Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość wody bosforu
a jednak wygrywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Linki nie masz sie do kogo przyczepic bo Cie dzwieczyna ostatnio zrownala z ziemia to teraz jakies stare posty nie wiadomo skad wyciagasz i probujesz z Simit w dyskusje wejsc? Nie radze Ci bo ona jako jedna z nielicznych bardzo dobrze poznala ich kulture i wie o czym mowi. I tak swoja droga to odp***dol sie wreszcie od mojego tekstu o tym ze mam w dupie co w Koranie jest napisane, bo sie uczepilas jak wsza i probujesz co chwile to przytaczac. Jeszcze w Turcji nie bylam, planujemy wakacje w przyszlym roku zeby poznala jego rodzine wiec wtedy zobacze jak to w ich kraju wyglada. A swoje zdanie na temat znajomosci Koranu nadal podtrzymuje, moj facet nie jest wierzacy, widze jak traktuje mnie czy inne kobiety wiec wybacz, ale Twoje puste gadanie mozna jedynie w kiblu spuscic. Nie masz pojecia jak zachowuja sie faceci, mezowie kobiet piszacych tutaj ze sa szczesliwe w takich zwiazkach wiec sie na ten temat nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka100
Reat - Dokładnie jest tak jak opisujesz... jestem w zwiazku z turkiem wszystko bylo pieknie na poczatku po puki nie wzielism slubu teraz to on ma najwiecej do powiedzenia a bylo jak w bajce pamietam jak mowil ze kobieta jest dla nich najwazniejsza niedawno padly takie slowa ze to facet jest najwazniejszy nie powiem bo mam wszystko to co chce ale on pragnie podporzadkowania jest coraz bardziej agresywny moja sytuacja jest trudna jak ktos chce moze napisac na mail odpowiem. karolina.pyza@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Oj od razu jak wsza. Po co od razu z takimi ostrymi słowami? To bardzo fajny tekst. Powinnaś sobie koszulkę z takim napisem skombinować na ten wyjazd do Turcji tylko w ich języku. Potem nam opowiesz jakie były fajne reakcje (o ile wrócisz cała). A swoją drogą skoro podtrzymujesz swoje zdanie na temat koranu to skąd ten zakaz przytaczania twojego zdania? Zdradzę ci że osobiście bardzo lubię ten tekst. Nadal czekam na odpowiedź Simit. Niech się ustosunkuje do tych słów. No niestety taki jest Internet. Nic w nim nie ginie droga Vannillaaa. A słowa o tym, że Polacy to największa zaraza i o tym aby islam zalał całą Europę i Polskę to są bardzo mocne słowa. Tym bardziej przykre że mówi to osoba która sama jest Polką, z Polski nie chce się wyprowadzić i żyje pośród tej polskiej zarazy, osoba która jakbyś poczytała z odpowiednim wydźwiękiem wypowiada się o Turkach ich kulturze i ona życzy aby to coś nas zalało. Poza tym jakbyś trochę poczytała wypowiedzi Simit... Albo wiesz co zapytaj się co myśli o twoim związku i twoim "dupowym" podejściem bo faktycznie wiedzę o Turkach to ona ma. Tylko ostrzegam już jedna taka jak ty jej tu zarzuciła cytuję: "Simit - a co Ty ukradłaś monopol na szczęście z Turkiem? :D dlaczego obrażasz ich nację, a sypiasz z jednym z nich, dodatkowo wmawiając innym dziewczynom że będą nieszczęśliwe i pokrzywdzone przez los? Nie musisz się tak martwić, przynajmniej o mnie :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
bajka100 napisz nam jeszcze jaką wiedzę na temat kultury i religii (jedno idzie w parze z drugim) miałaś jak wchodziłaś w związek małżeński ze swoim Turkiem. A skoro masz wszystko co chcesz to nie możesz się podporządkować? Czemu? Napisz bo może to dotrze do jakiejś innej zagubionej owieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka100
Moja wiedza była nie kompletna co do Koranu, , a mąż jest religijny. Przed ślubem było dokładnie tak jak opisują tu niektóre osoby robił dla mnie wszystko i to przez tyle lat,Link czy ty myślisz że dla lepszego życia pod względem materialnym spędzę reszte życia w zakładzie psychiatrycznym ?już jest coraz gorzej mój opiekuńczy anioł potrafi mnie szarpać za włosy,zero dekoltów napisów i wzorów prowokujących na ubraniu o krótkich spódniczkach można już zapomnieć, makijaż mało widoczny a najlepiej bez. mi będzie trudno odejść ponieważ za dużo nas łączy mamy dwójkę dzieci, a od mojej rodziny nie mogę liczyć na pomoc więc mam związane ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napal......
