Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość ... a nieChse........
....W Europie jest ok 70 mln wyznających islam na około 700 mnl mieszkańców.....przy czym istnieją dwa ogniska objęte zagrożeniem wojny muslimy -biali... ...tylko dlatego że media elektroniczne i papierowe nie poruszają tej problematyki wszyscy czują się uspokojeni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan anitki mnie akurat nie musisz przekonywać. Tak samo liczba ich cały czas rośnie bo ciągle zjeżdżają do Europy jak choćby przez łóżka naiwnych dziewczyn, które w bezczelny muzułmański sposób oszukują. ­­­ ... a nieChse........ "...tylko dlatego że media elektroniczne i papierowe nie poruszają tej problematyki wszyscy czują się uspokojeni...." Dokładnie tak jest. Dlatego zawsze jak coś chcą ukryć to pojawiają się tematy zastępcze które w jakiś dziwny palący sposób są ważniejsze od problemu. Media też lubią poprawność polityczną. Zamiast "kolejny muzułmanin zaatakował" to napiszą np. "kolejny Azjata" lub coś podobnego. Niestety. Tak jeszcze napisze nie związane z tematem ale oglądałeś Dogme? Tam Alan Rickman grał Metatrona i jak przedstawił się swoją nazwą jako najbliższy anioł Boga na reakcję bohaterki odpowiedział "Ej wy ludzie. Co jak nie było w telewizji to nie wiecie?". No właśnie tak to chyba teraz działa. ­­­ Thorin Nie przeczytałam ani jednego zdania i chyba nikt tego nie przeczyta. Nawet na to szkoda czasu w twoim wypadku manipulatorze. Nie wiem czy to dalsza część inwokacji czy już epilog. Mam nadzieje że epilog. Im szybciej pójdziesz tym szybciej będziesz mógł wrócić znów jako ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Linki ja akurat przeczytalam i calkiem fajna dyskusja sie rozwinela, ale widze ze chyba zabraklo ci argumentow :) Thorin fajnie piszesz i widac ze zaangazowales sie w obrone swoich racji co sie chwali :) Pozdrawiam :D Razem z moim Turaskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co więcej ludzie przebywający w danym kraju nielegalnie/ przebywający w szarej strefie jak to nazwałeś- nie podlegają żadnym benefitom- od razu są deportowani łącznie z rodziną do swojego kraju, z którego uciekli. xxxx hahahahahahahaha ty wierzysz w to co piszez ? Latami siedza bez wiz LATAMI ! siedza te szczury bez zameldowania po kumplach albo naszych polskich dziwkach i blagaja o slub taka debilke. O dziwo znajduja te litosciwe co za kutasa ciapackiego dadza sie zabic, eh szkoda z toba gadac, pewnie cie zgorszylem chlopczyku. Wierz dalej w bociany, lepiej dla ciebie. Ja zeby na tych nielegalnych zbirach zjadlem. xxx Linki, to nie bylo do ciebie, wiem ze wiesz, ale ze statystykami daj se siana, to ci grzeczni, zameldowani z viza tam sa podciagnieci. zbiry, zlodzieje, oszusci i cala ta kryminalna holota jest 2x lub 3 x wiecej, nie ma specjalnych jednostek do wylapywania szczrow, wiec sie szerzy plaga bezkarnie. pochowanych jak szczury w kiblach i piwnicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadaja w rece kripo wylacznie przez przypadek, jak kogos pobija, okradna, zabija, albo przy handlu narkotykow, wtedy areszt, sad i ciupa i o dziwo na koszt podatnika jeszcze karmia sukinsyna latami w wiezieniu. dopiero po odsiadce dostaje kopa w dupe na zaped, do samolotu, na czyj koszt ? Zgadnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schtzung der sich illegal aufhaltenden Personen in Europa im Jahr 2008 (Quelle: HWWI) Schtzung EU 273.800.000 szacowane jest 4 mln nielegalnych imigrantow tylko w Europie w roku 2008, teraz smialo doszlo do 5 mln. Najwiecej w UK. zrodlo wikipedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
..ok....zagadka zwłaszcza dla znawców ,,tureckości,,, jej historii , obyczaju z praktyki.. ...czyli będących w związkach i z tego powodu znawczyń tematu..... ...kto to i kim był : Yusuf Paa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbkf
Szkoda, że to forum nie służy do wymiany doświadczeń dziewczyn będących w związkach z Turkami (zakładam, że z założenia miało takie być), tylko przerodziło się w dwa obozy i pyskówki. Cały czas zastanawia mnie to po co w ogóle wypowiadają się tutaj takie osoby jak Linki, których temat nie dotyczy i nie interesuje, bo nie chcą one wchodzić w związki z Turkami, są temu przeciwne, więc po jaką cholerę tu śmiecą? Nikt was nie zmusza do takich związków, więc dajcie spokój z tym nawracaniem, jak ktoś chce to i tak w takim związek wejdzie, z waszym błogosławieństwem, czy bez. Ja od jakiegoś czasu spotykam się z Turkiem i chętnie bym na ten temat pogadała, ale widzę, że na tym forum nie ma co się na ten temat odzywać, bo zaraz zostaję zakrzyczana, zwyzywana, umoralniona i nie wiadomo co jeszcze. Mamy XXI wiek i nie do pomyślenia jest dla mnie, że inni nadal tak bardzo włażą w czyjeś życie i się wtrącają, choćby za pomocą netu, a co to by było na żywo. Gdybym była sąsiadką Linki i prowadzała się z moim facetem, to pewnie zostałabym przez nią ukamienowana:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
..Powinno być :Pasa ...nie koniecznie będziesz ukamienowana....dyskusja poszła trochę w kierunku islamskiej piątej kolumny ... specyfiki mentalności tureckich i innych mężczyzn z tego innego kręgu ,,kulturowego,,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
..cholera : Yusuf ,,Pasza,, fonetycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kjbkf:
A ja Linki i jej podobnym dziękuję za to, co tu napisały. Gdy nie to forum i ich wpisy, pewnie teraz łykałabym psychotropy. Też poznałam pięknego, bogatego Turka, po studiach w Polsce, nikt nigdy tak o mnie nie zabiegał , ujął nawet moją rodzinę, ludzi raczej tradycyjnych i mało ufnych, i przypadek sprawił , ze trafiłam na to forum , poczytałam wpisy Linki i kilku dziewczyn, co już miłość do Turka zaliczyły i zaczęłam węszyć- wyniki poszukiwań, w Turcji ma żonę i dziecko, a w Polsce w dwóch różnych miastach po kochance. Od jednej z nich dowiedziałam się o żonie i dziecku w Turcji. Nie wiem, czy każdy Turek jest taki- mój niedoszły : kulturalny, wykształcony, opiekuńczy, super przystojny i kawał fałszywego skurwiela. Linki jeszcze raz dzięki. A tobie Kbjbkf , jezeli wpisy części osób nie odpowiadają , to ich nie czytaj, weź pod uwagę, że one komuś pomogły. Poza tym ,jeżeli zadajesz publicznie pytanie , czy każdy Turek jest obrzezany, to poziom twojej wiedzy na temat muzułmanów , ich kultury i religii jest nieistniejący. Jeżeli Cie to interesuje, to poczytaj o obrzędzie obrzezania i jego znaczeniu , wtedy tak idiotycznych ( przepraszam za określenie, ale to jest pytanie typu: "czy każdy Turek robi kupę") pytań zadawać nie będziesz, i zrozumiesz, ze tego pytania, inaczej , jak "idiotyczne" określić nie można, Lidka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Fan anitki 1.Z dupą kojarzą mi się ludzie, którzy swoją wiedzę o świecie cytują i kopiują z Wikipedii. A jeśli czegoś tam nie znajdą, to dla nich nie istnieje. Pew Research Center, krajowe urzędy statystyczne, władze państw przeprowadzające spisy powszechne, Eurostat, inst ubezpieczeniowe, ministerstwa poszczególnych państw UE, ONZ, Europejska Komisja Gospodarcza przy Narodach Zjednoczonych, różne instytuty badawcze: Population Reference Bureau oraz World Religion Database- wszyscy oni się zmówili i zmanipulowali dane,żeby tylko rasistom i ksenofobom na złość zrobić. Oczywiścieeee:D Nielegalni imigranci pochodzą nie tylko z krajów muzułmańskich ale również z Wietnamu, Azji Centralnej, Kaukazu, Chin, Korei i wszyscy ci uchodźcy(około4,5mln) nie stanowią nawet 1% całej populacji europejskiej. Co więcej- nie jest tak prosto przekroczyć granicę Unii, która nie szasta wizami na prawo i lewo.Sama migracja nie zachodzi sama z siebie- jej skalę regulują przepisy, ustalane przez poszczególne państwa europejskie. 2. Wpadaja w rece kripo wylacznie przez przypadek, jak kogos pobija, okradna, zabija, albo przy handlu narkotykow Bzdura- wystarczy, że trafi bez legalnych papierów do szpitala. 3.Podaj wiarygodne źródła tych rewelacji o których piszesz, jak też rewelacji dotyczących świadczeń socjalnych wśród muzułmanów- bo inaczej jesteś niewiarygodny a to co piszesz przypomina gdybanie kawiarnianego gawędziarza, który coś tam bełkocze od rzeczy do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorin
