Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

marzka , a co tu opowiadać :( Było sympatycznie,ale, mam totalnego bloka na każdego faceta , którego spotkam, mogę to zawdzięczać mojemu ex. Mam nadzieję,że z czasem to minie. Tylko ,żeby nie okazało się wtedy ,że będę starą zgnuśniałą jędzą. a co u Ciebie , jak tam serducho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea_ - to miałaś stratę \"lotniskową\" ;( księżniczko- a Ty gdzie sie podziewasz Jak tam kociątko, dostało już pełną akceptację od starszej. Schudłam 2kg, jak mam stres , to potem z dnia na dzień widać różnicę, (chyba ,że waga mi szwankuje) . Mam nadzieję,żę NIE ;) madota jak remoncik? - przede mną remont łazienki ,płytki w kuchni i panele w mieszkaniu albo cyklinowanie starych podłóg, ale w tym roku to raczej nie dam rady, jestem po prostu wypruta po różnych remontach i egazaminach i różnych tam jeszcze kobietko => trzymasz się? Musimy sie spotkać uczcić mój awans. Mea_ takiej okazji nie można przegapić ;) Teraz wyjeżdżam na kilka dni, bo moje maleństwo za mną tęskni i chce wracać. Pozdawiam Wasz wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie bez faji !!! Wcale nie jest tak fajnie. :( Cosma gratulacje !!! Co do ewentualnego świętowania, to oczywiście jestem za. Termin ? Musimy ugadać. W pracy mam plan napięty jak bycze jaja. :( Ale pracuje teraz na jedną zmianę, więc popołudnia mam wolne. W przyszłą sobotę idziemy na wesele. I trzeba pogadać z Meą, jej też musi pasować. Nie wywinie się. :) Sarna witamy, każda nowa dusza mile widziana. Napisz coś więcej o sobie i problemach. Ten sam przedział wiekowy, te same problemy. Marzka, madota 👄 Dzięki za wsparcie. Księżniczka gdzie się zapodziałaś ? Nie zostawiaj nas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak pusto??? Węszę tu ingerencję płci odmiennej :D To ja myk myk znikam. Papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
Jestem !!! Madota w moim przypadku brak ingerencji płci odmiennej:P Cosmo moje serduch trochę krwawi ale trzeba dalej iść tą ciernistą droga jaką jest zycie i jakoś żyję Pozdrowionka wszystkim ryczącym🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wyjaśnić sprawę straty \"lotniskowej\". Łańcuszek po kontroli ponownie zapięłam, jednak widać za słabo... Nie zgubiłam go jednak na lotnisku, ale w hotelu. Poruszyłam całą służbę hotelową przed wyjazdem, by znaleźli go lepiej przed następnym moim przyjazdem. :) Cóż dostałam go od męża w bardzo szczególnych okolicznościach i nadal nie mogę przeboleć jego straty. Co do spotkania ;) Musimy omówić termin, by nie kolidował z moimi następnymi wyjazdami. Na pocieszenie to już chyba końcówka:) Jeśli chodzi o sprawę remontów. Planowaliśmy zmienić mieszkanie z mężem... Nie myślałam jednak, że podejmiemy decyzję tak szybko. To chyba już październik . Czeka mnie zatem remontowo-przeprowadzkowa \"depresja\". Kurcze... dziewczyny...zbierajcie dla mnie kolekcję saperek :). Pozdrawiam wszystkie🌼, witam również nowe twarze 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea kolekcja saperek to mało. Jakąś firmę produkującą musimy znależć. Tylko taką z dużymi mocami przerobowymi, żeby nastarczyła z produkcją. Chociaż z drugiej strony już nie mam siły i nie chce już się odkopywać z dołów. Nie powinno mnie już tutaj być. Na szczęście na to zawsze jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Dopiero z drugiej strony świata można obiektywnie spojżeć na siebie. Nie można nic usprawiedliwiać, bo nie ma już odwrotu. Odpowiednia perspektywa, to podstawa dobrego obrazu \" E. Hemingway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sem ja heloł :D Wróciłam dzis o 8 rano z imprezy. O rany!!!!!!!!! To był babski comber [jak to sie nazywa?] z koleżankami z podstawówki, szkoły średniej i tak zostało do dziś ;) Dziewczyny jak tu zajrzycie 👄 Przeprowadzki!!!!! Aktualny temat, ja mieszkam dopiero od kilku miesięcy i odkąd mam swoje własne cztery kąty stałam sie okropną domatorką. Także dzis biegusiem wróciłam do domku.Ciagle jeszcze mam w nim wiele do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madota=> tu jakies leniwce siedzą na topiku , nie wiedziałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Cosmie walnął komp. Jakiś czas jej nie będzie. Nie wiem jak ona przeżyje ten przymusowy odwyk. :) Ciężka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietka...coś poważnego z kompem cosmy? Ma jakiegoś fachowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam , jak ja to zrobiłam nie wiem , ale nie mam gg. hmn....... , nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kobietko , to Ty do mnie pisałas na gg? Już sie usprawiedliwiam z nieobecnosci. Walnął nam komp i dopiero powoli dochodzimy z nim do ładu i składu.