Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

wszystkie jest z tej ksiazki Antoni Ibrahim Alkud religia pokoju i tolerancji PODRĘCZNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to zydzi kamieniowali kobiety w czasach mojzesza katolików obowiazuje prawo jezusa i dlatego nie mamy szabatu czy obrzezania bo to jezus zniusł" Mnie to zastanawia jak człowiek który nazywa siebie chrześcijaninem nie wie jak czytać Biblie i co go obowiązuje i za każdym razem wkleja właśnie takie bzdury. Gdyby inny wielki chrześcijanin chciał dowodu: 1 Ewangelia według Św. Jana. Rozdział 8. "(3) Wówczas uczeni w Piśmie i faryzeusze przyprowadzili do Niego kobietę którą pochwycono na cudzołóstwie, a postawiwszy ją pośrodku, powiedzieli do Niego: (4) Nauczycielu, tę kobietę dopiero pochwycono na cudzołóstwie. (5) W Prawie Mojżesz nakazał nam takie kamienować. A Ty co mówisz? (6) Mówili to wystawiając Go na próbę, aby mieli o co Go oskarżyć. Lecz Jezus nachyliwszy się pisał palcem po ziemi. (7) A kiedy w dalszym ciągu Go pytali, podniósł się i rzekł do nich: Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień. (8) I powtórnie nachyliwszy się pisał na ziemi. (9) Kiedy to usłyszeli, wszyscy jeden po drugim zaczęli odchodzić, poczynając od starszych, aż do ostatnich. Pozostał tylko Jezus i kobieta, stojąca na środku. (10) Wówczas Jezus podniósłszy się rzekł do niej: Kobieto, gdzież oni są? Nikt cię nie potępił? (11) A ona odrzekła: Nikt, Panie! Rzekł do niej Jezus: I Ja ciebie nie potępiam. - Idź, a od tej chwili już nie grzesz." 1 Albo zmieńcie wiarę albo się douczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wszystkie jest z tej ksiazki Antoni Ibrahim Alkud religia pokoju i tolerancji PODRĘCZNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH" 1 merkaba czy to jest książka dla początkujących muzułmanów? Czyli ich naucza co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Linki- pochyl głowę, weź rozpęd a ściana sama się znajdzie:):). Po pierwsze pisze na tym forum dopiero drugi raz:) Po drugie: większość twoich z dupy filmików było z kanały gotkoran- który ewidentnie kłamie, nagina fakty i szkaluje muzułmanów. Chociażby film, w którym gotkoran przedstawia Strefę Gazy jako głównego agresora Izraela, zapominając że to Izrael zlamal wszystkie (ok). 70 paktow- jak można taki kanał traktować jako wiarygodne źródło? I nie odpowiedziałaś mi na pytanie Ekstremisto- dlaczego facet w kominierce który zabije jednego żyda w Tel Avivie jest nazywany terrorysta, a terrorystami nie nazywasz Izraelitów bombardujących cele cywilne: jak uniwersytety czy szpitale? "Patrzcie jaką ładną manipulację stosują muzułmanie i ich "wyznawcy". Po wklejeniu SPRYTNIE mojego cytatu wychodzi że nie dość że koranu nie czytałam to jeszcze że jak o nim coś wiem to z forów." Hahahahahahahahahahah wiedziałem na 1000%, że zasugerujesz że jestem muzułmaninem :D:DRobiłaś tak w każdym poście, w którym ktoś cię skrytykował:D:D Dla ciebie mogę być nawet wyznawcą szatana:D:D "Pan przeszukał moje wszystkie posty (a jest ich tu mnóstwo więc musiał być zdesperowany) tylko po to aby znaleźć ODPOWIEDNI dla siebie cytat i udowodnić że wszystko co tutaj napisałam to kłamstwa." Znowu Pudło:D. Nie musiałem czytać wszystkich postów, wystarczyło przejrzeć forum, niemalże na każdej stronie są twoje posty i jeszcze w kółko to samo piszesz:D:D PO co? To nie ja lecz ty jesteś desperatem- jak to możliwe żeby dorosły człowiek siedział dzień i noc od dobrych kilku miesięcy na forum internetowym i w kółko kłapał jedno i to samo-Każdy już napisał co miał napisać tylko ty siedzisz tutaj na zasadzie "jest jak mówię i chuj" :D:D "Jak widać panu umknęło słowo CAŁEGO (a może nie zna znaczenia, zdarza się). Nie, nie czytałam całego bo koran to stek bzdur wzajemnie się wykluczających. Nie ma sensu czytać czegoś do czego muzułmanie i tak się nie odnoszą bo zostało to zwyczajnie anulowane. " Nie czytałaś i jestem niemalże pewny że nie przeczytałaś/eś większości Koranu- jak mozesz być wiarygodna, w tym co piszesz skoro nigdy nie przeczytałaś CAŁEGO Koranu? Jaką ty masz wiedze nt. muzułmanów? Z forów internetowych dla idiotek:D:D, filmików z kanały gotkoran i stronek typu euroislam?:D:D Przeczytaj Koran, jedź do krajów muzułmańskich- pomieszkaj trochę z tymi ludzmi - bo tak to twoje argumenty nie mają żadnego sensu bo nie są obiektywne- ty jesteś Ekstremistą- antymuzułmanką a te twoje nieobiektywne linki które non stop wklejasz- możesz sobie wsadzić w...:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
