Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Żoanka
Jakoś mnie nie mierzi co napisałaś/-eś. Mam jedno życie a to z kim idę do łóżka to moja sprawa .. Turków mam za znajomych - i są naprawdę ok. W Turcji też byłam kilka razy - więc "coś tam" o narodzie wiem. Mi nikt z nich krzywdy nie wyrządził. Mam prawo ich lubić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten argument o higienie mnie zawsze powala z nog Zoanka napisala mężczyznom zależało na obrzezaniu chłopców. W sumie to i bardziej higieniczne. xxx Woda i mydlo jest bardziej higieniczne a nie ucinanie skorki. Idac dalej tropem higieny - niech zaczna zrywac paznokcie z rak i nog, tam tez sie brud zbiera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki Z thorinem nie ma sensu rozmawiac, to rycerz ... zakuty leb. Ja jego ignoruje, trolla nie bede karmic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjsdgru
Żoanka. przygodny sex z turasem taki rewelacyjny...BO TAK CHCIAŁAŚ.. więc zwykłe ruchanie urosło do wydarzenia ..psychologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
1.„He he he gdzieś czytałam wypowiedź jednej z dziewczyn która swojemu "lubemu" To by wystarczyło za komentarz, Jeśli jako całą wiedzę posiada się z „gdzieś tam czytałam, to jasne, że można wypisywać tylko pierdoły. Ty nie masz pojęcia o czym piszesz od kilku miesięcy, a cała twoja wiedza jest oparta o gdzieś zasłyszane, wtórne opinie z forum. To dość żenujące i mało wiarygodne. 2.„Nie wiedzieliśmy ani jednego twojego materiału źródłowego Nadal czekam na statystyki z Eurostatu tymi gdzie znalazłeś że we Francji jest 5,7 muslimów tymi statystykami nad którymi taki wyluzowany popijałeś kawkę opluwając mnie po raz kolejny. Czekam/y na link. Podawałem ci już link do źródła kilka razy. Ale skoro SAMA nie potrafisz znaleźć, to podam ci jeszcze raz. 3.Odnośnie dzietności wśród muzułmanek w Europie i rdzennych Europejek. Jak wynika z tych liczb dzietność muzułmanek jest wyższa- ale róznice nie są wielkie i średnia dzietności wynosi 2,1 dla muzułmanki i 1,6 dla europejki. Dokładnie tak jak pisałem wcześniej Linki może się jakoś ustosunkujesz do twojej tabliczki mnożenia i obliczeń, którą mi zaprezentowałaś kilka dni temu?? :D:D a jak to się ma do twojego wklejonego filmu z YouTuba ze „statystykami? Gdzie ta twoja dzietność wysoka dzietność wśród muzułmanów?:D http://www.pewforum.org/future-of-the-global-muslim-population-regional-europe.aspx Zjeżdżasz w dół do Fertility i patrz: tabelka Fertility Rates for Muslims and Non-Muslims 4. . Bujdą na resorach jest to, o czym pisałaś- ponieważ muzułmanie sami nie chcą do Europy już tak chętnie przyjeżdżać, ich imigracja spadła na przełomie kilkudziesięciu lat http://www.pewforum.org/future-of-the-global-muslim-population-regional-sub-saharan-africa.aspx Zjeżdżasz w dół do Migration do Wykreu : Trends in Migration. 5. Co więcej dzietność wśród muzułmanów spada- nie tylko w Europie ale w ogóle na świecie i za kilkanaście lat powinna wynosić mniej więcej tyle samo co wśród nie muzułmanów. W Afryce Północnej dzietność wśród muslimów spadła z 4,2 do 2,7. Na Bliskim Wschodzie z 5,6 do 3,3 obecnie. http://www.pewforum.org/future-of-the-global-muslim-population-regional-middle-east.aspx Zjeżdżasz w dół do Wykresu: Middle East-North Africa, Trends in Fertility 6. w Polsce te nieroby się nie zaczepią tak szybko bo socjale słabe, za dużo tu katoli, rasistów i nietolerancyjnych osób. Kto mnie czyta ten wie. Kto cie czyta i ma chociaż trochę oleju w głowie- ten