Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

Cześć Wszystkim. Nie budziłam Was o piątej, tak słodko spałyście. Poranną kawkę sama wypiłam. Mam nadzieję, że piątek będzie szybko. Jestem tak zmęczona, że ledwo na oczy patrzę. Nic mi się nie chce, a roboty tyle. Nawet kawa mi nie pomoże, jakichś hercklekotów dostaję. Jednym słowem mam dość. Xżona podziwiam i gratuluję. Wiem ile to kosztuje. Bitwa o odchudzanie, wojna o utrzymanie wagi. Idę kończyć obiad. Uwielbiam łazanki z kapustą, ale dziś mnie cofa od garów. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Hej, Witam wszystkie. Jestem w podobnej sytuacji co Kobieta, ledwo żyję. Cosmo, koniecznie spacer w męskim towarzystwie ( co to za przystojniak?) Xżono ja na razie z wielkim bólem dzieki Kobiecie schudłam dwa kilo. Jestem pelna podziwu dla Ciebie.. Jak się odchudzałaś ? Kocica jak ja Ci zazdroszczę laby teraz. A ja w piąteczek daje noge nad morze.Na weekend cały. Może wreszcie odpocznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham ze słonecznego Gdańska! Xżona ❤️ 🌻 👄 chyba Twoje tajne informacje dotyczące prognozy pogody były cgyba z najwyższego i najtajniejszego źródła..... bo się sprawdziły! U mnie już 3 dzień słońce świeci. Nawet kwiatki na balkonie przypomniały sobie, że jest wiosna i porozkwitały pięknie. Wróciłam na stare tory, tzn. znowu optymistycznie patrzę na świat. Pewnie spory udział w tym miało również słońce, gdyż ja bardzo ciepło- i słońcolubna jestem. Parę dni bez słońca i pojawiają się doły. Jestem dzisiaj wykończona, bo byłam u taty takie wielkie wiosenne porządki zrobić. Mieszka sam, ma swoje lata i jest schorowany, więc trzeba mu pomóc. Potem byłam u mojej siostry Gośki, sprawdzić co u niej słychać i pogonić jej córę (a moją chrześniaczkę) do walki o jak najlepsze oceny na koniec roku, bo jest w 6-ej klasie. A musi mieć dobre świadectwo, bo wybiera się do gimnazjum spoza rejonu o profilu językowym (konkretnie chodzi o j. ang.) No i bardzo miło mnie zaskoczyła, bo będzie miała średnią coś koło 5,2. Obiecałam jej, że jak będzie miała świadectwo z czerwonym paskiem, to dostanie ode mnie mp3. Jak się dowiedziałam o tych ocenach, to jej przypomniałam o mojej obietnicy. I wiecie co? Marta (moja siostrenica) powiedziała mi tak: ciociu ja nie dla mp3 mam ten czerwony pasek. Obiecałam Bogu, że ja się postaram o świadectwo z paskiem, a on pomoże mamie wyzdrowieć. Wryło mnie i się popłakałam... Nawet mi się podoba, że jest nas tak mało. Jest..., jakby to powiedzieć ... kameralnie i przytulnie. A do Kołobrzegu to ja razem z Xżoną jadę :D. Cosma 🌻 Księżniczka 🌻 Kobieta 🌻 Starania 🌻 Kocica 🌻 Maxmara 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej🌻 Moje odchudzanie to była mordega a niestetyjeszcze bym chciała z 8 kilo stracic ale nie moge sie zabrać.Nie to nie literówka 43 kilo byłam monstrum a do ideału jeszcze mi brakuje.Ale co tam i tak jestem z siebie dumna. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 POZDRAWIAM PAPAPAP [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oseno wcale się nie dziwę ,że płakałas, ja ryczałabym równo, a chrześniaczce najlepsze MP3 się należy :D U nas też dziś słonecznie było na Śląsku, upragnione wreszcie sie wyłoniło. xżono - nie moge wyjść z podziwu. Ile masz wzrostu? Jakoś nie mogę sobie Ciebie wyobrazić z przed roku. Masz prawo do dumy. Chciałabym tylko widzieć minę kogoś , kto długo Cię nie widział. Niezły ubaw. Księżniczko jutro będą szczególiki, cholercia. Kobieto33 jakby co to bądź w pogotowiu jutro. Kocica33 miała byc wieczorkiem, pewnie znów rano zajrzy do samotni 😭 Na razie papatki piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim W Zagłębiu słońce daje na całego, ładny dzień się zapowiada.Posiedziałby człowiek na słoneczku, a tu do pracy trzeba iść. A Wy jak na złość o morzu. Osena nie wiesz jak Ci zazdroszczę, że mieszkasz w takim fajnym mieście, chociaż najbardziej podoba mi się Sopot, to z Gdańskiem mam miłe wspomnienia. Cosma czekam na relacje w wiadomej sprawie. Księżniczka rzeczywiście padasz, bo coś słabo porykujesz. Kocica33 pij kawę o 5.00 rano to będziesz miała towarzystwo. Xżona nic na siłę, dasz radę. Starania_ pisz, pisz daj się poznać. Mea jutro wraca, pewnie się odezwie. Maxmara, pamiętasz nas jeszcze ? Dla całej reszty squatu po 🌼 Czas iść. Miłego dnia wszystkim. