Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość cicegim (dawna bebegim)
No i fajnie, nikt nie każe Ci tam wrócić, jak i nikt nie namawia mi ani zabrania mi tam mieszkać :) ja na razie o tym nie myślę. Nie wiem co jest śmiesznego w moim sposobie poznania rzeczywistości ?! :D Wiedząc że np. Turcy są drażliwi na punkcie swojego kraju nie mam zamiary skakać nad nimi czy coś w tym stylu. Jestem sobą, robię jak uważam. Wole pokłócić się z chłopakiem 100 razy i się "dotrzeć" niż być słodko-pierdząca by czasem kogoś nie urazić, a tak naprawde nie znać partnera w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Customer
No i cóż ja mogę na takie diktum odpisać- powodzenia, każdy jest kowalem swojego losu i każdy ma prawo uczyć się na własnych błędach, gdyż tylko taka nauka jest wartościowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Customer
Poza tym , kłótnia w sieci nie boli, zawsze można wyłączyć komputer. Zapytam z ciekawości,czysto poznawczo, ile masz lat?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiem co jest śmiesznego w moim sposobie poznania rzeczywistości ?!" To ze testujesz go jak małpe:-) Doprowadzasz do kłótni, prowokujesz drażliwe tematy- "zeby sie dotrzeć". To nie jest żadne dotarcie sie. Ty chcesz poprostu udowodnić ze to ty masz racje. I dlatego uważam ze twoje zachowanie jest dziecinnie i niepoważne. To jest właśnie nierozumienie odmienności kulturowej, brak elastycznosci i chęć udowodnienia za wszelką cenę ze to my mamy racje. W sumie dziwie sie dlaczego jeszcze ten facet to ciągnie - ja bym dostała świra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
Customer - A co Cie to obchodzi ile mam lat, dlaczego mam odpowiadać na Twoje pytania? Odpowiadaj teraz na moje :D I dlaczego Ty mi wmawiasz ze ja sie kłoce z nim tylko w sieci? Skąd wiesz gdzie ja teraz jestem?! :) Ojej to straszne, testuje go jak małpę :D przeciez mówisz że Turcy to beznadziejni feminiści, to czemu tak Ci go "żal" ? :D Na szczęście nie jestem z Tobą, więc nie bój się że zostaniesz świrem :D "To jest właśnie nierozumienie odmienności kulturowej, brak elastycznosci i chęć udowodnienia za wszelką cenę ze to my mamy racje."- zaraz, zaraz czy to przypadkiem nie Ty odradzasz związki międzykulturowe? piona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
kurde szowiniści, nie feminiści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam bo wiem jakie potrafią być polskie kobiety:-) Konfliktowe i nie zdolne do ustępstw. Od kilkunastu stron kiedy cię czytam odnoszę wrażenie ze negujesz wszystko co robi mówi i myśli ten twój chłopak. A wynika to z tego ze nie rozumiesz na czym polega przepaść miedzy muzulmanami a katolikami. Nie wiesz bo nie obcujesz z nim na codzień jak sadze. Jeżeli wasza każda rozmowa wyglada w taki sposób w jaki przynajmniej piszesz tutaj to naprawdę nie dziwią mnie te wasze ciche dni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicegim Kiedyś napisałas coś takiego " dlaczego to ja mam mu ustępować". Oczywiście ze nie musisz nikomu ustępować. Ty jestes ty a on jest on. On jest muzulmanin ty katoliczka jak sadze. Dla ciebie nie ma nic złego np w jedzeniu wieprzowiny, a dla niego moze to być problem. Nie odbieraj tego osobiście, pisze tak dla przykładu jak to jest generalnie w takich związkach. Dla europejek nie ma nic złego w skąpych strojach a dla poważnego praktykujacego muzulmanina to jest kwestia honorowa. Dla ciebie np nie na problemu mieć kilku znajomych na fb a dla twojego chłopaka moze tk być problem ze kolegujesz sie z innymi facetami. Dlatego ja odradzam takie związki bo najczęściej kończą one zle zwłaszcza jeśli kobieta jest bardzo wierząca i facet rownież. Oczywiście każdy innego wyznania. Pewnie zdarzają sie przypadki ze taki Turek ma gdzieś Allaha Koran i Hadisy. Jeżeli normalna europejka na takiego trafi to w sumie mogą sie dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pózniej w takich związkach dochodzi kwestia chrztu bądź obrzezania ( jeżeli jest syn), temat wieprzowiny jest na porządku dziennym - mam dobrą koleżankę która ma męża Turka i niestety ma takie problemy. Nie potrafili sie dogadać bo myśleli " a jakoś to będzie " - przykre ale prawdziwe nie będzie bo nie ma porozumienia, a porozumienia nie będzie bo każdy obstaje przy swoim. Dlatego czytając ciebie cicegim odnoszę takie wrażenie ze nie za bardzo sie dogadujecie juz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde chciałam napisac kilka rzeczy na raz i wyszło masło maślane:-) Chodziło mi o to ze zazwyczaj europejki maja inne priorytety w życiu a wyznawcy Allaha inne. To tak w skrócie. W takich związkach są trzy wyjścia 1. Oboje nie są religijni i nie próbują na sile udowodnić swoich racji 2. Kobieta ustępuje i przymyka oko na pewne sprawy 3. Facet ustępuje Z doświadczenia wiem ze Turek raczej nigdy nie ustąpi. To by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
Z tym że ja się z Tobą zgadzam :D To prawda, kłócimy się dużo i żadne nie ustępuje, dlatego ja jeszcze nie mówię że wszystko przesądzone i jestem na 100% pewna że chce z nim mieszkać. Naprawde, zgadzam się ze wszystkim co napisałas. Ale jednoczesnie, choć nie wiem jak głupio i paradoksalnie by to zabrzmiało jestem z nim szcześliwa bo on jest dobrym człowiekiem itd itd itd. :) Tzn. to tez nie jest tak ze kłocimy sie dzień w dzień itd. Po prostu są kwestie w których jestesmy nieustępliwi. Dobra nie wiem jak to wytłumaczyć :D Po prostu nie są to kwestie najwyższej wagi, typu on chce zebym przeszła na islam czy coś takiego. Jak Ty sobie z tym poradziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
Tylko coś dorzucę: pamietam jak pisałas że Turcy, nawet religijni zdradzają itd. Ja akurat nie mogę się z tym do końca zgodzić, naprawde nie wszyscy faceci zdradzają, nie wszyscy Turcy zdradzają, jestem o tym przekonana w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ze nie wszyscy Turcy zdradzają. Ci religijni którzy zdradzają - robią to tylko z europejkami. To ja zaobserwowalam. Sami sie do tego z reszta przyznawali. Kiedyś jeden znajomy powiedział " jak mam do wyboru europejke bądź siostrę w islamie - na szybki niezobowiazujacy seks - wybiore europejke bo ona jest niewierna". To były jego słowa. A Turcy chcący być bardziej nowoczesni i europejscy pewnie nie zastanawiają sie nad tym. Jedno jest pewne, kobieta w hijabie raczej nie umówi sie na szybki seks z pierwszym lepszym napotkanym znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Customer
Cicegim: Proponuję Ci lekturę Twoich własnych wpisów na forum- z nich czerpię wiedzę o tym , że twój związek ma charakter bardziej wirtualny niż realny / nie wiem, czy piszesz prawdę, czy nie/, nie wiem, gdzie teraz jesteś i nic mnie to nie obchodzi. Nie musisz niczego robić, w tym odpowiadać na żadne pytania, ciekawość twojej osoby aż tak bardzo znowu mnie nie zżera, nie jesteś osoba, która intryguje; pytanie o wiek miało charakter socjologiczny- w jakim wieku osoba jest na takim poziomie dojrzałości emocjonalnej i empatii; Sprawiasz na mnie wrażenie kogoś, kto jest strasznie na sobie skupiony , chce dominować , rządzić - ale w tym co piszesz nie ma żadnej treści merytorycznej, poza chęcią skupiania na sobie uwagi; mam odpowiadać na twoje pytania, ale czy ty w ogóle masz mnie o co zapytać: "co myślę o Szwedach" , "skąd czerpię wiedzę o twoim związku" - i tak w koło Macieju. To nudne. Baw si e dobrze dalej, ja idę do innej piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyjacywsrodscierwa
jestescie poje bani wszyscy ktorzy mieli z nimi kontakt wiedza ze to po.pie^rdolency tylko patrza jak ci zycie zje^bac poobcujecie z nimi sami sie dowiecie mialem wiele razy z hu^jami do czynienia i zawsze tzw FAILa wy glupie ci^py miejcie nadzieje ze ku^tas nie jest wydany przez swoja matke 20 lat wczesniej... the end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyjacywsrodscierwa
costumer -pelny szacunek ja tak nie umie pisac a chcialbym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Customer
Ucz się wszystko przed Tobą, ha, ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
customer - skoro nie jestem ciekawa to nie pytaj nie interesuj sie itd. :) kogo obchodzo co tu wypisujesz - ja od teraz bede ignorowa twoje wpisy. no to ziebisz ni to grzejesz a o moim zwiazku tak naprawde g ***** wisz ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
