Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Cześć kobietki:) Jeszcze żyjemy po grzybkach :D Jutro wymieniamy okna i właśnie przygotowujemy pole dla ekipy montażowej... Uff, piwko trzebaby po tej robocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka, to moje ufo, na własnej skórze wychodowane, własną krwią karmione... :( A tak na serio, to przeraża mnie ludzka bezmyślność i tępota. To są właśnie główne cechy charakteryzujące ufole. Dwie z nich jakoś się zhumanizowały, ale jedna twarda sztuka, nie odpuszcza . Dziś mało nie wyszłam z siebie. Praktycznie 80 % załogi w naszej firmie przeszło przez moje ręce. Ta, to egzemplaż unikatowy. Jedyny w swoim rodzaju.Niereformowalna w swojej tępocie. Przykro to pisać, bo to bardzo młoda osoba, to jej pierwsza praca, więc tymbardziej... Wysiadam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obsmyczyłam prawie butelke wina, ale mam loty dobrze ,że wakacje wkrótce sie kończą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
Dzięki dziewczynki trzymam sie!!!! Jutro piwko z dobrym kolegą !!! i zycie toczy się dalej jakoś z nim walczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka ja też się umówiłam na piątek :D Znów siedzę w papierkach, kobieto33 => to gorsze niż ufo. Ale nie będziemy sie licytować ;) madota=> serdeczne współczucia z okazji wymiany okien. Mam to za sobą , w zimie i mrozie i śnieżycy. Jak sobie przypomnę to mam ciarki na plecach. Ale za to teraz jestem zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma nie będziemy, ale mówię Ci mam gorzej, bo toto żywe jest. Boję się, że kiedyś mi nerwy puszczą i pasy będę drzeć i sól wcierać, może wtedy zatrybi. Wychodzę z siebie . Dziewczyny już nie wyrabiam... :( Aha Dziś dziesiąty dzień bez papierosa !!! Pomimo wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy piękne, nowe witryny!!! Poszło szybko i gładko, dopiero teraz zaczną się schody, bo będziemy kłaść tapety, panele i inne duperele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Cosmo, marzka az mnie skręca z ciekawosci z okazji piątku.Życzę wam, żeby bylo sympatycznie. Oczywiscie moja wrodzona wscibskość... Kobietko nie da rady do ufa jakimś sposobem dotrzeć ? No wiesz ufofskim jezykiem przemowić? Nie znamy szczegółów i nie wiem czy na miejscu jest dopytywanie Ciebie.Gratuluje poraz dziesiąty dziesiątego dnia bez papierosa. :) !!!!!!!!!!!! Jestes wielka. Madota ja też chcę piekne nowe witryny :) \\Nasze koteczki skrócily troche dystans do siebie. Nasza starsza jeszcze buczy ale ciekawośc przeważa.W ogole to lepsze niz telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem ciekawa piątku, ale jak dojdzie do skutku to .... Życie to przypadek. księzniczko wierzę ci ,że obserwacja kotków to lepsze niż hit sezonu. Kobieto!!! może ufo sie wkrótce uspołeczni, bądź dobrej myśli.Kiedyś musi, zanim puszczą Ci nerwy. Już tak nie licz dni bez p....... Mi minęło pół roku. Bierz ze mnie przykład ;) Madota=> znam ten ból =>remontowy , część juz mam za sobą, część przede mną. Uwielbiam dopieszczać moje mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z Belgii dla wszystkich 🌼 Okres remontowy....hmmmm....napiszę coś po powrocie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea_ -> witaj Mam nadzieję ,że Cię tam nie meczą za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj męczą, męczą.... cosma:) Dzisiaj o 15:50 mam samolot. Może wieczorkiem po powrocie do Was zajrzę, bo... niestety domek pusty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea_wracaj !!!!!!!!!!!!! Dziewczyny zdałam :classic_cool: jestem. Upiję się ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto33 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D będzie dobrze ufo w końcu wróci na Marsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to looooziki babki :D Nareszcie upragniony, wyczekiwany, jedyny w tygodniu weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszcie w domku! Dla wszystkich 🌼 Cosma ja nic nie wiem. Co świętujemy?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) jakieś plany na wieczór? Mea- co tam w świecie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo świata nie zobaczyłam ;) Większość czasu spędziłam z nosem w laptopie:( Na lotniskach wariatkowo. Kazali mi łańcuszek z nogi zdejmować... No i zdjęłam... I po łańcuszku ;( Nie był wartościowy pod względem ceny, ale z innych względów ;( Czy na płacz po zgubie saperka też da radę:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie myśleli, że łańcuszkiem sterroryzujesz samolot :D A saperka mile widziana w każdej sytuacji, no chyba że to akurat odprawa na lotnisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarrna
Dobry wiczór.Mam 35 lat i swoje problemy Mogę dołączyć do klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne sarrna, kazdy tu mile widziany zapraszamy Mea_ - jeszcze raz napisz na GG , bo znów straciłam listę, ale to długa historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
Hej dziewczyny!!!:D Cosmo opowiedz o wczorajszym swoim spotkaniu z kolegą?? Pozdrawiam wszystkie a szczególnie niepaląca Kobietkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×