Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

A jeszcze jedno. "A ten film Pokazuje jakiegoś Skrajnego Muzłumanina z którego w dodatku większość tłumu się śmieje." ­­­ O jakichś głupich procentach napieprzasz 3 dni!!! 3 dni!! w obszernych postach o niczym a tutaj tylko jedno zdanie na taki ważny materiał? Tak opluwający muzułmanów? Podważ treść. Daje ci wolną rękę. Kto wie może mnie przekonasz do swoich racji jeśli je udowodnisz. Dla twojej wiadomości ten pan nie jest skrajnym muzułmaninem. Jest islamologiem arabskiego pochodzenia. Badaniem islamu zajmuje się od lat a Koran czyta w oryginale. Muzułmanie się z niego NIE śmieją tylko się boją bo ich obnaża i ciągle mu grożą. Mnie on też nie śmieszy. A ty no cóż. Głupi to i do sera się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit tłumaczyłam ci już co znaczy sokratejskie "Wiem ze nic nie wiem" a ty wciąż źle tego używasz. Masz jakieś problem z przyswajaniem wiedzy? ­­­ A i rozwalilo mnie to: "Podobny poglad zaprezentowala w Rozmowach w toku Drzyzgi PSYCHOLOG !!!!! Pani wielce psychlog probowala wytlumaczyc muzulmance ze obsciskiwanie sie z kilkoma mezczyznami nie jest niczym zlym." ­­­ Ty czasem myślisz czy tylko klepiesz by klepać dla zaznaczenia swojej osoby? Przecież to są zupełnie przeciwne poglądy do moich. Takie poglądy to może sobie mieć jakaś zaślepiona dziewczyna związana z muzułmaninem i tak sobie tłumaczyć rzeczywistość. Używaj czasem swojego mózgu. To taki organ pod czaszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki pocaluj ty mnie w dupe:-) Nie wiem jak mozna byc az tak glupim i bezmyslnym Wez no znajdz sobie jakiegos turka ktory zrobi ci raz a dobrze i moze wyluzujesz Naprawde zal dupe sciska jak sie ciebie slucha A taki obrzezany kutasek :D Spodoba ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle samo wiesz o muzulmanach wlasnie ile ta psycholog pustaku Pomysl troche ciemnoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Linki:
Nie przejmuj się testami Simit i jej podobnych - pewnie to moderator skasuje, ale jak się czerpię wiedzę z tylko z Fiuta , to jest ona jaka jest. Też był moment, że uważałam Simit za osobę myślącą na pewnym poziomie, ale nikt tak dobrze jak sama Simit nie potrafił wyprowadzić mnie z błędu i przekonać, że się bardzo myliłam, oceniając jej osobę pozytywnie. Linki , napisałaś tu wiele wartościowych rzeczy. To forum czyta naprawdę wielu ludzi, głównie kobiet, które szukają wiedzy, ale zabierać głosu nie chcą. Być może nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wielu osobom pomogłaś. Trzymaj się i nie przejmuj beznadziejnymi tekstami na Swój temat. Wpadaj tu jeszcze, ja Twoje teksty czytam z zainteresowaniem, natomiast pomijam te, które zaczynają się od zaproszenia do pieszczot intymnych / patrz: Pani Simit/, spokojnego wieczoru, Lidka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit "pocaluj ty mnie w dupe :)" (Chyba dobrze zastosowałam powiedzenie.) Widzisz ja się szybko uczę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lidka. W takim razie Pozdrawiam Ciebie/Was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiux_24
NOWOŚĆ 2013 - Divaderme Lash Extender - Rzęsy w butelce !!! Witamy serdecznie, Oferujemy NOWY produkt naturalnie pogrubiający i przedłużający rzęsy !!! Divaderme Lash Extender - Najniższa cena na rynku światowym !!! http://allegro.pl/rzesy-w-butelce-divaderme-lash-extender-hit-i3105261707.html Prosimy obejżeć filmy znajdujące się w aukcji (niesamowity efekt). Oferujemy też inne produkty Divaderme jak Maskara, Botoks do użytku zewnętrznego, Lakiery do paznokci. Zapraszamy do zakupów. Dla sklepów i hurtowni wystawiamy faktury VAT. W przypadku zakupu więcej niż 10 sztuk danego produktu dajemy 10% zniżki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ciekawe ilu autorów..