"Tak samo nigdy tu nie wkleiłam filmiku o Izraelu. Ale widzę sprawa Izraela i malutkiej Palestynki spędza ci sen z powiek skoro napieprzasz o niej za każdym razem jak się pojawisz." heheh tu nie chodzi o to, że NIE wklejałaś filmików o Izraelu. Ale jak możesz powoływać się na kanał filmowy, w którym autor ewidentnie kłamie i manipuluje faktami, chociażby dot. Izraela i Strefy Gazy- jak takie źródło może być postrzegane jako wiarygodne? Odstaw neta i komputer bo ewidentnie ci szkodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chociażby film, w którym gotkoran przedstawia Strefę Gazy jako głównego agresora Izraela, zapominając że to Izrael zlamal wszystkie (ok). 70 paktow" Nigdy takiego filmiku nie wkleiłam. Nie odpowiadam za każdy film na danym kanale. Wklejam te które w moim przekonaniu są prawdziwe. Filmiki z Christianem Princem islamologiem arabskiego pochodzenia są dla mnie wiarygodne i lepiej "taki przekaz" dociera do innych kiedy ktoś "na żywo" potwierdza to co mówi pokazując autentyczne cytaty niż te które ja tu mogę wkleić sama. Każdy ma swój rozum i każdy może ocenić autentyczność wiadomości. Mamy XXI wiek i można wiadomości sprawdzić w różnych źródłach jeśli ktoś nie czuje się przekonany lub ma zastrzeżenia. A jak masz problem z tym kanałem i jakimś filmikiem to napisz do autora. Pod filmikami też można dyskutować. Każde dziecko wie do kogo może w takim przypadku kierować swoje żale. 1 "I nie odpowiedziałaś mi na pytanie Ekstremisto- dlaczego facet w kominierce który zabije jednego żyda w Tel Avivie jest nazywany terrorysta, a terrorystami nie nazywasz Izraelitów bombardujących cele cywilne: jak uniwersytety czy szpitale?" Naucz się kierować pytania do właściwych osób. Zapytaj tych co tak ich nazywają. Mnie konflikt izraelsko-palestyński nie interesuje bo to polityka i trzeba by dotrzeć do historii. Nie wklejam tu filmów o Izraelu. I sprawdź co znaczy słowo "ekstremista" bo jak widać łatwo się używa pewnych słów nie znając znaczenia. 1 "wiedziałem na 1000%, że zasugerujesz że jestem muzułmaninem" Nie zasugerowałam że jesteś muzułmaninem tylko ich "wyznawcą" człowiekiem o wypranym przez nich móżdżku, zmanipulowanym. Naucz się czytać ze zrozumieniem. 1 "Nie musiałem czytać wszystkich postów, wystarczyło przejrzeć forum" I akurat trafiłeś na TEN wyjątkowy post który jest 50 stron wcześniej. Zagraj w totolotka. Bo widać masz DUŻE szczęście. 1 "Nie czytałaś i jestem niemalże pewny że nie przeczytałaś/eś większości Koranu" To w końcu "nie czytałam" czy "nie przeczytałam większości" zdecyduj się bo inni nie będą wiedzieli co mają myśleć i potem na mnie pisać. Jesteś niemalże pewny? To sobie pozostań taki bo bez dowodów więcej nie zdziałasz. 1 "jak to możliwe żeby dorosły człowiek siedział dzień i noc od dobrych kilku miesięcy" Nie od kilku miesięcy tylko od NIECAŁYCH 3 (weszłam tu pod koniec grudnia) I nie dzień i noc tylko noc no chyba że jest to weekend. Dziś po raz pierwszy pisałam rano bo miałam wolne od 2 miesięcy. Nie umiesz napisać chociaż jednej prawdy? Gdzie twoja obiektywność ty który tu tak walczysz o "wiarygodność"? 1 "a te twoje nieobiektywne linki" Dla mnie one są bardzo obiektywne. Twoje słowo przeciw mojemu i co? 1 "które non stop wklejasz- możesz sobie wsadzić w" To w sobie wsadź ja ci nie bronię. Może wtedy jak będziesz miał coś w dupie staniesz się milszy. 