Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spajduś

Podajcie tytuły starych piosenek typu

Polecane posty

Gość Ewerka
No widzisz Bryan Adams jest jednak godny polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaeen
Jest sobie taka piosenka widziałem do niej kawałek teledysku z tego co pamiętam jechali tam samochodem, w tekście wychwyciłem elei elei (po angielsku leci)i bardzo często się to powtarza, szukałem jej nieraz a w google wpisałem wszystko co mogłem i co po angielsku zrozumiałem i wniosek nie zrozumiałem za wiele ;P proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikus
Raikiri piosenka ktorej szukasz to moze pump it the black eyed peas??? ja szukam piosenki w ktorej teledysku kobieta na motorze zaczepia facetow i kazdego cos sie pyta... taka blondyna w kostiumie w panterke... gdyby ktos wiedzial co to za piosenka to niech da znac... z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxGuitar
Adaeen tytuł tej piosenki to Desert Rose Stinga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxGuitar
PS Wstydziłbyś się 13-latek Ci podpowiada tytuł piosenki tak wielkiego muzyka jak Sting :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxGuitar
Ja serdecznie polecam Roxanne - The Police. Na prawdę warto. Jest wielka jak zresztą całe The Police ze Stingiem na czele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodek
witam mam takie pytanie chce sciagnac pewna piosenke ale niewiem jaki jest jej tytul wiem tylko ze czesto leci w radiu vox fm i jest takrze w ich demie z urywkami spiewa ja kobieta i w tekscie pojawia sie slowo : superman. jezeli ktos wie o jaka piosenke mi chodzi i zna jej tytul to bradzo prosze o podanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona027
Witam. Szukam piosenki. Teledysk jest taki, że śpiewa babka i facet i śpiewają po francusku o ile się nie mylę a w tle jest miasto nocą, czyli światła przejeżdżające auta itd.. Jeśli wiecie o jaką piosenkę mi chodzi byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhwjkdsmnx
moze ta piosenka z radia to Eiffel 65- I'm Blue? polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Poszukuje piosenki jak większość osób tutaj :) Może będziecie w stanie mi pomóc. Ale niestety pamiętam tylko kawałek teledysku :/ Piosenka jest chyba z połowy lat 90 Wygląda to tak że jacyś ludzie (chyba w bunkrze) stoją przed telebimem i nawiązują połączenie. I pokazuje się babka chyba w srebrnej sukni stojąca na księżycu i śpiewa. W międzyczasie chyba do bunkra wbija jakaś antyterrorka, ale kiedy dochodzą na miejsce połączenie się urywa. - co do tego zdania to nie jestem pewien bo miesza mi się trochę z piosenką fugges here i come. Pamięć już nie ta :) Jakby ktoś kojarzył tą piosenkę to byłbym wdzięczny za tytuł lub chociaż wykonawce to już wtedy jakoś se poradzę. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mular19
Guns N' Roses - Don't Cry Guns N' Roses - Knockin' on Heaven's Door Guns N' Roses - My Michele Guns N' Roses - November Rain Guns N' Roses - Paradise City Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine' Guns N' Roses - Welcome to the Jungle ;] Fajne utworkii mająą xD Pozdrawiamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
To ja dorzucę: A-Ha - Forever not yours George Michael - Careless whisper Martika - Toy Soldier Chesney Hawks - The one and only Pet Shop Boys - Always on my mind Madonna - La isla bonita Ace Of Base - Beautiful life Babylon Zoo - Spaceman ...zaraz kolejna partia :p mam nadzieję,że piosenki będą trafione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupijej
Depeche Mode - Enjoy the silence Maria McKee - Show me heaven The Pretenders - I'll stand by you Heart - Alone Squeezer - Without you Maggie Reilly - Everytime we touch La Bouche - Be my lover Nana - Lonely Ofra Hasa - Show me Scarlet - Independent love song Richard Marx - Right here waiting i wiele piosenek Roxette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśku
Witam wszystkich! Potrzebuje tytuł piosenki która leci w reklamie samochodu, w której facet maluje garaż na niebiesko a bo jego panienka bedzie miała dziecko a tu nowy samochód ;);) Z góry dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fama666
ostatnio przypomniałam sobie o pewnej piosence, ale nie znam tytułu, za to pamiętam tak jakoś przez mgłę teledysk... Był w nim chłopak który siedziła nie wiem w więznieniu lub w poprawczaku, śpiewał tą piosenkę z dziewczyną... to była jakaś piosenka o tęsknocie i miłości... taka spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fama666
a i jeszcze jedno sobie przypomniałam, ta piosenka bardzo często była puszczana jak był jeszcze w telewizji taki program "atomic" czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fama6666
Miśku - to jest piosenka której szukasz (; ~~Ronettes - Be My baby~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JayJay
siemka szukam piosenki nie znam tytułu ani wykonawcy ale pamiętam że na teledysku śpiewała dziewczyna płynąca łódką po rzece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzislavek
Moze myslisz o Gazebo - I like Chopin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpo
witam. szukam piosenki ktora leci mniej wiecej tak J don't wanna say, j don't wanna say without you...czy zna ktos moze ta piosenke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1985Morality_Troy
Led Zeppelin-Stairway to heaven wersja z 1971 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnichrzek
szukam takiej piosenki szukaqm jej od paru lat, ale nie moge znalezc.to jest jakos tak: \"... wlej se wlej ary nuba nuba ej,nuba nuba ej, nuba nuba ej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka2008
Zapraszam na stronę pełną miłych wspomnień. PRL, dzieciństwo, młodość. Stare filmy, Stare piosenki :) Stare filmy, piosenki www.wspominam.pl Stare filmy, piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m4ciek
Ja poszukuje piosenki tytul i wykonawca nie znany ale w teledysku byli goscie przebrani za małpy i tam skakali wyglupiali sie i takie tam jest to starsza troche pioseneczka i tez nie moge sie nigdzie dowiedziec jej tytulu ani wykonawcy wiec czekam bo to tylko mi zostaje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×