Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Wróciłam...zmęczona...ale chciałam się zameldować :) Jutro poczytam i napiszę coś więcej. Buziaki dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mea_ dobrze,że jesteś. Jak odpoczniesz napisz coś. Jak remont? Dziewczyny smażą się nad morzem, buuuuuuuuuuuuu. A ja rozpoczynam odliczanie: za 2 tygodnie wakacje, za trzy morze. Przemiła perspektywa. Póki co chodzę na rzęsach. Kobieto33 zasiedziałaś się nad maszyną do szycia? A może kibicowałaś naszym? Co za porażka. Widzę ,że zrobił się tu niezły kącik znajomych. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszła mnie ochota n a zmiany. Źle się poczułam w starym ubranku, zmieniam na nowe. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Przywitam się i spadam. Na grzybki. Mea świetnie, że już jesteś, nie zostawiaj nas więcej na tak długo. Zazdroszczę Wam planów urlopowych...może w przyszłym roku nam się też uda, choć na chwilę wyrwać. Andriusza, witaj . Jedyne co mogę powiedzieć, to to, że cholernie trudno znaleźć tą połówkę. Poczytaj topik, to się przekonasz. Większość z nas jeszcze jest w trakcie poszukiwań. I żadna nie ma pewności, że to właśnie TEN. Ściskam Was. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... kobietko33...wiesz jak miło mi było poczytać Wasze wpisy i to, że nawet pamiętałaś kiedy wracam 🌼 Muszę się jednak przyznać, że posiedzę tydzień w domu a 19 czerwca znowu jadę na tydzień do Belgii :( Ten rok mam taki zwariowany, ale może to i dobrze, że masa pracy, ja wiecznie zmęczona...., bo też niestety jestem chora nieuleczalnie na \"zbyt intensywne myślenie o wszystkim\". A teraz przynajmniej brakuje mi na to czasu a czasem i sił. Jeśli chodzi o trumny... U mnie jest trochę inaczej. Ja najchętniej zakopałabym teraźniejszość :( Może urządzicie mi oddzielny pogrzeb... Co Wy na to? Rozłąka z mężem okazała się tak bezsensowna, oboje czujemy się w zawieszeniu, tęsknimy i ciągle czujemy ile tracimy, że masa rzeczy przechodzi nam obok... Ech...:( Przecież nie można wszystkiego przeliczać pieniędzmi... Można zyskać rzeczy materialne, a stracić coć co tak trudno w życiu odnaleźć... Chyba w tym tygodniu podejmiemy jakieś decyzje... Jeśli chodzi o remont. Szkody nie są wielkie. Łazienka jest od góry do dołu w kafelkach, więc wystarczy tylko sufit pomalować. Pokój synka myślę, że też poczeka aż wróci mąż. Szczerze Wam powiem, że gdzieś jakoś mało mnie to obchodzi teraz... Jedyne co zrobiłam to pozałatwiałam w firmie ubezpieczeniowej, ale nawet na pieniądze nie czekam z utęsknieniem... Przepraszam, że ja tak monotematycznie :( Pochowajcie moją teraźniejszość!!! Całusy dla wszystkich ryczących, bez wyjątków 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea_ Tęsknota jest czasem bardziej bolesnym niż ból. Zobacz ,jak czas szybko mija i życzę Wam takich decyzji, abyś wreszcie była szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu piszę bzdury bez ładu i składu. Ale wiecie o co mi chodzi ogólnie rzecz biorąc. Kobieto33 coś długo zbierasz grzybki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z ranka, pięknego poranka, o nie to już prawie południe, no tak czas szybko biegnie. Wypijam kawkę zjadam tiramisu moje ulubione i do papierków. Juz dwoi mi się w oczch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:) u nas pogoda piekna weszlam na chwile sie przywitac i zaraz lece na podwurko sie opalac zycze milego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jestem cała, zdrowa i opalona. :) Mea jakbym mogła zapomnieć. Brakowało Cię tutaj. Jak widać czas szybko leci. Wasze problemy niedługo przestaną istnieć. Tęsknota też ma swoje dobre strony. Przekonaliście się, że jesteście dla siebie i nie możecie bez siebie. Cosma nie wariuj, dasz radę. Wypijemy wirtualnego szampana pod dyplom. Jedź, wypocznij, naładuj akumulatory. Pozdrów morze odemnie. Osena coś nas zaniedbujesz. Pisz jak Gosia. Co z tą radioterapią. Ma już zabiegi ? Pamiętaj o occie i burakach. Kocica też lubisz się smażyć. Pisz, pisz. Muszę zwolnić kompa. Ale zajżę jeszcze dzisiaj. Dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham z wieczorka! Kobieta 🌻 radioterapia za około 1 m-c dopiero. O burakach i occie powiedziałam Gośce, ale nie wiem co z Tą wiedzą zrobiła. Trochę mnie mniej, bo ciepło się zrobiło i śmigamy sobie. DOBRANOC 