Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość anetka2207
wielkie dzieki za linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Hehe znalazłam szybciej niż myślałam :) Ten film to "Rozstanie" http://www.filmweb.pl/film/Rozstanie-2011-609587 Nie ma tu żadnej historii o związkach mieszanych. Film opowiada o pewnej rodzinie irańskiej a w zasadzie dwóch. Jak to ktoś ładnie określił "jakbym oglądał problemy i życie sąsiadów". I to coś takiego jest. Ale ładnie pokazuje mentalność Irańczyków - muzułmanów. Na ten film trafiłam przez reżysera, którego wcześniej widziałam w TV "Co wiesz o Elly?" http://www.filmweb.pl/film/Co+wiesz+o+Elly%3F-2009-498813 Jest cholernie nudny ale też pokazuje jaką siłę ma honor, jaką pozycję zajmuje kobieta i jak może o sobie i swoim życiu decydować. Warto obejrzeć. Jedna rzecz mnie tam zszokowała, ale wtedy jak oglądałam nie miałam jeszcze pojęcia o pewnych zachowaniach wśród tych kobiet. Nie chcę Ci spolerować :) I ten film również polecam. Rozstanie: http://www.youtube.com/watch?v=rq_tnjT3coA Co wiesz o Elly?: http://www.ekino.tv/film,co-wiesz-o-elly-darbareye-elly-2009,4808,lector.html?player=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nashami1414
Anetka - proszę:-) Cieszę się, że mogłam pomóc, naprawdę polecam. Linki - dzięki wielkie za namiary na książkę na pewno przeczytam, bo ten temat mnie nurtuje i przeraża jednocześnie, kto wie, może w przyszłości też będę mogła pomóc takim kobietom, które przeszły przez takie piekło? Np gdybym pracowała w jakiejś instytucji, która się tym zajmuje. A co do tych bluzgających to faktycznie, masz rację, chyba kończy im się wena twórcza ALBO! Albo, przemyślały sobie lepiej sprawę, i poszły po rozum do głowy, może nasze ostrzeżenia dały im co nieco do myślenia. Żeby nie było, ja sama (jak już wcześniej) przeszłam taką próbę sił ze swoimi własnymi emocjami (kurdę, walka "ze samym sobą" jest jednak najtrudniejsza O.o) Ten młody Turek o którym wspominałam miał w swoich oczach coś .. niebezpiecznego i uwodzicielskiego zarazem, mówię Ci, to była taka dziwna, demoniczna mieszanka, aż mi ciary po plecach przeszły. Sprzedawał różne rzeczy na jarmarku, m.in. ciasteczka, szisze i tak dalej, całkiem nieźle mówił po polsu, białe zęby, śliczny uśmiech, jak ciotka pytała o produkty to wszystko grzecznie i ochoczo wyjaśniał itp itd.. przyznaję, droga Linki, że już już zaczęły się rodzić w mojej głowie jakieś idiotyzmy, szczególnie po tym jak łypnął na mnie zawiadacko raz i drugi, wyraźnie szukał kontaktu, ale Bóg nade mną czuwał i dla mojego własnego dobra sprzątnął mi go z drogi - i to bardzo szybko, bo na drugi dzień jego stoiska na jarmarku pilnowały jakieś laski a ja szybko zrobiłam sobie "zimny prysznic", pomyślałam sobie, "Przestań idiotko, odrzuć te myśli chore! - cytując panów z zespołu WWO" i PRZEZ TO m.in. rzuciłam się właśnie w gąszcz literatury na temat związków mieszanych, i wszelkich przykrawych (niekiedy tragicznych) konsekwencji z tym związanych. Żeby jeszcze mocniej utwierdzić się w przekonaniu, że takie przelotne uniesienie i działanie pod wpływem chwili może mieć bardzo przykry finał. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nashami1414
