Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość do lumiaa....
Pisałam, ale gdzieś wcieło mojego posta. W kazdym razie musisz postępować znim b.dyplomatycznie, oni potrafią sie straszliwie zemścić. Do tego jeszcze ma kolegów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumiaa
Dziewczyny, ja wyraźnie widzę tu problem turecki. Dlaczego? Sprawdzal mnie na każdym kroku, nie wierzyl np, ze o 20 mam lekarza, kazal sobie wysylac moja lokalizacje! Byl chory, gdy nie wiedzial gdzie jestem! Sam zresztą zawsze mówil gdzie jest, oczekiwal tego samego! Gdy spotykam sie z kolegami - nie wolno mi bylo przeszkadzać! Mialam kiedyś awarie w domu, nie odebral tel, napisal: im not avaiable! Zapewne mam deficyty, bardzo pragnelam milosci i akceptacji, pelnej! Codziennie szukalam w sobie wad, również wad w urodzie, które moglyby mu przeszkadzać... Myslalam sobie: jest tyle pięknych kobiet, dlaczego on mialby byc ze mna? Jestem postrzegana przez otoczenie jako osoba o bardzo silnej psychice, w środku jestem mala dziewczynka szukajaca aprobaty i zrozumienia. Mielismy na ten temat dluga rozmowe, opowiadalam mu o moim ojcu który odszedl do innej - to byl dramat! Od tamtej pory nie uwierzylam, ze mozna mnie kochac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumiaa
Sprostowanie: nie ja lecz on spotykam sie z kolegami rzecz jasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Linki
Obejrzałam Twój filmik... :(( Myślałam, że mam "znajomych" muzułmanów. Teraz widzę w jakim błedzie byłam. Myślałam, że jak się ze mną witają samam, to to jest zniekształcone salam. Jak poproszono mnie o napisanie tekstu Azanu, odmówiłam bo tam jest Shahada (jak sie wypowie zostaje się Muzułmaninem), to myślałam, że to pomyłka była. Nie wiem po co te kłamstwa były. Co do Islamu jako takiego, to zludzennie miałam, po tym jak się dowiedziałam o Aishy i td. Ale myślałam, ze możemy się przyjaźnić. A tu zonk. x Linka wybacz tym co Cię opluwają, są w tym stanie, że nie dostrzegają prawdy, a wszystko biora za atak. Kiedyś się ockną. Miejmy nadzieję, że bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Linki
Obejrzałam Twój filmik... :(( Myślałam, że mam "znajomych" muzułmanów. Teraz widzę w jakim błedzie byłam. Myślałam, że jak się ze mną witają samam, to to jest zniekształcone salam. Jak poproszono mnie o napisanie tekstu Azanu, odmówiłam bo tam jest Shahada (jak sie wypowie zostaje się Muzułmaninem), to myślałam, że to pomyłka była. Nie wiem po co te kłamstwa były. Co do Islamu jako takiego, to zludzennie miałam, po tym jak się dowiedziałam o Aishy i td. Ale myślałam, ze możemy się przyjaźnić. A tu zonk. x Linka wybacz tym co Cię opluwają, są w tym stanie, że nie dostrzegają prawdy, a wszystko biora za atak. Kiedyś się ockną. Miejmy nadzieję, że bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Linki
Napisałaś, że Turki biorą lekcje jak rozmawiać z kobietami...podeślesz coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, ze pojawiaja sie na tym forum zazwyczaj osoby bedace albo zdecydowanie przeciwne muzulmanom, albo zbyt mocno za :) To ogranicza punkt widzenia, bardzo ogranicza mozliwosc bycia choc troche obiektywnym. Podejrzewam, ze bardzo niewielka grupa osob miala stycznosc z muzulmanami w ich wlasnych krajach, jeszcze mniejsza grupa mieszkala tam, poznala ich kulture. Zdecydowana wiekszosc poznala raptem kilku Turkow, Tunezyjczykow, czy muzulmanow