Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Nie żartuje Co potrzebujesz? Z przyjemnością zrobię Ci zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj lepiej ,czego ja nie potrzebuje ;) a powaznie,to zadzwon do mnie wieczorkiem,bo musze Cie zapytac ,czy w ogole to dostaniesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha haha :D
zamiast robić zakupki u brudasó lepiej byście rutkowskiemu powiedziały o swoich zamiarach wyjazdu za islamskim gachem. wtedy macie większą szansę, że Was odratują 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiiii
a juz myslalam,ze stad to cos poszlo na dobre! co Cie tak boli czlowieku,ze ktos jest szczesliwy? ze komus sie uklada? ze wbrew tym Twoim herezjom jest dokladnie odwrotnie?! Ty nie oceniasz znajomosci internetowej,ktora trwa miesiace,tylko stale zwiazki,ktore trwaja lata i jakos nic zlego sie nie wydarzylo, a za takie teksty rasistowskie mozna miec duze problemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha haha :D
czy są to szczęśliwe związki to się jeszcze okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do Safiii na stale, eeeej my tu mamy pelno tego plewu od wyboru do koloru, wszystkie Smierdziele czarne tu mieszkaja, patrzymy codziennie na to barachlo,tak ze jeszcze pare sztuk nam nie potrzeba, oni sa wszyscy tacy sami z kobiet robia sobie sluzace. I do tych Pan ktore tak kochaja obrzezane czlonki lyse pala, ich kobiety o rabania i rodzenia dzieci maja macice w strzepach(opinia ginekologa z naszego Szpitala) nie moja, ja moge tylko napisac co widze na codzien,wolalabym porabac sie i zyc lepiej z knurem,a uwazajcie bo oni maja w nagrode 100 dziewic, to moze was za ta nagrode zatluka.I dobrze ze w Polsce bedzie mieszkac i wiecej, przynajmniej zobaczycie kim oni naprawde sa,moze bedzie tak ze bedziecie miec strach z domu wyjsc, jak ich wkurzycie to naprawde pokarza wam kim naprawde sa, i nie oni nawala wam po gebach tylko ich przyjaciele rowniez brudasy, tylko musi byc ich duzo zeby poczuli sie mocni jak u nas w Niemczech, a meczety niech wybuduja bedziecie slyszec jak Ali morde dra niby modlitwa, ja jestem Polka meza mam Polaka jedna rasa jedna krew i jednakowa kultura i obyczaje. Ale jak ktora chce niech kocha brudasa i obrzezana pala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Mam pytanie chlopcow sie w islamie obrzeza a dziewczynki tez czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz kolege lekarza to zapytaj... wiesz,co to jest tolerancja? zbawiajcie swiat gdzie indziej, to forum nie jest dla was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safiii Napisz proszę co potrzebujesz Dopiero teraz przeczytałam żeby zadzwonić Jestem już w Stambule także napisz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, tak Simit
W dupie jesteś, a nie w Stambule :D I jeszcze masz polskie znaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, tak Simit
Nieprawda! Jeśli jesteś w Turcji to nie masz telefonu, bo ci gach zabrał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezkiedysglupia
Witajcie dziewczyny. Jestem od was troche starsza bo mam juz 45 lat. Mam dwie cudowne śniade córeczki, których tatą jest irańczyk mieszkający w Kanadzie. 20 lat temu tęż zadawałam sobie te same pytania co wy teraz i też wierzyłam że moja miłość uczyni cuda i będziemy żyli długo i szczęśliwie. Niestety - miłość po jakimś czasie przyblakła a ukochany facet zamienił mi życie w piekło. Musiałam żyć,myśleć i postępować jak arabka. Nie znosił polskiego jedzenia, polskiego języka( brzydko brzmiał), polskiej muzyki i ogólnie polaków. Musiałam mu więc gotować jego potrawy ale nigdy nie były tak dobre jak te żon jego kolegów. Gdy pojechałam w Kanadzie do polskiego sklepu była awantura że on tego świństwa jadł nie będzie. Ciągle wołowina i baranina, a gotowało się to cholernie długo. Ryż już bokiem mi wychodził ale nie cierpiał ziemniaków więc nie gotowałam. Jego koledzy byli na pierwszym miejscu. W weekendy siedziałam sama bo zawsze robili sobie męskie wypady za miasto. Czułam się samotna, mało ważna. Pamiętam jak kiedyś było Boże Narodzenie i tłumaczyłam mu jakie to dla mnie ważne by spędził ze mną wigilię. Miał wcześniej wrócić z pracy. O 20 zadzwonił, że nie moze bo właśnie przyjechał do niego kolega, którego dawno nie widział. Zjedz sobie sama- powiedział- a ja jak wrócę to sobie odgrzeję. Wrócił rano. Dzieciom zabronił mówić po polsku. Odizolował mnie od polaków i tak jak kiedyś za czasów zaborów konsekwentnie tępił we mnie wszystko co polskie. Nie wytrzymałam choć nie pił,nie bił i nie zdradzał. Uciekłam z dziećmi do Polski po 20 latach w Kanadzie. Dziś wylizuję się z psychicznych ran jakie mi zadał i uczę córki polskości. Kiedyś wpadł mi w ręce artykuł w gazecie. Na podstawie badań stwierdzono, że 99% mieszanych małżeństw się rozpada. Każda liczy że to ona będzie tym jednym procentem. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, tak Simit