Aaaa! Po wysłaniu pierwszego posta, zauważyłam, że podesłałaś mi linki jeszcze raz serdeczne dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Wiesz taka co trochę bardziej chodzi trzeźwo po ziemi to może się zastanawiać i dopytywać. Widziałam i takie wpisy. Ale jak już są zauroczone to nie ma siły. Wątpię aby do nich cokolwiek dotarło. Nie wiem czy wcześniej czytałaś wypowiedzi jednej z dziewczyn. Jej i ją matkę potraktowano poniżająco w domu jej lubego - jak służące a matka lubego nawet słowem się do nich nie odezwała. A ta się jeszcze zastanawiała i szukała potwierdzenia dla tego związku. Na szczęście Simit ją chyba trochę otrzeźwiła bo nikogo nie słuchała. Ja wiem, że oni mają potworną siłę przyciągania :) No coś muszą mieć skoro tak te kobietki wariują. Wierzę że i Ciebie to brało :) A poza tym to też wina naszych facetów. Jakby nas traktowali tak jak powinni - jak księżniczki :P to taki turas w głowie by nam nie zawrócił. Tak, tak panowie. Trochę komplementów i adoracji jeszcze nikogo nie zabiło :). A tak serio Nashami1414 to się ciesz, że nie wpadłaś jak tamte. Ten z jarmarku to tak pewnie wszystkie adorował. Tak jak ci z kurortów turystycznych. Co zmiana turnusu to nowe dla nich mięsko. Ja to bym się nawet brzydziła. Przecież ci faceci są jak prostytutki a te naiwniaczki myślą, że są jedyne i tęsknią miesiącami śląc sobie smski. A potem szok jak któraś znajduje inną dopytującą się na forum o jej lubego :) Mimo wszystko warto pisać i ostrzegać bo jak do zainteresowanych nie dotrze to może ostrzeże i uświadomi innych. Ja sama kiedyś pewnie dałabym się takiemu zwieźć. Spotkałam kiedyś moją koleżankę z wczesnych lat szkolnych. Miała męża Tunezyjczyka, synka i w każde wakacje na miesiąc jechała na wakacje do jego rodziny za darmo (jedynie musieli zapewnić sobie w miarę wyżywienie). Wiesz, że jej zazdrościłam i zastanawiałam się jak taka co zawsze była w ogonie klasowym w nauce trafiła taką partię - obcokrajowca do tego te wakacje gdzie normalnie za 2 tygodnie trzeba trochę wybulić. Teraz już wiem, że zazdrościć nie było czego. Zresztą wakacje się już jej skończyły. Nie ma ani męża ani synka a ona uchodzi za singielkę i szuka jakiegoś innego frajera i pewnie teraz już tylko wśród Polaków. Samo życie. Inna miała Turka. Wcale nie głupia kobieta. Wykształcona!! Jej najlepsza koleżanka skończyła etykę i doskonale wiedziała o mentalności muzułmanów. Ostrzegała. Ale co zrobić ta zakochała się. Dziś po związku został syn. I jej szczęście w tym, że dzieciaka ma w dupie. Zabrał się i więcej nie pojawił. A dzieciaczek jest tak cholernie inteligentny, że niejeden chciałby być jego rodzicem. No ale cóż poradzić. A ja chciałabym dorwać tą książkę http://lubimyczytac.pl/ksiazka/52676/sprzedane Ojciec zabrał na wakacje nastoletnie córki i sprzedał, ale u mnie dostać się do literatury o tej tematyce to ciężka sprawa. Wiecznie wszystko wypożyczone :] Pozdrawiam Cię serdecznie :) Naprawdę nie wiesz jak to miło wreszcie móc normalnie porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Jeżeli jesteśmy przy książkach i tych związkach mieszanych to czytałam jeszcze F"atwa - Życie w nieustannym zagrożeniu" Jacky Trevane. Mieszane mam uczucia bo autorka zwyczajnie przekroczyła chyba wszystkie granice głupoty. Oczywiście jej współczuje, ale sama jest sobie winna. Ale ona wydała drugą powieść "Niewidzialne kobiety". To są rożne historie nie tylko o muzułmankach czy związkach mieszanych. Jednak jedna historia doprowadziła mnie do takiego stanu, że nie wiedziałam czy być zszokowaną, czy w to wierzyć czy płakać kompletny szok. To była Brytyjka która związała się z