Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spajduś

Podajcie tytuły starych piosenek typu

Polecane posty

Gość Luthien1111
zna ktoś taką starą piosenke w której w pewnym momencie śpiewają9chyba) dzieci refren w którym słowa zastąpione są \"na na nananana...\' ? często ją puszczają w radiu,,,,, bardzo mi zależy na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
bardzo potrzebuje piosenki która zaczyna się od bicia zegara i kukułki jeśli ktoś by kojarzył o co mi chodzi bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyżak
ol to jest Lou Sern-Swiss Boy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
krzyżak wielkie dzięki właśnie tego szukałam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyżak
nie ma za co.Może jeszcze się przydam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcino22jo
co do starych przebojów to ja polecam kawałek Janusza Laskowskiego - "świat nie wierzy łzą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
ja szukam piosenki z lat 70- tak mi sie wydaje ale lecialo mniej wiecej tak a a a s.... liveeeeeeee aaaaaaaaaaaaaaaaa taki fajny rytm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omigotka
hej...a ja poszukuję 2 piosenek...sa napewno stare i nie polskie.. jedna z nich jest szybka i ma angielski tekst..w refrenie są słowa just for you...a dalej nie bardzo pamiętam...ale jest jakby coś takiego.. just for you .... ..... ....emotion just for you and ...... ......(nobody else?) a druga piosenka jest francuska, bardzo nastrojowa, wolniejsza... w refrenie jest coś takiego jak \\\"la compagnie\\\"... ja jak byłam młodsza i nie rozumiałam to spiewałam po \\\"dzielnicowemu\\\" laguna li...:) dalej były jakieś słowa i na końcu linijki ououoł i znow powtorzenie la compagnie?... Te piosenki mają pewnie ok 20 lat, może starsze... obydwie spiewają kobiety... i straaasznie mi na nich zależy... przywolują piękne wspomnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusiak
a mnie OD DAWNA męczy pewna piosenka !! tekstu nie pamiętam, bo gdy słuchałam jej ostatni raz, miałam może z 7 lat. a z teledysku tylko tyle, że było kilku [nie więcej niż 3] chłopaków i 2, może 3 dziewczyny. sama nie wiem... murzyni bądź mulaci. wszystko odgrywało się na scenie cyrkowej... potrafię zanucić refren, ale cóż mi po tym... nikt nie potrafi mi pomóc. dlatego będę OGROMNIE wdzięczna, bo to mi nie daje spokoju !! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcino22jo
tusiak - może jak masz mikrofon to zanuć i nagraj a potem wrzuć do neta... może wtedy będzie nam łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knowska
Do krisss - Bee Gees Staying alive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bossspawel
zna moze ktos taka piosenki potrzebuje tytul ... kazdy w zyciu ma problemy i ja ma ale zycie swoje zycie dobrze znam ....to jest poczatek dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przypomnę swoją prośbę z przed 4 miesięcy, do tej pory nikt nie wie co to jest. Piosenka jest chyba z połowy lat 90 Wygląda to tak że jacyś ludzie (chyba w bunkrze) stoją przed telebimem i nawiązują połączenie. I pokazuje się babka chyba w srebrnej sukni stojąca na księżycu i śpiewa. W międzyczasie chyba do bunkra wbija jakaś antyterrorka, ale kiedy dochodzą na miejsce połączenie się urywa. - co do tego zdania to nie jestem pewien bo miesza mi się trochę z piosenką fugges here i come. Pamięć już nie ta Jakby ktoś kojarzył tą piosenkę to byłbym wdzięczny za tytuł lub chociaż wykonawce to już wtedy jakoś se poradzę. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefiuz
mam pytanie do was nie jest to stara piosenka ale zalezy mi na tym nie znam tytulu ani wykonawcy wiem tylko tyle ze to piosenka z gatunku disco-polo i ze sa w niej slowa:"żeby mnie zdobyć musisz się postarać" bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robofrut
oto czego szukam przez całe swoje zycie nie znam ani tytułu ani wykonawcy wiem ze fragment tej piosenki jest na start jakiejs listy przebojów na esce rock około 20stej to linika na wrzute http://www.wrzuta.pl/film/r5zmMj4R8G/piosenka sam to nuciłem hehhehe prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagood_ka
mam bardzo wana sprawe. chce zrobic komus niespodzianke i szukam pewnej piosenki. w tym problem ze nie pamietam ani wykonawcy (jedynie plecxD) a tym bardziej tytulu:/ jedynie teledysk, ale to twz tak przez mgle:( szukalam wszedzie ale nic z tego:( no wiec tak: w miare mlody facet ktory ma samochod (czarny(?) stary jakby zabytkowy, moze czasowo cos z syrenkaxD nie znam sie na markach;) ) i co najbardziej mi zapadlo w pamieci- duuuzo platkow roz na chyba kamiennej uliczce. wszedzie gdzies spadaly. w tytule mozliwe ze jest cos o rozy. piosenka angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemko78
Witam! Od dawna poszukuje pewnej piosenki którą słyszałem jako małe dziecko. Pamietam tylko część słów "...pierwsze powitanie - krzyk, z wrzaskiem biegnie mały smyk. Szybko wezme go na ręce - oto jest mój syn. Za nim biegnie słodka lulu , pierwsza damam w naszym ulu , hej dom dom dom rodzinny dom..." tak to mniej więcej leciało. Naprawde będe wdzięczny jeżeli ktokolwiek pomoże mi ją odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvelinaa
ktos pamięta była taka piosenka, kleś śpiewał w rfrenie 'i'm ok i'm ok na na na na na na...' czy jakoś tak stara angielska piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvelinaa
ktos pamięta była taka piosenka, kleś śpiewał w rfrenie 'i'm ok i'm ok na na na na na na...' czy jakoś tak stara angielska piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek20
szukam piosenki "Nie wierzyć kobietom", zna ktos moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek20
szukam piosenki "Nie wierzyć kobietom", zna ktos moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desequilibre
szukam piosenki jakby w temacie country facet spiewa fajna melodia a refren jakby and you see cos takiego i na koncu just for you cos takiego spiewa pomozecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkj10
Co do starych pisenek to polecam Red Box - for America. A co do szukania to sam szukam nazwy pewnego kawałka. Problem w tym że kojarzę go jedynie z tego że grała go orkiestra dęta z Grodziska wielkopolskiego na meczach dyskoboli, jeśli ktoś kojarzyłby ten utwór to będę bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśś
Witam ; ) Szukam piosenki, która dość często ostatnio leci w radiu, śpiewa ją mężczyzna w refrenie ciągle powtarza się coś tam ".. nananana" niestety nie wiem nic więcej na temat tej piosenki .. Proszę o pomoc ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśś
Witam ; ) Szukam piosenki, która dość często ostatnio leci w radiu, śpiewa ją mężczyzna w refrenie ciągle powtarza się coś tam ".. nananana" niestety nie wiem nic więcej na temat tej piosenki .. Proszę o pomoc ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiawx
witam!:) Bardzo prosze wszystkich o pomoc w odnalezieniu polskiej piosenki.Nie pamietam tytułu i nawet treści a teledysk jak przez mgłe.Piosenka ma juz kilka lat bo jest z lat 90-tych a w teledysku jest chyba tramwaj czy cos takiego.Ale sceny tak fajnie sie zmieniaja.A w ogole teledysk jest fajny kolorowy i wesoły.Śpiewa ją chłopak,młody chłopak. Niestety nic wiecej nie pamietam.ale moze ktos z Was kojarzy? roszę poszukajcie bo główkuje i nie mogę sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidyla
a Michael Jackson to co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×