Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Do Simit:
Masz rację, Linki o muzułmanach nie ma pojęcia, bo nie korzysta z właściwego źródła- wiadomo prasa, dziennikarze , fotoreporterzy KŁAMIĄ, jest jedno źródło wiedzy o muzułmanach -CHWALEBNY FIUT, dbaj o swojego , bo jak prostaty dostanie , to skąd ty wiedzę czerpać będziesz. A propos -na bilet do Stambułu, to z zasiłku odłożyłaś, z jakich linii korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
Czy w przypadku Pani Smith w wypowiedzi przebija podświadomy lęk przed byciem pominiętą i ból bycia odrzuconą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
....mądrych światłych Ludzi wyznających ze zrozumieniem Islam jest bardzo niewielu...a zwłaszcza rozumiejących jego prawdziwa istotę... Reszta to prawie niepiśmienna hołota która widzi świat przez pryzmat swej brudnej barbarzyńskiej uliczki gdzie co dzień musi walczyć o przetrwanie.. ..jedyna jego szkołą jest sekta i sekciarskie pranie mózgu w medresie.... ....z tym ,,bogactwem,, własnych zasobów intelektualnych przywleka się do Europy i zostaje odrzucony.....czy kogoś to dziwi?......jeśli zaczyna mnie pouczać że sposób mojego życia jest zły i gospodarowanie w moim domy też....a jednocześnie korzysta z prawa do gościnności i jego benefitów..nazwijmy to po imieniu intencjonalnie wczesniej zamierzonym złodziejstwie ,wg koranu i pism tłumaczonych jako działanie na szkodę ,,niewiernych,, a więc chwalebnych i dostarczających bonusów u allacha.... ...koran ,hadisy sratatata...dla tych istot jest uzasadnieniem ,przyzwoleniem,uwolnieniem od odpowiedzialności za dokonywane szkody,zło i bestialstwa......zdrada i podstęp są cnotą...zerżnięcie córki gospodarza brama do raju.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Ehhhh Linki znowu bredzi ze swoimi obliczeniami Według danych z Eurostatu które są najbardziej wiarygodnym źródłem, dzietność muzułmanek żyjących w Europie jest mniej więcej taka sama co dzietność rdzennych Europejek:) i wynosi mniej więcej 2,0- we Francji a nie 8,1- jak to w twoim żenującym filmiku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
...Thorin...jeśli świnia wchodzi w szkodę i i niszczy mój uprawiony wypielęgnowany ogród to ją kopniakami i grubym kijem wypierdalam z powrotem do chlewa tam gzie jest jej miejsce.... ...jakimś przedziwnym sposobem pasożytnicze grupy islamistów nie osiedlają się na obszarach gdzie trzeba zająć się pracą ,gospodarzeniem i budową swego siedliska lecz przyczajają się w okolicy ula pełnego miodu i pod nieuwagę gospodarza zawłaszczają sobie owoce cudzej pracy.... ...to jest ksenofobia..?.......z owoców czyjej pracy Ty korzystasz.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Jeszcze jedno- linki bredzi:) Migracja nie zachodzi sama z siebie- od tak- jest związana przede wszystkim z dawnymi koloniami, a Eurpejczycy sami ustalają skalę migracji. Co więcej nawet gdyby imigranci chcieli wtragnąć do nas siłą, to i tak nas nie zaleją gdyż sami nie chcę do nas przyjeżdżać. Pew i Eurostat to jedyne wiarygodne źródła statystyczne.-ponieważ swoje dane czerpią z urzędów statystycznych, ministerstw państw Europy i USAoraz danych przeprowadzanych w ramach projektów badawczych. Pew podaje na swojej stronie, że imigracja muzułmanów spadła w ostatnim 20leciu i jest wielokrotnie niższa niż była kiedyś. Co więcej na podstwie Pet i Eurostatu muzułmanie w Europie łącznie z Kaukazem- stanowią zalewdwie 5% społeczeństwa. Zatem linki -zamiast pierdolić od kilku miesięcy- wystarczyło poświęcić 15minut na sprawdzenie danych w wiarygodnym źródle- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
anieChse- jak zwykle ksenofobiczne pierdolenie. Według Pew i Eurostatu W Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Katarze i Bahrajnie- imigranci stanowią 86% społeczeństwa. Podczas gdy w naszej "humanitarnej i otwartej" Europie- muzułmanie to zaledwie 5 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