wie że jesteś zwykłym ksenfobem, który nie wyobraża sobie świata poza forami internetowymi i YouTubem, gdyż to jedyne źródło twojej wiedzy. Jestes jak komunista, bo to oni przecież straszyli Europę dzietnością żółtej rasy- robisz dokładnie to samo- tyle że straszysz przeludnieniem- muzułmanami.:D:D To właśnie komuniści i faszyści- depczą podstawowe wolnościowe prawa jednostki- ty robisz dokładnie to samo. Propagujesz ograniczenie jednego z ważniejszych liberalnych praw- jakim jest wolność człowieka do swobodnego wyboru religii. xxx 7. „To że kłamie i manipuluje już udowodniłam Oczywiście!. Udowodniłaś już dawno, że ty kłamiesz i ty manipulujesz. W końcu się przyznałaś:D Brawo!:D:D xxx 8.Aaaa i jeszcze jedno. Jak się okazuje nieprawdą jest, że chrześcijanie są masowo zmuszani do przejścia na islam. Podaje źródło z PEW, jeśli ktoś zna angielski:) http://www.pewforum.org/future-of-the-global-muslim-population-related-factors-conversion.aspx Także Linki, wszystkie te twoje argumenty prognozy i łgarstwa- trafiły jak kulą w płot. Ale powodzenia, co kilka dni przepowiadaj kolejne „muzułmańskie zagrożenie i muzułmańską katastrofę, może w końcu trafisz.:D:D P.S.Przeglądając nawet wybiórczo twoje posty- to jeden lepszy od drugiego. A jest ich mnóstwo, po prostu mnóstwo! Bzdury takie piszesz, że tylko boki zrywać. I jeszcze próbujesz dowartościować te swoje brednie jakimiś wklejkami z YouTuba.:) To jest nie tylko śmieszne, ale i żałosne. I niemalże w każdym poście: „..przeczytałam na forum.. „jedna dziewczyna pisała.. „..ja chciałam przytoczyć 3 posty pewnych pań też z forum kafeterii.. Mam tutaj wypowiedzi pewnej kobiety też z tego forum - ot cała twoja wiedza na zasadzie „gdzieś tam przeczytałam- na forum:D:D Co za groteskowa postać z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
1."Vannilaaa Linki nigdy nie brakuje argumentów" Ha ha ha! Podaj mi chociaż jeden twój sensowny argument. Chociaż jeden. 2." przecież przepowiedziała nam, że za 20lat w Polsce większość będą stanowili muzułmanie" Tak powtarzaj to często to może ktoś w końcu uwierzy. To ty powiedziałeś nie ja. To jest twoja interpretacja." Widzę, że nawet analiza prostych zdań ciebie przerasta i nie jesteś w stanie prawidłowo ocenić spójności całego akapitu albo nawet tekstu- którego zresztą sama napisałaś! To jakiś dysonans poznawczy:D Twoja wypowiedź była skierowana do polki, która napisała : "ja jestem w szoku Linki co czeka nasze dzieci wnuki i czemu juz teraz nikt z tym nic nie robi.Linki w Polsce mamy 2 meczety wpisz w google meczety w Polsce,":D Linki nie ośmieszaj się już, próbując odwracać teraz kota ogonem i starać się- nadać swoim nieudolnym prowokacjom charakter obiektywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba miałeś na myśli ukrainki
Smieszne to wszystko przeczytalam topik od samego poczatku, wiele osob pisze ze Polki sa latwe, ale pisza to dlatego zeby pokazac Turkow w zlym swietle...nie rozumiem, Polki maja taka opinie bo tak duzo z nich poza granicami kraju sie zachowuje...wiec czego sie dziwic...to ze mamy taka opinie za granica to tylko i wylacznie 'nasza" zasluga mile Panie, nie zadfnej innej nacji...chyba trzeba zaczac sie troche bardziej szanowac...nie mam na mysli obcowanie tylko ze "swoimi" - ale danie sobie szans na wiecej anizeli wskakiwanie komus do lozka za "kawe" - smutne, niestety jak prawdziwe... chyba piszesz o ukrainkach :P narzekacie na polki to sobie poznajcie kilka ukrainek "seniorina ukraina" to hasełko wymyslone przez włochów :P a angielki też nie są święte są brzydkie zaniedbane i też dają byle komu , torebka angielki na imprezy wiecie jak wygląda , jest mała i to wystarczy bo ma się tam zmieścić komórka i prezerwatywy :P wszędzie zdarzają się wyjątki , tak jak puszczalskie polki ale na boga nie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