Libijczykiem. Jej historię opowiada matka. Z każdą stroną myślałam, że już gorzej być nie może. Dziewczyna kompletnie wyprany mózg. Żerował na niej latami. Latami ją bił i pozwalał aby jej koledzy ją gwałcili. Rodzice tyle razy jej pomagali i to nic nie dało. W końcu prawie ją zabił. Cały brzuch jej rozharatał. Ledwo przeżyła. Po czym i tak wyjechała z nim do Libii. A jak wróciła to okazało się że tam przywiązał ją do budy, jadła resztki które rzucały jej, jej własne dzieci a mąż jak miał ochotę to wyciągał ją z budy, oblewał zimną wodą i pozwalał gwałcić swoim kolegom. Oczywiście i tak tam wróciła i umarła. Do tej pory zastanawiam się czy ta historia może być prawdziwa ze względu na swoją okrutność, ale znając muzułmanów wiem, że może być. Ja wiem, że takie zachowanie to totalna skrajność, ale nawet jak się pomyśli, że wydarzyło się to choć jednej to... On nawet nie zasługuje na określenie bydlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
linki ty masz jakie zycie procz tego forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
No jak to, przecież , tylko te , które coś pozytywnego o muzułmanach na tym forum napiszą są zakrzykiwane, ubliża się im i nie szczędzi złośliwości- LINKI NIE JEST ZWOLENNICZKĄ MUZUŁMANÓW, więc skąd ta złośliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwniczka takich zwiazkow
wiesz dlaczego ja jestem przeciwniczka takich związków ? możne dlatego ze kanał tej osoby mnie uświadomił - polecam wszystkim tutaj jest link http://www.youtube.com/user/gotkoran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nashami1414
iftar, nie wyzłośliwiaj się, bo Linki pisząc o tych wszystkich rzeczach próbuje dać ostrzeżenie bezmyślnym kobietkom i robi wszystko żeby przemówić im do resztek rozsądku. A dziewczyny zakochane ślepo w "smagłolicych" mogą potem nie mieć ŻADNEGO życia poza czterema ścianami, w którymi będą uwiezione i meżem tyranem, który to życie dzień po dniu im zabiera. Linki - z całą wzajemnością :-) Wreszcie ktoś, kto trzeźwo myśli, trzeźwo i rozsądnie i nie daje sobie wcisnąć tego całego syfu na głowę. Wczoraj - o ironio! Przed Walentynkami!:P objerzałam sobie cały film i naprawdę wstrząsający :((. Ja, próbując odpędzić swoje myśli od tego Turasa, wyobrażałam sobie na siłe, jak stoi za rogiem i rzyga przeterminowanym kebabem, hehe:d. Dzięki za kolejne namiary książkowe. Teraz poluję na Córki Hańby KONIECZNIE muszę ją przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nashami1414
I jeszcze odnośnie tych drastycznych szczegółów -takie bestialstwo doprawdy trudno sobie wyobrazić ale jak powiedziałaś.. znając muzułmanów i ich paskudne podejście do płci żeńskiej.. mogło i tak być O.o. Ja właśnie, żeby wyzbyć się tych wszystkich durnych myśli specjalnie zaczęłam wchodzić na fora, czytać gazety tej tematyce poświęcone, bo nie chciałam absolutnie, żeby zwyciężyły we mnie emocje i działanie pod wpływem impulsu, stopniowo zaczęłam nabierać coraz większego przekonania, że naprawdę nie warto, że TRZEBA wybiegać myślą daleko, daleko w przyszłość, te kobiety są przekonane, że długotrwały związek ze smagłolicym, czy nawet życie po ślubie, to będzie takie "przedłużenie czasu romantycznych schadzek i tak dalej", nic bardziej mylnego, te romantyczne zaczątki to najczęściej wstęp do koszmaru, z którego bardzo trudno się potem uwolnić. Czytałam tu kiedyś na forum historię zrozpaczonej matki, która pytała wszystkich o poradę, jak wyrwać córkę z rąk męża oprawcy, a mieszkała czy mieszka? z nim w Berlinie i tam nawet niemiecka policja była bezradna, bo dziewczyna, szykanowana i zastraszana, przy każdym spotkaniu wmawiała matce że jest szczęśliwa i dobrze sięjej wiedzie i nie chcę opuszczać męża, a na twarzy masa siniaków. Nie wiem jaki ta historia miała finał, mam jednak nadzieję, że matce udało się odzyskać dziecko, ale to, co nam opisywała to była istna masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
