Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Jestem zawiedziona:-( Myslalam ze bede latac jak kot na wysokosci lamperii a tu nici z tego:-( Nawet sprzatac mi nie daje Co to za egzemplarz sie pytam Chyba pojdziemy do lekarza Na bank jest chory Gdyby mogl po palcu wszedl by mi do dupy brzydko mowiac:-) Co mam zrobic zeby on sie zmienil Jak to jest miec meza Turka ktory bije kopie gryzie zamyka? Chyba musze powaznie z nim porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacnxhdxudxdxdxp
Ja gustuję tylko w Polakach.(mieszkam za granicą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj simit
az dostanie stala wize, teraz gra bo zalezny od ciebie, ile czasu jest w PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj simit
mam wrazenie ze Thorin to mlody konwertyta na islam oni na poczatku wszyscy w euforii, mniej wiecej po roku mu to przejdzie a po dwoch latach bedzie sie wstydzil tego copisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poczekja simit
też mi tu coś śmierdzi konwertytą ;) albo zamiarem zmienienia wyznania na islam ;) nie moja sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poczekja simit
też mi tu coś śmierdzi konwertytą ;) albo zamiarem zmienienia wyznania na islam ;) nie moja sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
...bŻŻmi jak nadgorliwość neofity po sekciarskim praniu...plus brak zdolności do refleksji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Linki jakim ty musisz być idiotą żeby wkopiować moje zdania z poprzednich postów. Poddałaś je lekkiej modyfikacji znaczeniowej i kierujesz z powrotem w moją stronę.:D Zwracam ci uwagę, że to dosyć mało twórcze:D. Gdybyś oprócz euroislam.pl czytała jeszcze cokolwiek, wiedziałabyś zapewne że jest pełno odłamów protestantów, uznających część praw Mojżeszowych-chociażby Adwentyści. Heh nawet zdanie dotyczące totalitaryzmu islamskiego skopiowałaś z euroislam.pl:D Ale uhonorujmy ten heroiczny życiorys- kilka miesięcy napierdalania o dupie maryny i nie zapomnimy o wpłatach na konto euroislam.pl P.S. Oczywiście potwierdziłaś, że jesteś łgarzem, ponieważ na stronie Eurostat.eu nie ma 7% we Francji dlatego znowu łżesz. Jeśli jest inaczej to udowodnij a jak nie to wyp...aj ksenofobie ze swoimi łgarstwami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Linki jakim ty musisz być idiotą żeby wkopiować moje zdania z poprzednich postów. Poddałaś je lekkiej modyfikacji znaczeniowej i kierujesz z powrotem w moją stronę.:D Zwracam ci uwagę, że to dosyć mało twórcze:D. Gdybyś oprócz euroislam.pl czytała jeszcze cokolwiek, wiedziałabyś zapewne że jest pełno odłamów protestantów, uznających część praw Mojżeszowych-chociażby Adwentyści. Heh nawet zdanie dotyczące totalitaryzmu islamskiego skopiowałaś z euroislam.pl:D Ale uhonorujmy ten heroiczny życiorys- kilka miesięcy napierdalania o dupie maryny i nie zapomnimy o wpłatach na konto euroislam.pl P.S. Oczywiście potwierdziłaś, że jesteś łgarzem, ponieważ na stronie Eurostat.eu nie ma 7% we Francji dlatego znowu łżesz. Jeśli jest inaczej to udowodnij a jak nie to wyp...aj ksenofobie ze swoimi łgarstwami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Linki jakim ty musisz być idiotą żeby wkopiować moje zdania z poprzednich postów. Poddałaś je lekkiej modyfikacji znaczeniowej i kierujesz z powrotem w moją stronę.:D Zwracam ci uwagę, że to dosyć mało twórcze:D. Gdybyś oprócz euroislam.pl czytała jeszcze cokolwiek, wiedziałabyś zapewne że jest pełno odłamów protestantów, uznających część praw Mojżeszowych-chociażby Adwentyści. Heh nawet zdanie dotyczące totalitaryzmu islamskiego skopiowałaś z euroislam.pl:D Ale uhonorujmy ten heroiczny życiorys- kilka miesięcy napierdalania o dupie maryny i nie zapomnimy o wpłatach na konto euroislam.pl P.S. Oczywiście potwierdziłaś, że jesteś łgarzem, ponieważ na stronie Eurostat.eu nie ma 7% we Francji dlatego znowu łżesz. Jeśli jest inaczej to udowodnij a jak nie to wyp...aj ksenofobie ze swoimi łgarstwami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