z innych krajow i uwaza sie za ekspertow :) Jeszcze inna widziala Turkow w Niemczech i juz wie jaka jest turecka kultura :) Troszke wiecej skromnosci ;) Zwiazek mieszany jest trudny, ale mozliwy jesli dobierze sie madry mezczyzna i madra kobieta. Niestety czesto w takie zwiazki pakuja sie dziewczyny z bardzo niskim poczuciem wlasnej wartosci i nabieraja sie na wyswiechtane slowka, ktore nic nie znacza. Muzulmanie potrafia klamac bez problemu, potrafia mowic, co kobieta chce uslyszec i perfidnie to wykorzystac. Znam dziewczyny, ktorych mezowie przez kilka lat (do czasu uzyskania polskiego obywatelstwa) udawali przykladnych, i w ciagu dnia im sie zmienilo, bo dostali co chcieli. Znam jednak rowniez takich (mowie o Turkach), ktorzy sa naprawde w porzadku, od lat sa w malzenstwach mieszanych i dobrze im sie wiedzie. Warto wiec potrafic rozrozniac ludzi, nie oceniac od razu, bo jesli w kazdym bedziemy widziec albo gwiazde, albo robala, to bedzie swiadczyc o nas, jak niewiele wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno: Turcy nie pobieraja lekcji o tym jak rozmawiac z kobieta. Przynajmniej w Turcji nie ma tego typu kursow :) Bardzo dawno na wsiach byly tzw. nauczycielki, ktore przygotowywaly mezczyzn do pierwszej nocy poslubnej, aby wiedzieli co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno: Turcy nie pobieraja lekcji o tym jak rozmawiac z kobieta :D Przynajmniej w Turcji nie ma tego typu kursow :) Bardzo dawno na wsiach byly tzw. nauczycielki, ktore przygotowywaly mezczyzn do pierwszej nocy poslubnej, aby wiedzieli co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
Przedstawiam swe referencje uwiarygadniające ,,mą merytoryczność ,, . 8 słownie osiem lat w stolicy Islamskiej Republiki Iranu ta nazwa kraju powszechnie zwanego Iranem.....czy gdy czytacie te słowa zmienia to coś w w waszym myśleniu - pojmowaniu tego o czym piszę.....Turcja oprze się jedynie obecnej fali islamu wojującego pod warunkiem że kraje zachodu będą pompować tak pieniądze i technologie a faktycznie jest to ,,reket,, . Stany Zjednoczone nie dały swego czasu wystarczającego wsparcia ,,Pahlawiemu,, a Chomeini przywlókł swe idee skąd ..ano z Francji gdzie miał czas na wygnaniu organizować podobnych sobie do działania w odpowiednim momencie politycznym . Tak samo może być z Turcją...... Znam również specyfikę muzułmańską w Bośni..... Czy tym sposobem uwiarygodniłem się....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten od Sobieskiego, wiarygodny bedziesz dyskutujac o Iranie. O Turcji niekoniecznie, chyba, ze i na tym polu sie uwiarygodnisz :P Do MERYTORYCZNEJ dyskusji chetnie sie przylacze, jednak nie o Iranie, bo w temacie nie jestem, za to o Turcji owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
"a ja pomoglabym opuscic nasz niewierny kraj, przynajmniej nie musialaby sie bac" No właśnie na tym polega problem. Jego usuną ale kolegów już nie. Też bym wolała aby się go pozbyła ale nie chcę mieć jej na sumieniu. i Lumiaa jeszcze powiedz że kazał Ci robić zdjęcia miejsc i mu wysyłać na potwierdzenie gdzie jesteś. Naprawdę za każdym razem ma się wrażenie jakby czytało się tą samą historię. i Do "do Linki" Wiesz warto by było abyś wybrała sobie jakiś nick. Bo tak za każdym razem masz nick "do kogoś innego". :) i ciężko Ci odpowiadać. Ale do rzeczy. Nie tych linków nie wklejałam, a nawet jeśli to nie mam nic przeciwko wręcz