Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

Gość pindolek
A jak facet Polak? tylko interesy trzymaja go wiekszosc czasu w Londynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindolek
To szkoda. Musze sie na chwile wylaczyc. Ale dam ci na koniec hinta : blunetka7=pindolek=londyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj maleńka.. nie wiem.. ale trzeba uważnie patrzeć ;-) jak poznam recepte to Ci podam, ale myslę ze nie ma reguly wspolnej dla wszystkich i dzialajacej dla kazdego poza jedną.. ---------- Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć Zamiast dmuchać na zimne Na gorącym się sparzyć Z deszczu pobiec pod rynnę Trzeba marzyć Gdy spadają jak liście Kartki dat z kalendarzy Kiedy szaro i mgliście Trzeba marzyć W chłodnej, pustej godzinie Na swój los się odważyć Nim twe szczęście cię minie Trzeba marzyć W rytmie wietrznej tęsknoty Wraca fala do plaży Ty pamiętaj wciąż o tym Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć ------------Janusz Korczak-----------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindolek
Hey, still there ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaaaa
pindolek, malenka ciebie nie chce. pogadaj ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh my God
Malenkaaa ale inteligencja to nie grzeszysz. Bledy ortograficzne az raza. No i kojarzenia zupelny brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszy mnie taki problem
przeczytałam cał topik i wiesz co ale masz problem a co ja mam powiedzieć jak na mnie żaden facet nie zwraca uwagi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka...no ja mam swojego bylego w Londynhie..swietny facet :) a jakich lubisz facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widzę, że mój topik ciągle żyje:) do śmieszy mnie taki problem skoro tak to po co to czytasz. Widzisz niektórzy mają i takie problemy. Malutka jakich lubie facetów ale chodzi Ci o wygłąd czy o charakter??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... o charakter już Ci mówie tak w skrócie: cenię sobie u facetów szczerość, musi być czuły, opiekuńczy, troskliwy, troche szalony, musi to być taki facet który zapewni mi bezpieczeństwo, facet potrafiący odnaleźć się w każdej sytuacji, z poczuciem humoru......... dużo by pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meleńka...a tacy wogóle istnieją? coraz mniej w to wierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka no właśnie czy tacy wogóle jeszcze istnieją??? ale chociaż żeby znalazł się taki co miałby z połowę tych cech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A..no! polowe to tacy sa :) ale mało ich..niestety :P a w której części londynu mieszkasz i ile lat masz, jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka a kto powiedział, że ja mieszkam w Londynie haha:) ja w Warszawie mieszkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? jak to?! haha..chyba coś mi umkneło,albo niedoczytałam :P nie wiem co mi sie ubzdurało..:D \ już Ci chciałam mojego byłego z Londynu podstawic :P bo powiem Ci ze ma nawet wiecej niz polowe tych cech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio może coś tam nie doczytałaś;) hmm... byłego a skoro ma część tych cech to co się stało , że nie jesteście razem jeśli można wiedzieć Pewnie chodzi o odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dlatego ze nie umiesz
złożyc zdania po polsku?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o odleglosc..to raczej ona byla przyczyna..tak bardzo sie kochalismy,ze lepiej dla nas bylo sie rozstacc..paradoks..paranoja, wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska wsza
miałam podobnie...zmieniłam styl ubierania i kolor włosów i nagle facetów wokół mnie jak za przeproszeniem nasrał...miałam dość tego, że ciągle interesują się mną wyłącznie palanty,którzy chcieli by łatwej suczki i wróciłam do dawnego image'u w którym czuję się o niebo lepiej, naturalniej, do tego ciągle słyszę komplementy z tym ze od facetów, że tak powiem innego kalibru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak odległość to niestety jest problem.... A masz kogoś teraz czy jesteś sama??? do moze dlatego ze nie umiesz skoro coś ci nie pasuje w moich wypowiedziach to nie czytaj i powstrzymaj się od komentarzy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ciekawska wsza podziwiam Cię za to, że sie zdecydowa.laś się na taką zmianę. A czułaś się dobrze w swoim nowym image czy lepiej w poprzednim? Ja niewiem czy potrafiłabym wrócić do siebie porzedniej bo lubię siebie taką jaką jestem teraz bo w swojej poprzedniej wersji nie byłabym sobą chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka..a no mialam..takiego to tylko sobie wymarzyc mozna bylo..no i przestal sie odzywac :P najgorsze jest to,ze ja nie wiem dlaczego..bo jak nie chce byc ze mna to nie,mam to gdzies..tylko interesuje mnie pytanie \"dlaczego\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dlatego ze nie umiesz
nie czytam, zobaczylam tytul i stwierdzilam ze to moze dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też takiego miałam......ale sama doprowadziłam do tego, że odszedl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka..bedzie nowy...moze lepszy :) he! bankowo! tyle ludzi znajduje swoje polowki to co? ja nie znajde?! moze--daruj sobie..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka tylko że od tamtego czasu poznaję samych dupków:( i nie widzę żeby miało się to wkrótce zmienić a ja tak potrzebuję miłości już zaczynam fiksować z tego powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×