Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Pierdyknelam
ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nashami1414
No to zależy. Czego oczekujesz od tej relacji? Czego się spodziewasz? Chcesz go traktować jak dobrego kolegę, kumpla, czy spodziewasz się, że z biegiem czasu zaczniesz cos do niego czuć i coś z tego wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jakiegos czasu pisalismy ze soba az w koncu zgodzilam sie na to spotkanie chodzi o to ze oboje nie szukamy zabawy i oboje chcemy czegos powaznego tylko ze ja nie wiem czy ja chce a z drugiej strony moze z tego byc cos fajnego za jakis czas no ale nie wiem czy sie w to pakowac ..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak sie kończy znajomość
" Dlaczego zabił konkubinę? Policjanci z Ochoty ustalają motyw działania 29-letniego obywatela Turcji, który podejrzany jest o zabójstwo swojej 32-letniej konkubiny. Mężczyzna zadał kobiecie nożem cios, który okazał się śmiertelny. Sąd zdecydował już o jego tymczasowym aresztowaniu. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Przed 18:00 policjanci z Ochoty zostali poinformowani, że 29-letni obywatel Turcji prawdopodobnie zabił swoją konkubinę. Do mieszkania na terenie Ochoty natychmiast skierowano policyjną załogę. Z pomocą strażaków policjanci weszli do środka. W pokoju na podłodze ujawnili zwłoki kobiety. O sprawie powiadomiono prokuratora. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania zmierzające do zatrzymania sprawcy. 29-latek został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie warszawskich Włoch. W prokuraturze mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa, a sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet dożywocie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak sie kończy znajomość
Pod zarzutem zabójstwa 32-letniej konkubiny aresztowano na trzy miesiące 29-letniego Turka. Mężczyzna zabił kobietę w mieszkaniu przy ul. Pawińskiego na Ochocie. Dźgnął ją nożem w klatkę piersiową. Rana okazała się śmiertelna. Sprawca uciekł, zamykając drzwi na klucz. Sąsiedzi słysząc awanturę, wezwali policję. Mundurowi nie mogli wejść do środka i wezwali na pomoc straż pożarną. Po znalezieniu zwłok zatrzymano konkubenta ofiary. Przyznał się do zbrodni. Nie podobał mi się jej styl życia tłumaczył podczas przesłuchania. CZY WARTO WIĄZAĆ SIĘ Z BOGIEM ?- NIE PODOBAŁ MU SIĘ JEJ STYL ŻYCIA-Nowy Bóg, jak mu się styl życia wybranki nie podoba, to może jej to życie po prostu odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimbabwe
Do Puma: Czy Twój turek mieszka w polsce? Czy poznałaś go przez internet? Nie bez powodu pytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mieszka w Polsce oboje mieszkamy w Angli tak poznalam go przez neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
puma debilko, turas który szuka baby (europejki) przez neta NIGDY nie ma czystych zamiarów. mam nadzieję że zostawi cię z niczym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesttakitemat
Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesttakitemat
Ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesttakitemat
Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szariat (szar'ia(t) - droga prowadząca do wodopoju) to prawo kierujące życiem wyznawców sunnickiej jak i szyickiej odmiany islamu. Islam nie uznaje rozdziału życia świeckiego i religijnego, i dlatego reguluje zarówno zwyczaje religijne, organizację władzy religijnej jak i codzienne życie muzułmanina. Robert Morey "ISLAMSKA INWAZJA http://apologetyka.com/swiatopoglad/islam/ksiazki/inwazja http://apologetyka.com/swiatopoglad/islam/ksiazki/religia-pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cy to tak ciezko wam uzyc
