Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

wiesz, jak mail nie dojdzie to zawsze na gg mogę wkleić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Makary, synuś - chyba nie wierzysz, ,że któraś z nich odważy się podziękować za życzenia dla dzieci:D:-P Ale ja już zdziecinniała jestem to chętnie przyjmę życzonka :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne:)) Piosenka wystarczy:P Bo ubrudzisz wujka czekoladą....i kto wujkowi sutanne upierze,Twoja mamusia?!:P Dobra,to ja lecę po cukierki:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja chcem cuuukierka !!! :P albo cekolade !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenka - a kto pisał o kolankach, ja????:-P Aż taka stara nie jestem i pamiętam skąd się wziął Dzień Dziecka :D ZCN ❤️ nie licz za bardzo na cukierki chyba, że lubisz wyssane z alkoholu...;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to czym?Cukierkami:P a dokładniej to czekoladą...bo cukierki są czekoladowe.A raczej były bo ktoś je już zjadł...ciekawe kto...?! Kto mnie zaraził?I dlaczego mam katar?:P bbrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mniam mniam:P dobre były te cukierki od wujka Makarona :P kradzione nie tuczy:D ale mało,chcem jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wujek Makaron ma baardzo dużo dzieci,i musi oszczędzać cukierki. Na następne zapraszam za rok:)... Niedługo Dzien Ojca przypominam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwazcie że
to nie jest wasza no matko tylko jaskaś podróbka ta z która ostatnio gadacie co ma znaczć ten wielokropek przy nicku? KTOŚ SIĘ POD NIĄ PODSZYWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻🌻🌻 dzięki za troskę o mnie! :D dodałam sobie te kropki nie dla urody tylko z powodu dłuuuugości stopki :) próbowałam to zmienić ale widać jestem kompletna noga :( wkurzyłam się i zmodyfikowałam nicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scooby Doo rozwiązuje kolejną zagadkę łehehehehehe:D:D:D Witajcie wpadłam na wasze podwórko na chwilkę:) Dobrego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję, mam się dobrze i pozdrawiam moją rodzinę w Polsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylem dzisiaj w katedrze ( no moze raczej kapliczce konsumpcjonizmu ) żeby zakupić sobie amunicję na wieczór ... jechałem ruchomymi schodami - bardzo to lubię. nie wiem dlaczego tak jest że ilekroć jadę tym przecudacznym urządzeniem na które \"mówimy\" schody mimo ze jest calkowicie plaskie (!) mam wrażenie że czas plynie wstecz ! absurd ? niekoniecznie ! wytłumaczenie jest może nieco pokretne ale wmiarę sensowne . jedziemy schodami do przodu - ok narazie wszystko jasne - stoimy na kawałku metalu który wiezie nas \"w przód\", przed sobą mamy kawałek stali ktory podąża w tym samym kierunku, a co mamy Z TYŁU ? kawałek zelaza który jest ZA NAMI mimo że swoją trasę do przodu przebyl już mnóstwo razy ! można powiedzieć że swoją podroż do przodu zaczał już lata temu ! to dlaczego jest z tyłu ? za mną - mimo że ja wszedlem na schody dopiero kilka sekund temu ? KTO TO ROZSĄDNIE WYJAŚNI ? NIKT !!! bo Einstein nie żyje ... schody ruchome to czysta metafizyka - pomyślcie o tym przy najbliższej przejażdżce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mi przyszlo do głowy ? napisałem w mailu do znajomej - ale myślę że wiązanka jest warta zacytowania: zazdroszczę nauczycielom wakacji, policjantom emerytury, posłom bezkarności, lekarzom łapówek a idiotom szczerego uśmiechu i dobrego samopoczucia ... - to mowilem ja wąż boa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na depreche, bardzo zły humor, ogólne poczucie totalnego dna, zamiast pierszego pocieszyciela - wódki itd. polecam: Barry Manilow I can\'t smile without you:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenno: Co do butów: ujrzałam je w takim sklepie w Silverscrenie lecz moja przyjaciółka poinformowała mnie trzezwo, że złote juz są WSZĘDZIE Co do mojego wyglądu: tak, tak wygladam tak jak Wy:P nie jak Konspiracja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×