udawał Max Zander von KlaŁn..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
...pozdrawiam...niezła symulacja stanu Europa vis mÓÓzÓÓły i co z tego wynika powstała by na przykładzie Słowacja vis Cyganie vel Romowie... ...znam to zjawisko dość dobrze ,-organoleptycznie niejako ale muszę poczekać na natchnienia odrobinę..w zasadzie proporcje są idealne i problemik też ....nawet rasowo spokrewnieni i mentalnie....a ludzie się dziwą że co poniektórym nerwy puszczają i chcą się murem odgradzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgkw
Simit, a to prawda, że wszyscy Turcy mają obrzezane penisy? Ciekawi mnie to, bo jakiś czas temu poznałam jednego, spotykamy się, do seksu jeszcze nie doszło, a ta myśl mnie strasznie nurtuje.., w pozytywnym sensie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wspanialy maz Turek pozdrawia was serdecznie ciule:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest diabelska robota
List otwarty do ambasadora Włoch we Francji oraz ministra spraw wewnętrznych Włoch z ostrzeżeniem, że muzułmanie znad Sekwany nawołują do podbicia Rzymu napisało siedmiu francuskich islamologów. Naukowcy zwracają uwagę włoskiemu rządowi, że ich kraj jest obiektem gróźb ze strony francuskiej muzułmańskiej instytucji, która w nieukrywanych deklaracjach nawołuje do podbicia Rzymu. Doktor Tariq Suwaidan z Kuwejtu, otwarcie wspierający Hamas i nawołujący do wymazania Izraela z mapy, w swoim wystąpieniu pt. "Prorok Mohamed: wzór dla ludzkości" podczas spotkania UOIF przytoczył proroctwo zapowiadające podbicie Rzymu. Przypomniał, że muzułmanie nie powinni o nim zapominać, a wręcz przeciwnie - wcielać je w życie. Otrzymał gromkie brawa od dziesiątek tysięcy muzułmanów uczestniczących w spotkaniu. Chodzi o słowa Mahometa do swoich towarzyszy. W hadith, które tworzą sunnę - najważniejsze po koranie źródło muzułmańskiego prawa, prorok zapowiedział podbicie Rzymu, które nastąpi po zajęciu Konstantynopola. Pierwsze proroctwo zostało zrealizowane w 1453 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest diabelska robota
papierz franciszek ubiera sie na biało to on bendzie postrzelony i umrze z przepowiedni fatimskiej Kiedy w tak zwanym Pokoju Łez Jorge Mario Bergoglio zaraz po przyjęciu wyboru ubierał się, by pokazać się światu i udzielić pierwszego błogosławieństwa, założył tylko białą sutannę. Wtedy, jak relacjonuje m.in. dziennik "Corriere della Sera", ceremoniarz ksiądz Guido Marini przyniósł mu uszytą przez zakład krawiecki Gammarelli papieską pelerynkę z aksamitu, obszywaną białym futrem z gronostajów. Widząc pelerynkę papież odpowiedział ceremoniarzowi: "niech ksiądz sam to włoży. Skończył się karnawał". to biały biskup z trzeciej tajemnicy fatimskiej... możecie być pewni "Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; " Na tle powyższego, jakże przejmująco brzmią słowa papieża Franciszka: "Maryjo ocal Rzym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
"A co do dzietności (informacje również z Pew) zapomniał dodać że dzietność Europejczyków też ma spaść więc jak się to ma do spadku dzietności u muzułmanów? A no ma się do jego manipulacji." Ksenofob Linki znowu bezczelnie łże, albo nie umie czytać w języku angielskim. Po 1) według Pew i Eurostat- na przełomie 14-20lat dzietność wśród Europejczyków nie obniży się, co więcej wzrośnie a w niektórych krajach pozostanie na tym samym poziomie. Dane na szybko z PEW (dzietności wśród Europejczyków na przełomie2012-30) 2012- 2025-30 Ukraina 1,7- 1,9 Francja 1,9- 1,9 Czarnogóra 1,5 - 1,9 Holandia 1,6- 1,7 Szwajcaria 1,4 - 1,6 Niemcy 1,3- 1,4 Norwegia- 1,8- 1,8 Wyraźnie widać na tych kilku przykładach, że dzietność wśród Europejczyków nie zmaleje, lecz wzrośnie, a gdzie indziej pozostanie stała- w przeciwieństwie do dzietności wśród muzułmanów. Zatem za 20 lat dzietność wśród Europejczyków i Europejczyków muzułmanów -powinna się zrównać. 