tezkiedysglupia Dlaczego dopiero po 20 latach oprzytomniałaś????? Trzeba było wiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezkiedysglupia
Byłam z nim 10 lat.W Kanadzie 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
tezkiedyglupia - zastanawiam się tylko czemu nie uciekłaś wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, tak Simit
tezkiedysglupia Ile lat maja twoje córy??? I nic nie mówią po polsku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezkiedysglupia
Już mija 10 lat jak wróciłam do Polski. Córki już są spolszczone, super dziewczyny. 17 i 14 lat. Nie żaluję decyzji.Cieszę się że on jest tak daleko. Nie dba o nie, nie przysyła na nie żadnych pieniędzy. Od czasu do czasu dzwoni żeby posłać mi trochę faków i myśli że przez ocean mnie przestraszy. Zmarnowałam sobie z nim tyle lat ale oczywiście ja byłam wtedy najmądrzejsza. Tak samo wielu ludzi tłumaczyło mi żebym za niego nie wychodziła. Ktoś z rodziny w Polsce poszedł nawet na pielgrzymkę do Częstochowy w mojej intencji. Bezskutecznie. Tkwiłam w tym toksycznym zwiazku 10 lat bo byłam zastraszona, że odbierze mi dzieci. Wg prawa porwałam własne córki ale na szczęście nie walczył o nie. No bo to córki a nie chłopcy. Jak urodziła się pierwsza córka miesiąc się do mnie nie odzywał bo się obrazil,że to dziewczynka. Jestem teraz straszną rasistką. Nieraz się popłaczę ze śmiechu gdy córka kupuje sobie najjaśniejszy fluid i wścieka się przed lustrem że nie ma takiej jasnej cery jak ja. Wstydzą się przyznawać,że tata był persem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, tak Simit
tezkiedysglupia Obie córki mają ciemną karnację?? A nazwisko noszą po ojcu czy wróciłaś do swojego panieńskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, tak Simit
tezkiedysglupia I jakiego są wyznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezkiedysglupia
Boże jak się cieszę,że skwierczy mi na patelni schabowy zamiast jakiegoś baraniego żebra. A na śniadanko mam normalny chlebek zamiast tej twardej zelówki. Czasem z sentymentu gotuję sobie raz do roku jakieś perskie żarcie. Ale kurczę raz do roku a nie codzień!!! Nareszcie mam normalne święta. Nieraz sobie wspomnę jakie podłe i zawistne były te perskie baby, żony kolegów. Zawsze na przyjęciach siedziałam w kącie sama bo one trzymały się razem i mówiły tylko po persku. Mnie traktowaly jak trędowatą. Za wyjątkiem dwóch, które były normalne. Pukały się obie w czoło i dziwiły że wzięlam sobie irańskiego męża, twierdziły, że to najgorsi faceci świata. Ty Polka a tak zgłupiałaś ??? Opowiadały mi niesamowite historie o swoim kraju. Mogłabym napisac książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, tak Simit
" Pukały się obie w czoło i dziwiły że wzięlam sobie irańskiego męża, twierdziły, że to najgorsi faceci świata. Ty Polka a tak zgłupiałaś ???" szczerze mówiąc to miały rację :( ale dobrze że uciekłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezkiedysglupia
Córki sa leciutko śniade, jak np. włoszki,jedna ma niebieskie oczy.Obie mają brązowe włosy. Są katoliczkami. Ochrzciłam je wtedy na przekór mężowi. Na szczęście aż tak się bardzo nie sprzeciwiał. Mało mu na nich zależało bo to dziewczynki, podgatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaturalnaBlondynka
O żesz... Ja parę dni temu zobaczyłam na gdanskim jarmarku bardzo przystojnego Turka... 15-16 lat.. Kurczak. Przyznaję, że nie mogłam od niego oderwać oczu. Sprzedawał rożne tureckie rarytasy. Błyszczące oczy, łobuzerski uśmiech.. Łeh.. Tak rzadko trafiam na przystojnych facetów. No ale czytam tak sobie tą całą dyskusję no i.. lipa, no. Niestety, pewne różnice kulturowe są nie do przeskoczenia. Bolesne, ale prawdziwe. Popatrzeć na miłą buzię zawsze jednak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaturalnaBlondynka
O RANY!!! Miało być 25-26 lat, kurna! Sorrry! Zanim się posypią różne głupie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, tak Simit
tezkiedysglupia Fakt, kobiety w krajach muzułmańskich nie znaczą nic :O:( Natomiast gdybyś powiła syna to mąż zrobiłby wszystko żeby wyznawał islam.... A córki mają imiona i nazwisko perskie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezkiedysglupia
Niestety maja jego nazwisko bo bez jego zgody nie mogłam zmienić nawet u nas w Polsce. Ja wróciłam do panieńskiego nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, tak Simit
NaturalnaBlondynka Popatrzeć można, ale jeśli miałaś poważne plany co do jarmarcznego turka to ... szkoda mi ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, tak Simit
tezkiedysglupia No szkoda, ale po ślubie z jakimś normalnym, niemuzułmańskim facetem, który szanuje kobiety będą miały normalne nazwiska ;) Ale najważniejsze, że są polskimi katoliczkami i pielęgnują polską tradycję, a nie islamską :O A Ty ile masz lat??? Nie myślałaś żeby na nowo sobie z kimś życie ułożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×