Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

uf już myslałam. Ja to nawet nie mam jak obgryzać bo przecież żelków nie będę obgryzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu? - żelki do obgryzania są super - takie o kształcie miśków i podobnych, co to czasem reklamują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelki się nie zakłada tylko nakłada mase żelową na tipsie albo szablonie ale nie będę Cię tym zanudzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja \"kcem\" żelka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...takego do obgryzania! Niekoniecznie na tipsie, zamiennie może być żelowy miś Haribo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwersacja na poziomie dzieci z przedszkola...Ale po Malenkiej raczej niczego innego spodziewac sie nie mozna. Dreamer, znam Cie z innych topikow, wiem, ze jestes inteligentny i mozna z Toba podyskutowac. Nie wiem czemu dajesz sie wciagac w tak puste pogawedki z ta denerwujaca dziewczyneczka. Malutka, wracaj i odbij Dreamera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpileczka - a skąd taki kategoryczny osąd? Pozwól mi oceniać z kim i o czym rozmawiam. A denerwujące dla mnie jest ocenianie innych po pozorach, wyczytanych gdzieś kilku zdaniach. Czyżby ujawniało się w Tobie psychologiczne przeniesienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz o nic! Idę po żelka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że szpileczka zna mnie na tyle że może mnie oceniać;). To po co wchodzisz na mój topik skoro coś ci sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A konwersacja na \"poziomie dzieci z przedszkola\" ma jedną znakomitą cechę - nie odpowiada Ci jej czytanie - w prawym, górnym rogu ekranu jest taki magiczny przycisk z krzyżykiem - ponoć już dzieci w przedszkolu o tym wiedzą. Odbijanie mnie nie ma sensu, bo w chwili obecnej do nikogo nie \"przynależę\" - więc to puste słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak inaczej, niz na podstawie wypowiedzi ( ktorych nota bene na calym forum jest wiecej niz kilka) mamy oceniac inne osoby? Malenkaaa sama sobie wystawila swiadectwo. Ale masz racje, kazdy wybiera z kim i oczym rozmawia. Malenkaaa, sprawdz lepiej czy Ci sie zelik nie oderwal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jesteś taka mądra to proszę przytocz mi wypowiedzi po których uważasz że jestem głupia. Jeżeli chodzi o ten żel marny dowcip wcale mnie nie rośmieszył żeby nie powiedzieć że był żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne że ludzie którzy mnie znają tak nie sądzą tylko niektórzy na forum ciekawe pewnie ludzie tutaj lepiej się na tym znają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie nikt poza tym forum nikt o mnie tak nie myśli a jeśli ci coś przeszkadza to po jaką holerę jestes na tym topiku i go czytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawia ci radość obrażanie kogoś kogo nie znasz???????każdy taki mądry na tym forum bo anonimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×