2 "Ci ludzie NIE osiedlają się równomiernie w jakimś kraju. Oni zajmują konkretne miasta, dzielnice, Tworzą sami getta w których żyją jak najbardziej odcięci od zachodniej cywilizacji. Nie asymilują się. " No właśnie wytęż swoje zwoje mózgowe i zastanów się dlaczego muzułmanie osiedlają się w KONKRETNYCH państwach? Dlatego, że kraje jak Francja, Holandia, Belgia, Rosja, Wielka Brytania, Dania, Norwegia itp.- te wszystkie kraje kolonizowały terytoria w Afryce i Azji niektóre jeszcze do lat 60XXwieku- na tych terytoriach żyli muzułmanie, którzy zaczęli zjeżdżać się do swoich macierzystych krajów w Europie, pod koniec XXwieku- co było naturalnym zjawiskiem związanym z ekspansją kolonijną. 3 "Tworzą sami getta w których żyją jak najbardziej odcięci od zachodniej cywilizacji. Nie asymilują się" A Skąd ty to wiesz??? Z twoich forów internetowych dla idiotek? Ze szmatławca jakim jest Fakt? A może z filmów z Youtuba? :D:D Nie bądź żałosna- nie prawdą jest to co mówisz. Jeżdżę po Europie i po świecie, we Francji muzułmanie są traktowani jak swoi- tym bardziej że większość z nich pochodzi z terytoriów dawnych kolonii francuskich. Jak na razie zasymilować nie mogą się Polacy i zachowują się jak barbarzyńcy- także nie pierdol. 4 "Wielu z nich nie zna języka kraju w którym żyje. Ledwo bełkoczą. " Ich sprawa. Urzędy powinny ich olewać i niech sobie radzą. Potrafią sobie załatwić tłumacza,nie twój biznes,nie potrafią-urzędy ich ścigną i też nie twój biznes. 5 "W całej Europie w 2010 było ich razem 43,490,000 tak dla porównania to więcej niż nas Polaków (nas jest ok. 38 mln). To już jest jeden spory kraj. Warto o tym pomyśleć. Dla mnie to duża siła. Należy dodać że z tą liczbą już są problemy. Już sobie kraje nie radzą. Przy takich procentowo małych liczbach. To co będzie później" Żenujący argument- jak na razie największą mniejszością etniczną w Europie- stanowią Cyganie- i co z tego?. Na Wyspach wśród mniejszości narodowych numerem jeden- są Polacy, a później Hindusi- i co z tego? 6 "A no ma się do jego manipulacji. Mało tego zapomniał podać że za 20 lat (czyli jedno pokolenie) procent muzułmanów prawie w każdym kraju podwoi się." Że co??!!! Ahahahahahahahah jak można dyskutować z osobą, która nie umie wykonać prostego działania matematycznego? Przy obecnym wskaźniku dzietności wśród europejskich muzułmanów- ich liczba może wzrosnąć z około 44mln do 58mln. Czyli z 6% całej populacji europejskiej- do zaledwie 8%, a nie z 44mnln do 90- jak to prognozujesz. Co więcej według PEW i Eurostat skok demograficzny jaki dokonał się w krajach muzułmańskich na przełomie ostatnich dziesięcioleci- był chwilowy, co jasno obrazuje teoria przejścia demograficznego- o której już pisałem. Tego typu skoki są naturalnym zjawiskiem według PEW związanym ze spadkiem śmiertelności, a co za tym idzie wzrostu urodzin. Dokładnie taka sama sytuacja dotycząca skoku demograficznego- jak teraz w przypadku muzułmanów - była w Europie na początku XXwieku. Co więcej dzietność muzułmanów europejskich cały czas spada i niewiele różni się od dzietności europejczyków, przy czym dzietność rdzennych europejczyków stopniowo wzrasta. Dlatego "zalew" muzułmanów nam nie grozi. 7 "Wyszukujemy Francji a tam 7,5 % !!!" Na Eurostat jest 5,7,% jak i na mapie muslim population jest również 5,7 8 " To już jest jeden spory kraj. Warto o tym pomyśleć. Dla mnie to duża siła." Muzułmanów w Europie jest około 5-6%. Widzisz skalę różnicy między 5%- a 95% ???? I oczywiście wszędzie są terroryści, za wszystkim stoją, a 20lat temu umyślili sobie tajne wysyłanie emigrantów do europy, których podróże nie mają nic wspólnego z różnicami w dochodach- dawnych koloniach krajów macierzystych. taaaa:D:D P.S Nie zarżnij tylko googlarki na amen w poszukiwaniu wszystkich tych statystyk z eurostat i Pew, które ci podałem. Nie wiem po co to robisz, co chcesz i komu udowodnić? Ale skoro musisz, to nikt nie będzie ci przeszkadzał. Neuroza przymusu rzecz straszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogÓÓr
