Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Do Simit
Fan Anitki -jesteś boski. Właśnie na ten przepis Simit czekała ............ale cierpliwość popłaca , Simit smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki ja sie naprawde zastanawiam czy ty aby normalna jestes. 'Po 1 Napieprzyłaś nam jakiegoś tekstu bez sensu jakbyś nie mogła wkleić linka (na moje nieszczęście znalazłam stronę z której to skopiowałaś). Nikt tego nie przeczyta bo nikt nie wytrwa do końca.' Sama przez caly topik napierniczasz 5 tys razy te same linki i durnowate przypowiastki. 'Po 2 Nie rozumiem tego co w tej chwili zrobiłaś. Mamy teraz się przekonywać która wiara jest prawdziwa? Albo jacy są muzułmanie? Jacy są to my widzimy.' A ty co niby robisz? Wszystkie Twoje wpisy sa na temat wiary i muzulmanow i ktorych tak naprawde gowno wiesz z tych swoich durnowatych linkow, Wiec juz sie dzeiwczyno nie osmieszaj. A tak swoja droga twoja nienawisc do nich jest chora. No chyba ze jakis turasek Cie w dupe kopnal i stad tyle jadu w Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Simit
Vannilaa projektujesz przyszłość -wszystko przed tobą , twój ukochany na pewno też kopnie cię w część na d..., na pewno w tej chwili w to nie wierzysz, i pomyślisz, że pisze, to jakaś zazdrosna kretynka , którą turek kopnął w d..., ale dziecko drogie wszystko przed tobą. Ale w momencie, gdy owo kopnięcie nastąpi, uznasz, ze to najlepsze, co w całym twoim życiu dla ciebie zrobił. Kobieta "po kilkuletnim związku z Turkiem" nie jest taka jak Linki i nigdy nie będzie, wrócić już nie można, to okalecza na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Vannilaaa Ad 1 no właśnie ja do długich artykułów wklejam linki jak zresztą i inni a nie wklejam całe teksty na całe stronice. Nigdy nie wkleiłam 5 razy tego samego linku. To jest kłamstwo. Wkleiłam 2 linki tylko 2 razy. Od 2 do 5 daleka droga. To nawet nie jest połowa. Opieraj się na faktach jak my. Ad 2 Nie zrozumiałaś tego co napisałam i w odpowiedzi piszesz od rzeczy. (Ale odpowiadając już na twoje zarzuty nie można pokazać jacy są naprawdę muzułmanie nie odwołując się do ich religii) Ad 3 Do trzeciego punktu w którym pisałam o tym jakim rozbieżnym pismem jest koran już się nie ustosunkowałaś. Ciekawe czemu? Mogłaś do dwóch nie mogłaś do trzeciego? Zabrakło wyobraźni jak tu to przedstawić? Próbujecie odwracać kota ogonem. I to ja się ośmieszam? i Wreszcie obNażaniem ich i pokazywaniem jacy są nazywasz nienawiścią. Od kiedy ostrzeganie innych jest nienawiścią? Więc jak nazwiesz wody bosforu albo bfeevgjjg czy one są pełne miłości do mnie? Już nie mówiąc że to jakaś fikcja literacka. Nie no bo skąd tam w ogóle nie ma jadu choć w rzeczywistości każde słowo nim ocieka. A co teraz ty robisz? Czy ja cię obrażam bo ty mnie w każdym poście. Mówisz o nienawiści zacznij od siebie. A ja i tak stąd nie pójdę bo mam jeszcze wiele linków do wklejenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rOOpinhÓÓt fĄ Fą
Dla równowagi i refleksji..... xO naszej tęsknocie do narodowego heroizmu Mój kraj przywykły do łomotu, do dziejowego wpierdolu, do krwiodawstwa, jak kania dżdżu wygląda masakry. A niech nas, kurwa, zabiją, żeby zapamiętali! Jak już niczego nie potrafimy to się rzucimy pod pociąg dziejów, żeby choć na moment stanął, aż nasze krwawe ścierwo wydostaną i dopiero ruszą. O galeriach handlowych Każda pipidówa ma już swoją galerię z posrebrzanej blaszki i przydymionego szkiełka. () Wszędzie wali chińskim klejem, () a z głośników leje się muzyczna flegma. I prawie każde gówno ma napis. Nogi uchodzisz zanim znajdziesz coś bez napisu. Więc biorą te rzeczy, oglądają, przytulają się do nich przy ludziach albo w przymierzalniach i potem wyglądają jak białe ostemplowane mięso. Nie wiadomo czy to jest w ogóle w jakimś języku () Ze sraczy ciągnie konwaliowym cuchem. Za ladami stoją malowane lale. () Przy fontannach siedzą młodsze i i wygrzewają