Vanilla Eeee tam Linki nie potrzebuje materiałów źródłowych ani faktów- całą swoją wiedzę o muzułmanach odbiera ze statystycznych fal magnetycznych z kosmosu. W ten sposób odbiera także fale dotyczące przyszłości. Słynny jest jej talent wróżbiarski i proroczy, któremu zawdzięcza przydomek Świstak z Polski- przecież przepowiedziała nam, że za 20lat w Polsce większość będą stanowili muzułmanie:D:D Pozdrawiam również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbkf
Po pierwsze, to nie ja pytałam czy każdy Turek jest obrzezany, naucz się czytać. A po drugie to nie jest głupie pytanie, bo chyba logiczne jest, że kupę robią wszyscy, a penisy obrzezają tylko w niektórych kulturach i podejrzewam, że autorka tego pytania chciała wiedzieć, czy w Turcji krótko po urodzeniu od razu wszystkim chłopcom obrzezają, czy nie ma takiej zasady. Jesteś wyjątkowo tępa, skoro nie rozumiesz i nie dostrzegasz tej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbkf
Mój post był skierowany do Lidki jak coś (swoją drogą to pewnie Linki pod innym pseudonimem, [bo na to wskazuje ta maniera czytania tylko tego co się chce, a nie całości], ale to już pomijam:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy porozmawiać Tylko nie zwracaj uwagi na idiotyczne wpisy i nie daj sie sprowokować Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kjbkf
Brawo. Nic dodawać nie muszę, sama jesteś najlepszą wizytówką swojej osoby- co do oceny mojej tępoty posłużę się starą paremią rzymską: "in iudicanto criminosa est celeritas" ( możesz sobie przetłumaczyć w słowniczku GOOGLE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kjbkf
W tajemnicy zdradzę ci dodatkowo, ze Simit i Linki , to ta sama osoba, a dodatkowo żadna z nich nie jest kobietą, tylko Facetem po zmianie płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbkf
Dodam jeszcze, że to, że koleś miał żonę w Turcji to żaden dowód na to, że wynika to z jego mentalności. Związków z kilkoma kobietami wśród Polaków również nie brakuje. Sama znam przykład faceta, który zostawił żonę, gdy ostatni z jego 3 synów się usamodzielnił i odszedł do kobiety, z którą przez 25 lat miał romans i dziecko. W dodatku był to koleś bardzo religijny, na pielgrzymki jeździł i ogóle do kościoła biegał pierwszy. Także idiotów jest pełno w każdym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbkf
chodził*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbkf
Do kjbkf - widzę, że nadal masz problem ze zrozumieniem mojego wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vannilaaa Linki nigdy nie brakuje argumentów. Linki brakuje czasu na ludzi którzy KŁAMIĄ by przekonywać do swoich racji. To że kłamie i manipuluje już udowodniłam. Rozumnemu wystarczy. A ty to byś kozę poparła gdyby beczała przecinko mnie. ­­­ "Linki, to nie bylo do ciebie, wiem ze wiesz, ale ze statystykami daj se siana" Ja też te statystyki mam gdzieś ale zarzucił mi kłamstwo więc pokazałam wszystkim kto tu kłamie. Jedyne co ma to swoje słowa i myśli że teraz ktoś w to uwierzy. ­­­ "siedza te szczury bez zameldowania po kumplach albo naszych polskich dzi**ach i blagaja o slub taka debilke." Dokładnie. A potem taka płacze że był taki cudowny i tak ją kochał bo chciał tak szybko ślub a teraz ma horror ale wizkę wcześniej załatwiła. He he he gdzieś czytałam wypowiedź jednej z dziewczyn która swojemu "lubemu" po jakimś czasie powiedziała przez Internet że sama jest w Polsce nielegalnie. Podobno nieźle się wkurzył i zaczął wrzeszczeć że zmarnowała mu tyle czasu. No cóż. Bywa że miłość tak szybko przemija jak się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thorin: "Vanilla Eeee tam Linki nie potrzebuje materiałów źródłowych ani faktów- całą swoją wiedzę o muzułmanach odbiera ze statystycznych fal magnetycznych z kosmosu." Z fal magnetycznych z jakiejś chmurki to raczej ty swoje statystyki czerpiesz. Nie wiedzieliśmy ani jednego twojego materiału źródłowego. Nadal czekam na statystyki z Eurostatu tymi gdzie znalazłeś że we Francji jest 5,7 muslimów. Tymi statystykami nad którymi taki wyluzowany popijałeś kawkę opluwając mnie po raz kolejny. Czekam/y na link. ­­­ "przecież przepowiedziała nam, że za 20lat w Polsce większość będą stanowili muzułmanie" Tak powtarzaj to często to może ktoś w końcu uwierzy. To ty powiedziałeś nie ja. To jest twoja interpretacja. Zabawnie brzmiało kiedy za tą interpretacje nazwałeś siebie idiotą. Jakbym była kulawa