Miałam takich znajomych, co ich matka (Polka) wyszła za Sudańczyka. Było super! Mieszkali w PL, po jakimś czasie wyjechali do Sudanu. On poczuł zew krwi i efekt był taki, że sprzedał ją za słonicę końcu ambasadzie polskiej udało się ją wykupić. Wróciła do Polski. I... najlepszy był ciąg dalszy...ponownie wyszła za (innego) Sudańczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto powiedział, że
dziecko, które się sparzy unika ognia? Poza tyn ..............chcącemu nie dzieje się krzywda, i............na pewno ten drugi Sudańczyk był INNY, od tego pierwszego złego Sudańczyka i w ogóle od wszystkich złych Sudańczyków i innych muzułmanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Mądre dziecko się czegoś nauczy a głupie zawsze będzie pchało łapę w ogień bo głupie. Niestety te kobiety należą do drugiej grupy co od dawna wszystkim wiadomo. Choć powiem szczerze zawsze jak już mam wrażenie że spotkałam szczyt głupoty to potem pojawia się kolejna osoba wyprowadzająca mnie z tego błędu. puma16 ciebie nazwać głupią to obraza dla głupków. Nie klasyfikujesz się nawet do grupy tępo zaślepionych obietnicami beżowego penisa. Ty sama szukasz kłopotów. "oboje chcemy czegos powaznego" Oczywiście. Widzę że nawet dosadne słowa fan anitki do was nie docierają. "z drugiej strony moze z tego byc cos fajnego" Jak lubisz adrenalinkę to idź w to. Na pewno ci takiej dostarczy. To tak fajnie jest jak cię ktoś pierlodnie przez plery albo jak się dobija do mieszkania kopiąc w drzwi i grożąc. Albo te złowrogie smsy lub telefony. Wiesz jak ja potrzebuję adrenaliny to idę się przejechać na kolejce górskiej. Niekoniecznie ładuję się do klatki z lwem. Wiecie co mnie tylko najbardziej wkurza. Że wyrabiacie opinie nam normalnym Polkom. Ja nie chcę być postrzegana jako dziwka przez takie jak wy. Mówcie może że jesteście z Holandii albo coś. W sumie jak się szybko wymawia to może wyjść i Holandia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
merkaba fajnie że wklejasz linki i teksty ale wątpię aby te które powinny być najbardziej zainteresowane to czytały, niestety. Ale dzięki Tobie zrozumiałam skąd taka nienawiść pakistańców do psów. Wklejaj dalej. Można się od Ciebie wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Temat cyganów tez mnie zainteresował. Zresztą ja już nawet o nich kiedyś pisałam jakim są zagrożeniem dla Słowaków. I tak się zastanawiam co będzie jak muzułmanie dotrą w swojej sile do Słowacji? która grupa wygra? Obie nie lubią pracować (pasożyty), obie mnożą się jak króliki, obie są zaślepione przez swoje tradycje, u obu brak socjalizacji, obie doskonale manipulują, obie rozwiązują problemy siłowo a wątpię aby się dogadali bo cyganie wierzą w Boga. hmm? Może cyganie obronią Słowaków przed muzułmanami a w zasadzie tego co z nich zostanie po inwazji cyganów? To by dopiero było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Reat rozbawiłaś mnie jak nikt ostatnio tymi przykurczami :D Ale to prawda że facet zaczyna się od 180 cm. Na co komu taki mały chłystek? Sama nie spotkałam ani jednego przystojnego Turka. Jak widać albo nie było mi dane albo takich nie ma. Widziałam przystojnych Tunezyjczyków, ale wiesz ja chyba też jestem jakaś gruboskórna bo mnie nawet tacy nie biorą. Wcale nie muszę sobie wyobrażać ich rzygających. Wystarczy, że pomyślę. że to zwykły oszust :). Chyba zbyt mocno stąpam po ziemi. No i tak ja się szanuję. A tą *iftar to się nie przejmuj. Nie od dziś wiadomo że u innych doszukujemy się cech które najbardziej nam przeszkadzają a które sami posiadamy. Widocznie pani *ifka sama sfrustrowana przesiaduje całymi dniami na kafe. A co ma robić kobieta