Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Gość księzniczka 34
Osena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki księżniczko, to Twoje słowa to dla mnie balsam Ja tez mam trumnę dzisiaj hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wychodzący z niej wampir jest przeuroczy w....a mnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka 🌻 Cosma 🌻 Kobieta 🌻 🌻 🌻 ta rozmowa podziałała na mnie jak balsam.... dziękuję jeszcze raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć bando. :) Ta trumna to reklama kawy...nadal wk...ia. Księżniczka, Ty mądra babo, nawet te słowa mogę dopasować do mojego żywotu. Wypisz, wymaluj. Qrde, może ja w końcu poczytam tego Coello... Taka sie nie oczytana przy Was czuję... Ja tylko psychologia ,kryminały i historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oseno ! grunt to poztytywne myslenie, w takich sytuacjach jest to szczególnie trudne. Spójrz na Kobietę33, mała a jaka dzielna. :D Kobietko nie gniewaj sie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osena, to nie koniec życia, to dopiero poczatek. Tak sobie myślę, że ta moja stopka, to był dobry pomysł :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba naprawdę za dużo myślę... Cosma jakbym mogła sie gniewać ? Ja nie z tego gatunku. Materiał na kieckę ślubną juz kupiłyśmy. Jutro do dzieła !!! Piękna będzie, mówie Wam. Ale tyle roboty... Lubię wyzwania, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooooooo, aż sama się dziwię, że taka urodziwa jestem hi,hi A trumna jak spadała tak spada o kurcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Cholercia, za malo ogladam telewizji chyba. Dalej nie wiem o co chodzi z ta trumną (hihi) Cosma swietnie wygladąsz. To pasuje chyba do kazdej z nas. moge sie podpiąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że możesz księżniczko.To z Coelho - 11 minut dziś kupiłam książkę Garcii Marqueza. Czekam z utęsknieniem na chwilę gdy ,rozłożę ją na czynniki pierwsze ;) Księżniczko włączaja się nam reklamy na necie i dziś padło na trumnę , jest to reklama kawy PRIMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
O mam, znalazłam trumnę.!!!! fakt. wk.... jaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Jakos takmnie nosi dzisiaj, po tej nieprzespanej dobrze nocy. chwile przysnęłam i snilo mi sie, że Mój Luby spotkał moja znajomą, w której byl szaleńczo zakochany. Brrr. Rano jak mu opowiedziałam smial sie ze mnie.Czasem mnie dopadaja takie głupkowate mysli. Ach ta nieufność. Silniejsza jeszcze niz ja.Tak bym chciała obudzic się kiedys tak zupełnie wyluzowana , w błogostanie.Od wielu lat tak sie nie budziłam. Jeszcze jestem spieta mocno. Moze z czasem tak bedzie? Moge w chwilach napadów zazdrości (myslę, że nieuzasadnionej) pomarudzic wam trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka myśl o tym co teraz, olej jakies znajome i całą resztę. Carpe diem, babo. Jak ja nie cierpię cytatów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
No to bede marudzić, w końcu najwyżej mi kubeł zimnej wody na glowe wylejecie. ( Bo saperak zimnej wody to chyba za malo). Apropo saperek. gdzie jest maxmara? Ta trumna jest debilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osena, Maxmara w razie dołów pożycza saperkę. Sfatygowałyśmy ją już trochę, ale dobrze doły zakopuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Maaaaaaaaaaaxmaraaaaaaaaaaaaaa wyłaź. Zakopałaś się ? Nie zużywaj saperki. Wszystkim potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię cytaty. Ja to nieraz tez mam strach, że wszystko wróci. Długo podskakiwałam słysząc hałas na korytarzu, bo wydawało mi się, że ktoś (ex) drzwi otwiera do domu. Czuję się nieraz jakbym miala wszystko stracić, a przeciez mam niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Hej cosma, popatrz na swoje nowe ubranko. Tam jest o stratach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosma, a mnie się czasem wydaje, że śnię. Za chwilę się obudzę. W tamtym miejscu, z tamtym człowiekiem... Cholera, nie chcę tego. Jutro idę na audiencje do męza. Spraw majątkowych część dalsza. Nie ma Maxmary, więc jak któraś ma saperkę, to ja chętna jestem... Znów ta trumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz muszę się do niego przyzwyczaić (nowego ubranka)jednak. Czasem złe myśli biorą górę nad dobrymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto33 o Ciebie się nie martwię, dasz radę. Nie mniej trzymam kciuki i wrazie czego saperkę od Maxmary znajdę. Z pod ziemi wyszarpię i już ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
A ja tak wiałam od mojego ex,że zostawilam mu wszystko. On sie nie poczuwal do podziału. Ale frajerka ze mnie. Ale wiecie co? Nie żałuję. Poradzilam sobie, a niech się tym wszystkim udlawi. Są wazniejsze rzeczy w zyciu. np spokój.Przynajmniej dla mnie. Ale czasem mnie sciska,że ten sk... wziął wszystko bez zadnych skrupułów. Nie walczyłam w sądzie.Walka zajęłaby wiele cennych chwil i nerwów, a ja chciałam być woooolnaaaa!!!! Saperki nie mam, niestety, ale trzymam kciuki Kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Mam pomysł. Skoro już jest ta trumna,zróbmy pogrzeb całej beznadziejnej przeszlości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to kompa pod pachę wzięłam i już. Róbmy pogrzeb................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Jakaś mowa chyba by sie przydała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×