"Z thorinem nie ma sensu rozmawiac, to rycerz ... zakuty leb. Ja jego ignoruje, trolla nie bede karmic." I ci wszyscy ludzie pracujący w ministerstwach państw UE, w Pew Reserch Center, w ONZ, w różnych inst. badawczych- to też zakute łby. Tak oczywiściee:D Człowieku nie kompromituj się- nie potrafisz po prostu odpowiedzieć argumentem na argument, bo takich nie posiadasz. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w to nie wierze ze się uda
Małżeństwo Turek Polka to kpina z naszej historii, nie po to Sobieski pogonił tych kozojebców spod Wiednia,żebyście szanowne rodaczki dupy dawały Turkom na prawo i lewo.Tak potem mają o rodaczkach taką a nie inną opinię ,że szmaty :O cudze chwalicie swojego nie znacie i spałyście na historii i lekcjach z polskiego. Chcecie z Turkami to won z kraju , jedźcie do nich zrezygnujecie z polskiego obywatelstwa najlepiej. Turcy się z wami pewnie chcą żenić ,żeby dostać obywatelstwo, i wjechać do UE, bo Turcja prędko nie wejdzie oby nigdy.Turek taki śniady i prawi komplementy a wam starczy ,żeby się dowartościować i zrobić z siebie worek na spermę bo to książę z bajki. A jak jeszcze gdzieś czytam ,że rodaczka wpadła z Turkiem albo Arabem to mnie krew zalewa. Sama jestem Polka i nie jednego ciapatego pogoniłam w pizdu bo mam swoją godnośc i znam polską historię i poznałam trochę islam z wiarygodnego tłumaczenia z arabskiego "religia pokoju" heh akurat...poczytajcie o prawie szaria i konwertytach i taktyce okłamywaniu niewiernych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie te co się z turkami bzz
to paszczury na dodatek wredne i tępe :P ot co , taa Polacy tacy źli , bo nie biją i nie maja 5ciu żon jeszcze i nie są tacy opaleni i nie prawią komplementów , wy naiwne lecicie bo jakiś przychlast paszczurowi powie aleś ty cudna , ta lepiej wysilic się mówienie nieprawdziwych komplementów niż wydać kilka euro na burdel i wyrwać ruską czy bułgarkę , zawsze to oszczędność i ruchanie za darmo :P a wy naiwne wirerzycie ,że taki cudowny taki uroczy bo zobaczył w was księzniczkę :P weźcie lustro lepiej , jeszcze ładnej Polki z ciapatym nie widziałam , najczęściej gruba paskudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewactwo się czytać nauczyło
Dorwało do internetu..niczego jeszcze nie stworzyło nie zbudowało i bełkoce . Jeszce jeden użyteczny kształcony idiota.Niczym Żora DEpardieu.Mamy nasępnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polacy nie tacy źli panie
pewnie gdyby nie pieprzone lewactwo to by rodaczki miały więcej w głowie , polskiej historii głupie kurwiszony nie znają i rozkładają nogi Turasom :( przecież się tyle słyszy i widzi jak to Poleczki się rozczarowały w takich związkach :O a to w ryj dostały za byle co, a to cudowny książę turecki miał żonę na boku i dzieci o czym się dowiedziała po roku znajomości....no sie kurwa żołądek na lewą stronę wywraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Partycja z daleka: "o to moj maz sie wscieka, jak zobaczyl zloty lancuszek z Jezusem to mnie uderzyl" hmm cierpieć za Jezusa. Podobno prześladowani są błogosławieni. He he. A tak na serio nie mogłaś spisać kontraktu małżeńskiego i tam zawrzeć