Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spajduś

Podajcie tytuły starych piosenek typu

Polecane posty

Gość tusiak
o jeny.... wiem o co chodzi, ale nie mogę skojarzyć tytułu. ale z opisu mniej więcej czego poszukujesz. jak się dowiem to dam znać chyba, że ktoś mnie uprzedzi. a ja od dawna poszukuję informacji o pewnej piosence, ale jestem prawie pewna, że nikt nie będzie jej znał. nie wiem w jakim ona języku, ale śpiewał raczej ciemnoskóry, było kilku chłopaków i były też dziewczyny wszyscy jakby zamknięci w wojsku czy coś w tym stylu. teledysk raczej wesoły. o jedno co pamiętam to to że w pewnym momencie wchodzi jakiś tam koleś coś ala dowódca i drze się na nich :D i jeszcze wiem, że wszyscy byli w pomarańczowych koszulkach :D to jest bardzo istotne. :D ale i tak wiem, że to wiele nie mówi. piosenki ani razu nie widziałam na programie typu MTV lub VIVA. na jakimś mniej znanym nie pamiętam zresztą. :( załamka. zależy mi na tej piosence. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukająca...
Siemq. Ja też potrzebuję pomocy. Znam taką super piosenkę, starą spokojną, zapomniałam jak ona leci ale powiem Wam to : - jest spokojna - jest stara - jest po anielsku - W zwrotkach i w refrenie jest powiedziane coś o {teraz po polsku powiem ale naprawdę jest po angielsku} zielonym pokoju, wszystko jest zielone, zielony stól czy jakoś tak... nie wiem dokładnie ale śpiewa ją facet, głos ma taki nie jakby chłopak miał 20 lat. Jeżeli ktoś z mojego opisu coś kojarzy, to proszę bardzo o napisanie odpowiedzi. z góry dziękuje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyżak
m4ciek wydaje mi się że to będzie Blooudhoung Gang-The bad touch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiek
siemanko:)szukam piosenki ale nie zabardzo znam nazwe zespołu(coś w stylu "sęk że" jakoś tak) a piosenka leci:nikt nie podpiera ścian kiedy zabawa wrze przy "sęk że" wszyscy bawią się.... z góry thx za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauDiia
Blue (Da Ba Dee) by Eiffel 65 Station

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiilkaa
najlepsza jest ... The Underdog Project - Summer Jam lepszej niema ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina09
Cześć mam problem szukam piosenki i mam wielki problem bo znam tylko początek mianowiecie zaczyna się tak: sia la la la la la la oo i potem są angielskie słowa! może ktoś zna? :) z Góry Dziękuję :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcino22jo
Witam! Szukam piosenki(jak większość ludzi tutaj). Prezjde może do rzeczy. Piosenka jest dość popularna. leci to mniej więcej tak: "mehija - dżyst lajk e fija" Kumpel mówił mi że to jakieś latino czy coś ale pod tym tytułem nic nie znalazłem. Może Wy pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancaaa
podajcie tytul piosenki w refrenie jest "if you be if you be my baby"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiak
to jest... 'to the moon and back' - east clubbers [najlepsza wersja] ;) to jest to o co Ci chodzi chyba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuniastadziewczynka
scoropions : You and I, Wind of Change, Send me an Angel, white dove Nazareth: Love hurts Foreigner : I want to know what love is tak na szybko.. miłe memu sercu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodri
Witam wszystkich, szukam takiej jednej starej piosenki z młodych lat, śpiewa ją pewna młoda dziewczyna, w teledysku jak dobrze pamiętam to bawi się gramofonem i puszcza z niego właśnie tą piosenke. W Refrenie dziewczyna śpiewa takie slowa jak, czyt. porketewas ( czy jakoś tak ) czy ktoś kojarzy ta piosenke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siara
Jaki jest tytuł oryginalnej piosenki paris,london,maimi tylko ta stara wersja a nie ta nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniakD
Seweryn krajewski -wielka milosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vesna59
hej! poszukuje piosenki z tak 1990-2000.. niestety znam tylko pare słow. Spiewaly to dziewczyny. Refren: "tak bardzo mi brakuję Ciebie w każdym niewyraźnym dniu.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vesna59
juz znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domel1982
witam poszukuje starej piosenki w refrenie pojawia się sia la la la la lalalala sia la la la la lalalala itak dalej ostatni reren piosenki przyspiesza corazszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkj10
a ja poszukuje piosenki którą słyszałem dziś w radiu Am żywiec... cała jest anglojęzyczna a w refrenie powtarza się "youla, youla..." co słyszymy "julla, julla..." z góry dzieki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia91
Dziść wam! słuchajcie szukam piosenki nie znam jej tytulu ani wykonawcy. Lecz teledysk przedstawia objga ludzi ,ktorzy sa na plarzy. ona w stroju kąpielowym badzw bieliznie takiej czarnej niekiedy sie przytulaja i ona jest bez stanika. ta piosenke spiewa on. ten gosciu ktory spiewa jest młody i umiesniony. jest to w miare stara piosenka, stawiam ze sa to lata 90-te. Prosze pomożcie mi...:( bardzo dlugo jej szukam lecz nie ma zadnych rezultatow...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia91
Moczymordadziekuje ślicznie:*:* Jestem Ci bardzo wdzięczna:D:D postaram sie tez pomoc Ci jak bedziesz mial jakis probleem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngg
na komedy central leci reklama serialu hozy doktorzy i leci tam pioseneczka cos w stylu contry jakby ktos wiedział czasami kto to spiewa to bym poprosił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×