Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spajduś

Podajcie tytuły starych piosenek typu

Polecane posty

Gość Juni0r
Scorpions - Wind of change

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww
another-dreams szukam jej! plis jak cos to dajcie znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziębuś
Stok - Chce Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fama6666
nie znam tytułu, ani wykonawcy, ale wiem, że w refrenie jest taki tekst : if you be, if you be my baby. Pomóżcie jak wiecie jaki może być wykonawca tej piosenki :) i oczywiście tytuł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaxbuziaczek
Zapraszam na moja stronke you tube prosze wejdzcie na listy odtwatrzania a tam znajdziecie napewno tego czego szukacie Oto link:http://pl.youtube.com/user/lala0y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarpi
Szukałem wszędzie, ale nie mogę znaleźć jakoś tak: "tam taram taram yeah (pare razy) pumpkin pumpkin" (chyba), jak wiecie o jaką chodzi i znacie tytuł to byłbym wdzięczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ludziska witam wiecie co byla taka piosenka na melodie Stinga to leciualo tak... bede pił czy bił(niewiem tego dokladnie) oczy podbijal bede gwalcil i zabijal ogolnie te slowa sa no wiecie ale piosenka do melodii Stinga wyszlo im swietnie.zna ktossss????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzulala
makarpi us3 - "cantaloop" na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pije zielona
Steve Wonder - I just call to say I love you :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATRINNNN
A kto mnie pomoze???? szukam piosenki disco polo z takimi slowami: "...nastolatka nanananaaa cudne oczy maaaa nanananaa.... " i dalej nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosspawel
tytul nastolatka a wykonawca vabank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosspawel
poszukaj na emuli może znajdziesz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fama6666
Kochanka Twojego męża t jest piosenka wykonawca 003 tytuł dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aferaa
a kto zna piosenkę w której w refrenie powtarza się coś w stylu: kie kie je kie? nie jest to zbyt wolna piosenka, ten refren przypomina trochę jakieś afrykańskie rytmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aferaa
nikt nie zna odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fama6666
nikt mi nie pomoże w sprawie mojej piosenki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fama6666
nie ma za co :* czekam teraz, aż mnie ktoś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndreTS
Cześć szukam takie piosenki nie znam ani wykonawcy ani tytulu :( piosenka jest raczej stara i spiewa ją meżczyzna refren jest zawsze taki sam leci to jakos tak ( nie smiejcie sie xD) gareth i aj lowing soon gareth i no it croo :| cos takiego :D ( aha nie patrzcie na angielski bo to po mojej stronie wymyslony jezyk :S napisalem tylko jakie słowa moga byc Prosze o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper-k48
witam szukam piosenki o refrenie eoeoooo eoeooo jum ma rol a noaaa a filowi ....... czy jakos tak jak ktos ma pls przeslijcie na e-maila kacperr3@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagos
A ja niedawno słyszałem taką fajną piosenkę w radiu tam śpiewała dziewczyna w refrenie było coś takiego uuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewerka
~ Louis Armstrong "What A Wonderful World" ~ Nat King Cole "When I Fall In Love" ~ Frank Sinatra "Moon River" ~ B J Thomas "Raindrops Keep Falling On My Head" ~ Edith Piaf "Milord" ~ Bill Medley, Jennifer Warnes "The Time Of My Life" ~ Bryan Adams "Have You Ever Really Loved a Woman?" ~ Bryan Adams "(Everything I Do) I Do It for You" ~ Bryan Adams "Please Forgive Me"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fama6666
Ewerka :) dzięki za tak dużo tytułów , ale czy któryś z nich to jest moja piosenka? pomóż mi jak tylko możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam do was prośbe. Szukam wszędzie i nie moge znaleźć dwóch piosenek. 1. To ejst taka, że taka dziewczyna w czrnych długich włosach śpiewa tytułu nie znam ale coś jak Also you by coś tam. Nie jest taaaka stara ale nowa ntez nie jest. treledysk jst taki, ze ona sobie tam spiewa i tanczy z grupą w takich dosc obcislych czarnych strojach. Wykrzywiaja sie na rozne strony, ale to oczywiscie robia pewnie na jkais linkach bo by sie przewrtocili, cos jak skladanie sie w locie w skokach narciarskich. I jeszcze taki gosciu po scianach biega. A druga. Nie wiem może ktoś kojarzy, teledysk. Stara tez nie jest. Pokazany jest gościu jak wchodzi z takim dużym głośnikiem na ramieniu i słucha jakeijś muzyki. Nagle zatrzymuje sie puszcza cos tam a potem potem przychodzi duzo osob i jest taka walka na taniec. Rowny rytm, i tancza jakby na jakiejs hali dla samochowdow. I tytul coś w podobie do Randi MC ale szukalam i niegdzie mi to nie wychodzilo. POmóżcie bo to bedzie mnie meczylo caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fama6666
tej pierwszej nie znam, ale ta druga ma tytuł : RUN IT lub LOW sprawdź sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde... na youtube wychodzin mi co innego i na wrzucie też. chodziło mi jesczze o coś innego. No chyba, że może podaj mi wykonawcę tego co mówisz. Bo ten Randi mc nie jest dobrze zapisany chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper-k48
wiec ktos zna tytul mojej pisoenki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewerka
Nie wiem czy Ci pomogę:):) przesłuchaj najlepiej wszystkie i sama zdecydujesz:):) ja kocham wszystkie:):):) ale ostatnio najczęściej słucham Bryan Adams "Have You Ever Really Loved a Woman?:):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×