przeciwniczka takich związków. Dzięki za kanał. Pozwoliłam sobie wkleić z niego linki do filmików o chrześcijanach i ich nierównej walce z muzułmanami którą przegrywamy nawet w naszych chrześcijańskich krajach dzięki moim zdaniem imbecylom dającym sobie grać na strunach tolerancji, poprawności politycznej itd. A paniom tak chętnie pozwalającym żeby jej dzieci były muzułmanami bo przecież "dzieci muzułmanina muszą być muzułmanami" przypominam po raz kolejny że DZIECI CHRZEŚCIJANINA MUSZĄ BYĆ CHRZEŚCIJANAMI!! Kwestia wiary przyszłych dzieci to bardzo ważny temat. Jeżeli poruszacie go a wasz luby twierdzi, że to nie ważne albo że takie pytania sprawiają mu ból lub że podejmiecie decyzję po narodzinach dzieci, to powiem wam że nie, nie podejmiecie tej decyzji wspólnie. Nie łudźcie się. Jedyne co wam wtedy pozostanie to po kryjomu ochrzcić dzieci i je nauczać. Tak jak to wiele innych przed wami musiało zrobić. linki: Ciężki los chrześcijan i apostatów muzułmańskich w krajach islamskich i nie tylko http://www.youtube.com/watch?v=NaNw_tRakRY&list=UU6-riq3zZKiIqTw71MIGYJg&index=5 Chrześcijanie w państwach muzułmańskich Pakistan. Historia gwałconej chrześcijańskiej Pakistanki. http://www.youtube.com/watch?v=hYwIfwhWOag&list=UU6-riq3zZKiIqTw71MIGYJg&index=9 A to jeszcze coś dla tych którzy ośmielą się powiedzieć, że inaczej jest w Turcji. http://www.opendoors.pl/przesladowania/wiadomosci/2012/02luty/1415581/ http://www.euroislam.pl/index.php/2011/02/turcja-przesladuje-chrzescijan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwniczka takich zwiazkow
link -spoko sama przez przypadek odkrylam ten kanal - jest naprawde bardzo ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Nashami1414 A który film obejrzałaś? "Ja, próbując odpędzić swoje myśli od tego Turasa, wyobrażałam sobie na siłe, jak stoi za rogiem i rzyga przeterminowanym kebabem, hehe:d." Nie śmiej się. To jest świetny sposób :) Wiesz, że niektórzy psychologowie w ten sposób leczą nałogowców? Np. alkoholikom każe się wyobrażać jak się czują na kacu, zapach i smak wymiocin a nawet ich hipnotyzują co niektórzy. Tylko uważaj aby potem na widok każdego śniadego nie rozbiło Ci się niedobrze :) Ok. teraz żartuję. 1 Wiesz każdy związek kiedyś przechodzi przemianę. Nie ważne czy zbudujemy go z chrześcijaninem czy muzułmaninem, Polakiem czy Turkiem. Chemia opada, zauroczenie mija i wtedy to jest największe wyzwanie i sprawdzian dla obojga. Ciężko jest stworzyć w ogóle dobry związek z kimś z naszej kultury a co dopiero kiedy obie kultury dzieli przepaść nie do przebycia. Wiecznie o coś będą spięcia. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Nam mężczyźni zarzucają, że od samego początku planujemy całe życie: ślub, dzieci, dom itd. Co zatem z tymi kobietami? Co oni im robią? Jak piorą im te mózgi? Że taka zamienia myślenie o przyszłości na "jakoś to będzie". 