przeciwnie. Sama widzisz że te linki giną w natłoku postów więc warto je przypominać. :) Mocna jest ta kobietka Wafa Sultan. Ciekawa jestem czy jeszcze żyje. Co do nauk Wiesz co w tej chwili nie jestem w stanie Ci nic podesłać. Za dużo tego przeglądam i nie pamiętam gdzie to jest ale poszukaj sobie filmików o tym jak kłamać kobiecie. Tego uczą immani. Tak, takie lekcje pobierają. I poszukaj jeszcze już nie filmików ale haseł BEZNESS i syndrom AMIGA (o tym pisał fan anitki "Aber Meine(r) Ist Ganz Anders" czyli "ale mój jest inny") Tam też gdzieś znalazłam dokładne instrukcje jak nabierać Europejki jak je oszukiwać i nabierać. Osobiście obiecuję że jak tylko trafię to od razu wkleję. Sęk w tym że nie zawsze jestem w stanie odnaleźć na zawołanie. Tego o kłamstwie islamskiej przyjaźni szukałam bardzo długo. Poszukaj sobie jeszcze po kryjomu nagrywanych lekcji w szkołach niemieckich. Też Ci trochę da do myślenia. a tu jeszcze raz króciutko o przyjaźni. 40 sec. Sami się do tego przyznają. http://www.youtube.com/watch?v=l0wZRu9X66A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
..W Bośni właśnie funkcjonują Turcy i ich pobratymcy...zresztą z mych doświadczeń wynika że praktycznie różnic nie ma,pomijam zapatrywania ,,rasistowskie,, Persów którzy w śród tych ludów uważają się za elitę. Jeśli jest tak w rzeczywistości jak uważają to Turcy w ich rankingu wypadają żałośnie .Mogą co najwyżej spełniać funkcje służebne.. ...Widocznie nie doczytałaś o Turkach bośniackich i z Hercegowiny..o tych z Bułgarii już nie wspomnę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten od Sobieskiego, ja caly czas wlasnie o tym mowie. Na forum rozmawia sie o Turkach z Niemiec, Turkach z Bosni, czy skads tam jeszcze. Zapomina sie o tym, ze to sa ludzie, ktorzy tak bardzo chca zachowac swoja kulture i religie, ze w koncu staja sie radykalami wypaczajacymi swoja religie i kulture. Oni przyjezdzajac do Turcji nie potrafia sie tu odnalezc, czesto sa wysmiewani przez Turkow. Turcja nie jest ani tak radykalna jak emigranci tureccy, ani tak *turecka* (cokolwiek by to mialo znaczyc). Po powrocie do swoich domow w Europie znow trafiaja na mur, bo to tez nie ich bajka. Ci ludzie probuja zachowac swoja tozsamosc paradoksalnie tracac ja na wlasne zyczenie. Nie sa to ludzie, ktorych opis wyczytalam w ksiazkach. To sa ludzie z krwi i kosci, ktorych widzialam i/ lub poznalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
*Zuzanna* mam wrażenie że wkroczyłaś tu jako wielki rozjemca aby nam wnieść prawdę tym radykalnym przeciwnikom jak i zwolennikom. A ja Ci powiem że najgorsze osoby to są chyba takie jak Ty. Coś powie na jedną stronę, coś powie na drugą zdobędzie nasze zaufanie a potem wywali swoją prawdę. Już taka była. Nazywała się Simit (ta od zarazy polskiej) i wybacz że teraz oceniam Cię przez jej pryzmat ale szybko uczę się na błędach. Nie obchodzą mnie muzułmanie w ich własnych krajach i powiem więcej tam nic do nich nie mam. Za to mam do tych co są tutaj. I tym mówię wynocha. Myślę że każdy był obiektywny do czasu jak się nie zorientował z jakim pokrojem ludzi ma do czynienia. I proszę Cie nie przekonuj nas że nie wszyscy tacy są. Wszyscy mają ten sam Koran, ta samą religię i te same zachowania. Oni nawet się nie różnią zbytnio pomiędzy sobą ideologicznie w poszczególnych krajach. i "Muzulmanie potrafia klamac bez problemu, potrafia mowic, co kobieta chce