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczyny, tą stypę trzeba by urządzić. W pełnym składzie oczywiście. Należy się wszak porządne pożegnanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki znowu sama kobieta33 wstalam rano ale nie o 5 o 5 rano to sie przewracam na drugi bok hehe mialam byc wieczorkiem ale corka jak usiadla tak nic z tego u nas dzisiaj pochmurnie ale cieplo ksiezniczka34 zazdroscisz mi laby nie ma czego wiesz jak jest w domu wiecznie sprzatanie pranie gotowanie do obrzydenia , a ja bym chciala gdzies isc do pracy dobrze ze komputer mam troche moge sie oderwac do tej szarej rzeczewistosci witaj osenko widze ze topik zmienilas xzona podziwiam cie za te twoje odchudzanie ja nie mam tak silnej woli. dobra trzymajcie sie kobitki lece sprzatac ,gotowac postaram sie byc wieczorkiem to moze sobie porozmawiamy pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham {cześć] jak zwykle! I po wiosennym kwiatku dla wszystkich laseczek. Kocica - czy my się znamy? Ps. Huuuura!!! Byłam dzisiaj z moim synem Bartkiem u ortodonty. Koniec noszenia aparatu!!!! Zgryz perfekt - powiedziała pani doktor! To chodzenie do ortodonty stało się dla nas czymś oczywistym, bo regularne odwiedziny w tymże gabinecie trwały od 2000 roku. A teraz koniec!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam machanie, bo było nieudane - , no i przesyłam te kwiatki: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_
mam chwilę na kawe więc przyłączam sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_
Czy załapałam się na kwiatka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica u nas też ładnie, ale morza nie widać. Sztucznymi bajorkami trzeba się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności🖐️ ale jako sweny nie mam:( codzienność mnie przytłacza, gonitwa za kasą, zeby na wszystko starczyło, kurde człowiek zasuwa i tak nic z tego nie ma, coraz bardziej wchodze pod kreskę, ciekawe kiedy mi odetną:) Uciekam dalej do papierów,pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka 34
Witam was wszystkie, drogie Kobietki. Dzis dopiero wróciłam z pracy. Nie wiem jak sie nazywam. Na szczęście w domu jest winko czerwone i moge troszke odraegować. To mój ostani wpis w tym tygodniu. Jutro rano praca a potem upragniony wypoczynek nad morzem.Będę o was mysleć 🌼Stype oczywiscie urzadzimy. Mam nadzije , ze jak wrócę to troszke ryków poczytam . Życze wszystkim sloneczka w weekend i wspanialego humoru. Paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica skąd się znamy? Czyżby \"kurnik\", a Ty z Lęborka? Buziale 👄 przesyłam reszcie zgraji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie to męczy.... Kocica, Ty to Szafirka???.... Ale spać mi się już chce.... sprawdzę jutro, czy Ty to Ty, czy nie Ty... oho, chyba sama się zakręciłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka pięknej pogody Wam życzę. Ładuj akumulatory. Wracaj szybko do nas. Osena, chyba spać nie możesz. Wnioskuje z godziny wpisów. Spróbuj jakoś odreagować, bo daleko nie zajedziesz. Znikam. Dziś trochę wcześniej, bo do pracy autobusem. Samochód nam się zbuntował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki juz przywyklam do picia rannej kawy sama :) u nas dzisiaj od rana kropi deszczyk ale jest cieplo oo i troszeczke sloneczko wychodzi aniu nie bede cie meczyc to ja szafirka :) bede pozniej pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham w przerwie meczu! Kobieta 🌻 ja nie pracuję i często siedzę do późna. To nawet nie jest efektem stresu, tylko przyzwyczajenia. A stres to ja z Xżoną w Kołobrzegu będę odreagowywać. :D. A tak swoją drogą, to Madzia pisała, że już jest na miejscu i ma piękną pogodę. Ja z rodzinką do niej dołączę 15-ego. Ale się będzie działo, oj bedzie się działo.... Kocica/Szafirka/Asia 🌻 👄 jakże się cieszę, że zdecydowałaś się coś popisać! Może dowiem się o Tobie czegoś więcej :D. A ze zgadywaniem, to nie miałam zbyrnio problemów, bo moje znajomości netowe są bardzo ograniczone. Znam albo dziewczyny z kafe, albo z Kurnika. A jak Kurnik, to tylko Ty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×