jakiej wiary będą wasze dzieci? Masz w ogóle kontrakt? Jaki masz ślub? Jesteś Chrześcijanką i pozwoliłaś aby Twoje dziecko było muzułmańskie? Co to znaczy "w koncu stanelo na tym, ze nasze dziecko bedzie muzulmaninem" A gdzie Ty wtedy byłaś? A gdzie wolność wybory religii? ­­­ fan anitki:"Linki Z thorinem nie ma sensu rozmawiac, to rycerz ... zakuty leb. Ja jego ignoruje, trolla nie bede karmic." Masz racje ale tak się do mnie przypieprza że nie sposób go oderwać jak taka gnida. Podejrzewam że on ma jakąś chorobę psychiczną. Jakieś zaburzenia obsesyjno-kompulsywne albo nawet schizofrenie. Pewnie w rejestracjach odczytuje ukryte znaczenia. ­­­ ja w to nie wierze ze się uda: "poczytajcie o prawie szaria i konwertytach i taktyce okłamywaniu niewiernych." One nie potrafią czytać. W tym problem. Ale z resztą się zgadzam. Mnie to krew zalewa jak taka Simit sprowadziła do nas kolejnego zacofańca a Polaków nazywa "najgorszą światową zarazą, ludźmi obłudnymi, zakłamanymi i samolubnymi najbardziej na świecie". To dopiero wkurwia. Zabierać takim obywatelstwa i won z kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thorin: "Gdzie ta twoja dzietność wysoka dzietność wśród muzułmanów?" Chyba myślisz że nikt tego nie przeczyta. Z tego linku muzułmanie vs reszta: ­­­ Austria 2,4 - 1,3 Dania 2,7 - 1,8 Finlandia 3,3 - 1,8 Francja 2,8 - 1,9 Holandia 2,7 - 1,6 Norwegia 3,1 - 1,8 Szwajcaria 2,4 - 1,4 UK 3,0 - 1,8 ­­­ Wszędzie przewyższają przynajmniej o jedno dziecko. I wystarczy. Statystyki zaniżają kraje typu Albania czy Bośnia gdzie muzułmanie nie są emigrantami więc to logiczne że w tych krajach to samo społeczeństwo rozmnaża się tak samo. ­­­ "Podawałem ci już link do źródła kilka razy." Kolejne kłamstwo. Czy ty umiesz napisać choć jedną rzecz zgodnie z prawdą? Teraz chcę oprócz statystyki z eurostatu również daty z godzinami postów gdzie niby wkleiłeś te linki. Na całe szczęście nie można tu edytować postów. ­­­ I wybacz albo wklejasz linka z eurostatu gdzie zapisane jest że we Francji jest 5,7% muzułmanów albo stąd wypieprzaj bo mam cię dosyć kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie jakimi bzdurami karmi społeczeństwo Thorin: "To właśnie komuniści i faszyści- depczą podstawowe wolnościowe prawa jednostki- ty robisz dokładnie to samo. Propagujesz ograniczenie jednego z ważniejszych liberalnych praw- jakim jest wolność człowieka do swobodnego wyboru religii." ­­­ Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha PEREŁKA BZDUR ISLAMSKICH. Chyba nie wie czym jest islam. Islam to najgorszy totalitarny system jaki został stworzony pod przykrywką religii. Islam depcze nie tylko prawa jednostki ale również prawa człowieka. Jednym z powodów nie przyjęcia Turcji do Unii było właśnie to że depczą prawa człowieka. Wolność wyboru religii? Islam czegoś takiego nie ma. W islamie nie możesz sobie zmienić wiary więc jaka tam jest wolność swobodnego wyboru religii? Nie ma. Za zamianę religii i porzucenie islamu grozi śmierć. I na coś takiego nie ma miejsca w naszej cywilizacji. ­­­ [9:5 Koran] "A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki! Ale jeśli oni się nawrócą i będą odprawiać modlitwę, i dawać jałmużnę, to dajcie im wolną drogę. Zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy!" ­­­ Taka jest litość Allaha. Albo islam albo śmierć. A nawet jak się nawrócisz to i tak masz dawać jałmużnę to wtedy dadzą ci spokój. ­­­ Nie ma na to miejsca w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jOŁ ZDROWO !!!!!!!!!!!