simit - jeszcze cos mi sie przypomnialo. czy dla religijnego muzulmanina turczynka bez chusty nie jest tym samym co europejka? bo nie rozumiem dlaczego akurat religijny muzulmanin mialby zdradzac z europejka a nie np z azjatka (azjatow tez jest tam sporo) i co to ma do mojego zwiazku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
simit - jeszcze cos mi sie przypomnialo. czy dla religijnego muzulmanina turczynka bez chusty nie jest tym samym co europejka? bo nie rozumiem dlaczego akurat religijny muzulmanin mialby zdradzac z europejka a nie np z azjatka (azjatow tez jest tam sporo) i co to ma do mojego zwiazku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
aaaa a co do kobiet w hijabach/chustach - oj to ja co innego zaproponowalam :p przygdny seks nie jest im obcy oj nie :) i ni wierzcie im ze one takie bogobojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
zaobserwowalam a nie zaproponowalam ;p simit moje pytanie jest oczywiscie retoryczne : dla mnie to jasne ze jesli muzulmanin chce zdradzic to to zrobi czy z turczynka czy z europejka czy z zachuszczona :) pamietajmy ze turcja to kraj wieeeelkich kontrastow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donau
Obrażasz wyznawców tej religii, to nie jest zabawa. I z pewnością twoje iformacje są prawdziwe, bo mogłaś to zaobserwować , służąc im jako materac, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turasek/brudasek z hamburgera
http://pokazywarka.pl/45igaz/ http://www.kujawy.com.pl/kumbria/ http://imgur.com/a/izbvk http://youtu.be/1HNY-T_rvIY http://youtu.be/cwV5xYDe74k www.religiapokoju.blox.pl/ www.euroislam.pl/ Paki skrót nabyte obrazliwe konotacje w 1960 roku, kiedy uzywany przez brytyjskich tabloidów w odniesieniu do przedmiotów bylych panstw kolonii w sposób uwlaczajacy i rasistowskich. W nowoczesnej brytyjskiej uzytkowania "Paki" jest zazwyczaj uzywane w uwlaczajacy sposób jak etykiety dla wszystkich z Azji Poludniowej, w tym Indian, Afganczyków i Bangladeszu. W mniejszym stopniu, okreslenie zostalo zastosowane jako rasowe slur wobec Arabów i innych bliskowschodnich wygladajacych grup, które moga przypominac Poludniowej Azji. Podczas emigrantów wielu latach 60 byly równiez nazwany jako "czarny" do dalszego segregrate je od bialej spolecznosci. Niektórzy twierdza, ze taki podzial nadal istnieje w czesciach Anglii. W ostatnich czasach nastapila tendencja przez drugiego i trzeciego pokolenia brytyjskich Pakistanczyków odzyskac slowo, tak, ze moze on byc stosowany w mlodej brytyjskiej spolecznosci pakistanskiej, ale nie przez osoby z zewnatrz, w tym Indian i Bangladeszu. ciapaty (obrazliwie) {m.} Paki (offensive) {rzecz.} kilka przykladow pakusow(brudasow,ciapoli jak kto woli,oraz szkaradnych polczyn) http://pokazywarka.pl/45igaz/ polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifest yle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym http://youtu.be/m1O1IEMJcO4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecoper
Dobry wieczór, Wydaje mi się , ze Autorka wpisu nie chciała nikogo obrazić, nie wiem , skąd takie wnioski. Poza tym na tym forum pojawiło się ostatnio strasznie dużo agresji i "podgryzania się" nawzajem. Przypominam Wszystkim, że zbliża się Boże Narodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooooooj
a co jesli,ktos jest ateista?nie jebanym bezmozgiem wierzacym w pedofila?allaha,czy srachmeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze zbliżają sie święta nic nie zmienia tak naprawdę bo są ludzie niewierzący lub innych wyznań :-) Mili powinnismy być dla siebie na codzień a nie od wielkiego dzwonu:-) A wracając do postu cicegim - to ja na szczęście nie miałam okazji poznac wierzacej muzulmanki w hijabie, która umawiala by sie na przygodny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
no niestety, pozory czasem myla :) chociaz to chyba brzmi dziwnie znajomo prawda? :) z turkow tacy prawdziwi muzulmanie niz z nas prawdziwi katolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie z tym zupełnie nie zgodzę ale ilu ludzi tyle opinii. A co brzmi dziwnie znajomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×