Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schne Gesichzge

Włosy kręcone-ich codzienna pielęgnacja,fryzury etc..

Polecane posty

Gość martuska2701
Ja używam brylantyny w żelu z firmy Joanna, ale wosk tez jest super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczki blon
Moje wlosy przestaja sie krecic...Nie wiem czemu...Zawsze mialm dosc mocno wycieniowane...ale teraz zapuszczam do slubu....grzywka to wyglada tragicznie w ogole mi sie nie uklada..chodze caly czas z opaska na wlosach...Jestem blondynka....Farbowana ....uzywam szamponu nawilzajacego i odzywki tesh nawilzajacej z avonu...a do ukladania gumy z joanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niteczka-słońca
ja tez mam krecone wlosy,tylko sa takie dziwne bo kreca mi sie ale za kazdym razem inaczej. i niewiem dlaczego,no fakt ze od czasu do czasu je prostuje ale nie zawsze. skuteczny sposób znalazłam dopiero na http://www.handsomemen.pl/Tag_porady,Falowane%20w%C5%82osy,0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaBlondyneczka
Niteczka-slonca.To,że włosy za każdym razem Ci sie kręcą inaczej,jest normalne.Dużo osób z kręconymi włosami tak ma.Zależy to od najmniejszych szczegółów np.Podczas mycia czy pielęgnacjii.Nawet powietrze swoją temperaturą i wilgotnością wpływa na kształt i wielkość loków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avalanche12
Witam wszystkie kręciołi ;) również jestem posiadaczką kręconych włosów, nie są to wprawdzie sprężynki ale jestem zadowolona:) Mam troche problemów z ich układaniem mianowicie są strasznie suche i po umycu nad głową tworzy mi się tzw.\"aureolka\" No i nastepnego dnia nie są już takie fajne jak po umyciu. Rano nie mam za bardzo czasu żeby je modelować. Może mi doradzicie jakich produktów uzywać żeby loki były trwalsze? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avalanche12
Witam wszystkie kręciołi ;) również jestem posiadaczką kręconych włosów, nie są to wprawdzie sprężynki ale jestem zadowolona:) Mam troche problemów z ich układaniem mianowicie są strasznie suche i po umycu nad głową tworzy mi się tzw."aureolka" No i nastepnego dnia nie są już takie fajne jak po umyciu. Rano nie mam za bardzo czasu żeby je modelować. Może mi doradzicie jakich produktów uzywać żeby loki były trwalsze? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avalanche12
Witam wszystkie kręciołi ;) również jestem posiadaczką kręconych włosów, nie są to wprawdzie sprężynki ale jestem zadowolona:) Mam troche problemów z ich układaniem mianowicie są strasznie suche i po umycu nad głową tworzy mi się tzw."aureolka" No i nastepnego dnia nie są już takie fajne jak po umyciu. Rano nie mam za bardzo czasu żeby je modelować. Może mi doradzicie jakich produktów uzywać żeby loki były trwalsze? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaBlondyneczka
Avalanche,polecam brylantyne w wosku.Idealna dla włosów suchych i puszących się.Idealnie modeluje włosy.Dla mnie jest rewelacyjna.Możesz wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaBlondyneczka
avalanche12 polecam brylantyne w wosku.Idalna do modelowania włosów suchych i puszących się.Nadaje im ładny połysk i sprawia ze włosy sa mięciutkie.Możesz wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaBlondyneczka
avalanche12 polecam brylantyne w wosku.Idalna do modelowania włosów suchych i puszących się.Nadaje im ładny połysk i sprawia ze włosy sa mięciutkie.Możesz wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaBlondyneczka
avalanche12 polecam brylantyne w wosku.Idalna do modelowania włosów suchych i puszących się.Nadaje im ładny połysk i sprawia ze włosy sa mięciutkie.Możesz wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręconaaaaaa
Ja również jestem posiadaczką loków. Za zwyczaj loczki są suche i potrzebują nawilżenia. Ja polecam bo wiele razy stosowałam i naprawdę pomaga. Potrzebna będzie oliwa z oliwek i dwa jajka. Do miseczki dwa jajka i 5 łyżek oliwy z oliwek. Potem to wszystko miksujemy albo roztrzepujemy trzepaczką. Nakładamy na umyte włosy i czekamy 15 minut. Po upływie czasu spłukujemy razem z szamponem. Naprawdę polecam jeśli nie stać was na drogie kosmetyki do pielęgnacji, a działanie jest podobne. Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręconaaaaaa
