Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Cóz za zmiany na topiku. Witaj księżniczko w nowym ubranku, do tego też się przyzwyczaimy. Swoją droga to cud ,że tak długo uchowałaś się tu bez poszywania ;) Kobieta33=> w Świerklańcu rzeczywiście można spędzić miło dzień. Ja siedziałam w domu, nawet rowerem nie mogę pojeźdźić, cos mi przerzutki szwankują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To 34 zawsze lepiej brzmi niż 35 hi,hi ..... Mea_- nie obrażaj się tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 😭 trzymajcie w piątek kciuki za mnie mam rozmowę związaną z awansem , nie przezyję, juz jestem na to za stara. nauka jest dla młodych 😭 , ja chcę na emeryturę 😭 oszalałam , nie przejmujcie się, to minie do piatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jak w banku. Potem pijemy wirtualnie. Za awans. Znowu Mea w rozjazdach i nie będzie jej z nami :( Księżniczka się zamelduje napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
Cosma trzymam kciuki w piatek za stara???? Kobieto co ty mówisz, przecież sama wiesz doskonale wiesz, że życie zaczyna sie dopiero po trzdziestce, na emeryturę się zachciał jeszcze musisz troszeczke ponaginać!!! Kobietko tydzien bez papierosa!! Sukces!! oby tak daalej !! pozdrawiam wszystkie pozostałe ryczące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinni mnie zbanować za nagminne przesiadywanie na kafe ;) od września powrót do codzienności, więc pewnie nie bedzie tyle czasu na przesiadywanie. marzka co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi jakos dziwnie w tym ubranku. Podobno czarne wyszczupla a to mi sie przyda.Obejrzalam nasze zdjecia z urlopu i teraz mam depresje. Jaka ja jestem grubaaa ):.na prawdę niej em wiele. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczko- ja jestem chuda( a jem wiele) i na siebie patrzeć nie mogę... Wczoraj wybrałyśmy się z Natą (i jej wózkiem spacerowym) do lasu i po 2 godzinnym spacerze przyniosłyśmy 5 podgrzybków i jednego prawdziwka :) Jutro na obiad zupa grzybowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczko= ja mam do przodu 5 kg A w lodówce: 1kg lodów, 2 wina i adwokat, koszyk malin, ser Wszyskie spodnie zatrzymują sie na biodrach. Kobieta potwierdzi - widziała :D Madota - pewnie aż tu będę czuła zapach zupy grzybowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
Nie mówicie nic o tyciu -5 kg do przodu!!!!!!!! ale teraz postanowiłam trochę wziąć się za siebie dziś byłam na siłowni dałam se wycisk!!!!!!!trzeba zrzucić to zbędne kg. W weekend byłam na Mazurach trochę odetchnęłam od życia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ćwiczę mięśnie palców na klawiaturze, wyrzućcie mnie stąd, mam się przygotować , ja siedze tu jak, nie powiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie nazywa mnie juz chudzielcem 😭 Koleżanki wreszcie sie ucieszą Mam kobiece kształty [ex jest zachwycony, tylko nie wiem dlaczego] :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole to oszalelismy. Dzwoni wczoraj moj luby z pracy,ze chodzi za nim maly kociaczek, wyglodzony, z chorym noskiem i oczkiem. No i co sie stalo.Przyjechalam po niego i kotka. Mamy teraz w domu dwa koty.Jednego leczymy. Jeszcze nie wiemy czy zostanie, bo nasza starsza koteczka jest w wielkim stresie. Nie wiem czy sie przyzwyczai. Jesli nie da rady poszukamy kocurkowi domek. Jest slodziutkim malenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo to sliczny kocurek. Jest przemily. Garnie sie do ludzi.Wyraźnie szuka kogoś,kto go pokocha. Ma dopiero 8 tygodni. Jest troszke oslabiony teraz.Ma zadatki na wspanialego przyjaciela. Wiem, bo znam kocie charakterki. Moze sie skusisz :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jednego takiego straciłam, nie dzięki, ale póki co zastanawiam sie ciągle A co wyslałabys priorytetem? ;) Pewnie dojdzie do siebi szybko, w dobre rece w końcu trafił, no nie? Nie miałbym z kim zostawiać kocika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potwierdzam 5-ciu kg u Cosmy, bo nie znam stanu pierwotnego. Niestety swoje chyba ze trzy muszę... Księżniczka każdą zbłąkaną sierotkę przygarniasz ? Milusiego dnia Wam... Idę na front !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najchętniej bym przygarnęła każdą, ale nie da się.... Nasza starsza Koti dalej ma stresa. Zazdrosna jak nie wiem co. Podobno tak ma być kilka dni. Moze sie dogadają. Chcialabym bo maly kotek jest niesamowity. Juz widać, że ma niespotykanie lagodny charakter i dużo cierpliwosci. Kobieto jak alkohol wg Twoich wiadomosci wpływa na odchudzanie?I w ogole na przemianę materii? troszke sobie dogadzalismy latem. A to piwko, a to winko ... Może to jest przyczyna mojego niechudniecia. Cosmo, marzka,moze zalozymy kolejny topik \" jak zrzucić 5 kg?\" hihihi. Kobieta 3 kg. hihihi. Kobietko 33 trzymam kciuk za kolejny dzień bez papierosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale ja naprawdę nie mieszczę się w spodnie i to już wcale nie jest zabawne. Dzisiaj mam gości , będzie wesoło. kobietko33=> tradycyjnie robie sałatke z kuraka, taką , którą Cię ugościłam ;). Inne , to chyba nie za bardzo mi wychodzą. sciskam nasz forumowe kotki te małe i duże, ależ bym je potarmosiła. ( zabawowo oczywiście) 7.30 - głęboki mój sen burzy tel. : mamo ja chcę do domu. Nie chciało dziecko śniadania jeść. Biedactwo moje kochane 👄 Trzymajcie sie ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma mam parę przepisów. Tobie też wyjdą, nic skomplikowanego. Aha. Dzisiaj o mały włos nie zapaliłam. Ale się wku...łam. Gotowało się we mnie. Muszę zmienić pracę, nie wyrabiam !!! Ufo ciągle jest na ziemi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
Kobietko dobrze ze nie zapaliłaś, a w pracy wiesz jak jest czasami potrafią wku.....ć takie sa jej uroki, że podnosza arenalinę. Trzymaj tak dalej my tu wszystkie tzryamy za ciebie kciuki, tyle już wytrzymałaś zuch z ciebie kobietka!!! Miłego wieczorko Cosmo w gronie rodzinnym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×