do poczekja simit- widzę że karkołomnych wygibasów wymaga rozumowanie antyislamisty, że są ludzie którzy nie tolerują dyskryminacji, nie ważne czy jest skierowana w stronę muzułmanów, cyganów, chrześcijan, judaistów itp. Zganianie winy na kozła ofiarnego- jakim jest 5% społeczeństwa muzułmańskiego, zapominając przy tym o winie 95% nierobów- jest nie do przyjęcia. Ani światu ani Europie nie grozi zalew muzułmanów, tym bardziej że oni nie chcą już do nas emigrować. A pogardzanie mniejszością narodową, przez żyjące na kredyt społeczeństwo- przypomina narzekanie plantatorów na czarnych niewolników. Wszelkiej maści rasistów i ksenofobów- powinno się tępić w humanitarny sposób- czyli deportować ze starego kontynentu na bezludną wyspę. Rasiści to największe gówno i zaraza na Starym Kontynencie i to oni zagrażają naszemu bezpieczeństwu- gorzej niż dżuma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Thorin
Przykładem nietolerancji jest Islam , tylko poprawność polityczna na siłę nazywa islam religią pokoju ;) co powiedział prorok Mahomet to święte tak samo jak święte jest prawo szariatu. Poszukaj sobie kim jest Wafa Sultan.Ale nie zmieniajmy tematu bo jest o związkach Polek z Turkami , jakie są plusy i minusy takich związków o różnicach kulturowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czemu reszta muslims
Dobrze ,że są poruszane takie tematy ;) pozytywne i negatywne przypadki , wiadomo jak w życiu bywa i trzeba być ostrożnym, może rodaczki zaczną się zastanawiać nad tym co robią mam nadzieję.Co jak co ale ja jak ludzie wielu innych narodowości po prostu się trzymam z dala od turków i nie rozumiem ,że dziewczyny potrafią tyle ryzykować dla "miłości"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
jestem typową przeciętną dziewczyną , która zrobi wiele dla miłości , wy jesteście zazdrosne bo mnie jakis przystojniak chiał a nie obleśny polaczek , zauważył moje wnętrze a nie tak jak chłopak polaczek co zostawił mnie dla ładniejszej z magistrem, ja mam tylko zawodufke ale dla mojego kochania to się nie liczy , mówi mi ,że jestem piękna cudowna i mam wspaniały chrakter ,że jestem aniołem , chce sie ze mna ożenić i mieć ze mną gromadkę dzieci, prosił mnie abym przeszła na jego wiarę , po ślubie będzie jeszcze bardziej cudownie a co do zakrywania włosów i ciała to chodzi o to ,że jestem dla niego przesliczna i on jest o mnie zazdrosny, czego od polaka nie usłyszałam ani razu, wy nie potrafice komplementować i dowartościować kobiet a przeciez to takie ważne aby partnerka czuła sie jak w niebie :D a ciul ,że ja go utrzymuję i to,że uprawia sex z innymi laskami z kturymi sie poprzednio przez neta umuwił czy bzyknął w kiblu na dyskotece, co z tego jak robi to bez miłości ma po prostu większy temperament i potrzeby, tu się liczy miłość a ja jestem tą jedyna dla niego cały czas mnie o tym zapewnia i kupuje mi kwiaty, wierzcie mi ,że jest taki cudowny i tak na mnie patrzy ,że nie da się tego opisać , czuję się jak w niebie i przymykam oko nawet na to jak czasem dostanę w twarz z pięści ;) bożeee jaki on piękny mówie wam oddałybyscie wszystko i zgodziłybyście się na wszystko ,żeby z takim być , moje nadprogramowe 35 kg też mu nie przeszkadze , co za cudowne uczucie mieć takiego anioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
kogoś prawda zabolała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Przykładem nietolerancji- jest Talmud i Kabała. Jest to najbardziej ksenofobiczna księga napisana przez człowieka- bo nawołuje do zabijania gojów, przez Żydów-bez okazania miłosierdzia. Bez względu na to czy goj jest judaistą czy nie.To w parlamencie izraelskim- podarto Nowy Testament, jako wyraz publicznej pogardy do Chrześcijan. Obywatelem Izraela może być Żyd, który jest judaistą- inaczej wypad z kraju. Dlatego nie bredź mi tu człowieku o nietolerancji- nawet Jezus mówił, żebyśmy się "strzegli fermentu faryzeuszy" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo mylą ją z głupotą własną
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która prawda ?
