Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

no widzisz kobietko!!!!!!! :( jestem zabiegana, dzisiaj juz nie wytrzymałam i nawet nie pojechałam na gimnastykę . Siadam przed komp.trochę poczytam , popisze. jutro maja mi dostarczyc do klasy nowe meble , wiec znów urobie sie po lokcie. trzymajcie sie ciepło. U mnie taka piekna jesien za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam się, a przynajmniej próbuje... Już niedługo się spotkamy. Czekam na to jak, na wiosenne słońce. Zabieganie i masa pracy, to dobra rzecz, nie myśli się o wielu niedobrych rzeczach. Ściskam Cię mocno. Całą resztę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo, trzymam za słowo ;-) Sfera uczuciowa (u mnie ) bez zmian. Wróciłam do punktu wyjscia , przygnebia mnie to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dzidzius bedziej jeden jednak. Widzielismy nu USG jak sobie bryka w brzuszku. Słyszelismy bicie seruszka.:) :) :) Pozdrawiam serdecznie Was wszystki i zycze usmiechu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Księżniczko to wielkie przeżycie, prawda? Najważniejsze , abyście byli zdrowi. Tego Wam zyczę. Czy masz tak jak ja? Kupowałam wszelkie czasopisma poświęcone przyszłym matkom, aaaaaaaaa i ksiązki też. Chyba ,że pracujesz, to nie masz czasu. Byłam na zwolnieniu ,więc czasu było pod dostatkiem. :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko gratuluję Tylko kurcze nie wiem czego, możesz to wyjasnic , bo pozostaję w niewiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , wyjasnij Kobietko :) Ja równiez gratuluję. nasz dzidziuś okazał się nam sie w pierwszej chwili do góry nogami. Tak jak stoi teraz nasze zycie. Zmieniamy mieszkanie na wieksze. Wkopujemy się w kredyt. Troche sie obawiam , ale z drugiej stronykto nie ryzykuje ten traci. Jezu!!!! Ile to pieniedzy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księżniczko!!!! Wiele osób bierze kredyt, ja jestem jedna z nich. Pamietaj ,że jest Was dwoje, macie pracę, więc płacąc ok 400zł kredytu na pewno dacie rade Ja jestem sama i jakoś sobie radze przy pensyjce pożal się Boże , w dodatku bez nadgodzin. Ale dośc użalania, bo to nie o tym. Księzniczko, przypomnij mi , to na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,no,no...... zagladam , ale cóż ..............kazdy zabiegany- rozumiem. Zimno , smutno szaro brrrrrrrrrrrr.Nie cierpie takiej pogody. A wiosna tak daleko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zabiegany, zabiegany. Masa kłóopotow z zalatweianiem takiego kredytu no i z szukaniem na szybko mieszkania. Jak ja to przezyję, to zywcem do nieba pójdę... Ale jaka mądra sie robie z zakresu budownictwa mieszkaniowego... Mam nadzieje że u Was gra muzyka tak jak trzeba. Musze zwolnic tempo. Koniecznie. Całuje wszystkie mocno i serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvonna31
witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę za okno i nie wierzę... Nienawidzę zimy, śniegu i tego wszystkiego cojest jak jest zima. Teraz to już wogóle się pogrążę w \" żałobie\". Byle do wiosny !!! Ivonna witaj. Pisz coś więcej, bo nam świerzej krwi potrzeba. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzka
cześć kochane Kobietki!!!!! wróciłam do zimnej i szarej rzeczywistośći, ale powylegiwałam sie na ciepłym słoneczku plaż na Krecie, podziwiałam piekne krajobrazy, tam jest jak w bajce, było cudownie ale za krótko, no coż ale dobra i krótka odskocznia od brutalnej codzienności!!!! Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!! Marzka jak Ciebie \"zobaczyłam\" to zaraz mi cieplej ;-) Po prostu tez chcę ciepłe plaże i piekne krajobrazy, a tak to moje to ,co teraz w TV pooglądam. Mea w Belgii pewnie, oj nalata sie kobitka. A mi jest zimno , smutno, jestem chora i mam dość paskudnej pogody za oknem. No, to ponarzekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! hej!!!!!! Za oknem paskudztwo, co to ma byc wogóle? kobietko???????? Ja chce lato.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkie pozdrowienia z Belgii!!! Nalatam się, oj nalatam :) Kurcze, ale 10 dni bez rodzinki :((( Strasznie tęsknię za synkiem! Rzucajcie saperkami do Belgii! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea_ mam nadzieję,ze dolecą saperki , łap juz rzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea ja też daję swoją, ale proszę szybko się wykop z doła, bo ja potrzebuję... Chyba macie mnie już wszystkie dość, bo żadna tu nie zagląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... Ja nawet z Belgii zaglądam i się nie liczy :[[[ Dzisiaj jestem w świetnym nastroju! Rzucam wszystkim saperki z Belgii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka Ty dbaj o siebie i Fasolkę :) Mea, liczy sie, liczy... dzięki kochana, saperka złapana. Cosma, co z Tobą ? Odezwij się i pisz co u Ciebie, bo trochę się martwić zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , jestem .............. cała , zdrowa....Chyba się zaszywam , tak jak zwierzęta na zimę. Za oknem paskudnie. brrrrrrrrrrr.... , a wiosna tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Toz to masa czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja od stycznia!!!!!!!!!!!!!! Zapomniałam ,że paliłam , nie ciągnie, jest ok. Wogóle przestałam się wszystkim przejmowac ( chyba). Tak prościej i zdrowiej przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×