uslyszec i perfidnie to wykorzystac." I co z mlekiem matki to wysysają? Wiesz ja rozumiem że oni są "wyjątkowi" ale człowiek to człowiek. Nikt się nie rodzi z zaszczepioną ideologią i zachowaniami. i "Turcy nie pobieraja lekcji o tym jak rozmawiac z kobieta" Nie jak z nią rozmawiać tylko jak jej kłamać. Co mówić aby była szczęśliwa. Imani tego uczą. Zresztą jak napisałam poprzedniej użytkowniczce jest już na ten temat wiele w internecie. Jedni uczą drugich. Nie chcesz nie wierz. i "Znam jednak rowniez takich (mowie o Turkach), ktorzy sa naprawde w porzadku, od lat sa w malzenstwach mieszanych i dobrze im sie wiedzie." Wszystkie znacie ale jakoś żadna z nich nigdy się nie wypowiedziała. Ja znalazłam jeden długoletni udany związek. Jeden. O drugim pisała tutaj jakaś dziewczyna o swojej koleżance ale tamtej Turek jest alevitą. Na tyle co chodzę i czytam nie znalazłam żadnego innego przykładu. I nie chodzi mi już tylko o Turków ale o muzułmanów w ogóle. "Warto wiec potrafic rozrozniac ludzi, nie oceniac od razu," Ale my to właśnie robimy. My oceniamy ich przez pryzmat tego jak się zachowują. Ja myślę że nikt tutaj od razu nie był im przeciwny. Bo ja sama nie byłam. A teraz jestem ogromną ich przeciwniczką w Europie. Do nich u nich w kraju nic nie mam. Niech się u siebie wysadzają, niech u siebie nawracają przemocą, niech u siebie kobiety traktują jak psy, niech ze swoich podatków żyją i przestrzegają szariatu. A od naszej kultury im wara. Coś na koniec: http://www.youtube.com/watch?v=ct8DSCv1Ygg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
"Zapomina sie o tym, ze to sa ludzie, ktorzy tak bardzo chca zachowac swoja kulture i religie, ze w koncu staja sie radykalami wypaczajacymi swoja religie i kulture." Wiesz co wierzę w to. Czytałam zwierzenia Pakistanki która urodziła się w UK i tam się wychowywała. Opowiadała o swojej rodzinie i całym tym zamkniętym gettcie w którym żyła. Mówiła że Ci ludzie wyjechali z Pakistanu w latach 50-siatych i do teraz przestrzegali wszystkich zasad jakie znali gdy opuszczali swój kraj odrzucając kategorycznie kulturę zachodu. W efekcie ich kraj ruszył do przodu natomiast oni zatrzymali się na latach 50-tych. Tylko powiedz mi co w związku z tym. Ja nie rozumiem Twojego przesłania. Chodzi o to że Turcy w Turcji są inni niż Ci w Europie? Bo to my wiemy. No i? Czy nie ma Turków którzy wyłapują biednie kobietki w necie aby się dostać do Europy? Czy nie ma Turków wyłapujących biedne kobietki na wakacjach w tych samych celach albo celach sponsoringu? Bo mam wrażenie że bronisz jakiegoś Turka spokojnie mieszkającego sobie ze swoja żoną Turczynką i dziećmi w Turcji. Tylko że co my mamy do takiego Turka? Nic. Taki nas nie obchodzi. Nie wiem może źle Cie rozumiem. Tu nikt nie atakuje kraju jako kraju "o wstrętna Turcja zrzućmy na nią bombę atomową". Tu przestrzegamy przed wchodzeniem z nimi w związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki, *Myślę że każdy był obiektywny do czasu jak się nie zorientował z jakim pokrojem ludzi ma do czynienia. I proszę Cie nie przekonuj nas że nie wszyscy tacy są.