1 A teraz wybacz. Dalsze dyskutowanie z tobą jest dla mnie stratą czasu i tak za wiele go zmarnowałam na takich kretynów. Znajdź sobie do rozmowy partnera spod budki z piwem bo taką kulturę tu reprezentujesz. Nic dziwnego że się tak dobrze dogadujesz z muzułmaninem. Albo pokop psa to się wyżyjesz jeszcze bardziej. Ja już więcej ci nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do reszty. Piszcie sobie co tylko chcecie na mój temat bo i tak nic o mnie nie wiecie. Byłam, nie byłam, czytałam, nie czytałam, nam, nie mam... Wasze gdybanie i bajki zawsze pozostaną tylko gdybaniami i bajkami. Ja tu nic o sobie nigdy nie napiszę. A atakowanie osoby a nie jego argumentów jest jakąś chorą logiką i grą która do niczego nie prowadzi. Dlatego więcej na żadne tego typy zarzuty wyrażone dodatkowo w chamski sposób nie mam zamiaru w przyszłości reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś też tak się dziwnie zawsze składa że każdy podważony przez mnie argument pozostaje bez odpowiedzi z drugiej strony, za to w krótkim czasie pojawia się atak na moją osobę. To jest działanie z serii "w dyskusji nie mogę sobie poradzić to pokarzę swoją rację i dam mu w mordę". Dobrze że to tylko Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
"Chociażby film, w którym gotkoran przedstawia Strefę Gazy jako głównego agresora Izraela, zapominając że to Izrael zlamal wszystkie (ok). 70 paktow" Nigdy takiego filmiku nie wkleiłam. Nie odpowiadam za każdy film na danym kanale. Wklejam te które w moim przekonaniu są prawdziwe. Filmiki z Christianem Princem islamologiem arabskiego pochodzenia są dla mnie wiarygodne i lepiej "taki przekaz" dociera do innych kiedy ktoś "na żywo" potwierdza to co mówi pokazując autentyczne cytaty niż te które ja tu mogę wkleić sama. Każdy ma swój rozum i każdy może ocenić autentyczność wiadomości. Mamy XXI wiek i można wiadomości sprawdzić w różnych źródłach jeśli ktoś nie czuje się przekonany lub ma zastrzeżenia." No właśnie:) Ty w dupie byłaś i gówno widziałaś a całą swoją OBSZERNĄ wiedzę czerpiesz z filmików i internetu, może raz w życiu widziałaś na żywo muzułmanina- a jesteś tutaj głownym doradcą odnośnie związków z muzułmanami i Islamu:D Śmiech na sali! Równie dobrze jakiś Hindus może wyrobić sobię opinię o Katolikach- oglądając propagandowe filmiki i czytając stronnicze artykuły- i później wymądrzać się jakim to nie jest znawcą Chrześcijan- bo przeciez nie czytał całej Biblii bo to stek bzdur:D:D " Mnie konflikt izraelsko-palestyński nie interesuje bo to polityka i trzeba by dotrzeć do historii. Nie wklejam tu filmów o Izraelu." Jesteś zwykłym hipokrytą bo szkalujesz muzułmanów, nazywając ich terrorystami- a nie dostrzegasz drugiej strony medalu. "I sprawdź co znaczy słowo "ekstremista" bo jak widać łatwo się używa pewnych słów nie znając znaczenia." Idealny przykład ekstremisty- człowieka skrajnego i radykała:) "Nie zasugerowałam że jesteś muzułmaninem tylko ich "wyznawcą" człowiekiem o wypranym przez nich móżdżku, zmanipulowanym. Naucz się czytać ze zrozumieniem." To ty nauczyć się pisać ze zrozumieniem, bo widać i to ci koślawo wychodzi. Wyraźnie napisałaś: "Patrzcie jaką ładną manipulację stosują muzułmanie i ich "wyznawcy""- nie pierdziel że nie ma tutaj jakiejkolwiek sugestii "Nie musiałem czytać wszystkich postów, wystarczyło przejrzeć forum" I akurat trafiłeś na TEN wyjątkowy post który jest 50 stron wcześniej. Zagraj w totolotka. Bo widać masz DUŻE szczęście." Heheheh wystarczyło że w 10 minut przeglądnąłem twoje wypowiedzi. Ale były również inne "kwiatki", np. w jednym poście pisałaś mniej wiecej: "czy muzułmanie czują się gorsi od białych" karygodny błąd! Muzułamnie to wyznawcy religii a nie kolor skóry. Co więcej Arabowie, Turcy, Pakistańczycy, Persowie, Afgańczycy- to rasa biała jakbyś nie wiedziała:) "To w końcu "nie czytałam" czy "nie przeczytałam większości" zdecyduj się bo inni nie będą wiedzieli co mają myśleć i potem na mnie pisać. Jesteś niemalże pewny? To sobie pozostań taki bo bez dowodów więcej nie zdziałasz." Chodziło o to, że nie przeczytałaś całego koranu i zapewne większości- czytaj ze zrozumieniem. "jak to możliwe żeby dorosły człowiek siedział dzień i noc od dobrych kilku miesięcy" Nie od kilku miesięcy tylko od NIECAŁYCH 3 (weszłam tu pod koniec grudnia) I nie dzień i noc tylko noc no chyba że jest to weekend. Dziś po raz pierwszy pisałam rano bo miałam wolne od 2 miesięcy. Nie umiesz napisać chociaż jednej prawdy? Gdzie twoja obiektywność ty który tu tak walczysz o "wiarygodność"? O nic nie walczę, w przeciwieństwie do ciebie i twojej walki z islamem. Przeglądając to forum jesteś na niemalże każdej stronie i prawie wszystkie wpisy należą do ciebie:) prawie 100stron pierdolenia od rzeczy i najeżdżania na Islam i muzułmanów. Zeby ten wątek chociaż dotyczył ciebie, żebyś chociaż była broniącą się dziewczyną- nie, ty dzien w dzien od rana do nocy najezdzasz na obcych ci ludzi, z ktorymi nie masz totalnie nic wspolnego i którzy nie powinny cie wogole interesować! Odeszłabyś od komputera w końcu, a nie tylko muzułmanie i muzułmanie i tak od rana do nocy. "Dla mnie one są bardzo obiektywne. Twoje słowo przeciw mojemu i co?" No właśnie bo wyznajesz zasadę "jest jak mówię i ch**"- a dyskusją z takimi osobami jest bezsensu. Te filmiki są nieobiektywne i w dodatku stronnicze. Wiesz, że jak przeczytałem kilka twoich postów to od razu przyszło mi do głowy że czerpiesz informacje z euroislam.pl :D Trafiłem w samo sedno! "A teraz wybacz. Dalsze dyskutowanie z tobą jest dla mnie stratą czasu i tak za wiele go zmarnowałam na takich kretynów. Znajdź sobie do rozmowy partnera spod budki z piwem bo taką kulturę tu reprezentujesz. " I tu twój błąd i brak refleksji-bo wiem więcej o Islamie i muzułmanach niż ty, po krajach muzułmańskich jeżdżę od kilku ładnych lat- znam tych ludzi, mieszkałem z nimi- jestem bardziej wiarygodny niż człowiek który muzułmanina widział na filmiku z youtuba. Hahahahah nie bądź żałosna- a jaką ty kulturę tutaj reprezentujesz? Zacytować ci kilka twoich postów? Jak chamsko i prostacko się zwracasz do ludzi, którzy śmią mieć inne poglądy niż twoje zaczerpnięte z internetu? A ty nie wyzywałaś ich od kretynek, idiotek? A jak nazywałaś muzułmanów zoofilami, pedofilami, terrorystami to było dobrze tak?? Karm się dalej swoimi pożal się boże filmikami i artykułami z blogasków i nazistowskich stronek o Islamie- heheheh to się w głowie nie mieści jak można kogoś oskarżać i szkalować pewną grupę ludzi- nie mając o nich zielonego pojęcia:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
"akoś też tak się dziwnie zawsze składa że każdy podważony przez mnie argument pozostaje bez odpowiedzi z drugiej strony, za to w krótkim czasie pojawia się atak na moją osobę. " Jakie argumenty? Jakie argumenty niepodważalne? Euroislam.pl i gotkoran : :D:D:D?? To są te twoje mocne argumenty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Linki żenująca jesteś, powołujesz się na źródło jakim jest filmik http://www.youtube.com/watch?v=JlVJDrfmdjg&list=PLpnIM-NGizghhgRq4EZiIELZ-dJn7jq3s z You Tube, w dodatku podający bzdury i to tak przesadzone,że niektóre możliwe do obalenia przez zdrowy rozsądek i matematykę : Dzietność w wysokości 8,1 dziecka na rodzinę muzułmańską we Francji jest przesadzona kilkakrotnie. Takiej dzietności nie ma nie tylko we Francji, ale też w trzecim świecie, w ogóle w żadnym kraju na kuli ziemskiej. Faktem jest, że dzietność francuskich muzułmanów jest mniej więcej taka sama co Francuzów. Jeśli chodzi o Holandię- Muzułmanów jest około 5-6%- zatem żeby 50% noworodków była rodzona przez muzułmanki, musiałyby one rodzić kilkanaście ba!niemalże kilkadziesiąt razy więcej niż Holenderki. Przecież to jest totalny absurd!! Jest to fizycznie i biologicznie niemożliwe, tym bardziej że rodzą one tak samo często co holenderki niemuzułmanki. Kolejna bzdura z żenującego filmiku- 25%populacji w Belgii to muzułmanie? BZDURA- bo w Belgii jest 3,6% muzułmanów- zatem jak to niemożliwe żeby 50% noworodków w Belgii rodziły muzułmanki. Idziemy dalej: 1/5 Rosjan to Muzułmanie? Znowu brednie- bo muzułmanów jest około 10-15% w Rosji i nie jest to związane z migracją, ale historią- od XIII w. ziemie ruskie znajdowały się pod panowaniem państwa muzułmańskiego- Złotej Odry, poza tym Rosja kolonizowała kraje muzułmańskie i jest otoczona islamskim Azerbejdźanem, Mongolią, Kazachstanem. Ty klepiesz jak papuga i łykasz każdy szajs bez zastanowienia się:) każdy człowiek, chociaż trochę zdrowo myślący i umiejący liczyć- wie że ten filmik to gówno i bujda na resorach:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka rozpacz z powodu...
