Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Krwawa czy ja wiem czy On taki porzadny ;) szczerze to sama nie wiem... po Jego ostatnich slowach i gestach w moim kierunku naprawde nie wiem... tzn. nic zbereznego to nie bylo :P chociaz coraz bardziej sie przekonuje, ze to zwykli, normalni faceci a nie jakies tam uduchowione, unoszace sie nad ziemia istoty ;) ja Go tam na zla droge sprowadzac nie zamierzam, a powzdychac do Niego to nie grzech :) ja tez powoli zmykam na wypoczynek ;) tak w ogole to wpadlam z pozdrowieniami i zostalam na dluzej ;) sie wprosilam ale coz, zostalam milo przyjeta to po co mialam uciekac :D pa Dziewuszki 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie z nich uduchowione istoty jak zemnie krolowa Bona:P to znaczy napewno jakos tak uduchownione-srednia krajowa bym powiedziała;) i za chiny ludowe zdania nie zmienie, Jesli chodzi o mnie to jestes tu b.mile widziana-to dla mnie i Novenny zawsze jakas odmiana:P Dobra musze juz odejśc od kompa bo nie pojade w końcu:P to cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo nie mogęę! fragmenty z serii \"Historia zauroczonego księdza\" :D Novenna, ty to weź wyślij do jakiegoś wydawnictwa, a jak sukces będzie, to może z czasem film nakręcą, np. z Adamczykiem w roli głównej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mam 30 lat i jak większość ludzi w moim wieku .... walczę z cholernymi komarami :P :P A poza tym wolałabym żeby ... \"po prostu byl luty ....\" :P :P A tak w ogóle to zbieram się żeby do Was* jakiegoś maila napisać, ale wciąż mam taaaki zapierdziel i szkolenie za szkoleniem, kurde , a myślaam, że na stare lata dadzą człowiekowi spokój :D * \"do Was\" wiecie o kogo chodzi :P I dodam jeszcze, że nie czytałam od bardzo dawna Waszego topiku, tak tylko przelatuję czasami i cieszę się, że widzę znajome twarze 🌼 A dziś jeszcze fragmenty zakochanego księdza\" po raz kolejny ujrzały światlo dzienne hehehe, jednak coś w tym jest no nie :D Kreciku jak tam w Anglii :P ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam o moim wieczornym sukcesie napisać .... 3 komary już napewno nie będę mi tu bzykały, ba one już nigdy nikomu nie będą bzykały :P Pozdrawiam oczywiście gorąco 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobryyyyyyyyyyyyyyy
konspirka gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że nie co pierwszy... ;) twoja kolej, wiedźmo N. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja się też dołączam,czemu by nie 😘 znamy się w końcu od lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od lat!...jak to koszmarnie brzmi...starzejemy się! 😭 :p :p :p ale ja i tak was kocham wiedźmy 😘 ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-P jestem na wakacjach i korzystam z wolnego kompka, nie jestem jednak w centrum handlowym tylko nad Morzem Bałtyckim. Piecze mnie pierwsza opalenizna , ale mam zamiar się kompleksowo opalić, a nie stosować namiastkę holiday skin czy coś podobnego. Czy wszyscy już spią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha!jasne:P no moja wakacyjna miłośc jest zza Odry:D sama rozumiesz, nie ma jak niemiecka jakość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział, że jestem bardzo zabawana:D on nie był ale ponoc przeciwieństwa sie przyciagają:P:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadnij czym jeszcze go urzekłam???tak zlotymi butami!!:baardzo mu sie podobaly:P:) Ty za to na topiku radziłaś sobie bardzo sprawnie, widac że Cie tu lubią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ząbek OK :) cały czas mowa o ząbku czosnku :P ;) :D Mary no no, zza Odry...skąsik to znam :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Novenka--ja zyję i mam się super bo kocham tropikalne upały :classic_cool: no może pokażesz mi tą sukienkę czerwoną ? ;);) (przypomniałam sobie;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żyje! ale wspomnieniami jak narazie tylko:P nastepna czerwona sukienka???a masz tez nastepne czerwone japonki??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona30
hej piękne trzydziestoletnie...:) czy można sie przyłączyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona30
i czy to nowicjuszki tak na orange się świecą...:) Mam nadzieje że was poznam i jakoś mnie przyjmiecie biednego nowego żuczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×