Sralis mazgalis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgkw
Simit, możesz odpowiedzieć na moje pytanie z poprzedniej strony? Bo serio ciekawa jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
O jakichś głupich procentach napieprzasz 3 dni!!! 3 dni!! w obszernych postach o niczym a tutaj tylko jedno zdanie na taki ważny materiał? " Uo, Jezu - człowieku nie potrafisz sobie wyobrazić, że są ludzie, którzy znają kraje muzułmańskie i ich mieszkańców, a swoją wiedzę na ich temat nie czerpią z You Tuba, i stron internetowych dla nazioli. Jak czytam takie dyrdymały- że za 20 lat ponad połowa Polaków będzie muzułmanami- to leje ze śmiechu. Jakie 3 dni? Wpadam tutaj na 15minut- zjeżdżam dla zabawy kolejny twój debilny post i znikam:) Ty za to napierdalasz codziennie nowe posty od początku grudnia toz to Pan Tadeusz jest krótszy- widzisz skalę różnicy? "Dla twojej wiadomości ten pan nie jest skrajnym muzułmaninem. Jest islamologiem arabskiego pochodzenia. Badaniem islamu zajmuje się od lat a Koran czyta w oryginale. Muzułmanie się z niego NIE śmieją tylko się boją bo ich obnaża i ciągle mu grożą. Mnie on też nie śmieszy." Wiesz czym się różnią inteligentni ludzie od idiotów? Tym, że potrafią SAMI analizować i dochodzić do logicznych wniosków. To, że ktoś jest islamologiem- nie czyni go od razu obiektywnym. W Polsce mammy słynnego prof. Paczkowskiego- który słynie z przeinaczania i fałszowania historii. I co z tego? Mam kłapać za nim bo ma tytuł prof.? Absurd #P.S Ale ogólnie to dziękuje ci Linki, że jesteś moim fanem i z wypiekami na twarzy śledzisz moje wypowiedzi:) reagujesz jak piesek na komendę "bierz go" aby po moim komentarzu wpisać swój- przesiadujesz tu i zwalczasz reakcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczynka/szkaradynka
http://pokazywarka.pl/g5blci/ Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wyraźnie widać na tych kilku przykładach" Jedyne co widać to znów twoje wklejone liczby niczym nie poparte. ­­­ "zastanów się dlaczego muzułmanie osiedlają się w KONKRETNYCH państwach?" A co ma piernik do wiatraka? Turków np. Niemcy zapraszali jako tanią siłę roboczą i co z tego? ­­­ "Na Eurostat jest 5,7,% jak i na mapie muslim population jest również 5,7" Och wcześniej korzystał z PEWu i Eurostatu jako JEDYNYCH wiarygodnych źródeł. A teraz korzysta już tylko z Eurostatu i jeszcze jakiejś mapy "muslim population". No proszę jaka zmiana. Ok. mapa muslim population. Wystarczy najechać na Francję. Jak byk stoi tam 7,5%. Może pan ma jakąś dysleksję że cyferki zamienia miejscami. http://chartsbin.com/view/557 ­­­ "Nie wiem po co to robisz, co chcesz i komu udowodnić?" To ja się ciebie o to pytam. To ty tu wlazłeś i grzebiesz w moich starych postach. Po co? Co chcesz udowodnić? 3 dni robisz wielką analizę. Nawet noc zmarnowałeś. ­­­ "To, że ktoś jest islamologiem- nie czyni go od razu obiektywnym." Dziękuję za podważenie argumentów w treści. Bardziej obiektywnym niż dosłowne tłumaczenie zapisów nie da się być ale dzięki za próby obalenia. Argument przemawiający na pewno do wszystkich. ­­­ Nie ty jedyny jeździsz po Europie więc odpuść sobie manipulancie i spadaj ze swoimi nieistniejącymi statystykami i chamstwem skierowanym w moją stronę bezczelny MANIPULANCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczynka/szkaradynka...