brzuchy w blasku migających lampek. Przeciągają się wśród smug smażeniny. Ojczyzna pachnie kebabem i wymytym kiblem. Jeżdżę po niej. O poranku w Zgorzelcu Wstałem rano i poszedłem w stronę mostu. Miasto łagodnie opadało do rzeki. Wszędzie były kantory i szyldy, że tanie papierosy. Faceci już stali po dwóch, po trzech. Dzielnica miała zapach starego tynku i butwiejących drewnianych schodów. () Stali, palili i patrzyli jak zaczyna się dzień. Zmęczeni odwiecznym oczekiwaniem. () Patrzyłem na tych po dwóch, po trzech. Mieli wymrzeć jak skazany na zagładę gatunek. Ich wyzywająca obecność, ich kontemplacyjny styl życia, ich upodobanie do obserwowania, jak świat się pogrąża, zapada nieustannie w nieistnienie, to był cierń w oku przyszłości, która nadciągała(). O bazylice w Licheniu Jakoś tak od tyłu zajechałem i zobaczyłem go na tle jeziora, czyli najpierw błękit wód, potem zieleń trzcin i lasu i na końcu cała ta złocistość powstająca z ziemi niczym fatamorgana. Tak. Złocisty obłok. Prezent z kosmosu. O młodzieży I te chłopsko-podmiejskie syny, karmione nareszcie do syta sterydami i smalcem, pala swe czarne niemieckie fury i grzeją w nicość, by zdążyć przed wszystkimi. Dlatego im zjeżdżam. O dawnych wiejskich zabawach Stare kobiety siedziały pod ścianami jak czarne ptaki i pilnowały obrzędu. Pary wymykały się w ciemność na ciepła ziemię. Światła motorów w mroku. Startowali z otwarta do oporu przepustnicą, żeby zginąć na zakręcie albo wieś dalej. Matki i ojcowie przeklinali motory. Ale tak musiało być bo młodzi zawsze maja we krwi jakąś chemie pomieszana z poczuciem nieśmiertelności. O nowych miejskich zabawach Tysiące jadły, piły, siedziały i się przechadzały. Muzyka odbijała się od nieba. () Co rusz natykałem się na obsiadły towarzystwem kabriolet. Zwisały z niego nogi. Mój kraj próbował zetrzeć piętno upokorzenia. Naród porzucał hańbę czasów, gdy nie mógł być jak inne narody() Ojczyzna dyszała pizzą, kebabem, czosnkiem na oliwie, testosteronem, katalizowaną spaliną i afterszejwem. O współczesnej wsi Domy i domki, zagródki, ogródki. Jakieś miniatury Wersalu. Wystrzyżone, ufryzowane, przycięte, austriackie jakieś. () To tu, to tam papież z gipsu, raz Piłsudski, ale najwięcej orłów i lwów.. Jakieś tuje, ligustry, rododendrony. I nigdzie zadnych zwierząt. Odeszły do farm, do fabryk mięsa. () Wieś jak waz zmieniała skórę. Robiła się ładna i martwa. Trochę właśnie jak Austria, trochę jak wysprzątany cmentarz. Ani śladu gówna. O polskich turystach Wszyscy szli oglądać pałac albo wracali z oglądania. Mężczyźni w szortach za kolana i w plastikowych klapkach. Z kamerami. Z aparatami. Jak na plaży. Lato. Na ogół brzuchaci. Pomyślałem, że te klapki już dawno powinny być na polskiej fladze. Czytajcie Stasiuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rOOpinhÓÓt fĄ Fą
Czytam wasze wpisy i nie mogłem znaleźć właściwej tożsamości i jej korzeni by móc w pełnej krasie ,dosadnie zdefiniować kobiety upatrujące ,,zbawienia,, w związkach z Turkami i innymi kolorowymi.Zrobił to za mnie Stasiuk....to jest właśnie źródło tutaj opisywanego we wszelkich odmianach zjawiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjyhfjf
Przecież na pierwszy rzut oka widać, że Linki to laska z rodzaju tych, co to by się w Wawie do krzyża przywiązały, wrzeszczały najgłośniej i tupały nóżkami:o Po co w ogóle z nią dyskutujecie, jak widać, że to fantyczka, paranoiczka i jakaś zaborcza, zawistna dziunia. Dajcie sobie spokój, kobieta myśli, że ma misję i zbawia świat, niech się cieszy, a wy róbcie swoje:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White woman
