Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Piłam ostatnio chilijskie , ale nie wiem czy z Plusa. I tym sposobem idę po piwo do lodówy, narobiłaś mi smaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
A jakim piweczkiem sie raczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz sobie popijam zimne , z sokiem malinowym piwko z LIDLA ;) w szklance z IKEI ;) i coś czuję,że nici będą z przeglądu ustaw i rozporzadzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! Podziwiam Cię Kobieto 33,ja nie mogę rzucić za diabły papierosów,graniczyć jedynie mi się udaje ale rzucić tylko raz próbowałam i obgryzłam wszystkie paznokcie.Teraz nawet nie przymierzam się do takiej decyzji,lubię mieć długie paznokcie:). Uda Ci się ,trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
No i bardzo dobrze.Czasem trzeba sobie odpuscić. Pytam o piwko , bo moje kochanie bardzo lubi, ale takie z malych browarow. Nie z tych dużych, gdzie jest masówa. Nauczylam sie przy nim rozróżnać. Jest niesamowita róznica w smaku i samopoczuciu na drugi dzień.U was jest wiecej wyboru niz na Pomorzu.A ja i tak wole winko. Ach to wineczko lube...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zadziora!!!!!!!!!!! Byłam okropną palaczką i w zyciu nie myslałam o rzuceniu palenia. A potem z dnia na dzień i tak wytwałam do dziś od 21 stycznia 2006r. jakoś się trzymam. Obyło się bez skutków ubocznych. Sama siebie podziwiam jak ja to zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synuś jeszcze nie zasnoł,w wakacje daje mu fory,więc jeszcze piwka nie otworzyłam,chłodzi się w lodówce.I mam obawy że zanim mój syn zaśnie zamrozi się na lód,bo rpędzej piwo się zamrozi niż mój synuś przestanie gadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Witaj Zadziora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma ja na razie papierochów nie rzuce,boję się własnie skutków ubocznych,ale ograniczyłam i palę mentole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księżniczko=> a ja piję takie 4,2% , słabiutkie. Musiałabym chyba 10 wypić , aby poczuć błogostan. Mój syn na wakacjach, ale juz tęsnic zaczynam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam bodziec do rzucenia papierosów=. nowe mieszkanie , to raz. A 2 nie nawidzę zapachu dymu na ciuchach, mania prania została mi do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do piwka- przyłączam się, piję pół na pół z lemoniadą hoopa :D Ja dziś w pracy od 7 do 15, też za wolny poniedziałek.Szkoda, bo taki piękny dzień był dzisiaj, w sam raz na wyprawę na grzyby. Może jutro poszukam prawdziwków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Cosmo Jeszcze nie raz zatęsknisz za jego wakacjami :).A podobno wybrali Mis Polonie .Ciekawe skąd jest tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Księżniczko 34 Właśnie mój synuś zakomunikował że ma właosy w buzi(zawsze tak ma przed zaśnięciem)szklanka herbatki i pomogło,zaraz penie do lodówki pójdę po moje zmrożone piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
No to Kobietki na zdrooowie!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć madota=> niedziela juz nie ma byc taka fajna. A kobieta33 na drugiej zmianie, pewnie niedługo tu zajrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mogę piwka, bo pewnie mi się będzie chciało po nim palić. A poza tym w ulotce od piguł pisze, że nie wolno alkocholu... Witaj zadziora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś szósty dzień bez papierosa !!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Dumne ze mnie jesteście ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Ale Ty jesteś dzielna Kobietko. Ani papierosów, ani piweczka, ani winka.Za to jak skończysz z pigulami i poczujesz sie pewniej damy wszystkie razemk w czajnik. Np przed monitorem. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie trzeba dwa razy prosić ;) Jakby co to w lodówce stoi wino austriackie (nie wiem czy dobre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Becherowka... mniam... ale z nią przesadzać nie radzę. Nie ma kaca, ale kilka godzin w kiblu murowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
A ja uwielbiam wiskacza z lodem. Mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jest różnica pomiędzy ***** metaxą a *** ? Nie wiem . lubię trunki mało wyszukane: żubrówkę, malibu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma nie namawiam, do alkoholu ale spróbuj trochę i napisz czy dobre,będziemy wiedziały co kupować z win.Ja w tej kwesti jestem zupełnie laikiem nie znam się na winach:(,od czasu do czasu piwko wypije albo jakiś koktail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
No , podobno im wiecej gwiazdek, tym bardziej szlachetny trunek i droższy oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziora odkryłam ,że jesteś moją imienniczką ;) Jeszcze więcej wypiję będę czytać w myślach. Uważajcie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×