2 A w tej historii z dziewczyną z Niemiec to przerażające jest to, że ona żyje NIE w Turcji tylko tu w kraju Europejskim i jej to nie uchroniło. I kolejna bujda upada o tym, że "tu będziesz bezpieczna bylebyś nie wyjechała do jego kraju". Ona jest zastraszona. A poza tym co to za problem zaczaić się na kogoś i go oblać kwasem albo wsadzić mu nóż w plecy? Przecież to tylko chwila a dla nich to jest sprawa honoru. Nawet jak zostaną złapani i skazani to przecież allah ich wynagrodzi w niebie 72 dziewicami. A my to nie mamy głośnej sprawy zamordowania Polki przez Pakistańczyka? I taki kawał przyleciał aby ją zabić. I co z tego że prokurator postawił mu zarzuty? Kobiety nie ma. Dzieci straciły matkę a jakaś matka córkę. Serio? Warto dla tych kilku fałszywych komplementów i fałszywej troski narażać się na coś takiego? "Ale ich jest inny". Już powoli zaczyna mi się odbijać to stwierdzenie niesmakiem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest Doktryna takiji czyli podstap u muzułmanów nie ma kłamstwa jest tylko podstep http://forum.gazeta.pl/forum/w,50284,92804784,92804784,Wojna_pokoj_i_podstep_w_islamie_Doktryna_takiji.html Muzułmański duchowny zaleca kłamstwo dla islamu http://www.euroislam.pl/index.php/2012/04/29672/ Muzułmański uczony, dr Muhammad Hamidullah w swojej książce pt. "Wprowadzenie do islamu" oznajmia, że "kustoszem i depozytariuszem pierwotnej nauki islamu" jest "przede wszystkim Koran i Hadisy" (s. 250). Dodaje on do tego, "Koran i Hadisy są podstawą całego prawa" (s. 163).Hadisy zawierają wiele informacji o przed islamskiej Arabii, jakiej nie znajdujemy w Koranie. Na przykład w Hadisach nr. 658 tom III i V nr 583 dowiadujemy się, że w Kabbie w momencie zdobycia Mekki przez Mahometa znajdowało się 360 bożków. Informacji tej nie znajdziemy w Koranie. Jednak stanowi ona ważny szczegół dotyczący ówczesnych praktyk religijnych wśród Arabów. Rytualizm W Hadisach znajdują się szczegółowe instrukcje jak należy praktykować rytuały islamskie oraz wypełniać prawa. Wnikliwa analiza wszystkich dziewięciu tomów Hadisów przedstawi czytelnikowi zwięzłe podsumowanie z poza koranicznymi praktykami i naukami Mohameta.Motorem napędowym Hadisów jest drążące pytanie: "Co mam robić, aby Allah wybaczył mi i pozwolił mi wejść do raju?" W Hadisach Mohamet nie podaje nam ogólników. Podaje on czytelnikowi dokładnie co należy robić, jak robić i w jakiej kolejności. Na przykład Mohamet w szczegółowy sposób ustala jak, gdzie i w jaki sposób należy oddawać mocz. Od tego czy będzie się postępowało według tych zasad będzie zależało, czy zostanie się skazanym na ogień piekielny lub zostanie się wpuszczonym do raju. Hadisy wykazują, że pragnieniem Mohameta było szerzenie jego religii głównie przy pomocy miecza. Są one pełne rozkazów prowadzenia wojny z nie-muzułmanami aby zmusić ich do przyjęcia islamu. Dżihad był tak ważny dla Mahometa, że uczynił on go drugim najważniejszym elementem islamu.Kiedy muzułmanin zamordował kogoś w czasie dżihadu dostawał za to jego własności. Prorok powiedział: "Ktokolwiek zabił nieprzyjaciela i ma na to dowód dostanie jego łupy" (t. IV nr 370). To właśnie stanowi czynnik motywacyjny dla muzułmanów w dzisiejszym konflikcie w Afryce Północnej. W krajach takich jak Nigeria i Sudan setki tysięcy chrześcijan i pogan zostało brutalnie zamordowanych i zniewolonych w imię dżihadu, ponieważ nie przeszli na islam. Nasz Prorok, Posłaniec od Pana, rozkazał nam walczyć z