Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

szpakowaty właśnie tak .. powodzenia :)) jesli masz skype po co ci GG ? t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakowaty7
Nie mam ani skype, ani gg. Mam za to 11 linii telefonicznych w biurze i komorkowca. Powinno wystarczyc do komunikowania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosma . pedzisz nad morze , dokad jesli zapytac mogę ? pogoda u nas jest sliczna , od wczoraj w sumie ... kilka dni wstecz lało . Nocki są jednak chlodne , ale przecież nie masz zamiaru spac na plazy .... ha ah :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to rzeczywiscie nieduzo :)) szpakowaty zainstaluj zatem skypa .. upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu . Bedziesz rozmawiał niczym przez telefon a i popisac mozesz :)) przyślesz nam fotki pieknych zakątków , mam na mysli okolic w których przebywasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakowaty7
Zaraz sobie o tym pogadam z moim fachura od komputerow. Idziemy za chwile na sale gimnastyczna poprzezucac troche zelaza. Pewnie wysmieje mnie z moich pogaduszek na forum (ale nie zabardzo, jestem jego szefem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odmeldowuję się [kwiatek} czas obiadek podać .... i wam smacznego zyczę :)) godzinka 15 .. .. kończymy pracę < zapewne nie wszyscy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdą przyjmiemy, nawet kilo starszą. Napisz coś o sobie jak wiatr.Ach....szkoda, że nie dla mnie te kwiaty. RPA nawet mi na myśl nie przyszło.A tak w sprawie komunikatorów , to wolę gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, moze juz nie mloda, ale ponoc nadal ponetna ;) :D (nie ma to jak dobra reklama :D). Moj nick to.......... odzwierciedlenie mojego trybu zyciu...........raz tu, raz tam.........lubie tak :). pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze.....która kobitka miała szpinak na obiad 🌼. Ale mi smaka zrobiła.......:P Ja też z Polski, wystarczy że mąż od niedawna na obczyźnie:(. Mieszkam po sąsiedzku z kimś.... bo któraś przyznała się, że z południa Polski jest:) Trochę fuknęłam :P i zaczęłyście bardziej ryczeć :) No tak trzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez z tej bandy:) i tez moge być rycząca.rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moze i ja sasiadka jestem?:) bo jestem żmiją z poludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do opuszystychisexownych. Nie po to chudłam prawie 40 kilosów, zeby teraz dobrowolnie to oglądać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z smierdzącego południa z zanieczyszczeniami :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmija , no wiem, wdycham to samo świństwo, ale skąd konkretnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mąż na necie :P Z Sosnowca :P:P:P Ale wrócę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to, że tylko Szpakowaty z daleka...Cześć Moqqa.Długo Cię z nami nie było.Swiat jest chyba mały Mea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakowaty33
Bukiet... tobie kobieto33 zawsze. Tylko mam 2 pytania. Jak podasz mi adres bez zdradzenia swojego miejsca zamieszkania, i co na to powie Jez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakowaty7
Tak sie o tobie zamyslilem ze zrobilem z siebie 33.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja ze stolicy tego smrodu jestem :D:D:D A tY KOBIETKO?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Można dołączyć do Waszego grona? Ewę to ja już chyba poznałam ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakowaty7
Co to jest stolica smrodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpakowaty, zawsze możesz przysłać wirtualna kartke z kwiatami.Nie zwiędną. Jestem z Dąbrowy Górniczej żmijo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×