do . WODY BOSFORU.... .. wiesz zacytuję coś z waszych wojennych obyczajów.. ...to my będziemy jutro podrzynać wasze gardła... ..pewnie ćmoku nie znasz historii co....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek do koszyczka
dziewczyna Syryjczyka 23:35 maagda009 Witam mam 18 lat mam chłopaka Syryjczyka chciała bym zapoznać kobiety w podobnych sytuacjach i porozmawiać z nimi 14:57 [zgłoś do usunięcia]acochceszwiedziec Co chcesz wiedziec? Moj ojciec jest syryjczykiem i znam tez wielu jego kolegow ktorzy maja zony polki. Gdzie on mieszka? Na uchodzctwie? Bo raczej nie w Syrii? Generalnie to musisz miec pewien rodzaj charakteru zeby byc z arabem w zwiazku... bardzo niezalezne kobiety dusiliby sie z takim facetem. To raczej smutne ale sama bedac w zwiazku z moim anglikiem widze jakie malzenstwo moich rodzicow bylo psychiczne (dorastajac rzadko widzialam ze ojciec okazywal matce czulosci, zawsze awantury o kase - to ojciec musial decydsowac co na co wydac i wydzielal, zawsze mialam wrazenie ze matka bala sie zasugerowac swoja opinie). Odwiedzajac jego rodzine tam w Syrii kilkukrotnie widzialam, ze tak wlasnie trez byly traktowane moje ciotki. Dzieci dostaja malo uwagi ze strony ojca, moj ojciec mial zawsze minimalny wklad w dorastanie moje i mojego rodzenstwa - ok owszem mielismy wszystko zapewnione ale nie czuje z moim ojcem jakiejs specjalnej wiezi tak jak z mama. Wiem ze moja mama zaluje tylu lat straconych z ojcem, wiele razy z nia o tym rozmawialam, oni zawsze inaczej zachowuja sie przed slubem, sa rodzinnii, kochani, do rany przyloz, po slubie kompletnie inny czlowiek. Znam dzieciaki z malzenstw mieszanych (polka-syryjczyk) w Polsce i rozmawiajac z nimi wiele razy widzialam identyczny schemat. Musisz tez uwazac na tych religijnych fanatykow. Zalezy z ktorej czesci Syrii jest, blizej Damaszku mieszkaja fanatycy i ci walnieci w glowe. Taki facet nie bedzie mial problemu zrobienia ci dziecka a poem umycia raczek, bo przeciez nie jestes muzulmanka, to jakze moglby sie z toba chajtnac Powiem ci jedno... ja sie trzymam od tych ludzi z daleka... wystarczy mi moj ojciec i jego rodzinka..lol. Faceci z zachodu cenia sobie niezalezne,piekne kobietym zwiazek to partnerstwo a nie posluszenstwo. Mam takie wrazenie ze te kultury zer wschodu to jak w Europa w XV wieku. Ja jestem za postepem, nie cofaniem sie wstecz. Sa jakies arabskie fora kobiet ktore sa w zwiazku z arabmi, poszukaj sobie na google i tam poszukaj info. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
bajka100 ja doskonale wiem jacy oni są. Jak ci "opiekuńczy aniołowie" przemieniają się w demonów. Nie musisz mnie przekonywać czym jest wolność i godność, którą on cały czas narusza i że nie ma takiej ceny którą można by za to zapłacić. Im to powiedz. My tu o tym cały czas piszemy :) ale i tak jesteśmy dla nich za mało wiarygodne. A gdzie mieszkacie? W Polsce? Niemczech? Nie próbowałaś zgłaszać się do kogoś po pomoc? Niestety nie napiszę nic na pocieszenie. Prawdopodobnie jak zaczniesz się od niego uwalniać to dopiero wtedy poznasz prawdziwego demona a jak zostaniesz to... no sama najlepiej wiesz jak jest. A możesz jeszcze napisać ile lat jesteście w związku i od kiedy zaczęło się psuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok............................