www.religiapokoju.blox.pl/ www.euroislam.pl/ http://pokazywarka.pl/g5blci/ http://www.msfera.pl/gdzie-wypoczywa-twoja-zona.html Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zastanów się dlaczego muzułmanie osiedlają się w KONKRETNYCH państwach?" Bo w zych KONKRETNYCH panstwach jest konkretny socjal i za dzieci placa kupe pieniedzy dlatego rozmnazaja sie jak karaluchy. Poza tym moi drodzy te wasze procenty to jest OFICJALNA liczba a drugie tyle zyje w szarej strefie czyli NIELEGALNIE i nie sa uwzglednieni w statystykach, dotarlo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
"Jedyne co widać to znów twoje wklejone liczby niczym nie poparte." 1.Hahahaha Dokładnie to o czym niedawno pisałem- ty wyznajesz zasadę "jest jak mówię i chuj":) i wypierasz wszelkie argumenty i rzetelne dane- które nie wpasowują się w twoją rasistowską i ksenofobiczną teorię. Te liczby odnośnie dzietności pochodzą z PEW, a dokładnie stąd http://www.pewforum.org/future-of-the-global-muslim-population-regional-europe.aspx 2."A co ma piernik do wiatraka? Turków np. Niemcy zapraszali jako tanią siłę roboczą i co z tego?" Ma i to bardzo dużo, bo większość imigrantów pochodzi z dawnych kolonii - co więcej pierwsze migracje z Afryki i Azji do Europy w XXw -napływały z dawnych terytoriów kolonialnych.Odnośnie Turków, to prawda że Niemcy sprowadzili sobie ich na własne życzenie- kiedy w latach 50 i 60 był gosp. boom i potrzebowali rąk do pracy. 3."Och wcześniej korzystał z PEWu i Eurostatu jako JEDYNYCH wiarygodnych źródeł. A teraz korzysta już tylko z Eurostatu i jeszcze jakiejś mapy "muslim population". " Blablabal mapa muslim population znajduje się na stronie Pew. 4."To ja się ciebie o to pytam. To ty tu wlazłeś i grzebiesz w moich starych postach. Po co? Co chcesz udowodnić? 3 dni robisz wielką analizę. Nawet noc zmarnowałeś." Widzisz ty mierzysz mnie swoją miarą, duży błąd- ja wpadam tu na chwilkę i w zupełności starcza mi klika-kilkanaście minut, żeby napisać coś sensownego U ludzi twojego pokroju zaczynają pracować godzinami zwojnice mózgowe i pierdolenie o tym samym od zimy do wiosny:D. I o to chodzi. 5."Bardziej obiektywnym niż dosłowne tłumaczenie zapisów nie da się być ale dzięki za próby obalenia. Argument przemawiający na pewno do wszystkich." Zamiast wziąć Koran i SAMEJ przeanalizować prosty tekst- wolisz onanizować się od kilku miesięcy filmami z You Tube. Trudno ci zarzucić oryginalność czy rozum. Mogę jedynie poświadczyć twoją dużą pracowitość i emocjonalne zaangażowanie. Jeśli chodzi o ten film to wytrzymałem do 7minuty. Ten Christian Prince to jakiś sekciarz- jeżeli jest ekspertem w dziedzinie islamologi- dlaczego nigdzie nie można znaleźć jego publikacji naukowych oraz metod badawczych? Co to za naukowiec, który nie posiada żadnych udokumentowanych osiągnięć dydaktycznych i nie figuruje w żadnym istytucie badawczym, ani żadnym zespole naukowym?O tym człowieku nie ma żadnej informacji- prócz tego że wydał książkę- szkalującą muzułmanów. Christian Prince przecież to nie jest żaden „ekspert, tylko twór- zwykły sekciarz, który robi w konia młodzież i intelektualnie niedorozwiniętych- bo nikt inny nie bierze tego filmu na poważnie:D:D. Wystarczy