...tak katar bahrajn itd .....86% czy tam są patrole chrześcijańskie?.. ....ostentacyjne nawoływanie do przechodzenia na chrześcijaństwo..... ...może stwórz komiks o chomeinim albo mahomecie i wydaj go a potem wprowadź do sprzedaży.....policji religijnej tajnej tam nie ma...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
...argumentujesz jak komunistyczny neofita z komsomołu w latach trzydziestych.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
...po za tym owe 86% jest tam UŻYTECZNYCH bowiem wytwarzają DOCHÓD pracując....nie siedzą tam na benefitach....i nie mówiąc twoim językiem byś zrozumiał PIERDOOLĄ o wyższości świąt wielkiej nocy nad świętami bożego narodzenia - w rozumieniu źle żyjecie my was nauczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Kolejny ksenofob- który całą swoją wiedzę nt. świata czerpie z blogasków dla nazioli i filmików z YouTuba. Te dane, które podałem są w 100% wiarygodne, ponieważ pochodzą z wiarygodnego źródła statystycznego jakim jest Pew i Eurostat, a nie jakiś smiesznych stronek intenetowych. Pisałem już jakiś czas temu: byłem w Dubaju, Tunezji, Iranie i autonimoii kurdyjskiej w Iraku- we wszystkich tych krajach stoją kościoły i nie są dyskryminowani chrześcijanie- zaoferowałem, że mogę nawet przesłać zdjęcia. Dobra wracam do pracy, w końcu ktoś musi pracować żeby ksenofoby mogły siedzieć całymi dniami i miesiącami w domu i bóldupić na forach internetowych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
W Europie łącznie z muzułmańskimi Bałkanami i Kaukazem- ilość muzułmanów to zaledwie 5 %. Poza tym- bredzisz bo, nikt kto jest na wizie pracowniczej czy na jakiejkolwiek wizie nie może siedzieć na socjalu. Zatem przestań siać propagandę. Dobra, zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
..paradoksalnie antyfaszyści,antyrasiści, anty sratatata,stają się skrajnymi poplecznikami pasożytów tylko po to by uzasadnić swe istnienie.....taniec głuszców w zasłuchaniu swym tokowaniem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kngkmbk
Brawo Thorin, w końcu ktoś powiedział Linki kilka słów prawdy:) Szkoda tylko, że do niej to i tak nie dociera, nie da sobie powiedzieć, że jej postawa to ewidentne "nie i chuj!":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
...postawa jest bardzo dobra...tylko taką ci o których piszę respektują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
No więc spotkałam się z "moimi" muzułmanami, zapytałam o owe "dziwne" powitanie przez jednego z nich i ..... Chyba muszę wszysto odszczekać. Bo są dwie możliwości, albo bardzo bardzo dobrze kłamią, albo coś źle zrozumiałam. I być może istnieją przyjaźni muzułmanie dla niewiernych. Zostałam b.dobrze przyjęta. x Ponieważ jestem w impasie, nie wypowiadam się już na ten temat. Na pewno nie będę ferować teraz sądów, bo nie wiem co o tym myśleć. Uczciwość wymagała sprostowania. Dlatego o tym piszę, każdy może sobie dowolnie to interpretować. Ja sama nie mam jednoznacznego zdania. x Linki Nie chcę się nakręcać, prawda jest taka, że nie znam prawdy i wszystko jest możliwe. Pewnie mnie tu zaraz wszyscy zlinczują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pierdoooooooole co za
ciul tu pisze. Se pojechal do tunezji i eksperta wali. buahaha Chyba jego wala muuuzuuuly. Zbyt duzo wie o gownie. Zachowuje sie jakby ktos mu bronil tam jezdzic. Jedz. Najlepsze wspomnienia sa jak masz krzyz na szyji w arabii saudujskiej, syrii, sudanie, albo egipcie. W yemenie tez fajnie. Niezapomniane wystrzalowe atrakcje. Zapraszaja kozojebcy. http://www.rsshog.com/a/2013-02-24/share-austrian-man-kidnapped-for-ransom-in-yemen-plead-for-life/GWdcjO8PiH0SeauTnvWhrE51U640Xiozr6idgXJUpk_/ http://www.yementimes.com/en/1568/report/784/Financing-the-jihad-Al-qaeda-amp;-kidnappings-in-Yemen.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pierdoooooooole co za