Jakie obywatelstwo masz ty a jakie dzieci ? i jakie on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka100
Nestety ale kazda mus se przekonac na wlasnej skorze jake jest malzenstwo z muzulmannem ja ne zamerzam tu nkogo przekonywac oswecac moja hstora, meszkamy w polsce jezel bym chcala odejsc chyba bym musala do konca zyca se ukrywac maz powtarza zawsze ze jestem tylko jego kseznczka... bywaja take dn ze boje se do nego odezwac bo cos mu ne przypasuje awantura gwarantowana on juz raz powedzal ze przejedze nozem po mojej szy ale poznej powedzal ze to zart...najgorsze jest to ze w ogole ne mam prawo glosu jegow kolegow slowa sa waznejsze, kedy jestesmy w towarzystwe najlepej zebym sedzala prosto w ogole se ne odzywala, duzo jeszcze opowadac ale po co to tak juz nc ne da, trzymam kcuk za wasze zwazk moze was wybrankow ne okaza se takm fanatykam jak moj maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka100
pisalam na klawiaturze tureckiej i m zjadlo i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok............................
...współczuję.....nie wiem w tej chwili co powiedzieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok............................
..bajka.....może napisz co byś teraz chciała....pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok............................
..może tak...opisz co było by dobre dla Ciebie w najbliższym czasie..ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
"maz powtarza zawsze ze jestem tylko jego kseznczka... bywaja take dn ze boje se do nego odezwac bo cos mu ne przypasuje awantura gwarantowana on juz raz powedzal ze przejedze nozem po mojej szy" Tak u nich nawet pojęcia mają inne znaczenia. To która teraz kolejna chętna do bycia księżniczką? :D 1 Cóż Jak sobie pościeliłaś to teraz tak się wyśpisz. Smutne ale co my teraz możemy? Zgłoś na policje te groźby i załóż sobie niebieską kartę. Nie wiem czy jego to w czymkolwiek pohamuje ale przynajmniej jak ci poderżnie gardło to policja będzie wiedziała kogo szukać. Może jakby się bał deportacji to taka konfrontacja z policją trochę by go ostudziła. Ale założę się że już się postarałaś dla niego o stały pobyt tutaj. Jednocześnie załatwiaj sobie sama wizę i spieprzaj jak najszybciej za ocean z dziećmi. Długo nie pociągniesz tak jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Nie miałaś nikogo kto by przed nim ostrzegał? Kto by ostrzegał przed wchodzeniem w taki związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfeevgjjg
Ja rozumiem, że można być przeciwnym takim związkom, że można mieć uprzedzenia, że można mieć swoje argumenty itd itp, ale naprawdę nie rozumiem po jaką cholerę siedzą tu takie właśnie baby i ciągle piszą to samo? Trzeba być naprawdę pojebanym, żeby całe dnie spędzać na forum, którego temat nawet nas nie dotyczy. Mogę się założyć, że Linki to jakaś raszpla, która nie ma swojego życia, bo komu normalnemu chciałoby się napieprzać jakimiś przykładami obcych ludzi, wyszukiwać starych postów, udowadniać, kłócić się zaciekle z innymi użytkowniczkami i wmawiać im jak to się mylą, skoro jej życie z Turkiem NIE DOTYCZY? To wręcz chore, dla mnie posty takich osób jak ona są totalnie bezwartościowe, to śmieci, to spam. Siedzi tu i napierdala wciąż to samo, zajmij się kobieto swoim życiem. Na bank to jedna z tych co to mają kocyk na parapecie i przesiadują w oknie podpatrując innych ludzi. Bo jak inaczej wytłumaczyć to, że laska jest przeciwna nie tylko związkom z Turkami, ale też samym Turkom, a mimo to chce jej się wchodzić na to forum i wciąż brac udział w temacie, który nie ma z nią nic wspólnego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajka100
