Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość confused

sama w Londynie

Polecane posty

Gość confused od a ja niedlugo
hej,witaj w klubie,ja tez pzrez to pzreszlam,chociaz to ja zostawialm , po tym oztsalam sama,bo nikgo poza nim nie znalam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
jest takie przykre powiedzenie,ze jak Ci Polak za granica nie zaszkodzil, to juz Ci pomogl... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez z Londynu
Ale pytanie dla was, jak dlugo planowaliscie zostac w Anglii, czy to jest jakis plan, czy taka calkowita jazda w ciemno, bo tutaj nie jest za latwo jak nie uda sie z mieszkaniem i z praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianok
czesc ja mieszkam w Croydon wiec jezeli jakas sympatyczna dziewczyna szuka towarzystwa lub chce z kims porozmawiac to niech napisze na croydonmen@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja niedlugo
Powiem szczerze, ze boje sie Londynu - chyba nie jest zbyt przyjazny dla singielek :/ Ale jeszcze mam czas, moze uda mi sie zalapac do firmy, gdzie moi znajomi pracuja... Tacy dalsi , ale niegrozni, moze zlapie z nimi jakis kontakt... Powiedzcie, samotni w Londynie - jak tam sie zyje. Moze to blad ze tam chce szukac pracy. Ale te polaczenia do kraju bardzo kusza... Bylabym czesto w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj300
Samotnosc w Londynie..hmm..Przyjezdzasz sama??jezeli jestes otwarta na nowe znajomosci to sobie poradzisz, mieszkania tutaj sa bardzo drogie, chyba, ze znajdzisz pokoj z innymi ludzmi, ale tu jest ryzyko, ze nie wiadomo na kogo trafisz.Radze szukac na Londynek.net u Polakow, bo przynajmniej znasz Polska mentalnosc...nie mowie, ze mieszkanie z obcokrajowcami jest zle, ale tu moga byc czestsze niespodzianki.Moj chlopak wyjechal wczoraj z powrotem do RPA do domu i musialam sama znalezc mieszkanie troche tansze.Po paru nieprzyjemnych wydarzeniach( nawet facet podajacy sie za agenta mieszkaniowego a tak naprawde szukajacego "girlfriend" znalazlam dosc mile mieszkanko za £450 miesiecznie, dziele tylko lazienke z 2 osobami.Poza tym z praca nie jest ciezko jak znasz angielski na pewno cos znajdziesz.Na www.gumtree.com jest duzo ofert, uwazaj tylko, zeby Cie pracodawcy nie wykorzystywali, w Londynie jest duza konkurencja, wiec niektorzy placa marnie.Jeszcze ejdno..jezeli lubisz duuze, halasliwe, zabiegane, przepelnione miasta to to jest wlasnie to...sa tez dobre strony..nie powinnas sie nudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie u polakow
????????????? nie warto, u polakow wy pokoj u polakow u angzawsze jest najdrozej, za dwuosobolikow mozesz miec studio flat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja niedlugo
Ja mowie o przenosinach do Londynu z innego miasta w UK, tak wiec najpierw bede miala prace, potem szukam mieszkania. No. cos w stylu kawalerki chcialabym wynajac , zwlaszcza po moich przezyciach z mieszkaniem z rodakami :( Ale to sie okaze,czy mnie bedzie stac- zalezy w jakiej dzielnicy bedzie praca. Chcialam do IBM uderzyc do pracy,ale to samo centrum, kiepsko z mieszkaniem,czy dojazdami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest ibm
????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa25
ach takj zycie jest ciezkie, mnie wlasnie chlopak zostawil,i teraz sama sobie siedze i mysle czy nie wrocic do polski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja niedlugo
Nieszczesliwa - ja jestem w tej samej sytuacji. Rozchodzimy sie z facetem, przyjezdzam do Londka i bede naprawde sama :( Ty to chociaz na miejscu pewnie jestes i masz jakichs znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja niedlugo
Probuje jakas kumpele sciagnac z Polski, ale nawet ci najbiedniejsi nie maja ochoty wyjezdzac. Ja tez nei chcialam - wyjechalam za facetem... i nie wroce dopoki nie kupie meiszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianok
Ja mieszkam w croydon jezeli ktos chce pogadac zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja mam plan jechac do Londynu, ale nie mam z kim a sama to jakoś dziwnie. Moze jest ktos taki kto by jechał ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ktos
a jak ktos szuka znajomych w okolicach harrow, to oto moj email ecioll@wp.pl, moze jakies kawki, piwka itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka24
kochani!!! samotnosc doskwiera? Mnie rowniez. Obecnie znajduje sie w Polsce, ale pod koniec lutego lece do Londynu. Bylam tam juz dwa lata, pracowalam, uczylam sie................itp. Rozstalam sie z chlopakiem, a pojechalismy tam razem, ale niestety nie wyszlo. Wracam tam znowu, bo w Polsce nie ma dla mnie perspektyw. Musze zaczac wszystko od nowa. Mieszkanie praca itp. ale nie boje sie bo juz to przechodzilam, chcialabym tylko nawiazac jakies kontakty. Byc moze ktos chcialby wynajac ze mna mieszkanie lub szuka wspollokatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja niedlugo