Najdalej byles na pobliskim rynku kolo hotelu gdzie zyja z turystow i sie do nich dostoosowali. Trzeba bylo ruszyc w glab kraju. Pojedz do Egiptu gdzie koscioly teraz burza. Kiedy holota po swoich piatkowych mantrach zagrzewajacych bo boju wylazi ze swoich maczetow i jak szatrancza niszczy wszystko na swojej drodze co koptyjskie. Nawet w domu im sie modlic nie mozna bo zaraz wkracza policja i do wiezienia jak ich przylapia. Zanim zaczniesz sie ciulu wypowidac zwiedz cos wiecej niz hotel w tunezji czy dubaju fasadzie nowoczesnosci pod ktorym kryje sie nedza innych emiratow. Tam jest wiecej turystow niz rodowitych mieszkancow ktorych ojcowie jeszcze na wielbadach jezdzili. Wiec ciulu przestan napierdalac ze cos wiesz bo goowno wiesz. Idz do kibla i się spusc. Trafis do miejsca skad pochodzi twoja madrosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Ksenofob określający się jako Linki- bezczelnie łże. Właśnie siedzę sobie przy kawce:) i przeglądam statystyki na Eurostat i Pew Research Center- po pierwsze we Francji mniejszość muzułmańska nie stanowi 7,5% tylko 5,7% Po 2) dzietność wśród muzułmańskiej mniejszości we wszystkich krajach europejskich wynosi prawie tyle samo co dzietność wśród europejczyków. Ta tabliczka mnożenia, którą ksenofob umieścił stronę wcześniej ma się nijak do statystyk. Średni wskaźnik dzietności wśród muzułmanów w krajach europejskich wynosi zaledwie 2,1- a wśród europejczyków 1.6. Różnica jest niewielka, co więcej za 20lat dzietność wśród mniejszości muzułmańskiej w europie według PEW ma spaść o 0,3. Ponieważ muzułmanie w Europie stanowią zaledwie 5-6% populacji- nie ma takiej możliwości, żeby stali się oni większością. Dlatego ksenofob- określajacy się jako Linki- albo jest skrajnie głupi albo bezczelnie łże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pierdoooooooole co za
Co robi muslin podczas gry wstepnej? -drapie kozla po brodzie ciebie tez drapali jak cie posuwali czy na takie pieszczoty nie zasluzyles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
ja pierdoooooole co za- hahahahahahahahahahah:D:D:D. Człowieku w Egipcie nie burzą budynkóww dlatego, że nas nienawidzą ale dlatego że panuje tam wojna domowa. A w Tunezji mieszkałem prawie rok, w Iranie mieszkałem u muzułmanów, a w Iraku i Dubaju nie mieszkałem w zamkniętym hotelu- tylko zawsze jeździłem tam na własną rękę. Gówno wiesz- w Arabii Saudyjskiej panuje reżim jak w każdym kraju, okupowanym przez USA, reżim nie dotyka tylko chrześcijan ale również rdzennych mieszkańców. Także wypierdalaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pierdoooooooole co za
Informacje masz chyba z muslimskiego madajnika. To widac, slychac i czuc. W egipcie teraz zaostzaja prawo ty ciulu. Wczesniej bydlo bylo trzymane za morde a teraz sie rozpasa. Nie ma tam miejsca dla chrzescijan. W arabii zawse panowal rezim ciulu. Rezim religijny. Pewnie nigdy nie slyszales o policji religijnej. Zwalajanie na amerykanow to zwykla propaganda. Co za ciul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadaj z nimi bo to wszystko pisze jedna i ta sama osoba To chory czlowiek ktory gada sam ze soba Ta osoba jest wertyp Mysle ze w Krakowie chetnie trepek porozmawia z toba face to face

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Debil) Po pierwsze USA wspierało rebeliantów w Egipcie i ich zbroiło jak doniosło Wikileaks, oczywistym jest że USA wyciągneło swoje łapsko po ropę. Po 2) Arabia Saudyjska to nie jedyny kraj muzułmański i wszyscy mieszkańcy nie tylko chrześcijanie żyją tam w strachu.Tak samo jak w KRL panuje reżim i terror mimo że nie mieszka tam ani jeden muzułmanin. Po3) W Syrii muzułmanie żyli z chrześcijanami w zgodzie, wojna domowa rozpoczęła się kiedy USA zaczęło interesować się złożami ropy:) Także WYPIERDALAJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Simit- ja podejrzewam, że to ksenofob Linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
ja pierdoooooole- potęga twoich argumentów mnie poraża rasisto. Twoje argumenty to: " To widac, slychac i czuc". co widać co słychać i co czuć? " zaostzaja prawo " " sie rozpasa". "W arabii zawse panowal rezim ". 2 Także jak będziesz miał jakiś konkretny argument to przyjdź, a jak na razie to wypierdalaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostka kim jest ...kto.?