którą facet olewa i zostawia samą w domu? Co ma zrobić kobieta która chciałaby zaparzyć kawę taką jaką lubi jej luby by znów odzyskać jego miłość a tego nie umie? Pewnie chciałaby się tu teraz poradzić swoich koleżanek i podzielić bólem ale jak tu to zrobić aby się nie ośmieszyć i swoim przykładem nie dać nam kolejnego argumentu? Więc teraz ze swojej niemocy co jakiś czas próbuje wtykać zwoje złośliwości w nadziei, że sobie pójdziemy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech sie parza, niech sie rozmnazaja ale z daleka od Europy. kocha smolucha ? to niech w smoluchowie zyje ale od Europy cywilizowanej wara. ps. najsmieszniejsze jest jak taka corunia wyjezdza do zachodniej Europy za chlebem a wraca z ciapackimi dziecmi, mamusie pytaja wtedy, curus, ty do Europy jechalas a w Afryce wyladowalas ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
A teraz filmiki. Tu mamy jak wygląda jeden z piątków w Paryżu. Jak wyglądają ulice. Dla osób które nie znają angielskiego powiem że blokują ulice, nie można przejść, oczywiście to wszytko jest nielegalne ale policja nic nie może zrobić. Mało tego to nie są muzułmanie tylko z Paryża. Oni zjeżdżają się z różnych miejsc aby blokować właśnie te ulice i pokazywać swoją liczebną siłę. A no i chcą aby im więcej budowano meczetów. TAKIEJ CHCECIE EUROPY?! Bo ja nie. Zresztą czy tylko ja jak widzę te powypinane dupy to mam ochotę zaangażować swoją nogę? http://www.youtube.com/watch?v=ej9UjRaFHhk 1 A tu trochę o pedofilii krótsza wersja: http://www.youtube.com/watch?v=78p7FUFLPOE 2 a tu o pedofilii dłuższa. Jest tam siedem części wklejam pierwszą resztę sobie poszukacie z boku: http://www.youtube.com/watch?v=7k2jYx5ShF8&feature=colike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje poczytalam i postanowilam ze wiecej sie nie spotkam z nim otworzylyscie mi oczy i to dosc szeroko tylko wyzwiska itd itp to troche nie ladnie ale mozze to nerwy przez was przemawiaja moze mialyscie jakies nieprzyjemne zdarzenia ale nie wnikam nie moja sprawa tak czy siak dziekuje wam bardzo ze piszecie te rozne rzeczy na temat Turkow dzieki wam zrozumialam ze szkoda zycia na nich ba po co mi problemy!!! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Nashami1414 dostałaś tą książkę co Ci polecałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nashami1414
Już ją zamówiłam w bibliotece, jak tylko będzie zwrot to natychmiast wędruje do mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nashami1414
do Puma: Uwierz mi, dziewczyno, że dobrze robisz. Po co sobie szargać nerwy? Związek z Turkiem to ogromne ryzyko, wiadomo - miła, sielska atmosfera na początku znajomości może być zwodnicza, wiele kobiet dało się na to nabrać a potem cierpiały. Jeszcze znajdziesz kogoś, z kim spędzisz prawdziwe, szczęśliwe życie, wierzę w to:) Nie warto go sobie marnować dla paru tygodni "uniesienia" ze smagłolicym, który potem odbierze Ci wszelką radość egzystencji, będzie Cię poniżał i tłamsił w "imię ich kultury i religii" pffff... Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Puma 16: Dziewczyno, podjęłaś mądrą decyzję, poznasz jeszcze faceta, na którego zasługujesz , który Cię pokocha, związek z Turkiem, nawet krótki, naprawdę potrafi zryć psychikę kobiety na długo, ja ci życzę powodzenia, i wiem, w oparciu o moje doświadczenie życiowe, ze podjęłaś słuszną decyzję. Powiem Ci jeszcze, ze miałam koleżankę , w Londynie, która zakochała się w Turku ,wyszła za niego za mąż,obydwoje są lekarzami, dokąd mieszkali w Anglii było nawet dobrze, ale jak przeprowadzili się do Stambułu, dobrze już nie było, z tego co ona mówi, on stał się "ubezwłasnowolniony", o wszystkim decydowała teściowa- nawet