Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

Gość julciak
daleko to znaczy jak bardzo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciak dzięki za komplementa miło że znajdzie się ktoś kto mnie ocenia pozytywnie:) a tak wogóle ładnie to tak podglądać no no no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciak
eee a ja myślałam że was oceany dzielą:) ja ze swoim mieszkamy o 300km od siebie i jakoś nam to nie przeszkadza więc powodzenia gołąbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem przecież tak sobie tylko żartowałam:) chyba się julak nie obraziła na mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julak
oki no pewnie że się nie obraziłam dreamer nie krzycz na maleńką:) hohoho rozmowy na uszko pewnie ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie krzyczę, tylko też żartuję - jak mógłbym na nią krzyczeć? A rozmowy \"na uszko\" naturalnie, że bardzo ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka - mówiłem, że oceany nas nie dzielą :) Iwonko - co takiego zabawnego jest w bramce sms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka - mówiłem, że oceany nas nie dzielą :) Iwonko - co takiego zabawnego jest w bramce sms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa kumpelka mnie zagadała i się pogubiłam troszkę:) jak miło mówisz o mnie dziękuję :) buźka iwonko no właśnie bo ja też nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatka mnie rozpraszała opowiadała mi o swoim kumplu który ostatnio nas razem widział i błagał ją żeby dała mu mój numer tel ale ona kochana psiapsiułka najpierw woli to skonsultować ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatka mnie rozpraszała opowiadała mi o swoim kumplu który ostatnio nas razem widział i błagał ją żeby dała mu mój numer tel ale ona kochana psiapsiułka najpierw woli to skonsultować ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo właśnie bo zapomnę jak ładnie poprosze prześlesz mi jeszcze raz tą książke bo teraz to już wogole nie moge jej otworzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz może przyjaciółka to za duże słowo raczej dobra kumpelka i znamy się już od podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co głupia franca nie mogę na swoją pocztę wejść serwer mi się wiesza;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) no ja juz po maturze! i szykuje sie imprezka,imieninki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..to mam teraz niezłego zgryza..albo pojde na dzienne i bede sie dwa lata męczyc na dziennikarstwie,zeby pozniej wybraz specjalizacje ktora chce..albo..pojde na prywatne i tam od razu mam ten kierunek ktory chce..ale to 560 miesiecznie :( kurcze no..bije sie z myslami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×