Ściskam was wszystkie. wieczorem posteram się napisać wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! To jakies fatum z kompami w tym tygodniu? Dziś przyjeżdża kobieta33, przytarga Jeża i mam nadzieję ,że zrobi mi porządek z kompem. Jestem o krok od zakochania ;) o rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Cosma, na wesele proś trochę wcześniej, żebym jakąś kieckę zdążyła uszyć. :) A tak zupełnie serio, to odważna jesteś. Wysokiej klasy specjalista Jeż zaopatrzył się w potrzebne akcesoria naprawcze do Twojego kompa. Po drodze kupimy tylko 5-cio kilowy młotek. Może się przydać jeśli inne instrumenty naprawcze zawiodą. :) Księżniczka to ja się dobijałam na gg. Brakuje tu Ciebie strasznie. Meę znów wcięło. Marzka i madota też się nie odzywają. Buuuuu... Słabo baby coś ryczymy ! Poprawa musi być !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwazna jak odwazna, kobietko raz sie zyje .Najwyzej powiem sobie, fajnie ,że się cos zdarzyło w moim życiu. Bez motków poproszę , bom uzależniona od kompa i chyba oszalałabym Oj tak pustawo tu u nas.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka Sobie Tam
Witam Wszystkie Panie! Czy i ja mogę dołączyć do klubu? Mam 32 lata. Przez to, że od 7 lat wychowuję dzieci i jednocześnie pracuję zawodowo moje realne przyjaciółki gdzieś poznikały, może przynajmniej tutaj poznam bratnią duszyczkę? Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Witam was wszystkich najserdeczniej dzisiaj. Szczególnie Taka Sobie Tam . Dla wszystkich 🌼. Jak milo,ze pamietalyscie o mnie.Jestem dziś happy. Bylismy na zakupach w Niemczech. To tylko kawałek od nas. Moje kochanie kupilo mi davidoff echo!!!!.Przepiekny zapach. No ,zaszalal normalnie. Moja koteczka polubila troche małego.Juz biegaja razem i wariuja . Przytulak z niego niesamowity. Zostaje z nami. Kobietko sorki ,ze Cie nie poznalam na gg ale pokasowalo mi wszystkie dane i nie bylam pewna.Jak głód nikotynowy dokucza? Cosmo !!!! No no,. Ciesze sie bardzo. Tak trzymaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. takiej tam. Witaj u nas. Rozgość się. Byłoby strasznie miło jakbyś dokoptowała na stałe. My fajne babki jesteśmy. :) Księżniczka wszystko ok. Głód nikotynowy ? Nie wiem co to takiego. Dziś 18 dzień bez papierosa. Jak się w końcu wybierzemy z Jeżem do Szczecina, to musimy się koniecznie spotkać. Nie może być inaczej. Może Ty znów w rodzinne strony będziesz jechać i starczy czasu na spotkanie ? Ściskam Cię mocno. Cosma wino było pyszne. Reakcja jak zwykle. Już niedługo rewizyta u nas. Nie mogę się doczekać przeprowadzki. Co prawda nadal nie będę u siebie, ale nie będę tutaj, a to już wiele. Bardzo lubiłam poczucie bycia na swoim, teraz jakoś mi tak dziwnie. Sama nie wiem. Jakoś mnie to przytłacza. Mea gdzie się zawieruszyłaś ? Dobranoc. Cosma mnie napoiła usypiaczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka Davidoff rzeczywiście świetny zapach. Wolę Diora i Escadę, ale ten też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe twarze. Zawsze miło widziane. Księzniczko, to zaszalał Twój men na zachodzie. A u mnie tylko chwilowa euforia , to normalne. Szybko pewnie minie, jak przyszło. Kobietko usypiaczami to racze sie od dłuzszego czasu, dobrze ,że do pracy ruszam, bo byloby kiepsko ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, a ostatnio spodobał mi się bardzo zapach firmowany nazwiskiem Britney Spears. Jej nie cierpię, ale perfumy są świetne. Tak w ogóle, to ja maniaczka perfumowa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
Hej Dziewczyny!!! Jestem dawno mnie nie było ale powrót z urlopu do pracy i jej nawał!!! Cosma gratulacje !!!!🌼 Pozostałe laseczki serdeczne buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam doła jak cholera. Dzis tez pierwszy dzień poracy, nie wiem za co sie zabrac , więc siedzę na kafe. Poza tym w domu mam młyn. Kobieta sprawdziła wczoraj osobiście. Przyjechała moja mama i szaleja z synem , a ja chce tylko SPOKÓJ. kurcze. Marzka taki powrót po urlopie bywa brutalny? Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
Oj brutalny bo życie i praca to nie je bajka to je bitwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak marzko! Zaraz zaczne tu wyć kobieta tez coś dzisiaj nie w humorze Mea_- jka tu w końcu zajrzysz, odezwij sie na gg, bo ponownie utraciłam liste kontaktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×