wami aż będziecie czcić tylko Allaha lub płacić dżizja. (t. IV nr 386). Nagroda 1000 dolarów czeka na czarnych chrześcijan w Afryce Południowej, którzy odstąpią od chrześcijaństwa i przyjmą islam. Dodatkowo dostaną 500 dolarów za każdego innego czarnego, którego nawrócą na islam. Jest częstym zjawiskiem w Arabii Saudyjskiej, że Europejczykom i amerykanom, którzy pracują w rafineriach i polach naftowych przypomina się, że jeśli chcą kontynuować zatrudnienie muszą przyjąć islam. W tym kraju nie zezwala się na budowę kościołów aby w ten sposób uniemożliwić rozwój chrześcijaństwu. Dżihad strachu Kara śmierci czeka każdego, kto pozostawi islam i przejdzie na inną religię jak na przykład chrześcijaństwo. W Egipcie i Arabii Saudyjskiej przetrzymywani są w więzieniach ludzie, których jedynym przestępstwem było przyjęcie chrześcijaństwa.Jedynym miejscem na świecie, gdzie praktykowane jest niewolnictwo czarnych są kraje muzułmańskie. Gazeta The London Economist (1/6/90) podała, że sudańscy muzułmanie biorą w niewolę i sprzedają czarne kobiety i dzieci z chrześcijańskiego plemienia Dinka w cenie sięgającej 15 dolarów za głowę! Nawet raport ONZ o niewolnictwie potwierdza, że muzułmanie nadal posiadają czarnych niewolników. Poświęcony temu był majowy numer Newsweek''a (4/5/92). Nie-muzułmańskie kobiety, które udają się do Arabii Saudyjskiej do pracy jako pokojówki są często zniewalane przez muzułmańskich pracodawców, bite i gwałcone. Kiedy próbują uciec, rząd Arabii nie zezwala im na opuszczenie kraju lecz odsyła je do ich pracodawców.Aniołowie nie wstąpią do domu, jeżeli znajduje się w nim pies (t. IV nr 539). Stąd Hadisa nr 540 t. IV mówi: Apostoł Allaha nakazał aby zabić psy. Miłośnicy psów nie będą dobrymi muzułmaninami.Według Mahometa, jeśli zdarzy się tobie popełnić grzech "hadath" (tj. "puścić bąka") podczas modłów, wówczas Allah nie wysłucha ich! (t. I nr 628; t. IX nr 86)http://apologetyka.com/swiatopoglad/islam/ksiazki/inwazja/hadisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Linki
Linki, czy Ty znasz osobiście jakiegoś Turka, Turczynkę, czy byłaś kiedyś w Turcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nashami1414
Linki, film o którym wspomniałam, sorry, zapomniałam podać tytułu gapa, to jest film "Obca" z rolą z Sibel Kekilli w roli głównej :) A wracając jeszcze króciutko do wpół strawionego kebabu, to mi się kiedyś o uszy obiło, faktycznie, że w ten sposób właśnie leczy się rożnych nałogowców, hihihi:) Teraz, dla "równowagi" obejrzałam sobie "Nigdy więcej" z Jennifer Lopez i ostatnie 10 minut w których Slim spuszcza wpierdol swojemu eks za wszystkie poprzednie traumy i zniewagi.. łueeeeh... o takiej sytuacji kobiety muzułmańskie mogą sobie tylko pomarzyc.. no chyba, że któraś naprawdę się wybije, ale to są raczej mrzonki i wyjątkowe sytuacje, kiedy tamtejsza kobieta bierze odwet za to co ją spotkało. Raz, że no właśnie ta inna "kultura" i "to, co jest napisane w Koranie", a dwa, same wiemy... one od dziecka mają wpajane do głowy, że były, są i będą ZAWSZE podporządkowane mężczyznom. Zaiste, przerażające jest to, że nawet nie będąc w kraju swojego męża, nie mogą liczyć na pełnię wsparcia. Jezu, mam nadzieję, że tej kobiecie sięjednak udało:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka2207
upppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nashami1414