A co do upięcia to jeżeli mamy włosy ścięte na równi to te lekkie z przodu spiąć podłużną spinką. Można kupić np. w H&M za ok. 9zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczek***
Ja mam taki problem bo moje są z przodu bardzo puszyste a z tyłu bardzo kręcone chciałabym chodzić z rozpuszczonymi ale wyglądam strasznie pomóżcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evlin3
mam ogrroomny problem... mam krecone wlosy ale tylko przy koncach, ale sa one do tego stopnia glupue ze jak maja forme to sie krecaladnie w sprezynki. szczegolnie nie cierpie ich kiedy wyschna po umyciu. i jeszcze wtedy gdy je rozczesze. az strach myslec :(. zamiast ladnych kreconych wlosow sobi mi sie doslownie siano na lbie! nie mam do nich sily po prostu... nienawidze ich z calego serca. dlaczego nie moge miec pieknych prostych wlosow z ktorymi moglabym robic przerozne fryzury (obciecia). czasem jeprostuje ale nie czesto poniewaz po kazdym wyprostowania u nasady pojawiaja mi sie zniszczone pokrecone pojedyncze wlosy krore tworza mi piekne afro. nie mogeich upiac w zaden sposob poniewaz niestety mam odstajace uszy... po prostu biednemu zawsze wiatr w plecy :(... jak mam o nie zadbac??? i ladnie je ulozyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyleaxxx
Oczyszczanie włosów jest ważne przed każdą usługą modelowania. Jest do tego fajny szampon http://www.handsomemen.pl/Tag,Modelowanie%20w%C5%82os%C3%B3w.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataleee..
Ja mam wlosy dlugie do wiecej niz polowy plecow ok trzy czwarte;-)koncowki podcinalam dawno o dziwo wlosy caly czas pieknie sie kreca.odpowiadajac na twoja wypowiedz po prosto nie prostuj wlosow a zamiast w prostownice zainwestuj w suszarke z dyfuzorem(swietna)uzywaj duzo odzywek do splukiwania proponuje z glisskur do wl.zniszczonych czy cos w tym stylu,po umyciu bez splukiwania pantene loki i fale i wgniataj troche serum raz w tyg.zeby wlosy ladnie sie krecily uzyj pianki do lokow z welli shockvaves bo chroni przed wys.temp. Badz wellaflex i taft.susz suszarka z dyf. Glowa w dol lapiac fragmenty wlosow i przytykajac je dyfuzorem do glowy temp.optymalna.i pod zadnym pozorem nie rozczesuj krec.wl na sucho nie wolno!jedynie na mokro!i to powinno wystarczyc by twoja fryzura byla piekna.powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataleee..
Ja mam wlosy dlugie do wiecej niz polowy plecow ok trzy czwarte;-)koncowki podcinalam dawno o dziwo wlosy caly czas pieknie sie kreca.odpowiadajac na twoja wypowiedz po prosto nie prostuj wlosow a zamiast w prostownice zainwestuj w suszarke z dyfuzorem(swietna)uzywaj duzo odzywek do splukiwania proponuje z glisskur do wl.zniszczonych czy cos w tym stylu,po umyciu bez splukiwania pantene loki i fale i wgniataj troche serum raz w tyg.zeby wlosy ladnie sie krecily uzyj pianki do lokow z welli shockvaves bo chroni przed wys.temp. Badz wellaflex i taft.susz suszarka z dyf. Glowa w dol lapiac fragmenty wlosow i przytykajac je dyfuzorem do glowy temp.optymalna.i pod zadnym pozorem nie rozczesuj krec.wl na sucho nie wolno!jedynie na mokro!i to powinno wystarczyc by twoja fryzura byla piekna.powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julatl
Gość loczek--naturalny
Cześć dziewczynki jak każda z was mi również naturalnie się kręcą wlosy ale chce teraz zmienić fryzurkę. i jak myślicie czy jak bym zrobiła sobie grzywkę to by za każdym razem po umyciu by mi sie kręciły i bym musiała prostować a nie chce bo przez to włosy sie niszczą a chce cos zrobić z wlosami . pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny loczek