* Ja jestem prawie od 10 lat w Turcji i faktycznie zorientowalam sie z kim mam do czynienia, a *swoja* prawde wywalilam w porzednim poscie. Turcy sa ROZNI. I w przeciwienstwie do wielu nie mowie o mieszankach europejsko-tureckich, a najwyrazniej wylacznie z takimi macie do czynienia. Wiekszosc z nich nie zna ani kultury tureckiej, ani religii. Przejeli co wiedza po swoich dziadkach lub rodzicow, ktorzy poprzyjezdzali np. do Niemiec jako Gastarbeiter i z jednej strony chca byc tureccy, z drugiej europejscy. *Nie jak z nią rozmawiać tylko jak jej kłamać. Co mówić aby była szczęśliwa. Imani tego uczą. Zresztą jak napisałam poprzedniej użytkowniczce jest już na ten temat wiele w internecie. Jedni uczą drugich. Nie chcesz nie wierz. * Ja nie musze wierzyc, albo czytac w internecie, bo to moja rzeczywistosc od lat. Ja swoje wiem i Tobie udowadniac niczego nie mam zamiaru, a juz na pewno zrodlem mojej wiedzy nie beda filmy na youtube :) * Wszystkie znacie ale jakoś żadna z nich nigdy się nie wypowiedziała. Ja znalazłam jeden długoletni udany związek. Jeden. * Ja jestem w takim od prawie 10 lat (malzenstwo z Turkiem). Oprocz swojego znam inne, ale z mniejszym, choc rowniez kilkuletnim stazem. Jesli chodzi o Polske toz nam tylko jedno malzenstwo polsko-tureckie (staz to 15 lat), dla obydwu to drugie malzenstwo. Osobiscie nie znam innego malzenstwa mieszanego w Polsce, bo tam nie mieszkam. Jestem na forum od ladnych kilku lat (mozesz sobie spokojnie przejrzec ten watek, znajdziesz sporo moich postow), wypowiadam sie dosc rzadko ale zawsze w tym samym tonie ;) Na tym watku co jakis czas wszystko powtarza sie od nowa, choc chyba wszystko zostalo tu juz napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Czy nie ma Turków którzy wyłapują biednie kobietki w necie aby się dostać do Europy? Czy nie ma Turków wyłapujących biedne kobietki na wakacjach w tych samych celach albo celach sponsoringu?* Daj spokoj, Linka. Dziewczyna, ktora po 2-tygodniowej znajomosci z kelnerem z kurortu w Antalyi chce wychodzic za niego za maz, albo sie zapozycza, by wyslac mu pieniadze, bo nagle wszyscy mu pochorowali, albo umarli jest nie biedna, a glupiutka. I niestety, nawet nie wyjatkowo, bo wielu takim dziewczynom nie tylko ja probowalam przemowic do rozsadku, ale nie udalo sie. *Tu przestrzegamy przed wchodzeniem z nimi w związki.* Ja rowniez przestrzegam :) Ale nie ze wzgledu na tych strasznych Turkow, ktorzy sa tacy sami (czyli bija, przywiazuja do kaloryfera, nie pozwalaja wychodzic z domu itp.). Jesli dziewczyna bedzie miec troche rozumu, to wykopie delikwenta od razu, gdy pojawi sie pierwszy rozkaz typu: wyrzuc wszystkich chlopakow z FB. A tacy w Turcji sie zdarzaja ;) Nie sadze, ze w Niemczech cale towarzystwo tureckie jest takie samo (chyba, ze mialyscie do czynienia ze zdecydowana wiekszoscia, wtedy zwroce honor), ale oceniac cala nacje na podstawie swoich kilku nieudanych zwiazkow, czy znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakos nikt nie ma problemow z nacjami chrzescijanskimi, integruja sie w 100 procentach, ucza blyskawicznie jezyka, uczeszczaja do szkol, szkola sie, pracuja. A Turek urodzony nawet za granica chodzi do szkol tyle czasu co ma obowiazek szkolny, mimo znajomosci perfekt obcego jezyka, wyjatki ucza sie zawodu, a wyjatki wyjatkow - na studia. Praca ? kebab, warzywniak, oczywiscie nie miec szefa, bo co mi bedzie jakis kazal robic to czy tamto. Druga sprawa, wysoka kryminogennosc, 80 % to wlasnie muslimy, najwiecej kradziezy, napadow, rozbojow morderstw, w tym przoduja. I niby Koran kaze takim rece ucinac, kamieniowac, nic nie odstrasza, bo Allach za granica nie widzi. Co ma kazdy Turek w kieszeni oprocz tych ich koralikow