zgubionych kredek...? i językiem rynsztokowym mimo tz obycia ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek z krainy much
Ewangelia według Św. Jana. Rozdział 8. według tej ewangeli jezus zniuł kamieniowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wytworzyly sie tutaj dwie grupy: za i przeciw co jest normalne w kazdym temacie: aborcji, zwiazkow partnerskich itp. Ale do rzeczy linki jedynym Twoim bledem jest to ze nie dopuszczasz mysli iz ktokolwiek moglbz byc szczesliwy w zwiazku z wyznawca islamu. Ja nie przecze ze sa i zli muzulmanie. Ale nie wszyscy podazaja slepo za religia. Nie interesuje sie zbytnio trescia Bibli jak i Koranu bo ja zyje wg wlasnych zasad jak i moj mezczyzna. Dla nas obu Bog jest jeden (tak tak BOG, on nie mowi ALLAH czy nie przytacza slow prorokow). Dla nas najwazniejsze jest by zyc zgodnie ze swoim sumieniem i w miare mozliwosciom pomagac bliznim. Ale Ty obrazajac ich niesamowicie mnie denerwujesz. Napewno sa terrorysci itp ale czy w Polsce nie ma zlych ludzi ktorzy uparcie twierdza ze sa chrzescijanami? Caly czas probuje wzylumaczyc podejscie do zycia mojego faceta do zycia, ale nikt nie potrafi zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taka rozpacz z powodu zgubionych kredek...?" ­­­ He he no rozpacz. Przecież to jest już desperacja :). Siedział kilkanaście godzin a może nawet urosło to do dni by mnie tu obrazić tfuu podważyć :) ­­­ A jakie niepodważalne statystyki zamieścił, ile źródeł :) Mamy aż jedno pana Thorina. ­­­ Zwykła matematyka się kłania. ­­­ Weźmy 1 rodzinę i jej 5 pokoleń. ­­­ 1 1 rodzina - 2 dzieci (to i tak za dużo statystycznie na europejską rodzinę ale niech będzie 2) 2 2x2=4 3 4x2=8 4 8x2=16 5 16x2=32 ­­­ a teraz weźmy rodzinę muzułmańską. 8-mioro dzieci? za dużo? weźmy 4. ­­­ 1 1 -4 2 4x4=16 3 16x4=64 4 64x4= 256 5 256x4=1024 ­­­ czyli w przeciągu 5 pokoleń mamy 32 osoby z rodziny europejskiej i 1024 z rodziny muzułmańskiej. 32 do 1024. 1024:32=32 (32 razy więcej !!!) ­­­ Za dużo 4? to weźmy 3. ­­­ 1 1-3 2 3x3=9 3 9x3=27 4 27x3=81 5 81x3= 243 ­­­ Milsza liczba ale w przeciągu 5 pokoleń mamy aż ponad 7,5 razy więcej muzułmanów z jednej rodziny niż Europejczyków. To nie jest dwukrotnie więcej. To jest ponad 7,5 razy więcej. ­­­ Do tego należy pamiętać że Europejczyków NIE będzie przybywać do Europy bo skąd? Zaś mamy cały czas emigrację do Europy muzułmanów. Więc ta liczba zwiększa się z każdym dniem. ­­­ W którymś momencie nastąpi w tych krajach wyrównacie. Przy którym pokoleniu? 3? 4? Macie dzieci, wnuki, będą miały dzieci? Nawet jeśli jest ich w jakimś kraju 5-6% to przy 3, 4 pokoleniu nastąpi zrównanie. Policzcie sobie. A potem już nasz spadek a ich ciągły wzrost. ­­­ 250 rok to za wcześnie? W porządku ktoś przesadził. Może rok 250 to jeszcze nie ten czas ale pod koniec XXI wieku lub początku XXII mamy islamskie kraje w Europie, kraje w których jest przewaga muzułmanów. Teraz jest ich tylko parę procent? A ile hałasu robią? ­­­ Ja jeszcze się posunę do tego że jak ich będzie więcej to zaczną mordować innowierców lub na siłę za pomocą noża nawracać (historia nas tego nauczyła) więc nasza liczba szybko zmaleje. ­­­ A na tej stornie mamy statystyki muslinów w poszczególnych krajach. http://www.pewforum.org/future-of-the-global-muslim-population-regional-europe.aspx W Belgii mamy nie 3,6 ale 6% a we Francji aż 7,5 % Statystyka pochodzi 2010 roku więc co najmniej sprzed ponad 2 lat. Myślicie że ta liczba ich zmalała czy urosła w tym czasie? Każdy niech sobie odpowie na to pytanie sam. Każdy ma swój rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jedynym