Moze uzbiera sie tu pare samotnych kobietek. Ja nie potrafie sprecyzowac kiedy sie przeniose do Londynu - okolo maja. Jak topik nie padnie, to chetnie kilka kobietek poznam, ktore sa w podobnej sytuacji co ja. Z facetem sie rozstalam i nie szukam nikogo za granica, a juz na pewno nie chcialabym krecic z Brytolem. Chcialabym tylko poznac kilka kolezanek (mam 29 lat) jak juz bede w Londynie. Znam w Londynie paru facetow, ale nie bede z nimi specjalnie blisko - po prostu znajomi, ich dziewczyny/zony sa w Polsce. Zobacze, w ktorej dzielnicy ostatecznie wyladuje, moze ktorys z nich tam bedzie... Podtrzymujmy topik, moze nazbiera sie nas troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj300
Ja mam 30...moj facet ( obywatel RPA)nie dostal przedluzenia wizy i musial wyjechac do RPA, nie wiadomo kiedy wroci ..czy wroci:(..troche czuje sie samotnie...bardzo chetnie poznam jakas kumpele:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jj300
moj email : jo1976@hotmail.co.uk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka24
podnosze, aby nie zapomniamo o tym topiku, bo jest bardzo przydatny.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koteszek
A moze powiecie w jakich dzielnicach mieszkacie i czy sa godne polecenia. Ewentualnie gdzie najlepiej mieszkac w Londku, no i jacy Polacy tam sa? Bo roznie sie rozkladaja profesje itp. Polacy zroznicowani, czy raczej obciachowi sa? W moim miasteczku glownie inteligencja i studenci, naprawde nie ma wstydu, ze jestem Polka. I juz miejscowi wyczaili, ze Polki fajne sa - i ladne i nieglupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london boy
glownie to miejscowi obczaili ze Polki sa latwe,a to ze w twoim miasteczku mieszkaja "inteligencja i studenci" to wcale nei znaczy ze nei sa obciachowi.A w Londynie to roznie,caly przekroj Polskiej emigracji,wielu tzw.obciachowych a to dlatego ze tacy najbardziej rzucaja sie w oczy.NA 50 spokojnych przejdzie 3 glosnych i pijanych i ci wlasnie zostana zapamietani.Opinia o nas jest raczej beznadziejna,co wcale nie oznacza ze wszyscy tacy jestesmy. A co do dzielnic to generalnie tam gdzie drozej tam i spokjniej no i malo Polakow. SA rejony ktore trzeba omijac z daleka,a juz napewno nie wychowywac tam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koteszka
glupia jestes i tyle ci powiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koteszek
"Do Koteszka" - uzasadnij swoja 'madra' wypowiedz, bo mowie jak jest. W roznych miastach sa rozni Polacy , bo sa rozne proporcje zawodow po prostu. Mieszkam w nieduzym miescie, gdzie jest duzo firm informatycznych i sporo Polakow tam pracujacych. Troche tu dlugo jestem, znam sporo 'tubylcow' i wiem, co o nas mysla i jak nas postrzegaja. Tylko raz przez 2 lata sie spotkalam z wrogoscia i to tez na zasadzie, ze my im prace zabieramy, bo lepiej pracujemy, no i w niektorych zawodach taniej. Moze sie naucza pracowac... Ale ani razu nie wstydzilam sie, ze jestem Polka i nie widzialam zadnych dresiarzy , czy cwaniaczkow, ani nawet pijanych, czy zebrzacych Polakow. A pytam wlasnie dlatego, ze nie wszedzie tak jest... A to, czy Polki sa latwe za granica :D Chyba zakompleksieni Polacy tak mowia :) Wszystkie Polki , ktore znam albo maja facetow Polakow, albo sa singielkami. Ja osobiscie ani mysle sie wiazac z zadnym tubylcem z tego prostego powodu,ze na 100% chce wracac do kraju i nie chce komus komplikowac zycia :) A jak nawet jakas Polka sie zwiaze, czy 'puszcza' z Brytolem, czy Irolem - co komu do tego? Puszczac sie mozna na dyskotece w Pcimiu Dolnym, nie trzeba po to wyjezdzac za granice... Jak w Polsce panienka jest latwa, to za granica pewnie nie sporzadnieje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo .... przepraszam nie czytalam calosci topiku ... mam pytanie moj brat tez jest sam w Londynie ... i chodzi mi o karty telefoniczne co najlepiej ... czy moze ktos mi podpowiedziec .. z gory dziekuje :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koteszek
Carla. ale sprecyzuj o jakie karty telefoniczne chodzi.. Jesli masz na mysli sim karty i siec, to najlepiej chyba o2, bo np Orange to porazka - strasznie drogo :/ Moi znajomi wszyscy porezygnowali... Chociaz - moze cos sie juz zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlaa ty ku-wo
co ty tu ku*** o kartach pieprzysz.nie o tym jest topik .WYPEIRD*LAJ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze raczej niech ta
koszmarnie wulgarna osoba sobie zmieni topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo , dzieki za checi juz znalazlam odpowiedz ... Czy ktos moderuje ten topik ??? dla wspanialej pomaranczy ;) nie stac Cie na mnie ;) pozdrawiam samotnych w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *laura*
hej samotne dziewczyny w londynie....moze powinnysmy zaczac dzialac?ja tez czuje sie strasznie samotna...mam 25 lat ...nie mam tam kompletnie nikogo!!!potraficie to sobie wyobrazic??nikogo...:(:( gdyby nie telefoniczny kontakt z bliskimi z pl to chyba bym zwariowala:(czy jest ktos kto czuje sie tak samo?...mieszkam w polnocnym londynie.brakuje mi spotkan z kolezankami,wspolnych zakupow,pogadauszek przy kawie czy piwku itd...jestem normalna,wesola,mila,wrazliwa dziewczyna...najbardziej to chcilaabym miec tam prawdziwa przyjaciolke...taka jak mam w pl,ale czy to jest mozliwe w dzisiejszych czasach?coraz mniej prawdziwych przyjazni na tym swiecie,zreszta z miloscia jest podobnie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×