otworzyć Koran- jest w internecie i porównać z tym, co gada ten facet:D. Przecież on nawet nie „cytuje prawidłowo wersetów z Koranu:D. Powinien przetłumaczyć: „I nie żeńcie sie z kobietami,które czcza bożków Hahahaha przecież dokładnie to samo odnośnie małżeństw z wyznawcami religii bałwochwalczych, jest zawarte w naszej Bibli : zarówno w ST bo dotyczyło to prawa mojżeszowego, jak i w NT- pisał o tym św. Mateusz w ewangelii. Dalej nasz „ekspert ds. islamologi cytuje: "Wierząca niewolnica jest lepsza od kobiety czczącej bożków"- żenujące bo zapomniał dodać, że w Koranie mamy zapis: „A tych spośród waszych niewolników którzy staraja sie o zapis wyzwoleńczy- wyzwólcie, jesli wiecie, że w nich jest jakies dobro; 6.I dalej: „I nie przymuszajcie waszych niewolnic do prostytucji- jesli one chca zyc w czystosci w poszukiwaniu przypadkowych korzyści w życiu na tym swiecie Co więcej niewolnictwo- występowało również w Biblii, w ST Abraham miał niewolnicę- którą zresztą zapłodnił. Żenujące jest to jak ten pseudo ekspert manipuluje, bo dokładnie w ten sam sposób można by tłumaczyć Biblię:D:D Ale najbardziej żeniujący jest twój poziom Linki. Łatwo coś wklepać w google albo youtube, ale ciężej gdzieś wyjechać, poznować nowe kultury, coś przeczytać-poszukać samemu, a już pomyśleć to nie ma mowy:D To tak jakbyś recenzowała książkę, której nigdy w życiu nie przeczytałaś. To niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
"Poza tym moi drodzy te wasze procenty to jest OFICJALNA liczba a drugie tyle zyje w szarej strefie czyli NIELEGALNIE i nie sa uwzglednieni w statystykach, dotarlo ???" 1. A skąd masz te informacje? Bo w ten sposób podważasz dane pochodzące z ministerstw poszczególnych państw UE, ONZ, Europejskiej Komisja Gospodarcza przy Narodach Zjednoczonych oraz różnych inst badawczych, jak: World Religion Database oraz Population Reference Bureau." Brednie opowiadasz- bo nie można od tak zamieszkać w Europie, jeśli nie posiadasz obywatelstwa UE-trzeba mieć wizę albo chociaż status uchodźcy. I jak ci "nielegalni" dostali się do Europy? Na łódkach tutaj przypłynęli? Absurd. Co więcej ludzie przebywający w danym kraju nielegalnie/ przebywający w szarej strefie jak to nazwałeś- nie podlegają żadnym benefitom- od razu są deportowani łącznie z rodziną do swojego kraju, z którego uciekli. Nie prawdą jest też, że mnożą się jak króliki- bo według danych ich dzietność w Europie jest zbliżona do dzietności europejczyków- i wynosi 2,1 2."Bo w zych KONKRETNYCH panstwach jest konkretny socjal i za dzieci placa kupe pieniedzy dlatego rozmnazaja sie jak karaluchy" Uwielbiacie pisać o benefitach muzułmanów,zapominając o tym jakie benefity z ich obecności czerpią i europejczycy,chociażby z systemu emerytalnego muzułmanie korzystają 2,5 raza żadziej niż europejczycy,a w wydatkach sektora finansów publicznych system emerytalny stanowi 35%. 3. Zganianie na nieliczną garstkę muzułmanów- winy za "degenerację Europy" za upadek gospodarek w państwach europejskich- to zwykłe szukanie kozła ofiarnego. Zapewne dlatego uspokajające dane o ich liczbie- spotykają się z nie z ulgą tylko z histeryczną reakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×