Twoim bledem jest to ze nie dopuszczasz mysli iz ktokolwiek moglbz byc szczesliwy w zwiazku z wyznawca islamu." ­­­ Czyli dopuszczasz że cała reszta to prawda? Dziękuje. Wiem że wchodzisz tu rzadko i nie czytasz wszystkiego ale nie rozsiewaj kolejnych bzdur. To że ktoś może być szczęśliwy w związku mieszanym dopuszczam. Przecież tu jest Zuzanna w takim związku a nawet ja sama jeden taki przytaczałam z innego forum. Tylko że to są marginalne wypadki i "wyjątkowe" związki. Ale ile jest tych nieszczęśliwych? Ty jesteś dopiero ze swoim 2 lata. Pogadamy za kolejnych parę. Jak przyjdziesz tu i powiesz za 5 lat jestem z tym samym i jestem szczęśliwa nie będę miała powodu napisać inaczej. Ile razy mam ci to jeszcze napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki sobie ktoś
Vannilaaa ten twój facet, w końcu jest ateistą, czy jednak w boga wierzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thorin to tylko przykład człowieka który ma problem ze swoją psychiką. Jak nazwać osobę która szuka na siłę ukrytych sugestii w postach i analizuje każdy link aby wyszło na jego? Wystarczy spojrzeć: Na stwierdzenie że "nie będę z nim więcej rozmawiać bo jest chamem i szkoda mi czasu", odpowiedział że "to jest mój błąd i mój brak refleksji bo on wie więcej niż ja o islamie i muzułmanach bo z nimi mieszkał". Że co? Ja nie chcę tracić na niego czasu a on mi pisze że to jest mój brak refleksji bo on mieszkał z muzułmanami? Coś się komuś gdzieś przegrzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Pootega twoich argumentow powalila mnie na kolana. Bynajmniej nie w celu bicia poklonow"D"D/ Głupiaś jak but od lewej nogi- bo dzietność Francuskich muzułmanów wynosi mniej więcej tyle samo co dzietność Francuzek, to samo się tyczy Holenderskich muzułmanek- żeby 50% noworodków w tym kraju miała być rodzona przez muzułmanki, musiałyby one rodzić 17-18 razy więcej niż Holenderki niemuzułmanki.Jest to totalny absurd. Tym bardziej, że muzułmanki w Europie rodzą mniej więcej tyle samo co Europejki. Poza tym: istnieje coś takiego jak przejście demograficzne: Opiera się to na założeniu (potwierdzane pośrednio przez naturę i wiele narodów), że ludzie dążą do zachowania gatunku i zapewnienia sobie przyszłości. Generalnie więc sprowadza się to do "zastępowalności" pokoleń. A więc dzieci zastępują rodziców i liczba ludności jest podobna. Całę wieki wyglądało to tak: - rodzą 6 dzieci, 4 umiera do czasu dojrzewania, pozostaje 2 dzieci; - gdy wkracza rozwinięta medycyna i higiena, nagle okazuje się, że na 8 porodów, przeżywają prawie wszyscy. Następuje gwałtowy przyrost ludności. Najpierw ta rewolucja zaczyna się w Europie, teraz trwa w krajach biednych-np w Ugandzie i Nigrze- gdzie rodzi się najwięcej dzieci na kobietę co widać po statstykach:) - ostatecznie następuje stabilizacja, czyli ludzie rozumieją, że ideałem (czy koniecznością) jest model 2+2. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3d/Model_4-fazowy_transformacji_demograficznej.png/350px-Model_4-fazowy_transformacji_demograficznej.png- jest to naturalne zjawisko:) Ni,e wystarczyło posiedzieć tutaj 15minut i poczytać twoje wpisy-za dwa tygodnie mamy kwiecień a ty od początku grudnia napieprzasz kolejne posty i codziennie międlisz o tym samym:D Idziemy dalej:D- to mnie najbardziej rozjebało-"ja też się boję o naszą i naszych dzieci przyszłość. Tym bardziej że statystyki rozmnażania mnie przerażają. Już za 20 lat ma być więcej ich niż nas. A co to jest 20 lat? To tylko jedno pokolenie. Dokładnie tak będzie. Albo przejdziemy na ich wiarę albo śmierć. Przecież w