do modlow ? Noz albo pistolet. Azjatyckie nasienie pasuje do Europy jak piesc do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan Anitki, masz duzo racji. Dlaczego wobec tego jest tyle protestow we Francji, ze niby zakazujac muzulmankom noszenia hijabu *odbiera im sie prawo do wyznawania religii*, lub wygaduje inne bzdury o wolnosci? Juz kiedys wypowiadalam sie na ten temat, ze 200 stron wczesniej :) Po co w ogole trwaja rozmowy z Turcja o wejsciu do UE, skoro Europa do dzis nie moze poradzic sobie z panoszacymi sie muzulmanami? Niestety, europejska poprawnosc polityczna, wszelkie wolnosc itp. sprawily, ze muzulmanscy emigranci perfidnie to wykorzystuja. A Europa, niestety, na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
"I w przeciwienstwie do wielu nie mowie o mieszankach europejsko-tureckich, a najwyrazniej wylacznie z takimi macie do czynienia. Wiekszosc z nich nie zna ani kultury tureckiej, ani religii." No to jak mamy ich nazywać? Psy bezdomne? Bo jak nazwać człowieka bez ojczyzny? Przecież oni mają nawet obywatelstwa tureckie, rodziców Turków to niby kim są? Nie wiem o co Ci chodzi. i "Ja nie musze wierzyc, albo czytac w internecie, bo to moja rzeczywistosc od lat." Mówi się że człowieka nie poznasz nigdy ale ok. Obiecuje że jak znajdę te informacje o nauczaniu ich to wkleję. Sama takich lekcji nie pobierałam bo nie jestem muzułmańskim Turkiem więc to nie jest moje doświadczenie. Za to lubię się powoływać na informacje byłych muzułmanów (kto jest lepszym informatorem?) zwłaszcza te nagrywane ukrytymi kamerami. i "Ja jestem w takim od prawie 10 lat (malzenstwo z Turkiem)." To nam ją przedstaw. Nie wymagaj od nas abyśmy grzebali w 500 stronach postów. Już w jednej postach grzebałam. Nigdy więcej. Sama widzisz że posty giną. Pokaż czym rożni się Twój związek od tych nieszczęśliwych tym "ślepym" i "Daj spokoj, Linka. Dziewczyna, ktora po 2-tygodniowej znajomosci z kelnerem z kurortu w Antalyi chce wychodzic za niego za maz, albo sie zapozycza, by wyslac mu pieniadze, bo nagle wszyscy mu pochorowali, albo umarli jest nie biedna, a glupiutka." No właśnie my to wiemy ale co z tego. To one nam to sprowadzają do Europy i wybacz ale ja żyje w Europie i widzę co się dzieje tutaj. Co robią właśnie ci Turcy. Jak chcesz opiewać uroki Turcji to jest taki temat o blasku Turcji czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo panuje political korrekt, rzady lewicowe, Zielonych, popieraja muzulmanskie "prawa" bo potrzebuja glosow do urny.. Wiekszosc ma podwojne obywatelstwo, wiec i prawo glosu. To doprowadzi kiedys do nieszczescia, moze nie w Niemczech, bo tutaj nazista Hitler skutecznie krepuje usta. Ale Francja, Holandia, Belgia Wlochy, czemu oni milcza ? Strach ? Tez, ale i niemoc, niewiara, politycy tancza na pasku wyborcow. W Belgii najpopularniejszym imieniem jest Mohhammed, wiadomo ze nie rodowita Belgijka tak nazwie swego syna, w szpitalach na polozniczych w calej Europie dominuja muslimki, specjalne przywileje wymagaja, zadnych wieprzowin, butelki w ubikacjach, (tak jak by pod kranem nie mogla przemyc dupska) zadnych facetow przy porodzie, wylacznie kobieta ginekolog. Rodzina jak sie zwali od rana na sale to do nocy nie wyjdzie, europejki ze lzami w oczach prosza o wymiane pokoju, bo nie maja jednej sekundy ciszy dla sie bie i dziecka, wiele wymieniac, wiele. Polityk ktory slowo cos wspomni od razu jest