to pewnie powiedziałbyś że chodzi o kulawych. Aż dziwie się ze nie zinterpretowałeś tego że chodzi o kobiety, albo o blondynki lub brunetki albo coś jeszcze innego o np. o katolików albo żydów. ­­­ A dla innych powiem tylko że wielokrotnie uspokajałam że w Polsce te nieroby się nie zaczepią tak szybko bo socjale słabe, za dużo tu katoli, rasistów i nietolerancyjnych osób. Kto mnie czyta ten wie. ­­­ Lidka nie sądziłam że Twoja historia jest aż TAKA. Myślałam że raczej zwyczajnie nie dałaś się zauroczyć na wakacjach. Więc cieszę się że choć jedną dało się ostrzec. Ale nie przypisuj nam całej zasługi :) Zwyczajnie jesteś mądrą dziewczyną, która zamiast zaślepić się beżowym fajfusem użyła mózgu by sprawdzić "lubego". Pozdrawiam Cię serdecznie jeszcze raz :). ­­­ kjb coś tam nie wysilaj się wklejaniem jakichkolwiek łacińskich wyrażeń bo Simit ma problem ze zrozumieniem tych w języku polskim a co dopiero w innym języku. I nie iudicanTo a iudicanDo. A jak tak lubisz łacińskie wyrażenia to dorzuć sobie do kolekcji to: Socius fit culpae, qui nocentem sublevat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbkf
Linki - naucz się czytać, ja nic nie wklejałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja z daleka
Witam Was, Pisze poniewaz mam problem, jestem zona Turka, gdy urodzilo nam sie dziecko maz stanowczo powiedzial ze ma ono wyznawac islam, przed slubem zarzekal sie ze ono samo zdecyduje kim chce byc... nie poznawalam go, kiedys byl taki inny, w koncu stanelo na tym, ze nasze dziecko bedzie muzulmaninem, ale ze strony mojej rodziny i tak posypaly sie katolickie prezenty, i o to moj maz sie wscieka, jak zobaczyl zloty lancuszek z Jezusem to mnie uderzyl, oczywiscie jak bylismy sami, nie wiem co mam robic? nie chce miec z nim wiecej dzieci, ale on sie nie zgodzi... on byl inny, a teraz jego wiara przeslonila mu oczy, on nienawidzi innowiercow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahhahahldsssssss
Jasne, ale ściema, aż parsknęłam ze śmiechu:D:D:D Linki, nie pogrążaj się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
patrycja, muslimy to najgorsze gówno jakie nosi ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żoanka
Wiecie co - tak czytam wypowiedzi i oczom nie wierzę... Mamy XXI wiek. Ja przyznaje się bez bicia, że uwielbiam Turcję i turecki naród. Dziś mężczyźni tureccy są wykształceni i naprawdę dobrze traktują kobiety. Sama mam kilku znajomych. Żaden z nich nie ciągną kobiety do ołtarza na siłę, nie upierał się mieszkaniu w Polsce czy wywierał presję w kwestii religii. Szli na kompromis - mieszkamy tam gdzie praca, a jeśli dziecko chrzcimy w kościele to np. mężczyznom zależało na obrzezaniu chłopców. W sumie to i bardziej higieniczne. I jeszcze jedno. Co za różnica kiedy idzie się z facetem do łóżka? Szwedzi na pierwszej randce się bzykają, bo jak twierdzą "kota w worku kupować nie będą". Więc sprawy łóżkowe są sprawą zupełnie indywidualną. Ja tylko raz byłam z Turkiem w łóżku - po kilku godzinach znajomości ;-/ i powiem wam, że to był najlepszy sex w moim życiu. Do dziś mamy kontakt. i jak już ktoś wcześniej napisał - wszędzie można znaleźć szuje. A propos łóżka - czy tylko mój turek był taki doskonały?? Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
żoanka - widać że raz jakiś turas ci zrobił dobrze i teraz kochasz cały ten naród, ale spróbuj z takim normalnie żyć, a nie od przygody do przygody, przecież to normalne, że będzie na początku miły, a nawet do rany przyłóż, zwłaszcza jak zobaczy, ze ma szanse na zaliczenie takiej naiwniaczki jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żoanka
Patrycja z daleka .. uciekaj! Jeśli facet raz na Ciebie podniósł rękę zrobi to kolejny raz .. Pokaż mu, że jesteś twarda i nie daj sobą pomiatać - nikomu!! Zabierz dzieciaka i jedz do rodziców czy przyjaciół. Niech ma czas na zastanowienie się. Pewnie przyjedzie i będzie prosił o wybaczenie.. Zagroź mu, że jeśli jeszcze raz taka sytuacja będzie miała miejsce to go zostawisz. Może się opamięta. Nie płacz tylko przy nim, nie pokazuj słabości tylko stań się tak wyrachowana jak on. Gdzie mieszkasz? Kurcze - nie łam się! W sumie to nie wiem jak Ci pomóc ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×