moim zdaniem tylko ćwierćinteligentki wiążą się z turkami czy innymi ciapkami, tudzież murzynami. jak widzę takie mieszane pary to zawsze jest ten sam schemat, ona niezbyt urodziwa, a na dodatek zahukana/lub przeciwnie również nie jest pięknością ale to jakaś dyskotekowa pinda co myśli, że na imprezie znalazła swojego męża :D to trzeba kolorowym przyznać, często deklarują chęć stałego związku, ślubu i dzieci,tylko to da nich nic nie znaczy - zwłaszcza z wami, zdegenerowanymi (podług nich) europejkami. nie wiem jak głupią trzeba być żeby wierzyć w e czułe słówka jakiegoś muzułmanina. to tylko potwierdza to co wcześniej napisałam, dziewczyna musi mieć bardzo niskie poczucie własnej wartości, skoro od razu daje się zbałamucić jakiemuś śniademu frajerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kjyhfjf
"Na pierwszy rzut oka widać" -widocznie masz szklane oko, źle dobrane szkła kontaktowe, albo okulary zasrane przez tureckie muchy - co by to nie było, nic nie widzisz. Robić swoje po omacku trudno, możesz beżowego wkurzyć, i nie będzie tłumaczenia, że to tak na pierwszy rzut oka ci się wydawało.Coż śle i głuche też są wśród nas , trzeba byc wyrozumiałym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody bosforu
A mój facet właśnie dostał wizę do polski na 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White woman
wody bosforu - i pewnie poznałaś go w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Albo na holiday. Przedymał ją parę razy, potem codziennie sygnałki, smski typu "tylko Allah wie jaka jest moja miłość do ciebie" (pewnie sama mu kartę dopełniała :D) a ta w końcu prawie wypruwając flaki załatwiła kolejnemu wizę. Za parę lat napisze "ja tez byłam taka jak wy i też myślałam że mój jest inny" ale już pod innym nickiem bo wstyd jej będzie przyznać się jaka była głupia i co wypisywała teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Prawda jest taka że nic nie wiecie na mój temat i tylko gdybanie wam zostało. W tych łbach wam się nie mieści że ktoś może mieć inne zdanie niż wy ale nie to wam przeszkadza. Przeszkadza wam to że nie jesteście w stanie podważyć tego co piszę lub wklejam dlatego jedyne co wam zostało to atakowanie mnie i tupanie nóżkami (bo to wy nimi tupiecie moje drogie). Mi to nie przeszkadza bo im bardziej wy krzyczycie tym bardziej neutralne osoby widzą z czym mają do czynienia i jak w łbach potrafią wam przewrócić tureckie penisy. Fakty vs obelgi. Tak wygląda moja rozmowa z wami. i "nie wiem jak głupią trzeba być żeby wierzyć w e czułe słówka jakiegoś muzułmanina." Jak to mówią głupota ludzka jest nieskończona. Choć ja nadal nie wiem czy one są bardziej głupie czy bardziej naiwne. i koniczyna7902 dziękujemy za wyczerpującą odpowiedź („Ja też) oraz ciekawą dyskusję i czekamy na więcej śmiecia do którego nie będziesz potrafiła się ustosunkować. Myślałaś że przekopiujesz jakiś "mądry" tekst i nasz zażyjesz a tu klops. A teraz cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
>>>>>UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Długo szukałam tego filmiku i wreszcie mi się udało. Jeśli ktoś chce poznać prawdziwe oblicze muzułmanów względem chrześcijan ten film powinien być obowiązkowy. Gwarantuje Wam (tym neutralnym, nie tym dymanym) że po obejrzeniu go już nigdy nie uwierzycie w przyjaźń pomiędzy muzułmaninem a chrześcijaninem. Zobaczcie co oni mają zapisane w Koranie i w co oni wierzą!! Obejrzyjcie do końca. Pozdrawiam tych mądrych i myślących. http://www.youtube.com/watch?v=XTQPutJmtlU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbksd
Linki, Twojego zacofania, ograniczenia i braku tolerancji nie tłumacz sobie swoją pseudo wiedzą. Ilość postów, którymi zaśmiecasz to forum (których nawet nie chce się czytać, bo to męczące, a jak dopiero męczące musi być wyszukiwanie takich informacji:o) świadczy tylko o Tobie. Sama wystawiasz sobie świadectwo baby, która musi mieć mega nudne życie, a jej jedyną pasją i sensem jest przekonywanie ludzi na forum, że się mylą. Współczuję Ci takiej misji życiowej. Jak dobrze, że ja mam w życiu ciekawsze rzeczy do roboty i nie muszę spędzać na kafe pół życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Ale was boli że ktoś może to czytać :). Vannilaa weź już skończ bo ujadasz jak mały piesek. Tak wiem, że ty i te osoby o nicku jakby się kot przeszedł po klawiaturze to też ty. Zacznij coś robić a nie tylko wiecznie dziamgotać. Skoro mam pseudo wiedzę to ją podważ. Nie potrafisz? To przełknij gorycz i idź wypełniać swoją misje życiową usługiwania turasowi. Wiem że "masz w dupie Koran i gówno cię obchodzi co tam jest napisane" ale nie dla wszystkich ignorancja jest stanem oświecenia. Pozwól im zadecydować samym co będę czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
*będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
White women nie zniknął Ci post? Bo mi zniknął i zniknął też post do którego się odnosiłam czyli chyba Twój (ten o brzydkich, grubych ćwierćinteligentkach). Chyba za bardzo trafiłyśmy w sedno. Nie mają argumentów, nie idzie im obrażanie no to teraz zaczęły się tajemnicze zniknięcia postów. Żal. i Swego czasu zebrały się tu nade mną czarne chmury bo powiedziałam że nie ma czegoś takiego jak muzułmanin ateista. Szkoda że nie trafiłam na ten filmik wtedy ale i tak uważam że warto go wkleić. Jak wyglądał ateista w wykonaniu muzułmanina. Ja takiego ateisty nie chciałbym mieć pod dachem a wy? http://www.youtube.com/watch?v=QcyWh_iwUr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________O L O____________
..kolorowi i islamiści są przykładem skrajnego rasizmu gdy tylko czują się bezkarni i bata nad sobą... ..przez całe wieki do dziś był to jedyny argument który zmuszał ich do uległości,wiec nie rozumiem dlaczego białych nazywa się rasistami.. ... wszczepianie kompleksu winy metoda projekcji....? ..to już przerobiły organizacje syjonistyczne w europie i jadą na tym zjawisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki to ze ty wypisjesz tutaj pod piecioma innymi nickami nie znaczy ze inni tez tak robia :) Wiec znajdz sobie zajecie dziewczyno bo widze ze juz zaczyna ci na psychike siadac :) Gdybys miala chociaz troche w glowce to zauwazylabys ze nie pisze z polskimi znakami bo nie mam takiej mozliwoscie wiec sama sobie odpowiedz czy moge pisac pod innymi nickami. No i tak na marginesie: jak mozna calymi dniami na kafe przesiadywac tylko po to zeby wypisywac te same bzdury i wklejac durnowate linki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nashami1414
"Wypisywać te same bzdury"... no tak. Jak inaczej może zripostować osoba, która nie ma żadnych kontrargumentów. "Te same durnowate linki" . Po pierwsze, nie zauważyłam, żeby się powtarzały. Po drugie, no właśnie "..durnowate".. Durnowate, to są Polki, które mają serdecznie wy^%%%ane na ostrzeżenia innych.. o tym problemie dyskutują nie tylko użytkownicy forum, są na ten temat reportaże, wywiady, filmy. Już to kiedyś pisałam, ale do was nie dociera. Może dotrze np do ciebie, kiedy Muzułmanie zaleją Europę i twój bachor będzie nękany przez bandę turasów - chuliganów na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
Ujadanie jest oznaką bezsilności.Si vis pacem, para bellum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumiaa
Chcialabym sie podzielić z wami swoja historia.... Obawiam sie jednak ogromnej krytyki, bardzo źle postapilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nashami1414
Ale o co chodzi? O związek z Turkiem i jego konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumiaa
Tak dokładnie o to chodzi... Zostal tylko ogromny bol i tyle. Ale moja historia jest dość zawila, czy bedziecie mogly mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
To zależy z czym masz problem i kogo prosisz o pomoc. Ciężko odpowiedzieć jak nie wiadomo o co chodzi. A zawiłością się nie martw. Damy radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumiaa
Czytalam wasze wypowiedzi, rozumiem wasze poglady, moze wlasnie wy mi wyjaśnicie co tak naprawdę sie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nashami1414
No właśnie:) Dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×