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jest o związkach ludzi
polka turek a nie o tolerancji , ludzie , laski ostrzegają przed takimi po prostu i co to jest oznaką nietolerancji?to, że któraś związała się z turkiem i tego gorzko żałowała , bo ją zdradzał albo chciał tylko obywatelstwo albo jeszcze coś? może i klku osobom się udało ale 80 % przypadków to koszmar co muszą przeżyć , opisują o tym i ostrzegają a dla kogoś to nietolerancja , ludzie :O zastanówcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem czy te babki
Ciekawe czy te osoby co są w związkach z turkami czy piszą na poważnie ? może się z was nabijają ? może 2 na 1000 się udało jak nie 1 na 10 000, ale małe prawdopodobieństwo ,że każda tak trafi która spotka turka i zrobi sobie z nim dziecko i wyjdzie za niego to bedzie miała ,życie jak w bajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem wam, że...........
A mój Turek mieszka w Polce od 10 lat, jest bardzo dobrze wykształcony, skończył prestiżowe studia, pracuje w zawodzie, zarabia kupę kasy, więc żadnej laski nie musiał sobie szukać, żeby mu pomogła i nie jest osobą wierzącą w żadną religię, ma to po prostu w dupie, jest szczęśliwym człowiekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ,że nie muslim
jak masz normalnego faceta to się ciesz, narodowośc nie jest ważna ;) może to i lepiej ,że w nic nie wierzy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem wam, że...........
Cieszę się, że w nic nie wierzy, oboje jesteśmy niewierzący, uważamy religię za sztuczny twór wymyślony przez ludzi, aby czuli się bezpieczniej na tym świecie i mieli poczucie sensu. Oczywiście nie przeszkadza nam to, że inni ludzie są wierzący w taką czy inną religię, mamy znajomych chrześcijan i muzułmanów i nie ingerujemy w to, każdego indywidualna sprawa w co wierzy. Także nie piszcie tu bzdur, że Turek nie może być ateistą, bo oczywiście, że może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ to oczywiste że tak
nikt tutaj nie twierdzi,że tak może być ale w Turcji jest sporo muzułmanów szczególnie na wschodzie ;) ja też uważam ,że religia miesza w głowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem wam, że...........
To zdanie o bzdurach było do Linki skierowane, bo ona tutaj już kilkakrotnie się zapierała, że Turek nie może być ateistą i koniec kropka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska !
Radykalizuja sie z wiekiem, jeszcze wszastko przed wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest o związkach ludzi: "laski ostrzegają przed takimi po prostu i co to jest oznaką nietolerancji?" ­­­ Tak bo nie można powiedzieć prawdy o muzułmanach. Bo jak powiesz że takie związki się nie udają to odpowiedzą ci że związki tez się nie udają z Europejczykami. A jak napiszesz dlaczego czyli że chcą wizy, darmowej żony bo w swoim kraju musiałby za taką zapłacić albo że jest dla niego tylko do zaspokojenia swoich rozbuchanych seksualnych żądz to już jest szerzenie nienawiści. A jak jeszcze dodasz że traktowanie kobiet przez muzułmanów jak szmaty wywodzi się z ich kultury warunkowanej religią pokoju czyli islamem gdzie kobieta jest niczym to jest to kolejna nietolerancja. Rozumiesz. Do tego zaprowadziła nas poprawność polityczna. Do tego że oni mogą robić co chcą krzykną ci "rasista" często "nazista" i nagle każdy się boi interweniować bo co z tolerancją? A to islam nie ma krztyny tolerancji. To wszytko przykrywki. Po 11 września ile muzułmanów krzyczało że "allah jest wielki"? Jaki chrześcijanin by tak zareagował na taką tragedię nawet wśród muzułmanów? To chorzy ludzie. A one się nimi wiążą. A potem płacz i na forum te durnowate pytania "co mam teraz zrobić?" A skąd my mamy teraz wiedzieć? Teraz szuka ratunku. Teraz to sobie spij jak sobie pościeliłaś tak ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych co sie wiążą Wafa Sultan, mam wrażenie że takie osoby i tak tylko nielicznym przemówią do rozsądku . Ale najlepszymi dowodami jaka to jest zbrodnicza religia pokazują właśnie byli muzułmanie. Tu mam reportaż też byłego muzułmanina. http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×