Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maleńkaaa

Why przyciągam takich facetów jak to zmienić????

Polecane posty

A no tak - bystrzak ze mnie - zdrobnienie od top - hehehe :P A jakieś takie fajne te topiki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer - jest link na moim temacie, ale powiele i tu. To sa ksiazki od innej dziewczyny, ale nie sciagalam, pewnie niektore sie pojawiaja. Ona to Kropelka Rosy i ma temat o mezczyznach, ktorzy nie potradia kochac, jest i u niej taka ksiazka. ❤️KSIAZKI DO SCIAGNIECIA: http://www.tlen.pl/ LOGIN: zapraszam HASLO: zapraszam Oczywiscie po przeczytaniu czegos z tego typu prosze o krotki wpis na moim temacie ze stopki. Dziekuje 😘 Malenka, to moze ku podbudowaniu sie zerkniesz na cytaty, ktore mi sie bardzo spodobaly? Pierwsze dwa posty: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2206032&start=540 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze jakoś kiepsko mi się zaczął najpierw zapomniałam kluczy od pracy i stałam na deszczu czekając że ktoś przyjdzie stałam i stałam i nikogo nie było to zadzwoniłam do szefowej i ktoś przywiózł klucze. Jak już weszłam włączyłam kompa a tu myszka nie działa i zabawa w poszukiwaniu dobrej myszki ale teraz już jest wszystko oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zacząłem robić projekt i odświeżać kafe ;), zjadłem śniadanko, a teraz oczywiście zamiast brać się dalej za projekt, to czytam te ściągnięte e-booki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi a ja własnie wprowadzam poprawki do seojej pracy zaliczeniowej no i zerkam na forum sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja znów - znalazłem sobie oprócz forum ciekawsze zajęcie niż projekt - kurczę muszę dać sobie spokój z tą uczelnią, bo z taką motywacją to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest, książka \"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy\" też - nawet jak dla faceta. Poczytaj sobie, może Ci trochę pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to tytuł - zresztą w tej książce zołza to zupełnie inna kobieta niż takie automatyczne skojarzenie znaczenia tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie jestem ekspertem, ale coś w tym jest co pisze autorka - jednak te \"zołzy\" rzeczywiście chyba bardziej \"kręcą\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka - olej HS POLa, zauważ, że (chyba facet) ma jakiś kompleks na tym punkcie. Ględzi tak jakby sam nie lubił ładnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×