Max Zander vel Klaun gffggghhh@tlen.pl'; 19:47 [zgłoś do usunięcia] PrinceofTime Ehhhh. Szkoda, że większość z Was nie pamięta że te "brudasy" i asfalty- uratowały podczas 2 wojny prawie 120.00 polskich uchodźców. Mój dziadek należał do armii gen. Andersa - gdyby nie Persowie - zginąłby z głodu i wycieńczenia. W Persji poznał swoją przyszłą żonę i wrócił z nią do Polski. Za Komuny- Persowie znowu wyciągneli do Polaków pomocną dłoń, wielu z nas wyjechało do Iranu do pracy i nikt nikogo nie dyskryminował. Nie opowiadajcie bzdur." Tyle że tamci są czasami bardziej ucywilizowani .W Jemenie to zupełne szaleństwo jest . Moi wrogowie doprowadzili że wyszedłem z siebie i tak powstałem . http://images.gildia.pl/film/filmy/der_clown/ poster/w200/ Farmacja została stworzona aby przynosić zyski a nie leczyć . Nie stosowanie moich dobrych rad grozi kalectwem lub śmiercią .Bo jestem kafeteryjną krynicą wiedzy i zwłaszcza skromności . http://www.youtube.com/watch?v=JmmIYgUPss4 Dla rusofobów: http://www.youtube.com/watch?v=hUh9pThGdm4 . Więcej o mnie w profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhi hi hii maksio zander fon
..klałn....hi hi hi......................!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tu już nie pisać ale nie zdzierżę tego manipulanta :/ ­­­ "Te dane, które podałem są w 100% wiarygodne, ponieważ pochodzą z wiarygodnego źródła statystycznego jakim jest Pew i Eurostat, a nie jakiś smiesznych stronek intenetowych." ­­­ Zabawne bo moje dane też pochodzą z PEW. Wiarygodnego źródła jak twierdzisz. ­­­ PewResearchCenter http://www.pewresearch.org/ ­­­ Jak dotrzeć do statystyk: Wchodzimy w tą stronę z linka. Dalej Zakładka na górze "religion" ­­­ Z lewej strony zjeżdżamy do RELIGIOUS AFFILIATION i klikamy w "Muslin" ­­­ A potem drugi artykuł z 18 grudnia 2012 The "Global Religious Landscape" i wchodzimy w to. ­­­ Dalej zjeżdżamy na sam dół do "Sortable Data Tables" a tam wchodzimy na "Religious Composition by Country". ­­­ Tu wybieramy w display pomiędzy "procentami" (percentages) a "liczbami" (numbers) http://features.pewforum.org/grl/population-percentage.php ­­­ Wyszukujemy Francji a tam 7,5 % !!! ­­­ Z całym szacunkiem ale bezczelny to jesteś ty. Bezczelny MANIPULANT I KŁAMCA!!! ­­­ Tu kilka przykładowych państw w procentach i liczbach: Francja 7,5% - 4,710,000 Niemcy 5,8% - 4,760,000 UK 4,4% - 2,740,000 Włochy 3,7% - 2,220,000 Holandia 6,0% - 1,000,000 Hiszpania 2,1% - 980,000 Belgia 5,9% 630,000 Grecja 5,3% 610,000 Dania 4,1% - 230,000 Austria 5,4% - 450,000 Szwecja 4,6% - 430,000 Szwajcaria 5,5% - 420,000 Norwegia 3,7% - 180,000 ­­­ Należy też zaznaczyć że np. we Francji mamy ich 7,5% w liczbie 4,710,000 zaś w Niemczech 5,5 % w liczbie 4,760,000 czyli mimo że w procentach jest ich mniej to w rzeczywistości liczebność jest większa. Dlatego należy też uważać na te procenty. ­­­ W całej Europie w 2010 było ich razem 43,490,000 tak dla porównania to więcej niż nas Polaków (nas jest ok. 38 mln). To już jest jeden spory kraj. Warto o tym pomyśleć. Dla mnie to duża siła. ­­­ Należy dodać że z tą liczbą już są problemy. Już sobie kraje nie radzą. Przy takich procentowo małych liczbach. To co będzie później? ­­­ Ci ludzie NIE osiedlają się równomiernie w jakimś kraju. Oni zajmują konkretne miasta, dzielnice, Tworzą sami getta w których żyją jak najbardziej odcięci od zachodniej cywilizacji. Nie asymilują się. (Teraz będzie że wszyscy żyją w gettach więc dodam że nie wszyscy żeby się nie doczepił znów do słów). Wielu z nich nie zna języka kraju w którym żyje. Ledwo bełkoczą. Na tych trenach krzyczą że to "muslim area" i chcą wprowadzać swoje prawa niezgodne z naszymi. To Europejczycy są gospodarzami a nie oni. ­­­ A co do dzietności (informacje również z Pew) zapomniał dodać że dzietność Europejczyków też ma spaść więc jak się to ma do spadku dzietności u muzułmanów? A no ma się do jego manipulacji. Mało tego zapomniał podać że za 20 lat (czyli jedno pokolenie) procent muzułmanów prawie w każdym kraju podwoi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×