Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

Ludojad, już Ci radziłem odłożyć te prochy. Bo gadasz i gadasz, a nijak nie można zrozumieć o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) jak dzionek? Ludojad..a co ma do tego baba? patrz na siebie najpierw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka!! hej hej :) no w końcu jestes! topik zyje i ma sie dobrze! to co? oblewamy pierwszego tysiaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowko! :) no..ja juz posprzatalam..teraz tylko musze zrobic obiad i zarcie dla wilka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetow mam gdzies :) i jest mi z tym nadzywczaj dobrze! wrecz super :) w tajemnicy powiem,ze poznalam kogos ciekawego...ale..duzy dystans..staram sobie za duzo nie wyobrazac...czyli tak jak wyzej..:P \ale oczy to ma cudowne :P a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mi to brakuje faceta;( to życze powodzenia i masz racje podchodź do tego z dystansem ja jak narazie nie mam nikogo na oku a na dodatek nie mogę się uwolnić od jednego typowego dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka...pomyśl sobie,ze nie potrzebujesz faceta! ze on nie jest Ci potrzebny do szczescia.. no ja tez mam problem z jednym kumplem..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm próbowałam nie raz tak myśleć ale ja jestem typ pieszczocha i aż chciałoby się wtulić w kochane ramiona;). Co do tego dupka ja się do niego wogóle nie odzywam nawet był moment że myślałam że sobie odpuścił a tu niestety skucha im bardziej go olewam tym bardziej on się stara. Dzwoni , pisze i ciągle te same gatki. Z tego co pamiętam chciałaś chyba kiedyś moje zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, tylko się człowiek wybierze z turystyczną wycieczkę na uczelnię, a tu już same maleńka z malutką oblewają tysiączka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Maleńka! kurka ja też jestem typem pieszczocha..i brakuje mi tego..ale zastepuje to czym innym..aromatyczna kawa w pieknej filizance..piekn pieknie przygotowane sniadanie..ksiazka i lampka wina..spacerem.. :) a co do zdjec :) to dobrze pam8ietasz :) mail pod nickiem..of koz sie odwdziecze:P Dreamer///no to wyciagaj %! kurde..wczoraj bylam ok 24 z psem i z kumpela..idziemy w strone parku..i nagle \"ratuynku\" i krzyk..wybiegla zaraz dziewczyna..dwoch kolesi ja napadlo..straszne..:( dobrze,ze miala dlugie nogi i szybko biegala..no i ze tak glosno krzyczala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hejka no wiesz ale męskich ramion żadna kawa nie zastąpi;)zaraz coś tam prześle a najlepiej by było jakbyś miała tel z aparatem wysłałabym aktualne:) dreamer jak same zostałysmy to musiałysmy to oblać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka..mam..ale czasami nie dochodza do mnie zdjecia..nie wiem czemu... :/ jutro jak bede miala czas to przesle Ci swoje...albo w sobote.. mykam do kina..w meskie ramiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że teraz kobiety wymieniają się zdjęciami :) A dla mnie? :P Oczywiście maleńką już widziałem :) ale ta wiedźma - nie wiedźma mnie nurtuje :P % ni ma - antywirus mi wypił na spółe z firewallem i programem pocztowym jak próbowałem wlać do kompa, żeby się z Wami podzielić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam :) - sorki, że wczoraj nie odpisałem - ale zasnąłem czekając :( - obudziłem się o 3, oczywiście z niezablokowaną komórką pod poduszką i dopiero przeczytałem Twoje eski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek26
uuuu dreamer coś przeskrobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×