👄 wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham ! Co takie puchy? Dopiję kawę i lecę. Dziś mam dzień \"urzędowy\", czyli muszę przejść pare urzedów z jak zwykle pewnie bardzo miłymi paniami, które w lot załatwią to czego potrzebuję. Ale co tam. Dzień jest piękny, więc chyba nic i nikt nie będzie w stanie wyprowadzić mnie z równowagi. Chyba.... Buziale 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie mnie jeszcze ? Nie mam siły ani czasu siąść do kompa. Zabrałam się wkońcu za tą ślubną suknię, ale coś słabo się naprzód posuwam. A czas leci. Myślę jednak, że przezemnie Panna Młoda nie zostanie bez sukni. Doba za krótka. Osena jeśli Gocha się boi lub nie wierzy znajdź gdzieś u Was lekarza medycyny naturalnej. Nie jakiegoś samozwańczego szamana, ale normalnego, dyplomowanego lekarza specjalizującego się w medycynie naturalnej. Potwierdzi jej każde słowo. Pewnie jeszcze coś doradzi. Musi maxymalnie wzmocnić organizm, łatwiej i lepiej zniesie wtedy radioterapię. A ma trochę czasu. Wracam do zajęć. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie wieczorkiem.Doba za krótka jest dla mnie ostatnio. Kobietko zdążysz i dla siebie i dla koleżanki uszyć. Ja idę teraz w czawartek na ślub koleżanki, przynajmniej zobaczę co jest na topie teraz. Pogoda piękna, w pracy miałm gorące kaloryfery, topniałam z godziny na godzinę.Zimą będą pewnie oszczędzać. Tradycyjnie wracam do papierków. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... jakoś żadna nie podjęła tematu o moim pogrzebie... pogrzebie teraźniejszości... może to i dobrze :P Jakby którejś się jednak zachciało to proszę chwilowo się wstrzymać ;) Nic nie mówię...nie chcę zapeszać ;) Ale od wczoraj chce mi się żyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymajcie kciuki....... wyjaśnię potem za co ;) P.S. Faktycznie a Wy gdzie się wszystkie podziałyście. Jak ja przychodzę to wszystkie pouciekały... Oj...chyba jednak dziwadło ze mnie :P:P:P Odezwijcie się...chociaż cichutko poryczcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Chciałam się pochwalić bo i ja sobie cytat wstawiłam. Ale mam tyle ulubionych \"złotych myśli\", że musiałabym codziennie inny wstawiać... Być może ten będzie zatem na chwilkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Witam Kobietki. Ja tylko na chwilkę. Wrócilam znad morza odziwo nie opalona.Od wczoraj na bardzo wysokich obrotach. Jak przezyje ten tydzień i serduch nie wyskoczy mi z wysiłku,to chyba jużnic mnie nie powali. pozdrawiam was serdecznie i lecze na to, że jeszcze troche mnie pamietacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
No tak. To mi sie kojarzy z " uprząśniczki siedzą jak aniol dzieweczki, przędą sobie,przędą jedwabne niteczki.." Buziaki :) Jak anioł to chyba znaczy sie blondynki (hihih) Kobieto jestes blondynką? Oj chyba troche juz bredze z przemeczenia i upału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Ja jestem ciemna szatynką. Ale zawsze moge zasopiewać komus " a ja bedę Twym aniołem..." ( tyle ,ze z różkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Księżniczka 👄 Tak, jestem blondynką, i jak Ty padam na ryj. Pobredzimy sobie obie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się ochlam jak skończę tą suknię :) U Ciebie też jakiś debil skacze z piłką ? Horror, jak nie trumna to ten...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Debil z pilką hihihi. A niedawno stado debili naszych debili przerypalo z indiancami. Nie ogladam pilki i nie pije czystej, ale wtedy sie ożłopałam.A na drugi dzień... Bożesz ty mój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się musiało tak skończyć. Księżniczki nie chlają. :) I pomyśleć, że tyle kasy poszło na te mistrzostwa. Ile biednych dzieciaków możnaby na wakacje za nie wysłać. Pierwsze, a może i ostatnie. Milej by było uśmiech na piegowatej buźce zobaczyć, niż to... sama nie wiem co, bo grą w piłkę tego nie da się nazwać. To się pokazali na mistrzostwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
A najgorszym palantem i ignorantem okazał się janas. Powinien do kryminału iść za arogancje i szczyt bezczelnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
uderzam powolutku w kimonko. Dobranoc Kobietki. Życze Wam wszystkim kolorowych snów.Takich o wyspach szczęśliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×