylądują z nim w lozku, to sory, ale normalne to chyba nie jest. ;) ciabares ; dziewczynko ogarnij się troszkę ;) bo zachowujesz się jakby ci ojca harmonią zabili ;) i uwierz, ale ja już po jakis 8 dniach slyszalam od mojego turka 'kocham cie mooocno strasznie' codziennie smsy, telefony, i inne tego typu rzeczy, i pewnego dnia dostalam od niego nawet pewna propozycje, kiedy byliśmy juz ze sobą az jakies.. 3 tygodnie ? i jeszcze on dostal ode mnie opiernicz, ale z tego juz sie Ci tlumaczyc nie bd takze nie jestem taka jak ci się wydaje, taka jak prawdopodobnie jestes ty, takze nie bede kontynuowac z toba tej interesujacej rozmowy, bo mysle ze mam wiecej pojecia od ciebie . ;] pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabatka
ciekawa88 ; ze statystyk, sama byłam z turkiem więc trochę pojęcia mam. ;) ogólnie większośc z nich liczy tylko na to, także warto uważac ;) Jeżeli po pół roku jest z Tobą dalej bez ykhmmmm ;]i w ogole w ogole, same wiecie jak to jest, więc się nie bede rozpisywac, to w 90% mu naprawdę na Tobie zależy, jeśli jednak jest inaczej, to sama odpowiedz sobie na to pytanie ;) bo wiesz, są też takie dziewczyny, którym taki turek się spodoba i poleca na czarne oczka i jego słówka kocham cię itp. itd. po 2 dniach. ;) i 3 juz wylądują z nim w lozku, to sory, ale normalne to chyba nie jest. ;) ciabares ; dziewczynko ogarnij się troszkę ;) bo zachowujesz się jakby ci ojca harmonią zabili ;) i uwierz, ale ja już po jakis 8 dniach slyszalam od mojego turka 'kocham cie mooocno strasznie' codziennie smsy, telefony, i inne tego typu rzeczy, i pewnego dnia dostalam od niego nawet pewna propozycje, kiedy byliśmy juz ze sobą az jakies.. 3 tygodnie ? i jeszcze on dostal ode mnie opiernicz, ale z tego juz sie Ci tlumaczyc nie bd takze nie jestem taka jak ci się wydaje, taka jak prawdopodobnie jestes ty, wiec wybacz, ale nie bede dalej kontynuowac z toba tej inteligentnej rozmowy, bo mysle ze mam wiecej pojecia od ciebie . ;] acha i jeszcze dodam, ze to ja z nim skonczylam - NIE on ze mną, żeby nie było niedomówień. ;] pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabatka
ciekawa88 ; ze statystyk, sama byłam z turkiem więc trochę pojęcia mam. ;) ogólnie większośc z nich liczy tylko na to, także warto uważac ;) Jeżeli po pół roku jest z Tobą dalej bez ykhmmmm ;]i w ogole w ogole, same wiecie jak to jest, więc się nie bede rozpisywac, to w 90% mu naprawdę na Tobie zależy, jeśli jednak jest inaczej, to sama odpowiedz sobie na to pytanie ;) bo wiesz, są też takie dziewczyny, którym taki turek się spodoba i poleca na czarne oczka i jego słówka kocham cię itp. itd. po 2 dniach. ;) i 3 juz wylądują z nim w lozku, to sory, ale normalne to chyba nie jest. ;) ciabares ; dziewczynko ogarnij się troszkę ;) bo zachowujesz się jakby ci ojca harmonią zabili ;) i uwierz, ale ja już po jakis 8 dniach slyszalam od mojego turka 'kocham cie mooocno strasznie' codziennie smsy, telefony, i inne tego typu rzeczy, i pewnego dnia dostalam od niego nawet pewna propozycje, kiedy byliśmy juz ze sobą az jakies.. 3 tygodnie ? i jeszcze on dostal ode mnie opiernicz, ale z tego juz sie Ci tlumaczyc nie bd takze nie jestem taka jak ci się wydaje, taka jak prawdopodobnie jestes ty, wiec wybacz, ale nie bede dalej kontynuowac z toba tej inteligentnej rozmowy, bo mysle ze mam wiecej pojecia od ciebie . ;] acha i jeszcze dodam, ze to ja z nim skonczylam - NIE on ze mną, żeby nie było niedomówień. ;] pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabatkaa
ciekawa88 ; ze statystyk, sama byłam z turkiem więc trochę pojęcia mam. ;) ogólnie większośc z nich liczy tylko na to, także warto uważac ;) Jeżeli po pół roku jest z Tobą dalej bez ykhmmmm ;]i w ogole w ogole, same wiecie jak to jest, więc się nie bede rozpisywac, to w 90% mu naprawdę na Tobie zależy, jeśli jednak jest inaczej, to sama odpowiedz sobie na to pytanie ;) bo wiesz, są też takie dziewczyny, którym taki turek się spodoba i poleca na czarne oczka i jego słówka kocham cię itp. itd. po 2 dniach. ;) i 3 juz wylądują z nim w lozku, to sory, ale normalne to chyba nie jest. ;) ciabares ; dziewczynko ogarnij się troszkę ;) bo zachowujesz się jakby ci ojca harmonią zabili ;) i uwierz, ale ja już po jakis 8 dniach slyszalam od mojego turka 'kocham cie mooocno strasznie' codziennie smsy, telefony, i inne tego typu rzeczy, i pewnego dnia dostalam od niego nawet pewna propozycje, kiedy byliśmy juz ze sobą az jakies.. 3 tygodnie ? i jeszcze on dostal ode mnie opiernicz, ale z tego juz sie Ci tlumaczyc nie bd takze nie jestem taka jak ci się wydaje, taka jak prawdopodobnie jestes ty, wiec wybacz, ale nie bede dalej kontynuowac z toba tej inteligentnej rozmowy, bo mysle ze mam wiecej pojecia od ciebie . ;] acha i jeszcze dodam, ze to ja z nim skonczylam - NIE on ze mną, żeby nie było niedomówień. ;] pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malabataka
ciekawa88 ; ze statystyk, sama byłam z turkiem więc trochę pojęcia mam. ;) ogólnie większośc z nich liczy tylko na to, także warto uważac ;) Jeżeli po pół roku jest z Tobą dalej bez ykhmmmm ;]i w ogole w ogole, same wiecie jak to jest, więc się nie bede rozpisywac, to w 90% mu naprawdę na Tobie zależy, jeśli jednak jest inaczej, to sama odpowiedz sobie na to pytanie ;) bo wiesz, są też takie dziewczyny, którym taki turek się spodoba i poleca na czarne oczka i jego słówka kocham cię itp. itd. po 2 dniach. ;) i 3 juz wylądują z nim w lozku, to sory, ale normalne to chyba nie jest. ;) ciabares ; dziewczynko ogarnij się troszkę ;) bo zachowujesz się jakby ci ojca harmonią zabili ;) i uwierz, ale ja już po jakis 8 dniach slyszalam od mojego turka 'kocham cie mooocno strasznie' codziennie smsy, telefony, i inne tego typu rzeczy, i pewnego dnia dostalam od niego nawet pewna propozycje, kiedy byliśmy juz ze sobą az jakies.. 3 tygodnie ? i jeszcze on dostal ode mnie opiernicz, ale z tego juz sie Ci tlumaczyc nie bd takze nie jestem taka jak ci się wydaje, taka jak prawdopodobnie jestes ty, wiec wybacz, ale nie bede dalej kontynuowac z toba tej inteligentnej rozmowy, bo mysle ze mam wiecej pojecia od ciebie . ;] acha i jeszcze dodam, ze to ja z nim skonczylam - NIE on ze mną, żeby nie było niedomówień. ;] pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaA.
Cześć dziewczyny, widzę że wywiązała tu się interesująca dyskusja ... cóż na turków trzeba uważać, przed moim mężem poznałam najpierw jego kuzyna ... który był/ jest jego przeciwieństwem a mianowicie podobnie jak moją przedmówczynię próbował zwabić na czułe słówka, propozycje itp. itd. trzeba być meega ostrożną aby się nie dać omotać przez takich - najlepiej postawić mu jakieś żądanie - np. czekanie z seksem w sumie nie jest złym pomysłem - skoro chciałby tylko tego to by Cię zostawił i znalazł inną, a skoro czeka to może jednak jest godny ' zaufania":) sorki że tak pózno odpisuję ( do dziewczyny która chciała mojego maila) napisz mi w odpowiedzi czy to nadal aktualne) :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do AlicjaA: tak, temat jest nadal aktualny, odezwij się od mnie na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canli
jestesmy razem trzy lata,piec miesiecy po slubie.Jestem kobieta po przejsciach,maz,polak,alkoholik. Dluo nie moglam zaufac nikomu, a tu ngale zakochalam sie w turku.I co? rodzina przeciwko nam,przyjaciele....wtedy...teraz moi rodzice kochaja go jak wlasnego syna. a ja jestem najszczesliwsza osoba na swiecie,jego rodzina akceptuje mnie,moja relgiie. Trzy lata,bez klotni,przemocy.Tylko szczescie i milosc.Mieszkamy w UK ale czesto odwiedzamy jego rodzine w Turcjii i nic a nic sie nie zmienil...Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×