o ich współżyciu- podobno podsłuchiwała pod drzwiami ich sypialni, a gdy długo zalegała cisza, w środku nocy potrafiła obudzić syna i zrobić mu awanturę- dlaczego jego żona nie jest jeszcze w ciąży- on ponownie z Turcji wyjechać, a nawet zamieszkać oddzielnie bez rodziny, nie chciał, chociaż nie stanowiło to problemu finansowego. Po tym małżeństwie, długo leczyła się u psychiatry. Nadto jeszcze taka uwaga ogólna, mój znajomy , który jest zawodowym wojskowym, lekarzem ,a przez wiele lat pracował za granicą , głownie w krajach muzułmańskich, w tym również w Turcji ,powiedział mi, przed moim wyjazdem do pracy tam po raz pierwszy, coś takiego : Niech Cię nigdy nie zwiedzie to, że są tacy mili, serdeczni, życzliwi, ONI NIE SĄ GRZECZNI, ONI SĄ UGRZECZNIENI wobec Nas Europejczyków i będą tacy do momentu, dokąd od Ciebie czegoś chcą, dokąd nie poczują nad Tobą przewagi, i to nie zależy od tego, kim są , oni to mają w genach, jedyny sposób zachowania z nimi poprawnych relacji, to dystans. Puma 16, nie decydując się na ten związek, zaoszczędzasz sobie naprawdę wielu stresów i kłopotów. Jeszcze uwaga do Światowców o otwartym umyśle, którzy , jak wynika z ich wypowiedzi, to świat- pozą Turcja i Egiptem z last minute, raczej z netu,niż autopsji, znają - RZECZĄ KTÓRĄ ZAWSZE CENILI WE MNIE TURCY JEST " MOJA ZAŚCIANKOWOŚĆ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reat Dziekuje Ci bardzo za wypowiedz juz postanowilam na 100proc ze nie spotkam sie z nim wiecej po tym co piszecie wiem ze to nie ma sensu a i po co marnowac sobie zycie dziekuje bardzo i pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Pozwolę sobie wkleić kolejny ciekawy post stąd. 00:37 głupia jak but od lewej nogi "Śmiać mi się chce z tekstów "Miłość wszystko zwycięży" A co zwycięży codzienność? Jestem żoną muzułmanina. Przynajmniej tak wynika z dokumentów. Powiem jedno: Uciekajcie dziewczyny przed nimi gdzie pieprz rośnie. Nie wierzcie w ani jedno słowo!!! To najwięksi kłamcy świata. Przed ślubem czujesz się tak szczęśliwa i kochana jak nigdy na świecie. Nikt nigdy przecież nie dał Ci tak WIELKIEGO poczucia bezpieczeństwa, dowartościował Cię, kochał prawdziwie, akceptował z całym dobrodziejstwem inwentarza tj z Twoimi wadami itp. Szczęście, którego doświadczasz przez kilka miesięcy narzeczeństwa, to bądź pewna najpiękniejszy czas w Twoim życiu, który po ślubie się szybciutko skończy. Zapłaci za Ciebie tradycyjnego funta arabskiego i w tym momencie zobaczysz jego prawdziwe oblicze. Mój wcale nie był z wioski, ale z ogromnego miasta i wykształcony. Nie był też zacofany. Nawet, pomimo, że cała jego rodzina jadł rękami on jadł widelcem - chyba dla mojego lepszego samopoczucia Leń i nierób. Ale czy zakochana kobieta uwierzyłaby konsulowi, który delikatnie, sugerował, żeby uważała. Za delikatnie niestety!!! Praca, oczywiście-najlepiej za duże pieniądze i w garniturze przy zerowym wysiłku. Nie ma takiej pracy? Och, inna to nie dla niego! Odpowiedzialność także finansowa za rodzinę? To nie dla niego. Lata leżenia przed komputerem w dzień i w nocy. A żona? Ona jest do pracy. On do strojenia się i oczywiście decydowania co zrobimy z pieniędzmi, których nie on zarobił. Najlepiej częste wyjazdy do domu, bo potrzebuje wakacji, spotkania z rodziną. Oczywiście, ale może sam zapracowałby na swój bilet? Nie dasz kochana żono, a więc jesteś złą żoną. Zresztą i tak bez względu co byś zrobiła, to będziesz zła. Nawet jak dasz mu na bilet i 500 dolarów na rozpustę, to też będziesz zła, bo tylko 500 dolarów a on do rodziny jedzie z europy, to powinien mieć kasę. Tylko czyją??? Przez kogo zarobioną??? Chrzest dzieci po ślubie? Zapytajcie jakąś żonę araba czy ma