Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość burak jest burakiem
akurat po naszemu pasuje, taki ot turecki burak :D oczy psa a to dobre, nie obrażaj psa ,nic szczególnego w nim nie widzę od cygana ciężko by było odróżnić, nałożyć złoty łańcuch i zagonić do handlu obnośnego jakby miał jeszcze wąsy , to jak taki typowy cygan co jakieś badziewie sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandczyk dużo lepszy
ten Irlandczyk lepszy od buraka turaka i to ze sto razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simit nie ośmieszaj się
simit, udajesz taką miłośniczkę turasów, ufasz im bezgranicznie a już zapomniałaś jak ze swoim mężem bałaś się wyjechać pierwszy raz do turcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ale one są zapatrzone
dzięki za fotkę starego araba , lepiej niech wiedzą puszczalskie polki co je czeka na starośc oprócz kupy wstydu, nie dość ,że chłop wredny , nieuczciwy to jeszcze zbrzydnie na starość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irlandczyk boski!
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Gdyby w Polsce wygladali tak Cyganie:) ho ho ho Ten Pan Burak nawet by na Was nie zwrócił uwagi, tylko przeszedł obojętnie:D Jeszcze William Levy jest boski i jest Kubańczykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Wiem:) Ten Irlandczyk to mój ideał ma śliczne oczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikidziuraweskarpety
mi się wydaje ,że te cudowne posty o turkach wspaniałych mężach to właśnie pisała simit pod różnymi nickami ;)czarne pomarańczowe , pewnie się zabujała i snuje cudowne historie ze swoich marzeń, pomyliła rzeczywistość z wyobraźnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lololka:)
Irlandczyk jest świetny, ale przystojnaik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam a tammm
jakoś ten burak to taki byle jaki , coś jak przeciętny cygan taki ciapak ;) ja obok takich przechodzę obojętnie , turasów u nas pełno i co drugi tak wygląda heh nic szczególnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lololka:)
Według mnie Pan Burak jest b. przystojny. Chociaż mi się zdecydowanie bardziej podoba Irlandczyk:) Super ciacho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam a tammm
racja Irlandczyk dużo lepszy , takie bardziej szlachetne rysy twarzy ale burak nie jest przystojny wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Mi też Irlandczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burak to gówno
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Racja- ma delikatniejsze rysy twarzy i przy tym męską urodę. Oczy ma nieziemskie -takie duże i fajne włosy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej bystrzaki to nie są
ktoś z kądś bądż ''aczkolwiek nawet po ich poznaniu myślę, że nie związałabym się z muzułumianinem!''---a ja sie zwiazałąm i muj muzułmanin płacze , cierpi , wk**wia sie , je , pije , czasem coś go boli - popatrz robi wszystko jak my europejczycy , a i wiecej ci powiem , czasem robi hahahahaha nie muj a mój, nie wierzę ,że jak ktoś ma mózg to się wpakuje w związek z Turkiem i na dodatek z muzułmaninem no chyba ,że muzułmianin - ale tego słowa nie znalazłam w słowniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej bystrzaki to nie są
ktoś z kądś bądż ktoś podszywa się pod mój nik i wyzywa od pie**olnięty okejos - odpowieadam na wyzwani-- wole być pie**olnieta , niz nikim jak ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co do mojej buzi nie martw się o nia , nikt nie jest w stanie juz zrobic tego co zrobił jeden polaczek , zabezpieczyłam się przed taką ewentualnościa , ty sie ni martw umiem dbać o siebie hahahahahahahaha - ty nikt , zacznij od leczenia nug , bo na głowe juz niestety zapuźno , wię c/?? powodzenia :O nóg odmienia się od nogi, i pisze się nick bo nik to Najwyższa Izba Kontroli i zapuźno a od kiedy bo mi się wydawało ,że za późno - pewnie Polaczek z debilką nie był w stanie wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaAaA
Nikt Ci nie broni być z muzułmaninem. Jesteś wolnym człowiekiem i nikt nie ma prawa Ci dyktować z kim Ci wolno, a z kim nie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____________ÓÓ_______________
...muslim inny tÓrek , arab,pokol itd zanim zarobi na stado -kóz,baranów,wielbłądów które mają być zapłatą za żonę ...rÓÓcha swych kolegów i sam daje dÓÓpy....po zatym ma jeszcze do wyboru oślicę sąsiada,kozy swego ojca... Polki w ,,hurgadzie i innych ,,kÓÓrortach,, dla ubogich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turek arab dwa bratanki
turek arab dwa bratanki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
Ten debil Linki pewnie okupuje teraz inne forum u muzułmanach, pod kilkunastoma różnymi nickami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simit.
ja i mój turas prowadzimy dobrze prosperującą firmę "Kebab Habibi", wszystkich serdecznie zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
Lepiej prowadzić firmę ze smacznym jedzeniem i przy tym dawać innym ludziom prace, niż siedzieć na bezrobotnym i wylewać swoje żale na innych jak to robi debil- Linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
To ten debil Linki- non stop tutaj pisze, pod różnymi nickami:). A teraz pewnie wyzywa ludzi na innych forach :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubu KrK
Simit - Czy Twój mąż zna język polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
ubu ja chętnie odpowiem za koleżankę simit. jej mąż umie jedynie "kocham cię", "jestem twoim habibi", "jaki sos dla pana/pani?", "baranina czy drób?" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit "a moj maz turek kupe rob" ­­­ Dziękujemy za podzielenie się z nami tak ważną dla ciebie informacją. Wypada jeszcze podziękować że darowałaś nam opis konsystencji takowej kupy. ­­­ Widzisz Simit twój problem polega na tym że nie wiesz kiedy odpuścić. Nie wiem ile razy ci już tu na forum po łbie dałam a ty za każdym razem wracasz i popełniasz ten sam błąd. Nawet pies się szybciej uczy. Ale czego ja tu oczekuję i od kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×