nazwany rasista, ukrytym nazista, kariera skonczona, wiec sie nie wypowiadaja, a kto to moze zmienic jak Partia polityczna ? Ludzie maja wyjsc na ulice ? Policja rozgoni. Muzulmanie wychodza i policja ich wrecz pilnuje ... ja juz nie wiem czasem czy w Europie czy Azji z szariatem mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*No to jak mamy ich nazywać? Psy bezdomne? Bo jak nazwać człowieka bez ojczyzny? Przecież oni mają nawet obywatelstwa tureckie, rodziców Turków to niby kim są? Nie wiem o co Ci chodzi.* Turcy w Niemczech w wieku, zdaje sie, 21. lat muzsa zdecydowac sie na jedno obywatelstwo, bo Niemcy nie uznaja obywatelstw podwojnych. Nie powinno sie ich nazywac *Turkami*. Juz predzej *niemieckimi Turkami*. Wtedy przynajmniej bedzie wiadomo przed kim ostrzegasz i na czyj temat masz jakas wiedze. *Pokaż czym rożni się Twój związek od tych nieszczęśliwych tym "ślepym"* Podejrzewam, ze tym, ze jasno wyznaczylam granice i nigdy nie dalam zrobic z siebie Turczynki. Nigdy nie probowalam na sile przypodobac sie tesciom, czy udowadniac, ze jestem *godna* ich syna, a taki blad najczesciej popelniaja dziewczyny wchodzac w zwiazki mieszane. To jest akurat cecha ludzka, dasz czlowiekowi palec, to pozre cala reke. A Turcy, to tez trzeba przyznac, maja do tego sklonnosci. * To one nam to sprowadzają do Europy i wybacz ale ja żyje w Europie i widzę co się dzieje tutaj. Co robią właśnie ci Turcy. * A kto im na to pozwala jak nie wlasnie dziewczyny, lub nasze prawo? * Jak chcesz opiewać uroki Turcji to jest taki temat o blasku Turcji czy jakoś tak.* Tam tez sie wypowiadalam ;) Choc niekoniecznie o samych blaskach Turcji, bo to zroznicowany kraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka mowisz o "Według etyki chrześcijańskiej kłamstwo jest grzechem: w islamskim prawie i teologii, używanie taqiyya przeciwko niewierzącym jest uznawane jako cnota i powinność religijna." ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan Anitki, bardzo duzym problemem sa rowniez same Europejki, ktore przechodza na islam. O ile samo praktykowanie religii nie jest problemem, tak zakrywanie przez nie glowy, lub co gorsza zakladanie hijabow w Europie (a znam taki przypadek, w Anglii). I to jest dosc nowy i coraz wiekszy problem, bo o ile emigrantowi mozesz w jakis sposob kazac sie dostosowac, tak ciezko bedzie to zrobic w stosunku np. do rodowitej europejki, ktorej zachcialo sie uwstecznic (bo inaczej tego nie potrafie nazwac). Ktos calkiem niedawno powiedzial, ze Breivika historia moze uczynic bohaterem narodowym i bardzo mozliwe, ze tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrinceofTime
Turcy i Irańczycy to nie to samo. Turcy to Turcy, Irańczycy to Persowie. Ani Turcy ani Persowie- nie są Arabami. Nie każdy chrześcijanin jest biały i nie każdy chrześcijanin jest Europejczykiem. Nie każdy muzułmanin to arab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamstwo w islamie to ciezki grzech. Jednak islam swoje, muzulmanie swoje ;) Zreszta narody muzulmanskie maja kilka cech wspolnych: dwulicowosc, hipokryzja i pozoranctwo. Wszystko pod plaszczykiem religii. Zreszta z tego co mi opowiadal znajomy Arab, paradoksalnie *najwieksze zboczenia* wystepuja w krajach, w ktorych panuje szariat. I najczesciej wlasnie wsrod samych ajatollahow. Zreszta u nas jest podobnie z pedofilia u ksiezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×