On nie ma polskiego obywatelstwa, ostatnio już mu powiedziałam że pódę do ABW, ale co mi to da mamy dużo wspolnych znajomych., @Ok chyba możemy cofnąć czas o kilka lat to będzie najlepsze rozwiązanie. pozdrawiam wszystkie zakochane dziewczyny w pięknych tureckich oczach, chyba już nie będę pisac bo to nie ma sensu, ewentualnie proszę o mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
bfeevgjjg - już dziękujemy treść Twej światłej wypowiedzi wiele wyjaśniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
Bajka ?......czego byś oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
Bajka ?......czego oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
tak z psychologi mężczyzn----mężczyźni reagują na fakty zwłaszcza oni a nie na słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki nie będę z tobą wchodzić w dyskusje bo to mija sie z celem. Chłop swoje baba swoje. Dosłownie jak grochem o ścianę Wiesz co to jest przenośnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Czyli Simit nie ustosunkujesz się? Jedyne co to rzucasz nam znów jakieś frazesy i to jest całe twoje wytłumaczenie? Wiem co to jest przenośnia ale wybacz tej nie zrozumiałam. Wytłumacz mi, proszę cię bo nic mnie tak nie wyprowadziło z równowagi na tym forum jak te dwa zdania. Wytłumacz o co chodzi w tych zdaniach tak jakbyś tłumaczyła dziecku. Zwłaszcza to o tej zarazie. "Najwieksza zarazą jaka nosi ziemia są polacy" "Mam nadzieje ze już niedługo nadejdzie czas ze islam zaleje cała Polskę cała Europę i cały świat "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej nie lubię rozmawiać z ludźmi którzy niby wszystko wiedza a tak naprawdę nic nie wiedza. Jak nic pasuje tutaj " wiem ze nic nie wiem":D Jak czytam niektóre posty to nie wiem czy sie śmiać czy płakać . Ten topik nie jest miejscem gdzie wypowiadają sie kobiety zyjace z Turkami tylko w większości jest to topik anty turecki, gdzie usilnie jedna grupa próbuje prośbą i groźbą wymusić i przekonać do swoich racji druga grupę. Ten topik dzięki takim jak wy przypomina cyrk - dokładnie ten sam który rozgrywa sie na Wiejskiej w Warszawie. A teraz do dziewczyn Zna któraś przepis na papryczki faszystowskie ? Tureckie rzecz jasna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Nie, nie Simit wytłumacz się z dwóch zdań. Nie odwracaj naszej uwagi. Tania zagrywka. Weź odpowiedzialność za swoje słowa. Wytłumacz mi tą przenośnię bo ja jej nie załapałam. "Najwieksza zarazą jaka nosi ziemia są polacy" "Mam nadzieje ze już niedługo nadejdzie czas ze islam zaleje cała Polskę cała Europę i cały świat "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma na świecie drugich tak obludnych tak zakłamanych tak samolubnych ludzi jak Polacy. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia żyjąc w Polsce z Polakami. Świat powinien poznać Islam. Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
"Wystarczy?" Nie. 1 "Zalać" jest przenośnią do "poznać"? Bo dla mnie zalać jest przenośnią do wypełnić, zapełnić...Może dlatego się nie zrozumiałyśmy. 2 "Nie ma na świecie drugich tak obludnych tak zakłamanych tak samolubnych ludzi jak Polacy. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia żyjąc w Polsce z Polakami." To co ty tutaj jeszcze robisz wśród tych najbardziej obłudnych, zakłamanych, samolubnych najbardziej na świecie ludzi? Wśród tej zarazy? Kto normalny chciałby wśród takiego czegoś żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×