weszłam na tą stronę i czuję się jak u siebie też mam kręciołki na głowie wszyscy się nimi zachwycają ale nie łatwo je układać w następnym tygodniu planuję iść do fryzjera może polepszy mi troszkę mój fryz bo mi już tak urosły że prawie do pasa mam . fajnie poczytać że to nie tylko mój problem -czasem jest też taka burza loków zaletą ja kiedyś pojechałam ze znajomymi pod namiot i jak się obudziłam to koleżanka stwierdziła że mam super bo wstałam i już fryzura gotowa bez czesania.Ale tak nie zawsze jest tyle trzeba się przy takich włosach czasem umęczyć pozdrawiam was zakręcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaaa_loki
Witam wszystkich ! Mam kręcone włosy, długie mniej więcej do połowy pleców, trochę pocieniowane. Zastanawiam się nad zrobieniem sobie grzywki. Jednak prostowanie nie wchodzi w grę... Dlatego proszę o radę. Jak myślicie? Czy kręcona grzywka to dobry pomysł?? Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisaKxD
yo.ja tak jak wy mam krecony busz na glowie.nie przywiazuje uwagi do firm kosmetykow wiec nie moge wam polecic zadnego produktu ale powiem wam co robie ze mam zadowalajacy mnie efekt. myje, czesze na mokro, opuszczam glowe w dol i ,,wgniatam,, wlosy w recznik , nakladam odzywke BEZ splukiwania a raczej cala mase odzywki hehe i na to jeszcze laduje pianka, susze wlosy z glowa w dol suszarka z dyfuzorem i to koniec mi tyle wystarczy loki sa sprezyste i fryzura ma objetosc. jesli komus tez pomoze ten sposob to sie ciesze ze moglam pomoc. pozdrawiam wszystkich pokreconych ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczypka
Kosmetyki do kręconych włosów której firmy są lepsze? Wella, TiGi czy Goldwell? Proszę o porady i opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuskajajestem
witam zakręcone. tez jestem posiadaczka loczków i spiralek. mam czarne włosy do ramion. rady tu prezentowane są bardzo dobre. polecam metodę prób i błędów bo dla każdej z nas inna metoda możne okazać się zbawienna;) pozdrawiam Was kochane loczki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaBlondyneczka
Evelin3 jeśli masz problem z własami,bo sie nie układają itp,a boisz się je spiąć bo twierdzisz ze masz odstające uszy,to mam dla Ciebie dobre wyjście.Czesz się w kitki,ale takie luźne tzn,że gumka będzie dopiero pod uszami (tak zeby włosy je zasłniały) albo zwiąż sobie koski ogon nisko z tyłu,tylko tak zeby pasma przy uszach były zaczesane,lekko zasłaniając i "przyklapując" je.Jeśli Twoje włosy są średnie lub długie,te rady powinny poskutkować.Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaBlondyneczka
Apropo grzywki.Ja też mam kręcone włosy,a zrobiłam sobie grzywkę.Prostuję ja lub spinam spinkami do góry,a gdy zdejme wsówki,jest prawie prosta.Jednak nie trzyma sie tak trwale jak po prostownicy.Tak więc dbam o nią w szczegółności,nawilżam,odżywkami bo szybko sie przesusza.Ale przy sprężynkach,prosta grzywka daje super efekt.Tylko trzeba poświęcić trochę czasu.Ja gdy nie mam czasu,np.gdzies jade,zawsze biore ze sobą wsówki.W razie deszczu-czapka z daszkiem i po kłopocie.Jeśli jednak się skręci (np.od potu w lato-trzeba to brac pod uwagę),do akcjii wkraczaja wsówki.I zaczesuje albo na bok,albo do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaBlondyneczka
Loczek-naturalny.To zależy jakie masz włosy.Jak ja byłam mała i mialam grzywkę to była w miare prosta,pomimo reszty włosów które sie kręciły.Niektóre dziewczyny maja tak,ze im krótsze włosy,to sie mniej kręcą.Ale niektórym własnie bardziej...dlatego muszisz wyczuc jak jest u Ciebie.Ja uzywam prostownicy,bo teraz mi sie własnie grzywka bardziej kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZakręconaBlondyneczka
Aha,chciałam jeczsze napisać,że też mam z przodu suche,najczęściej sianowate włosy.Uważam że uratuje je wosk,lub jedwab w płynie.Te produkty pomagaja im sie skręcić.I natłuszcają.I mam jeszcze taki mały trik.Bo włosy sie kręcą od wilgoci,tak więc ja do zraszacza nalewam wody i pryskam na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animetka
a właśnie znacie jakies sposoby na to żeby grzywka nie skrecasła sie nie wilgoci?? No bo obciełam sobie grzywke, ale ze ostatnio jakoś tak u nas w polsce jest wietrznie i mokro to niestety moja grzywka sie wykręca na wszystkie paragrafy ;/;/ i niezbyt to ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×