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
1.Oooo jakie te ksenofoby są agresywne i drapieżne, od razu wyskakują z pazurkami i chcą się gryźć. :D Oczywiście, nie wypisałaś krajów których różnica jest znikoma: Hiszpania 1,6- 1,4 Grecja- 1,8- 1,6 Włochy 1,9- 1,4 Ukraina 1,9-1,5 I co więcej dzietność wśród muzułmanów spada, a wśród Europejczyków wzrasta.Także te twoje filmiki i tabliczke mnożenia- możesz wsadzić w swoją rasistowsko faszystowska dupe:) 2." W islamie nie możesz sobie zmienić wiary więc jaka tam jest wolność swobodnego wyboru..na coś takiego nie ma miejsca w naszej cywilizacji. " Człowieku, nie ośmieszaj się już. Przecież ty nawet Koranu Całego nie przeczytałaś, muzułmanina widziałaś tylko w telewizji, w żadnym kraju muzułmańskim nigdy nie byłaś Jedyna twoja wiedza o Islamie pochodzi z: "gdzieś tam przeczytałam" na forum internetowym:D 3. Widzę, że z jakiegoś mi nieznanego powodu wkopiowałeś kawałek cytatu z Koranu z euroislam.pl :D, ale jeszcze, jak to w twoim przypadku często bywa, nie przeczytałaś co jest dalej napisane. Nie! bo ty nigdy nie czytałaś Koranu. Bo dalej mamy: " A jeśli ktoś z bałwochwalców poszukuje u ciebie schronienia, to daj muschronienie, tak by mógł usłyszeć słowo Boga, a następnie doprowadź go do miejsca bezpiecznego. " Dokładnie do zabijania "służacych cudzym bogom" nawoływał Bóg Mojżesza w ST, jak i do pogardy wobec niewiernych mamy w NT Ew. św. Mateusza:D. Także Linki- znowu kulą w płot! 4. Tak Linki - komunistą jesteś tutaj ty- ze swoimi antywolnościowymi hasłami i zakazami. To skrajni komuniści w Kambodży- zakazywali małżeństw mieszanych- dokładnie tak jak ty łgarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
6."Teraz chcę daty z godzinami postów gdzie niby wkleiłeś te linki" Widzę, ze jak na typowego kaleke umysłowego przystało- nie tylko masz problemy z prostym rachunkiem matematycznym, ale również nie jesteś w stanie sobie przypomnieć o co chodziło na początku zdania wielokrotnie złożonego, czytając jego koniec. Moje posty" 10:24 odnośnie Eurostat- wpisz sobie w wyszukiwarkę report projections for Muslim immigration to Europe are based on projections made by Eurostat i wyświetli ci się strona. Wystarczy kilka sekund- 7.Przecież ty toczysz pianę bo nie potrafisz się po merytorycznie odnieść, do tego co napisałem. Wytłumacz się ze swoich kłamstw- a jeśli mi zarzucasz jakieś kłamstwo to podaj konkretnie-jakie a nie rzucasz pusty frazes. Inaczej Linki jesteś zwykłym łgarzem 8."Nie ma na to miejsca w Europie." Nie ma miejsca na takich zacofanych kaleków umysłowych jak ty, jak ci się nie podoba to wypierdzielaj z Europy. To nie garstka muzułmanów- tylko ludzie twojego pokroju są zakałą tych ziem- normalnie gorzej niż dżuma.