Tak, tak, WYJĄTKI się zdarzają. Ale kurna, powiem to jeszcze raz, WYJĄTKI potwierdzają regułę. Gdyby związki Polek z Turkami/ Arabami nie były tak tragiczne w skutkach, to nigdy nie powstały by książki i filmy na ten temat! Nie roiłoby się tu od wątków ala"Co zrobić, żeby od niego uciec!" "Przeżywam koszmar!" zakładanych przez zrozpaczone Polki które są już w tak głębokiej desperacji, ze zasięgają porad u anonimowych ludzi i piszą gdzie się da o swoim problemie, gdy rodzina zawodzi i nikt inny nie może im pomóc. A jak w związku pojawi się dziecko, to już jest w ogóle kaplica. Ciekawa jestem i le to już kobiet przewinęło się tutaj przez to forum, które zaczęły od wpisów aka: "Chore rasistki, oczerniacie wszystkich i wrzucacie do jednego worka, ja jestem z Turkiem/Arabem i jest mi wspaniale" a kończyły na wpisach o wątku: "Ratujcie, mój małżonek to tyran, chce mi odebrać dziecko/ życie/ grozi mi". No ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkarada ciapatowo kebap
http://pokazywarka.pl/1ssxb5/ http://www.msfera.pl/gdzie-wypoczywa-twoja-zona.html Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka2207
fotki mnie rozwaliły hahaha głupie pipy :-x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejucha
To by wyjaśniało dlaczego widziałem tam tak okropne dziewczyny z polszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do......
Moja propozycja jest taka - zbliża się sezon, znowu będą uwiedzione, wykorzystane, porzucone i cierpiące . W ramach wzajemnej pomocy proponuję stworzyć "czarną listę adonisów z Turcji" ( pomysł nie nowy, coś takiego istnieje i dotyczy "facetów z Egiptu" - tam moja koleżanka znalazła zapytania innej kobiety o swojego "lubego" -to naprawdę otrzeźwia, a przed wyjazdem uwrażliwia i pozwala uniknąć błędów) - aby nie naruszać ustawy "O ochronie danych osobowych" można wskazać bardzo ogólne dane, np. nazwę hotelu, knajpy, stanowisko adonisa, coś o jego wyczynach napisać. Myślę , że jest to praktyczne i naprawdę może wiele dziewczyn uchronić przed przykrościami. UWAGA- na wręczających papierowe, czasami zrobione z UZYWANEJ !!! serwetki kwiatki, czasami tez świeże, ale na róże raczej nie liczcie, są ZA DROGIE, ABY UŻYWAć JE DO PODRYWU, to bardzo częsty i skuteczny sposób podrywu- pewnie wyda się to Wam straszne, ale oni zakładają sie, któremu, ile turystek uda się zaliczyć, ci faceci mają naprawdę cos w głowach nie tak, tak sie po prostu nie traktuje ludzi. POMÓŻMY SOBIE SAME I INNYM PRZY OKAZJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki pisze prawde, ale co dojdzie do cip przeruchanych kutasem. Ja zawsze mowie ze przyjely chrzest od ksiedza, bierzmowanie od biskupa, ale przechodza na islam pod wezwaniem kutasa i ruchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna sprawa. Zadna szanujaca sie brytyjka czy niemka nie pokaze sie na ulicy ze smoluchem. Znaja te kurestwo od xxx lat, wiedza ze hanba jest z takim sie pokazac, dlatego nie startuja nawet te bezowce do nich bo wiedza ze spotkaja sie z obrzydzeniem i smiechem. Do polki ale uderza, wiedza ze to z malych miast i wiosek tepaczki, ktore dadza sie nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cel jest jeden. VISA. Wiec albo sie hajtnac, albo dzieciaka takiej zrobic, i cel osiagniety, tatus ma prawo widywania swojego bekarta :) Wiec go nie wyrzuca, i o to wlasnie chodzi ciapakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak juz ma staly pobyt to sprowadzi cala swoja mafie, czyli rodzinke w ramach laczenia rodzin. Oczywiscie w tej paczce jest jego zona, z ktora napierdoli 10 dzieci, zeby z socjalu im sie wygodnie zylo z samych zasilkow na owe. Zone Polka ? Ze sniadym bachorem zostaje, ktorej zaden szanujacy sie bialy nie wezmie. Po smoluchach ? hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