ochrzczone dzieci? Zapytajcie... Oni lubią gotować. I będą to robić dla Ciebie przed ślubem. Po ślubie to Ty będziesz gotować, sprzątać i wynosić kosz na śmieci. On nie zrobi nic. NIC!!! No może w przypływie dobrego humoru i popisów przez wspólnymi znajomymi ugotuje raz na miesiąc. Na nic więcej nie licz. Pan władca. I jak już dostanie polski dowód osobisty na który Ty latami pracowałaś i płaciłaś za dokumenty powie ci, że może pojedzie za granicę zarobić na waszą wspólną przyszłość. Zgodzisz się, przecież znów będzie grał. Zapewniał o miłości i jak przed ślubem powie Ci tak wiele ważnych słów. Jednym ogarnięciem jego ramienia poczujesz jak bardzo jesteś dla niego ważna. I pojedzie za Twoje pieniądze na zachód. Potem zadzwoni kilka razy. Potem już nie. Rozwód też Ty będziesz musiała załatwić i też za swoje pieniądze. A potem jak ja będziesz myślała. Jak dobrze wykształcona kobieta mogła być tak głupia. I uwierz mi, nikt nigdy Cię nie zrani tak mocno jak on. Polscy chłopacy są świetni. A jak zrobią coś złego, to poskarżysz się jego mamie, tacie, całej rodzinie. A z jego rodziną w jakim języku porozmawiasz? Wybierajcie polskich chłopaków. Nie są idealni, ale mają podobne wychowanie i wartości. Polscy chłopacy są najlepsi. I jeszcze dodam jedno. Kiedy brałam ślub zaraz po mnie brał ślub pewien arab z kolejną żoną. Widziałam to na własne oczy. Rozmawiałam z tą kobietą. Była z Irlandii. Pamiętajcie dziewczyny TYLKO POLSCY CHŁOPACY. TYLKO POLSCY!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turecki kryminał
A ze mną było tak -lato, słońce, piękny hotel, a ja sama , trochę smutno, nudno , no i pojawił się on - taki mały turecki karakan,szef restauracji w hotelu, urodą nie grzeszył, a jego wzrost był delikatnie mówiąc taki sobie, to podobno modne, mieć niższego faceta. Ah, jak to się starało, wręczało kwiatki, klękało, zachwycało się moja urodą, mówiło,ze nie wyobraża sobie życia beze mnie. No i zgodziłam się na wspólny wieczór. Zabrał mnie do jakieś knajpy na odlodziu, do salki , gdzie bylismy , nikt nie wchodził, zdaje się, ze go tam już znali i w bara, bara ze zdobyczami nie przeszkadzali.Zamówił jakieś soki, a ja kawę po turecki i szybko , chciał załatwić, po co mnie tam zabrał. Po dwóch pocałunkach i wyznaniu miłości wyjał fiuta, prosząc o pocałunki i pieszczoty. Szczeka mi opadła, a GORĄCA KAWA PO TURECKU WYLAŁA SIĘ NA JEGO FIUTA, POWODUJĄC, ZE WYDAŁ DŹWIĘK, NAJPIERW MYSŁAŁAM ŻE ROZKOSZY, ALE W KOŃCU SIĘ OKAZAŁO, ŻE NIEKONIECZNIE. Obsługa zaczęła go ratować, ja przepraszać , oh, ah. Złożył na mnie skargę. W trakcie przesłuchania wykazałam czynny żal, wyjaśniając, że ja naprawdę nie chciałam , jest mi bardzo przykro, ale to był efekt zaskoczenia, bo w życiu faceta z tak małym interesem nie widziałam ( to prawda), ja po prostu nie wiedziałam, ze on jest kaleką. Funkcjonariusze i pracownik polskiej ambasady, którego udało się ściągnąć mojemu bratu na miejsce, w trakcie tego przesłuchania dostawali drgawek ze śmiechu, próbując , to oczywiście ukryć, a ja wredna Europejka szczerze opowiadałam ze szczegółami, cały czas żałując i współczując, że natura dla Turka taka niełaskawa była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Simit tak sobie przeglądałam twoje stare posty i trafiłam na oto takie wpisy. Twoje wpisy. Mogłabyś się do nich odnieść? A oto cytaty Simit: "Najwieksza zarazą jaka nosi ziemia są polacy" "Mam nadzieje ze już niedługo nadejdzie czas ze islam zaleje cała Polskę cała Europę i cały świat "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nashami1414
^O.o. Przyłączam się do prośby Linki. Simit, rozwiń obydwie wypowiedzi, jeśli łaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×