swoich krajach regularnie mordują tysiące chrześcijan. Czemu to jest owiane milczeniem. To jest ostatni dzwonek aby zareagować. Kiedy będziemy reagować? Kiedy nie będziemy mieli z nimi szans?" Hahahahahahahahahah - Na jakiej Planecie ty żyjesz? Nawet przecietny uczeń matematyki w liceum, nawet w tych zdewaluowanych edukacyjnie czasach- nie walnąłby takiego bubla W Polsce jest około -0,04%muzułmanów- czyli praktycznie nie istnieją w naszym kraju. Jeżeli muzułmanów w Polsce ma być więcej za 20lat, niż Polaków- powiedzmy ich ilość ma wzrosnąć z 0,04%hehehe do 60%heheh- to przeciętne muzułmanka polska muziałaby urodzićheheh Uwaga!- 1500dzieci! Hahahah Nawet Gdyby według twojego najczarniejszego koszmaru zjechało się do Polski 100, Ba powiedzmy 200 tys muzułmanów- to ich liczebność wzrosłaby z 0,04 na 0,09- nadal byłoby ich tak mało, że praktycznie by nie istnieli w Polsce:) Nawet gdyby spełniła się twoja najczarniejsza wizja i płodziliby po 6dzieci- i hipotetycznie wszystkie ich dzieci dożyłyby do okresu dojrzewania co jest zresztą niemożliwe, to ich liczebność w Polsce zmieniałby się z 0,04% do Uwaga AŻ 0,5 %Hahahahahahaha tak prawdziwy multikulturalizm. :D:D:D Chcesz być postrzegana jako osoba inteligentna, ale operujesz jakimiś sloganami -które łyknąć może tylko głupiec:) Jakie ty masz argumenty? Filmiki z YouTuba- którę podaja takie brednie jak, 50% noworodków w Holandii to dzieci muzułmanów? :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Umieszczanie filmu z Youtuba jako wiarygodnego źródła, tak przesadnie bzdurnego i przesadzonego- świadczy że albo jesteś ignorantką, albo skończoną idiotka- którą bez zastanowienia się łyka każdą bzdurę, byleby wpasowywała się w twoją rasistowską ideologię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia dla tego który to przeczyta i zrozumie. Znów pseudonaukowy bełkot opatrzony komentarzem kretyna bez umiejętności czytania ze zrozumieniem, ze skłonnościami do manipulacji i przeinaczania wszystkiego na swój "mojszy sposób". ­­­ Strach będzie jak dojdzie do postów o dozwolonej pedofilii, zoofilii, nakazaniu mordowaniu i prześladowaniu innowierców w Koranie albo jaką pozycję mają kobiety w islamie. Współczuję wam bo ja stąd idę zbyt duża strata czasu. Wrócę jak "wyprani" i "doświadczeni" wyleją swoją gorycz a temat wróci na właściwe tory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeszcze raz wkleję jeden film, który już zginął wśród postów takich desperatów. (Oczywiście zaraz będzie podważony że znajduje się na kanale na którym jest "podobno" też filmik w "jego" przekonaniu kłamliwy o Izraelu.) ­­­ Ja jednak polecam obejrzeć i się samemu zastanowić. Przyjaźń muzułmanów i chrześcijan w islamie. http://www.youtube.com/watch?v=XTQPutJmtlU ­­­ Polecam też inne filmiki Christiana Princa. Pamiętajcie. Mówienie prawdy tak jak on, to "sianie nienawiści i specjalne podjudzanie rasistów". A co mają krzyczeć ludzie których się obnaża? Islam to chora religia i niebezpieczna. ­­­ Pozdrawiam wszystkich roztropnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