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Aaaaa i jeszcze jedno: " Czy ty umiesz napisać choć jedną rzecz zgodnie z prawdą? " Linki, ta twoja hipokryzja, to chyba wynika po prostu z głupoty.Przecież to ty non stop łżesz. Łżesz na okrągło. O dzietności we Francji-8,1. kłamstwo. Odzietności w wysokości 4 na muzułmanke-kłamstwo. O tym, że dzietność wśród Europejczyków spada-Kłamstwo. O tym, że ludzie są zmuszani do przejścia na Islam0 kłamstwo. I można by tak wymieniać i wymieniać twoje łgarstwa. A innych oskarżach o kłamstwa! Hahaha. Linki- to zwykły rasista i łgarz, z jakimiś totalitarnymi aspiracjami:) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Aaaaa i jeszcze jedno: " Czy ty umiesz napisać choć jedną rzecz zgodnie z prawdą? " Linki, ta twoja hipokryzja, to chyba wynika po prostu z głupoty.Przecież to ty non stop łżesz. Łżesz na okrągło. O dzietności we Francji-8,1. kłamstwo. O dzietności w wysokości 4 na muzułmanke-kłamstwo. O tym, że dzietność wśród Europejczyków spada-Kłamstwo. O tym, że ludzie są zmuszani do przejścia na Islam0 kłamstwo. I można by tak wymieniać i wymieniać twoje łgarstwa. A innych oskarżasz o kłamstwa! Hahaha. Linki- to zwykły rasista i łgarz, z jakimiś totalitarnymi aspiracjami:) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin przecież cały czas.....
...,,gadasz,, o tym że w ,,ameryce,, bili murzynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin przecież cały czas.....
...,,gadasz,, o tym że w ,,ameryce,, bili murzynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
...anieChse.. vel ..TenOdSobieskiego vel...mogie uratoać Marlienkie...vel....Thorin przecież cały czas... - to miło a teraz odrób lekcje i idź spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie koniec karmienia trola. ­­­ Linku z EUROSTATU nadal brak. Od czterech dni człowiek nie potrafi wkleić strony nad którą całe noce popijał kawkę i analizował. ("Właśnie siedzę sobie przy kawce :) i przeglądam statystyki na Eurostat") A teraz wkleja cały czas Pew na który ja się powoływałam na podstawie którego nazwał mnie "bezczelnym łgarzem" ­­­ Nie zna ani islamu ani chrześcijaństwa i udowadnia to na każdym kroku. Wolność wyznania w islamie? Prawo mojżeszowe? serio? I to pisze chrześcijanin i znawca islamu. ­­­ Wciskanie kłamstw w czyjeś usta i zakrywanie tego opasłymi esejami to jego metoda. Rzygać się chce jak się takich wypranych przez muslinowych chłopców słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do statystyk powoływanie się teraz na organ który na tej samej stronie zamieszcza rożne dane z tego samego roku to kpina. Nagle zniknęło im 1,130 mln. muslimów. Śmiech na sali. Zginęło im nagle grubo ponad milion ludzi (tabela Numbers of Muslim in Selected Countries we Frcancji 7,5%). Ciekawe ile im zginęło tych nielegalnie tu przebywających :] Te statystyki to lipa. Choć możliwe że w mapce jest błąd człowieka w postaci zamienionych cyferek 7,5 - 5,7. Ktoś rozumny tak dokładnie wszystko analizujący by to pojął ale idiota chciał zmanipulować danymi na korzyść muslinów. I taki efekt. A wg eurostatu w 2009 roku było 7% we Francji więc nie mogło być teraz nagle 5,7. Dlatego nie może wkleić linka z eurostatu i nigdy go nie wklei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
...błądzisz robaczku ,fatalny analityk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja takiego w zyciu zrobilam ze maz Turek nie chce mnie bic :D Zaparl sie czy jak :D Tyle lat razem i nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×