Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariah

kaszak/ tłuszczak

Polecane posty

Moja mama ma tluszczaka w piersi. wykryto go na podstawie mammotomii w będzińskim intermedzie jakiś miesiąc temu. onkolog nakazał usunięcie "bo po co kusić los". mama czeka na zabieg operacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lepiej usuwać to świństwo, laserowo czy chirurgicznie poradźcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kaszaka na z tyłu głowie ponad 20 lat niedawno go usunęłam chirurgicznie był zgnity miał nawet zielony kolor i rozlał się do na boki przez co był długo czyszczony (aż 50minut) i wyjmowany (w tym przy kości) a poszło sporo krwi (no ale tydzień wcześniej miałam grypę i tym to było tłumaczone) rana miała 2cm i z początku ciągnęły mnie szwy potem przestało w ogóle boleć ale brzydko wyglądało bo ta blizna duża i wypukła. Po 2 tygodniach się udało że się wchłonął i zdjęte szwy blizna pozostała ale pod włosami nie widać. Pan dr bez mojej zgody wysłał go na badania histopatologicznie, okazało się że nic nie ma. (Jak mogło być inaczej skoro mnie zabił przez 20 kilka lat?) Dostałam ogromny opierdziel że ta długo tego ufoluda trzymałam. Nie trzymajcie swoich ufoludów tylko dajcie pod nóż. Przez że trzymałam moja blizna ma 1 cm aż, co wygląda brzydko dobrze że mam długie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sebastian jeśli tu jeszcze jesteś daj proszę namiar na chirurga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, na dłoni kolo nadgarstka wyrósł mi tłuszczyk, wczoraj zauważyłam że hyba mi pękł bo się zmniejszył a pod skórą na dłoni wylał się płyn z niego i wyraźnie to widać. Czy jest to groźne i co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi_97
Witam wszystkich. Ja mam niestety tłuszczaka i to na czole!! Zabieg usunięcia zaplanowany na 08.11.2018 r. Życzcie mi powodzenia. Trochę się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×