.....francuscy intelektualiści w latach 1920-1939 często jeździli na wycieczki po związku radzieckim pisząc po powrocie obszerne wypowiedzi na temat wszechobecnego szczęścia i dobrobytu oraz wolności tam panującej dla obywateli tego nieszczęsnego kraju...ba wyróżnił się w tym przedstawiciel innej nacji noblista bernard shaw pisząc że nie widział w sowietach żadnego człowieka głodnego.....stalin nazywał ich użytecznymi idiotami... tak więc być i widzieć różne ma oblicza.....powtarzam się ale taka jest kolejność orki na ugorze.....cała ta hołota nie zasługuje na dużą literę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Linki- przecież ty się nawet nie potrafisz i nie jesteś w stanie do tego merytorycznie odnieść, tylko kwitujesz to "bełkot":):) Jeśli nie umiesz liczyć, to rzeczywiście może ci to sprawiać trudności w zrozumieniu tego co napisałem:) Nawet nie jesteś w stanie udowodnić swojej teorii, że w Polsce za 20lat bedzie więcej muzułmanów:D:D.Może jakiś komentarz? Linki napisała, "tym bardziej że statystyki rozmnażania mnie przerażają. Już za 20 lat ma być więcej ich(muzułmanów) niż nas(Polaków). A co to jest 20 lat? To tylko jedno pokolenie. " 2 Tylko idiota lub ignorant mógł coś takiego napisać. Dlaczego? Dlatego- że w Polsce mniejszość muzułmańska stanowi 0,04% całej społeczności polskiej. Według Linki w ciągu 20lat z 0,04%- na podstawie jej "przerażających statystyk rozmnażania" :D - liczba muzułmanów w Polsce- ma wzrosnąć do tego stopnia, że będzie stanowić większość populacji. Powiedzmy, że większość to-60%. 3 Zatem jak to możliwe, żeby z zaledwie 0,04%-czyli 14400 tysięcy ludzi było w stanie się rozmnożyć w ciągu 20lat do tego stopnia, żeby stanowić 60%całej populacji. czyli w 216 00000? Hehehe przecież to jest nie poważne. Żeby zwiększysz liczbę muzułmanów w Polsce z 14400 do 216 00000 w okresie 20 lat- na jedną muzułmankę musiałoby przypadać 1500porodów!!! :D:D:D Zatem proszę wytłumacz mi Linki czy jesteś ignorantką czy skończonym idiotą??:D Czekam na odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Wisi mi to całkowicie czy ty sobie wklejasz jakieś filmiki czy nie:). Faktem jednak jest, że świat krajów muzułmańskich znasz wyłącznie ze swoich źródeł internetowych, które jak widać są mało prawdziwe - dlatego non stop bóldupisz:). A ten film Pokazuje jakiegoś Skrajnego Muzłumanina z którego w dodatku większość tłumu się śmieje. Znalazł bym takiego samego Chrześcijańskiego lub Żydowskiego kretyna który wygadywał by podobne brednie:D Hehehehehe Wklejaj te filmy bo mam z ciebie zajebisty ubaw:):D. Nikt normalny- nie traktuje człoweka który od kilku miesięcy w kółko to samo napieprza na forum internetowym:D:D. Czekam dalej wklejaj!:)Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Znalazłbym, wygadywałby *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Ksenofob człowiek niechętnie lub wrogo usposobiony do cudzoziemców i cudzoziemszczyzny albo obawiający się ich Rasizm pogląd oparty na przekonaniu o nierównej wartości biologicznej, społecznej i intelektualnej ras ludzkich, łączący się z wiarą we wrodzoną wyższość jednej rasy Brzmi znajomo? To chyba o tobie linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki sama nie wie o czym mowi Swoja " wiedze" opiera tylko i wylacznie na podstawie idiotycznych filmikow Nigdy w Turcji nie byla a wypowiada sie nt rzeczy zupelnie dla niej obcych Podobny poglad zaprezentowala w Rozmowach w toku Drzyzgi PSYCHOLOG !!!!! Czyli widac jaka wiedze nt muzulmanow maja wydawalo by sie ludzie wyksztalceni. Zero podstawowej wiedzy. Pani wielce psychlog probowala wytlumaczyc muzulmance ze obsciskiwanie sie z kilkoma mezczyznami nie jest niczym zlym. Nie dziwi mnie wiec postawa linki ktora podobny poziom wiedzy prezentuje na tym forum. Wiem ze nic nie wiem ale szczekac musze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatycka franca
facetom muzulmanom by nie musiala tlumaczyc, oni wiedza ze to dobre, ba rdzo dobre obsciskiwac kilka czy kilkadziesiat kobiet, a jeszcze lepsze spanie z nimi na zmane a zon jak miec to cztery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×