temat byl jak wiele na kafe. Mozna byl sobie pogadac o kuchni tureckiej o kawie czy o doopie maryni. Ale znalazla sie osoba czy dwie osoby, ktore tu siedza calymi dniami i nocami glownie i rozwalily temat. Gratuluje frustratom. Efekt zaden. Wycieczki do turcji czy egiptu sprzedaja sie swietnie. A jak ktoras bedzie chciala isc z arabem do lozka to i tak pojdzie. Natomiast hiva lapie sie tak samo tu i tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Tekst Iftar jest POWALAJĄCY: " temat byl jak wiele na kafe. Mozna byl sobie pogadac o kuchni tureckiej o kawie czy o doopie maryni. Ale znalazla sie osoba czy dwie osoby, ktore tu siedza calymi dniami i nocami glownie i rozwalily temat". Po pierwsze- to że Ty przestałaś się tu wypowiadać,bo treść wymowy forum Ci nie odpowiada, to nie znaczy, że temat zanikł; Super partner do dyskusji, bo jak rozmowa nie idzie , tak , jak ja by się chciało, i na dodatek nie wie się, co powiedzieć, to ja wychodzę - to się właśnie nazywa ZAMIATANIE POD DYWAN, które gdzieś tam Polakom zarzuciłaś - PEWNIE JESTEM "GŁUPSZA NIŻ PÓŁ CEGŁY" zgodnie z Twoim powiedzonkiem, ale Ty przecież nikomu nie ubliżasz, prawda; Po drugie- tematy tu poruszane od samego początku były podobne i są podobne, to że wypowiada się mniej zwolenników,... "świata muzułmańskiego" , cóż.....; Po trzecie- forum nie jest WYMIERZONE PRZECIWKO POLSKIEMU PRZEMYSŁOWI TURYSTYCZNEMU , to dobrze, ze wycieczki do Turcji i Egiptu się sprzedają i celem wypowiedzi osób na forum nie jest spowodowanie, aby było inaczej i żeby polskie biura podróży upadały,ale żeby dziewczyny z wakacji w tych krajach wracały szczęśliwe, wypoczęte, a nie nieszczęśliwie zakochane , czy okradzione. Ja uważam, że jeżeli chociaż jedną osobę uda się ochronić, to warto, za co dzięki Linki i innym. Masz rację, że jeżeli któraś dziewczyna będzie chciała pójść do łóżka z Arabem, to to zrobi...a ja mam nadzieję,że może jednak pójdzie po rozum do głowy, słysząc z ust adoratora DZIWNIE ZNAJOMY , bo znany z forum TEKST. Prawda jest rzeczywiście taka, ze bardzo wiele dziewczyn, poza nielicznymi ( ich wpisy , chociaz pozostają w związkach z Turkami o dziwo WCALE NIE ZIEJA APLAUZEM, RACZEJ SMUTNA SZAROŚCIĄ), nie ma pojęcia w co się pakuje, oceniając to całe towarzystwo swoimi europejskimi miarkami; Po czwarte- wymiana zdań na temat zarażeń HIV już miała miejsce, Po piąte -co do zarzutu, że wypowiadają się tu FUSTRACI, bo przecież robią to NOCAMI. Cóż, szara rzeczywistość, większość fustratów w ciągu dnia PRACUJE, i zajmuje się wtedy PRACĄ , a nie czytaniem, czy wypowiedziami na forum , a po robocie- trochę życia rodzinnego, kino, teatr , może jakieś spa- i FAJNIE ŻE KTOŚ ZNAJDUJE CZAS ŻEBY TU COŚ Z SENSEM NAPISAĆ, NAWET W NOCY, wg mnie jakość z powodu pory nocnej nie jest gorsza; Nadto ja przeglądałam wiele tematów na cafe i Ciebie w wielu miejscach można spotkać, czyżby Twój test o fustratach tu piszących to był efektem własnych doświadczeń? Wiem, że to, co napisałam, jest złośliwe, ale Ty raczej też nikogo nie oszczędzasz, więc jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×